Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

Nosorozec (Člen)
05.04.2008 22:20:48
Offline

proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

dneska diky nejakypussy v plechovce se mi zabil kamossmile2 plechovkar odbocoval vlevo a nedal mu prednost!! stacilo kdyby poradne cumel a kluk kterymu bylo teprv 23 moh zit dal!! smile2!!! ach jo jezdete vsichni opatrne!!!


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
sonyk (Člen)
05.04.2008 22:44:36
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

Nosorozec psal:

dneska diky nejakypussy v plechovce se mi zabil kamossmile2 plechovkar odbocoval vlevo a nedal mu prednost!! stacilo kdyby poradne cumel a kluk kterymu bylo teprv 23 moh zit dal!! smile2!!! ach jo jezdete vsichni opatrne!!!

jj videl sem ve zpravach ale ruku na srdce 90 nejel


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Nosorozec (Člen)
05.04.2008 22:56:56
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

to bohuzel asi ne smile2 ale rychle taky nejezdil jenze co znamena rychlesick


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
Zdenek (Člen)
05.04.2008 23:48:20
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

Dá se říct že to hovado na motorce jelo rychle.Zdenek.idontknow

VikecB12 (Člen)
05.04.2008 23:51:41
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

smile2 Podobně dopadl kamoš loni napodzim,auto mu nedalo přednost,uhnul mu,ale jako nasviňu jelo doprotivky auto částečně na jeho polovině silnice protože vobjíždělo zaparkovanej náklaďák a nevešli se tam. Ten co to zavinil ujel bez poskytnutí pomociheadshake Bylo mu 26letsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Nosorozec (Člen)
06.04.2008 01:31:00
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

Zdenek psal:

Dá se říct že to hovado na motorce jelo rychle.Zdenek.idontknow

jo a to vis od toho chytryho pana co tam hrozne maval tema rukama co?? nebo si u toho snad byl??


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
Kelly01 (Člen)
06.04.2008 10:06:40
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

Havaroval jsem stejně..

Ovšem s odstupem času musím přiznat že kdybych jel jak se má tak k tomu nedošlo..

Nějak si můj názor přebertesmokin


God Save The Queen!
maňas (Člen)
06.04.2008 10:12:34
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

ono je to těžký,samozřejmě by občas nebylo na škodu,kdyby se plechovkáři víc rozhlídli,ale na druhou stranu zase,kolikrát tě na mašině nevidí,pokad jedeš trochu rychleji.Vím že to nikomu život nevrátí,ale podíl na tom mají z 80% oba. Dneska je fakt že ti to klidně přišijou jen kvůli rychlosti,proto se nevyplácí bejt extra závodník.Lepší bejt živej než mrtvej


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
XJelen (Člen)
06.04.2008 10:14:08
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

Nosorozec psal:
Zdenek psal:

Dá se říct že to hovado na motorce jelo rychle.Zdenek.idontknow

jo a to vis od toho chytryho pana co tam hrozne maval tema rukama co?? nebo si u toho snad byl??

ne , spíš ti chtěl Zdenek naznačit, že celá smutná věc má taky druhej pohledheadshake
a jak naznačuje otec Furat, pokud nejedeš podle zákona, bereš osud v podstatě do svých rukou a je to víceméně na toběsmile2


Strýcfajtr !!!
maňas (Člen)
06.04.2008 10:18:26
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

XJelen psal:
Nosorozec psal:
Zdenek psal:

Dá se říct že to hovado na motorce jelo rychle.Zdenek.idontknow

jo a to vis od toho chytryho pana co tam hrozne maval tema rukama co?? nebo si u toho snad byl??

ne , spíš ti chtěl Zdenek naznačit, že celá smutná věc má taky druhej pohledheadshake
a jak naznačuje otec Furat, pokud nejedeš podle zákona, bereš osud v podstatě do svých rukou a je to víceméně na toběsmile2

je to tak ,jedině musíš bejt tak rychlej,aby tě nikdo nestihnul sundat,je to smutný,ale je to tak


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
jardagsf (Člen)
06.04.2008 10:33:38
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

jestli se tady mluvi o te rane u pelhrimova - tak to je misto , kde ubiram aj ja - bo  kdyz to tam znal a mel tam nalozeno tak to byl magor a pokud to tam neznal a mel tam nalozeno tak to byl debil a jeho sparing partner to same.....
a souhlas se zdenkem -  ma pravdu (plechovkar bude mit depku do konce zivota bo jenom proto  ze jeden mAgor jel rychle a nemel na to) a s xjelenem bo OPRAVDU to (bohuzel) BYL jeho boj a jeho volba.......
jardagsf po ranu filozofujici
ps.kdysi se tu psalo ze tyto prihody se tu nebudou resit........bo hrbitovy jsou plne rychlych.......a nekteri za to dokonce ani nemohli.......


MOTO KOZZI GRISO
Libor nx (Člen)
06.04.2008 10:50:06
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

Letos jsem měl první vyjižďku za kámošem,který si koupil úplně první moto.Chtěl po mě nějaký ty rady a tak.První rada,kterou se řídím,byla motorkář nemá nikdy přednost i když je na hlavní.Několikrát se mi to vyplatilo a to i v plechovce.Lidi jsou prostě nepozorní a motorkáře prostě přehlídnou.bad No a ten den se to potvrdilo.Jeli jsme se projed já jel první a po pár kilometrech mi nějakej jouda nedal přednost.fuck Přitom jsem na něj koukal,že čumí na mě a stejně mi tam vjel pussy jedna.Naštěstí to bylo ve městě a jeli jsme pomalu.good

Nosorozec (Člen)
06.04.2008 11:42:29
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

jardagsf psal:

jestli se tady mluvi o te rane u pelhrimova - tak to je misto , kde ubiram aj ja - bo  kdyz to tam znal a mel tam nalozeno tak to byl magor a pokud to tam neznal a mel tam nalozeno tak to byl debil a jeho sparing partner to same.....
a souhlas se zdenkem -  ma pravdu (plechovkar bude mit depku do konce zivota bo jenom proto  ze jeden mAgor jel rychle a nemel na to) a s xjelenem bo OPRAVDU to (bohuzel) BYL jeho boj a jeho volba.......
jardagsf po ranu filozofujici
ps.kdysi se tu psalo ze tyto prihody se tu nebudou resit........bo hrbitovy jsou plne rychlych.......a nekteri za to dokonce ani nemohli.......

jo jo je to ono a urcite to tam musel znat!! nevim no jestli tam mel nalozyno tak bohuzel ale byla to jeho blbost no, ale proste byl to kamos no tak to beru trochu jinak!! P.S. tohle slysim prvne od tebe ale jinak ani jsem nak nechtel aby se to tu serislo spis jsem to napsal jako odstrasujici pripad aby si vsichni davali velkej pozor a jezdili opatrne, protoze je to hnus a kdyz to zasahne nekoho blizkyho tak je to to nejhorsi co se muze stat!!!


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
osiris (Člen)
06.04.2008 12:18:21
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

...jj, jarda má pravdu, tak nějak jsme si tu řekli, že ty bouračky nebudeme probírat pokud se to netýká někoho z nás (tady odtud), ale v případě kámoše to tak trošku beru, to vyplakání (nemluvím o tom koho to byla vina)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
06.04.2008 12:22:52
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

Popel popelu,prach prachu....


God Save The Queen!
Nosorozec (Člen)
06.04.2008 12:27:34
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

osiris psal:

...jj, jarda má pravdu, tak nějak jsme si tu řekli, že ty bouračky nebudeme probírat pokud se to netýká někoho z nás (tady odtud), ale v případě kámoše to tak trošku beru, to vyplakání (nemluvím o tom koho to byla vina)

tak to se omlouvam, ale fakt jsem to prehlid kdyz se to psalo prvne!!


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
Stanley Smith (Člen)
07.04.2008 03:20:48
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

dobrej motorkář se pozná podle toho, že je starej.

jardagsf (Člen)
07.04.2008 06:07:25
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

Stanley Smith psal:

dobrej motorkář se pozná podle toho, že je starej.

KECY.....bigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Marián (Člen)
07.04.2008 07:30:12
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

no kazdyho sice skoda,ale ja si na to dovolim podivat i z druhy strany, v sobotu sem jel v plechovce ze dvora a na dechtove,coz je vesnice,me malem sejmul v prvni a jediny zatacce ve vsi levotocivy nakej debil na zedoj,kerej jel aspon kilo pade pres ves...sick a nevesel se do zatacky.
jako tohle poradnej motorkar (tyhle hovada ja ale nenazyvam motorkarema),kde sou lidi,decka,psi nedelaj...
kdyz se chce nekdo vyblbnout,at tohle dela mimo a samozrejme at si za to pak nese odpovednost,pokud se mu neco stane.
myslim si ze vetsinu tehle nehod zavinej lidi,co na tom sedej prvni sezonu a proste ty stroje este nezvladaj a ani ten prival tech emoci na nich,bohuzel.idontknow


...sam mezi jebkarema...
sonyk (Člen)
07.04.2008 10:17:13
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

ja se uplne bal ze je to nekdo vodsud, nejak sem to prelit letmo z kuchyne a videl sem pochroumanou moto rozbite budiky a nejak me to rikalo to je bandit a kdyz sem slysel pelhrimov atd tak sem si rek nekdo psal na foru ze tudy pojede.

Samozrejme je to smutna udalost.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
škardík (Člen)
07.04.2008 12:34:14
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

Jak řiká freš. Radši mrtvej než druhej..


viz avatar:)
Banditatom (Člen)
07.04.2008 12:56:32
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

pátek 17.00 cesta do frýdku, cca.25km, na trase tam 2x nedání přednosti v jízdě (jsou tam čárečky) cesta zpátky 1x nedání přednosti a při předjíždění se vedle mě nacpalo ještě jedno auto (3 autíčka na dvouproude úzké silnici marassick) 3x málem crash. Takže pokud tady budou takovýhle pussyřidičipussy máme hold smůlufucksmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kožak (Člen)
07.04.2008 16:12:47
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

Jo jo ...hrůza taky se mi několikrát stalo ,že mi tam vjel kretén z vedlejší přesto že civěl přímo na mě takže o mě věděl. Někteří to dělaj evidentně ůmyslně bad co s tím ale udělat idontknow jedině snad uřízlou dvojku u sedla jako na divokym západě a rovnou to střílet ....pakáž fuck


MRDAT!!!
Loser (Administrator)
07.04.2008 16:23:05
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

Kožak psal:

Jo jo ...hrůza taky se mi několikrát stalo ,že mi tam vjel kretén z vedlejší přesto že civěl přímo na mě takže o mě věděl. Někteří to dělaj evidentně ůmyslně bad co s tím ale udělat idontknow jedině snad uřízlou dvojku u sedla jako na divokym západě a rovnou to střílet ....pakáž fuck

presne tak vogo, prostrilet si cestugoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Lihy (Člen)
07.04.2008 16:44:22
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

Kudy to všichni jezdíte? Párkrát se mi stalo že mi tam někdo vjel, ale za 1. sem to vždycky čekal a pak sem si nadával, že sem to risknul a řikal si třeba to neudělá.... a za 2. je do tak 2x za sezónu.
Například nechápu jak se někdo další vedle tebe může namáčknout když někoho předjíždíš ?? Když předjíždim tak co nejrychlejc... nebo ses nekouk do zrcátka a ten v tom autě se jen vyhnul aby tě nesestřelil. Nebo jak víš že na tebe nějakej řidič čumí, k čemu je koukat na řidiče? Osobně raději koukám autům na kola a jak se hnou tak řešim vyhýbací opatření...
Prostě v 80% situací jde z chování poznat co ten kterej řidič udělá a podle toho se zařídit. Takže když člověk kouká, tak se krizovkám většinou vyhne.

Asi tak

Banditatom (Člen)
07.04.2008 16:50:21
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

kdybych to nečekal tak už teďka řešim problém s koupí novýho autasmile2. Souhlasím s tebou s tím, že koukat na blonďatou řidičkuevil s trojkama prsama je k hovnu, ovšem jak se hnou kolečka hledám kam utéct. Jo a ten pussyborec se vedle mě prach spostě nasral (moudrější ustoupí brzda a zařadit se zpátky). Prostě problém českých silnic není v přehuštěném provozu, ale v tom jak se řidiči k sobě chovaj. Ono něco pravdy na tý agresivitě českých řidičů něco fakt jesmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lihy (Člen)
07.04.2008 17:00:08
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

Banditatom psal:

kdybych to nečekal tak už teďka řešim problém s koupí novýho autasmile2. Souhlasím s tebou s tím, že koukat na blonďatou řidičkuevil s trojkama prsama je k hovnu, ovšem jak se hnou kolečka hledám kam utéct. Jo a ten pussyborec se vedle mě prach spostě nasral (moudrější ustoupí brzda a zařadit se zpátky). Prostě problém českých silnic není v přehuštěném provozu, ale v tom jak se řidiči k sobě chovaj. Ono něco pravdy na tý agresivitě českých řidičů něco fakt jesmile2

No tak vydíš, tak vlastně žádná krizovka nebylagood smokin
bigsmile

osiris (Člen)
07.04.2008 18:09:55
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

...lihu, čoveče, pravěký řidičský moudro o tom, pokud to jde koukat tomu na vedlejší do očí ti moc neříká smile1 - tam vidíš jestli o tobě ví a vidí tě good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
07.04.2008 19:43:40
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

osiris psal:

...lihu, čoveče, pravěký řidičský moudro o tom, pokud to jde koukat tomu na vedlejší do očí ti moc neříká smile1 - tam vidíš jestli o tobě ví a vidí tě good

a pokud to jde tak i do zrcátek tomu koho předjíždíš.U osobáků to moc nejde,ale u nákladáků si počkám pokud o mě neví....přeci jen 4m osobáku se předjíždí líp jak 18 m nákladákucool


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
07.04.2008 19:50:13
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

...jj, pravda
ps: o tom bych moh vyprávět, nepočkal jsem si na ten oční kontakt


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kožak (Člen)
07.04.2008 20:05:07
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

A nebo ty případy ,kdy se na tebe plechovkář nalepí a chce závodit headshake taky dobrý bigsmile zrovna posledně jeden s bavorem ,tak sem mu ujel ...... k benzince bigsmile redface


MRDAT!!!
Lihy (Člen)
07.04.2008 20:26:07
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

osiris psal:

...lihu, čoveče, pravěký řidičský moudro o tom, pokud to jde koukat tomu na vedlejší do očí ti moc neříká smile1 - tam vidíš jestli o tobě ví a vidí tě good

na to seru, bo používám moudro, že jedu jako bych byl neviditelnej, tudíž nepátrám po pofidérních očních kontaktech bo mě přeci nevidějbigsmile

De vo to, že u motorky se hodně blbě pozná jak rychle se blíží a tak o tobě řidič klíďo může vědět, ale myslí že to stihne.... a pak ještě jedno moudro: na co čumíš to trefíšbigsmile ale to bych raději neměl koukat ani na ty kolahelp

osiris (Člen)
07.04.2008 20:31:21
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

...když mu vidím do očí, tak už jsem tak blízko, že bych fakt řek že vjet tam nemůže - pokud teda na mě kouká bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
07.04.2008 20:37:28
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

osiris psal:

...jj, pravda
ps: o tom bych moh vyprávět, nepočkal jsem si na ten oční kontakt

...ty jsi se přetlačoval s nákladákem?smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
bobule (Člen)
07.04.2008 20:41:11
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

njn, přetlačovalsurprised

si myslel že ho autobus dáevil

nedalgood

bigsmilebigsmile


to jebu
bobule (Člen)
07.04.2008 20:42:20
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

kwa u nedal měl bejt tenhle smajlbadredface


to jebu
Stanley Smith (Člen)
08.04.2008 01:24:56
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

proč to tady řešíme? stejnak mladý tyhle naše "dědkovský" rozumy nečtou a poletěj si svoji. každýmu se tohle stalo, co druhá křižovatka. každý máme svý pravidlo jak přežít demetního dědu na vedlejší v Š120 nebo manželku ve stresu na kterou řve z místa spolujezdce vožralej manžel: jeď tam se vejdeš! Nikdo z nás nenajde trik a kouzlo na to stát se nesmrtelným jezdcem. je to o náhodě když jsi začínal a o troše rozvahy řict si, že není king kdo jede jako prase, ale ten kdo si doveze domů zažitek z jízdy. Howg bratři...............cool

Kelly01 (Člen)
08.04.2008 10:37:54
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

Stále mám před očima "svýho" dědu,84 let,stojícího proti mně v odbočovacím pruhu,co se mi díval zpříma do očí abych věděl že o něm vímsmile1
Mezitím to hajzlík tůroval a 78mi letá manželka mu to odpočítávala..
Jak věděli na 100% že nemám šanci brzdit tak mi to tam fouksmokin
V době co jsem byl v bezvědomí poodjel na parkoviště a vyčkal spořádaně příjezdu policiesmile1
Vzhledem k tomu že vůz byl r.v. 71,měl najeto 17500km a on byl první majitel,věřila policie vyjímečně posléze mně a svědkůmsmokin
kde je písek byla motorka,já doletěl před taxála,tam mne dali do stabilizované polohy a počkali na příjezd sanitkycool
A jelikož byli zdatní v zdravovědě tak mi pro sichr neotevřeli a nesundali přilbu,protože přece nebudou v případě potřeby tahat nějakej uslintanej a zapadlej jazykevilsmokin

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/46OA0025.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/46OA0032.jpg

God Save The Queen!
Mirek D (Člen)
08.04.2008 11:27:55
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

Oční kontakt je jakási pomůcka, ale nee 100%-ní... . Když ma auto ztmavený vokna tak není kde kontaktovat.
I když: vono tmavý vokna o něčem svědčí a je třeba býti 5 x vopatrnější.
Taky některý značky aut víc přitahujou dementy, takže Golf, Passat, Vochcávka + další nejlépe ještě s "tuningpussy" = zvýšená opatrnost, důchodcovský auta (Daewo/Chevrolet, nové Dáchčije a všechny starší auta) taky.

Jinak k začátku tohodle vlákna: Jestli je to místo nehody plzeňskýho motorkáře dle popisu tam co myslím, tak tuším není první. Tam se závodí, svádí k tomu ten novej obchvat. A pokud jeli střelbu tak nemuseli ani být vidět.


Autobus je taky Suzuki... .
Zdenda (Člen)
08.04.2008 12:30:29
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

A o čem svědčí zatmavená okna? Já je mám.surprised

Mimochodem mám Pasáka i Ochcávkuidontknow

Kurva to jsem odhalil svojí povahusmile2


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
08.04.2008 13:14:12
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

Zdenda psal:

A o čem svědčí zatmavená okna? Já je mám.surprised

Mimochodem mám Pasáka i Ochcávkuidontknow

Kurva to jsem odhalil svojí povahusmile2

...vo tobje fšichni vjedi, že si lump a polomafiján, to snat k dročkařum patří, né?bigsmile ...že bych si ve svý černý Vochábliji taky nechal vočoudit vokna?idontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
08.04.2008 13:20:11
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

...nech to stát woe přes noc ve tmě za garážema a voni ti to vočouděj celý, neměj vobavy :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
08.04.2008 13:31:36
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

Filous psal:
Zdenda psal:

A o čem svědčí zatmavená okna? Já je mám.surprised

Mimochodem mám Pasáka i Ochcávkuidontknow

Kurva to jsem odhalil svojí povahusmile2

...vo tobje fšichni vjedi, že si lump a polomafiján, to snat k dročkařum patří, né?bigsmile ...že bych si ve svý černý Vochábliji taky nechal vočoudit vokna?idontknowbigsmile

To bys měl, abys byl taky machr s velkym egem woegood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Filous (Člen)
08.04.2008 13:33:02
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

osiris psal:

...nech to stát woe přes noc ve tmě za garážema a voni ti to vočouděj celý, neměj vobavy :))

...zas tag moc vočouzený to nepotřebujubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Radek-Ban (Člen)
09.05.2008 16:17:47
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

.....nick :jezek to včera jebnul do auta tak na 15 Ban.sras nejedeheadshake přistál v přívěsu za autem moto zlámaný vidle a... bad


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Ice (Člen)
09.05.2008 20:43:09
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

O tom vyplakávání za známé... Každej je něčí známý... A bohužel o ně prostě přicházíme, ať už jejich vinou nebo vinou těch druhých...

Včera jsem jel s přítelkyní k Hance do Bílovce na oběd... V Bravanticích, nebo jak se to tam jmenuje je sjezd z nově otevřeného úseku dálnice a já si to frčím po staré cestě... z dálnice si to frčí fabia, pro kterou značka dej přednost v jízdě asi neplatila... Vždycky počítám s tím, že se to může stát, a včera jsem tomu svému tušení děkoval nadvakrát... Fabka tam vlítla souběžně se mnou, bez jakéhokoliv zpomalení... Měl jsem dobrej výhled dopředu, tak jsem to vzal do leva a předjel jsem ji na klakson... Ta paní, co seděla za volantem kroutila hlavou a divila se, proč na ni vůbec troubím... A jel jsem s mladou, tudíž žádná střelba... smokin

Prostě chlapi a dámy, počítejte s tím, že hlavní pro vás neplatí vždy na 100% a budeme tu o něco déle... cool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Baltazar (Člen)
09.05.2008 20:57:11
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

Kelly01 psal:

Stále mám před očima "svýho" dědu,84 let,stojícího proti mně v odbočovacím pruhu,co se mi díval zpříma do očí abych věděl že o něm vímsmile1
Mezitím to hajzlík tůroval a 78mi letá manželka mu to odpočítávala..
Jak věděli na 100% že nemám šanci brzdit tak mi to tam fouksmokin
V době co jsem byl v bezvědomí poodjel na parkoviště a vyčkal spořádaně příjezdu policiesmile1
Vzhledem k tomu že vůz byl r.v. 71,měl najeto 17500km a on byl první majitel,věřila policie vyjímečně posléze mně a svědkůmsmokin
kde je písek byla motorka,já doletěl před taxála,tam mne dali do stabilizované polohy a počkali na příjezd sanitkycool
A jelikož byli zdatní v zdravovědě tak mi pro sichr neotevřeli a nesundali přilbu,protože přece nebudou v případě potřeby tahat nějakej uslintanej a zapadlej jazykevilsmokin
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … OA0025.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … OA0032.jpg

já bych tu helmu taky nesundával, bůh ví co by z ní vypadlobigsmilebigsmilesmokinevil


The father of the little princess of the dawn
Fik-B6S (Člen)
09.05.2008 21:16:13
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

Kelly01 psal:

Stále mám před očima "svýho" dědu,84 let,stojícího proti mně v odbočovacím pruhu,co se mi díval zpříma do očí abych věděl že o něm vímsmile1
Mezitím to hajzlík tůroval a 78mi letá manželka mu to odpočítávala..
Jak věděli na 100% že nemám šanci brzdit tak mi to tam fouksmokin
V době co jsem byl v bezvědomí poodjel na parkoviště a vyčkal spořádaně příjezdu policiesmile1
Vzhledem k tomu že vůz byl r.v. 71,měl najeto 17500km a on byl první majitel,věřila policie vyjímečně posléze mně a svědkůmsmokin
kde je písek byla motorka,já doletěl před taxála,tam mne dali do stabilizované polohy a počkali na příjezd sanitkycool
A jelikož byli zdatní v zdravovědě tak mi pro sichr neotevřeli a nesundali přilbu,protože přece nebudou v případě potřeby tahat nějakej uslintanej a zapadlej jazykevilsmokin
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … OA0025.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … OA0032.jpg

on je to přirozenej strach kvůli páteře ale když už s tebou pohli tak ti ji mohli vedvojko sundat...
jakmile vidím auto na boční nebo odbočující přes můj pruh tak jsme vestřehu, člověk nikdy neví co tm sedí za mamlasabad


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
jura (Člen)
09.05.2008 21:18:08
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

Jedna rada,blba,sice,skuste jezdit na moto tak jak na aute.Na slabym aute.A tech problemu bude min.Vsechno je to vo rychlosti.Bohuzel, kazdy to ma ve svych rukach.Adrnalin dela divy.Taky tomu obcas propadam,kazdeho volba!


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Nosorozec (Člen)
09.05.2008 23:13:51
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

Nosorozec psal:

dneska diky nejakypussy v plechovce se mi zabil kamossmile2 plechovkar odbocoval vlevo a nedal mu prednost!! stacilo kdyby poradne cumel a kluk kterymu bylo teprv 23 moh zit dal!! smile2!!! ach jo jezdete vsichni opatrne!!!

Jinak posledni co bych k tomuhle chtel napsat: kamosovi co se zabil urcili rychlost policajti na +-96 a deda co je sejmul - proste si myslel ze to stihne, ale nestih!! myslim si ze to neni tolik kdyz to nemuzou rict presne a jeste kdyz vim jak ten usek vypada!!! Jezdete vsichni opatrne!! Tot vse co k tomuhle napisu a jeste jednou se omlouvam ze jsem to sem napsal, proste jsem prehlid ze se tohle sem muze psat jen kdyz je to nekdo z nas. Jeste jednou preju vsem celou sezonu bez nehody a ty dalsi taky!!


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
stoner (Člen)
11.05.2008 21:44:58
Offline

Re: proc ty hovada v plechovkach nemuzou cumet sakra!!

Dnes jsem se přesvědčil, že "předvídavosti" není nikdy dost.
Jel jsem přes Klatovy za nějakou Fabkou. Na světlech svítila červená a já se divil, proč ta Fabka nestaví surprised . Hrnula si to dál, jakoby tam ani světla nebyly. Na zelenou z prava akorát vyjížděl maník na motce. Naštěstí to nebyl žádnej střelec, ale přesto toho měl chudák plné ruce. Zaplať pánbů to ustál good.

Na hlavní silnice "nevěřím", ale dnes jsem se přesvědčil, že i na zelenou musí být člověk pořádně opatrnej.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr