Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » kolik vas stoji udržba moto rocne?

Gregi (Člen)
08.05.2008 20:17:02
Offline

kolik vas stoji udržba moto rocne?

Chtel jsem se zeptat kolik vas stoji udrzba moto rocne...bez toho aby se clovek vysekal...a bez benzínu.:)diky

Ice (Člen)
08.05.2008 20:24:42
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

Zdarec, tak to se snad ani nedá spočítat... Je sezóna, co všechno šlape jak má a pak se třeba zase něco vysere... A ty investice do provozních kapalin, brzdových destiček a podobných drobností, to už k tomu prostě patří... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Gregi (Člen)
08.05.2008 20:27:25
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

tj jasny..ale na kolik to tak rocne zhruba vyjde?...sice vydelavam..ale neni to tolik.,..takze bych rad vedel...a pripravil se:)

spidys (Člen)
08.05.2008 21:01:55
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

Záleží asi kolik nejedeš - si myslim teda... idontknow
Když najedeš za sezonu 3tis km, tak tě to bude stát akorát benzin.
Když najedeš víc, budeš měnit oil, filtr, pneu a další serepetičky okolo...

No a taky záleží jak starý moto si pořídíš, rsp. v jakym bude stavu a co všechno na něm budeš muset v prvopočátku dělat (svíce, rozvody, řetězovka, gumy, filtry, oil, apod.)

Takže jednoduše řečeno - na tvojí otázku nejde odpovědět nijak konkrétně

HOWG


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Gregi (Člen)
08.05.2008 21:03:34
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

pocitam ze najedu tak 6000 km...to si myslim ...no a prvopocatek je jasny...ale pak..nechci se pak na moto jen koukat ze na udrzbu nemam penizeidontknow

Gregi (Člen)
08.05.2008 21:05:14
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

koupis moto zhruba 110 ....pak helma 10 hadry zhruba 15 udrzba 15 pocatecni..podle stavu mota...ale nevim...kolik bude stat provoz kdyz najedu tech zhruba 6000 muj odhad....

Filous (Člen)
08.05.2008 21:22:09
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

...fšechno vostatní, co mě nestojí rodina...se tag stane, že máš v ruce najednou volnou trojku a zjistíš, že nutně potřebuješ třeba klín pod motor, tag deš a koupíš hosurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mišo (Člen)
08.05.2008 21:42:01
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

Je to ako u všetkého čo máž rád,davaš do toho všetko a to nie len po finančnej stranke.Priprav sa na to ,že každá sranda niečo stojí a je len na tebe ako sa budeš radovat.bigsmile

yello (Člen)
08.05.2008 21:56:08
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

Gregi psal:

koupis moto zhruba 110 ....pak helma 10 hadry zhruba 15 udrzba 15 pocatecni..podle stavu mota...ale nevim...kolik bude stat provoz kdyz najedu tech zhruba 6000 muj odhad....

Kup si motyku o 10-15 tisic levnejsi,a mas vystarano.Hlavne ty usetreny nerozjeb na blbosti.Protoze to je hned,(jak psal Filous)ze kdyz mas par korun volnejch,tak zjistis,ze urco nutne potrebujes nakou zbytecnou kravinu,bez kery to pojede stejne jako s ni.smile1


...che palle !!!
KOVAL (Člen)
08.05.2008 22:01:55
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

coo? 10-15?
všecko co mně nestojí rodina jak psal filous a momentálně všecko co mně nestojí barák kerej stavim,mně stojí motorka,no v mým případě motorky...
v mým případě není vyjímkou že ůdržba v čemž započítávám tuning a doplňky překračují pořizovací cenu motocyklu,no jo ale co můžu dělat když ty věci sou tak krásný,no a pak je vlastně škoda na tom jezdit si skoro řikám no..smile1

SLUGI (Člen)
08.05.2008 22:17:17
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

... a co "poplatky" těm co maj "pomáhat a chránit" ?? evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
bobin (Člen)
08.05.2008 22:27:28
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

tad sem ji mel v servisu.delali ventily,karburatory,menili olej,olejovej a vzduchovej filtr a stalo to 2500kc.ale ono je porad neco,ted zase potrebuju gumu na zadek,takze asi budu muset zmenit zamestnani.

Kuba B12 (Člen)
08.05.2008 22:54:07
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

25tis  za rok


honda je honda
maňas (Člen)
08.05.2008 22:57:52
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

no opravdu každá sranda něco stojí,takže holt motorka je trochu nákladnější než pěší turistika nebo  kolobigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
bobin (Člen)
08.05.2008 22:59:25
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

ale stoji to za to

maňas (Člen)
08.05.2008 23:06:25
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

jinak zatím sem se vždy vešel tak nějak do 10 litrů ale nic se mi zatím tak nějak nesralo ,klepu na hlavu a dřevěný stůlbigsmilebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ross (Člen)
09.05.2008 00:25:56
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

Tahle sezóna je prokletá:
pnojmatiky 6,5 tis
servis, vidle s olejem, karbce, baterka, svíčky.... 8 tis

ale jinak mám tu čubku rádgood


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Pšán (Člen)
09.05.2008 01:14:09
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

..neradno počítat..kdybych se jednou zodpovědně ponořil do sčítání všech finačních položek,co mě ten kůň stojí,tak by poslední položkou byl účet za lano a na něm bych se krásně zhoupnul na stromě za barákem..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
09.05.2008 01:31:01
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

...nechci to vědět ani kdyby to někdo posčítal za mě, v součinnosti s pšánem bychom se houpali do rytmu smile1
...ber to tak, když budeš mít v kapse, budeš jezdit, když nebudeš zrovna mít, tak budeš čekat až budeš mít smile1 žádná věda
...ale bez mazání medu kolem huby věz, že je to kurevsky drahej koníček (alespoň v případě kdy se nechceš v ježdění jakkoliv omezovat)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Americkej (Člen)
09.05.2008 01:33:33
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

Gregi psal:

Chtel jsem se zeptat kolik vas stoji udrzba moto rocne...bez toho aby se clovek vysekal...a bez benzínu.:)diky

no tak to bych taky rád zjistil...letos to zkusím


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Jarken (Člen)
09.05.2008 06:53:25
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

Přidávám se s dalším lanem k Pšánovi a Osimu smile2  -  musíme ale najít echtovní větev aby nás všechny tři udržela surprised no né?no ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
bery (Člen)
09.05.2008 08:35:17
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

to je přesně to samé jako když začneš počítat peníze za cigára, pivo, atd...
nejlepší předpoklad skončit nebo vůbec nezačítsmile1
jak je zde psáno - bud mam nebo nemam a nejezdim


momentalně zavostalej
Ice (Člen)
09.05.2008 08:35:33
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

Jarken psal:

Přidávám se s dalším lanem k Pšánovi a Osimu smile2  -  musíme ale najít echtovní větev aby nás všechny tři udržela surprised no né?no ano!

Najděte tu větev pořádně silnou, ať to má formu, když už sedláme ty čtyřbuchybigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Mišo (Člen)
09.05.2008 08:37:29
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

To je jasne že to nie je lacná zábava ale stejne by si tie prachy rozmrdal niekde inde tak bud rád že je to práve motyka.Každé pootočenie plynom stojí za to a to sa na prachy nepočíta,ten pocit ti nikdo nevezme.smile1smile1smile1

Fik-B6S (Člen)
09.05.2008 09:22:03
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

Jak už psali nahoře tak jakmile máš volnou koruknu tak špekuluješ čím by se dala mašinka vylepšitredface ja se přes zimu nudil tak sem si koupil zvýšené plexi hlavní kufr a teď se mi oběvilo pár korunredface tak jsem zjistil že už dál nemůžu jezdit bez navigačkybigsmile a tak to pokračuje furt co 6tkm je nějakej servis plus teď budu kupovat přední gumu smile2 tak  že to radši už ani nepočítám a přes léto budu asi makat jak barevnej abych měl zas co do toho vrazit...bigsmilebigsmile
ale i přes ty prachy co to stojí tak bych neměnil goodgoodgood
teda možná za B12redfacebigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Fulltank (Člen)
09.05.2008 09:47:26
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

kazda sranda neco stoji good ale kdyz se snazis setrit, nekupovat picoviny a vyhledavat ruzny akce a slevy da se v pohode zvladat. Asi ta nejvetsi polozka je benzin (30kc kurvy fuck bigsmile ). Zase na druhou stranu jezdi se jenom kdyz je pekne a pres zimu muzes setrit bigsmile

sonyk (Člen)
09.05.2008 11:37:58
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

jo a pak treba prijedes na bandit sraz a tam te udrzba vyjde treba na par lahvy rumu neco k jidlo to ubytovani atd . nejde to spocitat presne. ja vse co me zbyde de do moto ani dovolenou nikam nejdeu jedine vylety na moto nic jineho. holt toho jeste dost doplacim


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Petr J. (Člen)
09.05.2008 12:23:51
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

zvládám to i bez lana......každý rok to počítám pro úřad.....každý rok si říkám, že to všechno prodám, že tolik peněz je prostě nesmysl......no a pak jdu a pořídím další....idontknow

Radek-Ban (Člen)
09.05.2008 14:34:55
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

Fulltank psal:

kazda sranda neco stoji good ale kdyz se snazis setrit, nekupovat picoviny a vyhledavat ruzny akce a slevy da se v pohode zvladat. Asi ta nejvetsi polozka je benzin (30kc kurvy fuck bigsmile ). Zase na druhou stranu jezdi se jenom kdyz je pekne a pres zimu muzes setrit bigsmile

surprised...benzin to bych taky chtěl zažít dnes 32,50 Prahasick
jinak když nevíš co s prachama motka je dobrá volbagood tam můžeš dávat pořád a a pokud jse neomezuješ v jezdění tak je to drahej koníček ale stojí za toevil


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
K.a.s.y.m. (Člen)
09.05.2008 14:52:16
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

počítítat náklady na provoz a údržbu?Proč?idontknowProstě zaplatíš poplatky za bydlení a jiný věci.Něco na jídlo a hospodu a zbytek je prostě motorka...pak už je to jen odvyslí od týho příjmu...u mě to poslední dobou děla tak polovinu platu,ale je to tím ,že jsem polovičce lehnul s moto a moje potřebuje taky pár věcí vyměnit strašně nutněcool


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Gregi (Člen)
09.05.2008 21:37:58
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

diky kluci:))za rady...:)zajimavé poznatkygood

Michal Dk (Člen)
09.05.2008 21:40:35
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

K.a.s.y.m. psal:

počítítat náklady na provoz a údržbu?Proč?idontknowProstě zaplatíš poplatky za bydlení a jiný věci.Něco na jídlo a hospodu a zbytek je prostě motorka...pak už je to jen odvyslí od týho příjmu...u mě to poslední dobou děla tak polovinu platu,ale je to tím ,že jsem polovičce lehnul s moto a moje potřebuje taky pár věcí vyměnit strašně nutněcool

No von právě  zjištuje jestli mu zbyde na na ty poplatky za bydlení aj iný věci jak píšeš.bigsmilebigsmile

Kakin (Člen)
09.05.2008 22:09:41
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

Filous to napsal výasi nejlíp - prostě maximum co to člověku ročně dovolí ...:(((((((((( Hold když to vezmeš nejenom jako povinnej servsi kterej za rok dáš + náklady na ježdění ale ještě tomu trochu prpadneš co se týče tunění a vylepšování vzhledu atd. tak je to uplně v ass protože to stojí strašně moc a natož v případě že máš v tom roce ještě kreš tak to už je potom naprosto v ass tak jako letos zrovna u mě, ale hold každá nějaká Xtá sezona (každej to má jinak) je většinou i sezonou kdy s tím nějak víceméně praštíš protože hold motorky a letadla prostě padají, buď ze stojánku nebo horšíma případama .................................................... a je pravda že sem měl nějakej rok tendenci to fakt poctivě počítat včetně všech lístků od benzinu a tím pádem dokonalé spotřeby atd. ale můžu ti říct ,že když sem to na koncu roku začal sčítat tak sem se na to v půlce vykyšlal pač už v půlce účtenek sem myslel že mě jebne a že vlastně nevím kde sem na to za ten rok bral .............................sicksicksicksick  ale je to krásnej a supr koníček a na druhou stranu co je dneska levný .........surprisedsurprised

bobule (Člen)
10.05.2008 07:53:04
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

Kakin psal:

Filous to napsal výasi nejlíp - prostě maximum co to člověku ročně dovolí ...:(((((((((( Hold když to vezmeš nejenom jako povinnej servsi kterej za rok dáš + náklady na ježdění ale ještě tomu trochu prpadneš co se týče tunění a vylepšování vzhledu atd. tak je to uplně v ass protože to stojí strašně moc a natož v případě že máš v tom roce ještě kreš tak to už je potom naprosto v ass tak jako letos zrovna u mě, ale hold každá nějaká Xtá sezona (každej to má jinak) je většinou i sezonou kdy s tím nějak víceméně praštíš protože hold motorky a letadla prostě padají, buď ze stojánku nebo horšíma případama .................................................... a je pravda že sem měl nějakej rok tendenci to fakt poctivě počítat včetně všech lístků od benzinu a tím pádem dokonalé spotřeby atd. ale můžu ti říct ,že když sem to na koncu roku začal sčítat tak sem se na to v půlce vykyšlal pač už v půlce účtenek sem myslel že mě jebne a že vlastně nevím kde sem na to za ten rok bral .............................sicksicksicksick  ale je to krásnej a supr koníček a na druhou stranu co je dneska levný .........surprisedsurprised

LIDL je levný pičobigsmile


to jebu
Gregi (Člen)
10.05.2008 17:28:59
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

Kaufand je nejlevnejší:)bigsmile

Kelly01 (Člen)
10.05.2008 17:33:35
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

Každá sezóna co se vleze pod 50 litrů je suprgood

Myslím pouze gumy,palivo,údržba!, výlety,koupě dopňků a náklady na společenské akce nepočítámsmile2


God Save The Queen!
Kakin (Člen)
10.05.2008 21:45:49
Offline

Re: kolik vas stoji udržba moto rocne?

bobule psal:
Kakin psal:

Filous to napsal výasi nejlíp - prostě maximum co to člověku ročně dovolí ...:(((((((((( Hold když to vezmeš nejenom jako povinnej servsi kterej za rok dáš + náklady na ježdění ale ještě tomu trochu prpadneš co se týče tunění a vylepšování vzhledu atd. tak je to uplně v ass protože to stojí strašně moc a natož v případě že máš v tom roce ještě kreš tak to už je potom naprosto v ass tak jako letos zrovna u mě, ale hold každá nějaká Xtá sezona (každej to má jinak) je většinou i sezonou kdy s tím nějak víceméně praštíš protože hold motorky a letadla prostě padají, buď ze stojánku nebo horšíma případama .................................................... a je pravda že sem měl nějakej rok tendenci to fakt poctivě počítat včetně všech lístků od benzinu a tím pádem dokonalé spotřeby atd. ale můžu ti říct ,že když sem to na koncu roku začal sčítat tak sem se na to v půlce vykyšlal pač už v půlce účtenek sem myslel že mě jebne a že vlastně nevím kde sem na to za ten rok bral .............................sicksicksicksick  ale je to krásnej a supr koníček a na druhou stranu co je dneska levný .........surprisedsurprised

LIDL je levný pičobigsmile

to je pravda woe!!!!!!!!!!! bigsmilegoodgood Akorát tam zatím nprodávají pár náhradních dílů co bych zrovna potřeboval ........... a novej blembák si tam taky nekoupím .....! :((((

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr