Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » "Na stopě"

Jarken (Člen)
31.01.2007 14:34:26
Offline

"Na stopě"

Dnes ve 21.55 hod. na ČT1, pořad "Na stopě" kdo ještě z nově registrovaných partnerů Bandit pussybigsmile neviděl sebestředného Jarkena, tak má možnost no né?No ano!

P.S.Musel jsem kvůli posr...minutě do kvádrasmile2sick


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Pšán (Člen)
31.01.2007 14:39:24
Offline

Re: "Na stopě"

..no konečně někdo koukatelný v bedně...
..naše mediální hvězda..
..Little big man..goodsmile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Jarken (Člen)
31.01.2007 14:47:17
Offline

Re: "Na stopě"

Nazdar do Bogumina - mimochodem kdy pojedem zkolaudovat Mourovi garáž ha??


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Datel (Člen)
31.01.2007 14:50:55
Offline

Re: "Na stopě"

No vidíš! Při tom spěchu jsem se zapoměl zeptat v čem že to budešsmile1

Jen je mi divné, že při tvém hvězdném formátu musíš do studia Ty místo toho, aby přijeli oni za tebou fuckbigsmile

Pšán (Člen)
31.01.2007 14:54:30
Offline

Re: "Na stopě"

Zduř..nóóó,to by bylo záhodno..
..myslím,že se v dohledné době s vejminkářem domluvíme..he,é?


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Datel (Člen)
31.01.2007 14:59:21
Offline

Re: "Na stopě"

Pšán psal:

Zduř..nóóó,to by bylo záhodno..
..myslím,že se v dohledné době s vejminkářem domluvíme..he,é?

Na co domlouvat? Prostě tam dojeďte vyberte ledničku, vemte to přes špajz a skončit prohlídku můžete ve sklepě.............sice asi sklep nemá, ale ty lchve někde zašité budou goodbigsmile

Datel (Člen)
31.01.2007 15:00:29
Offline

Re: "Na stopě"

lchve nee! Chtěl jsem říci LÁCHVE bigsmile

Mour (Člen)
31.01.2007 16:01:25
Offline

Re: "Na stopě"

Parťáci přijeďtegood ....a slibuju  střízliví neodjedetebigsmile...mám  posledních 16 litrů ....někteří Banditojebkaři by mohli vykládatbigsmile ...viď PetřeJ bigsmile

...a vůbec....okolo 13.  února na Stodolní ...tak si zrobte čas bigsmile

Datel (Člen)
31.01.2007 20:01:45
Offline

Re: "Na stopě"

To je úterýsurprised

Mour (Člen)
31.01.2007 20:03:59
Offline

Re: "Na stopě"

Datel psal:

To je úterýsurprised

...a to je právě ten důvod good ...13.února 2007 už nikdy!! na světě nebude bigsmile

Datel (Člen)
31.01.2007 20:06:41
Offline

Re: "Na stopě"

Mour psal:
Datel psal:

To je úterýsurprised

...a to je právě ten důvod good ...13.února 2007 už nikdy!! na světě nebude bigsmile

Kdo? Co? Furt su nějak mimo mísusurprisedsmile2

Mour (Člen)
31.01.2007 20:12:15
Offline

Re: "Na stopě"

Datel psal:
Mour psal:
Datel psal:

To je úterýsurprised

...a to je právě ten důvod good ...13.února 2007 už nikdy!! na světě nebude bigsmile

Kdo? Co? Furt su nějak mimo mísusurprisedsmile2

...no a dneska je 31.ledna 2007, to už taky nikdy nebude ...jdu do garáže goodbigsmilebigsmile ...docela dobrý důvod k oslavě, ne? bigsmile

Datel (Člen)
31.01.2007 20:25:49
Offline

Re: "Na stopě"

Mour psal:
Datel psal:
Mour psal:


...a to je právě ten důvod good ...13.února 2007 už nikdy!! na světě nebude bigsmile

Kdo? Co? Furt su nějak mimo mísusurprisedsmile2

...no a dneska je 31.ledna 2007, to už taky nikdy nebude ...jdu do garáže goodbigsmilebigsmile ...docela dobrý důvod k oslavě, ne? bigsmile

Huš sem přišál na konec vedéní goodbigsmile

Filous (Člen)
31.01.2007 21:16:10
Offline

Re: "Na stopě"

Jarken:
...uš se nedivim, že si furt f televizi a máš furt dost práce...dneska sem se ti motal f tvym rajónu...f Bogumině...f Pšánovo mateřskej firmě sem byl...cestou s parkoviště do ŽDB (je to přes silnici) sem potkal asik vosumnáct lidí...s tech vosumnácti bylo šestnáct indyjánů a s tech šestnácti jich bylo minimálně štrnáct sfetovanejch (je možný, že ty dva to dovedně maskovali surprised ) ...sicejc sem tam byl mezi polednem a půl druhou, ale normálně sem se bál...cestuo spátky za Litomyšlí sem si voddych a děkoval pánubohu, že mě nebudeš vyšetřovat jako vobjeť surprisedbigsmilebigsmilebigsmile ...jo a vot pátku do neděle tam budu zas (to uš víš, jen ti to chci připomenout) a budu tam f pátek plesat a f sobotu se tam u Vopavy zůčastnim ňákýho místního kulturního podniku nebo co, tagže počítej s tym, že aš mi tam začnou po pátý kořalce nadávat do čehůnu a do pražáků, tag se tam strhne ňáká mela a budu ti volat, abys mě vysvobodil z místního žaláře...tagže buť nachystanej surprisedbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
31.01.2007 22:07:26
Offline

Re: "Na stopě"

...hele schimanski surprised co tam dela valerian idontknow smile1 ze ty ses nekde pred studiem zmrskal bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
31.01.2007 22:08:42
Offline

Re: "Na stopě"

...aaaaa uz ho vzkrisili good smile1 jak nemuzes rict cisla woe surprised brambora dycky uhada slevu sjim mel rict bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
31.01.2007 22:10:15
Offline

Re: "Na stopě"

...wogo Jarken,jak to že nemáš triko BANDIT pussy    idontknowbigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Kelly01 (Člen)
31.01.2007 22:10:45
Offline

Re: "Na stopě"

Hele,ty mektale..

Takhle se o tebe v Holyvůdu neporvousmile2

Ses vůbec nehejbalfuck

A málem ses rozchlámalsmile1

To nebylo profesionálníbigsmile


God Save The Queen!
Filous (Člen)
31.01.2007 22:11:30
Offline

Re: "Na stopě"

...no jó, hvjezda bigsmile ...no fakt, pročs neřek, co takovej mord na vobjednáfku stojí, aby sme třeba někoho zbytečně nepřeplatili, žejo Osi? bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kuna (Člen)
31.01.2007 22:14:49
Offline

Re: "Na stopě"

...slušelo ti to ty naše mediální hvězdo!bigsmilebigsmilebigsmile

PALOUS (Člen)
31.01.2007 22:15:34
Offline

Re: "Na stopě"

Dělal jako by věděl,že na něj čumímesurprisedmoc mu nechybělo aby se nezačal chlámatbigsmile


Jebat motorky :-)
Kuba B12 (Člen)
31.01.2007 22:16:53
Offline
yello (Člen)
31.01.2007 22:18:26
Offline

Re: "Na stopě"

http://www.suzukibandit.cz/prostor/vide … strava.mp4

...a kde bylo Bpussy na zaver,coooo? fuckbigsmile

Editoval osiris (31.01.2007 22:54:34)


...che palle !!!
yello (Člen)
31.01.2007 22:20:26
Offline

Re: "Na stopě"

co s tim curva jeee?


...che palle !!!
osiris (Člen)
31.01.2007 22:23:48
Offline

Re: "Na stopě"

Filous psal:

...no jó, hvjezda bigsmile ...no fakt, pročs neřek, co takovej mord na vobjednáfku stojí, aby sme třeba někoho zbytečně nepřeplatili, žejo Osi? bigsmile

...noooojooo fildo, to ho nakazil dedek bramborovej  smile1 cenu nerek, aby z toho nebyla masofka, asik bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Palino (Člen)
31.01.2007 23:17:29
Offline

Re: "Na stopě"

Ser na ne, zavidi, ze nebyli v bedne. Hlavne ze se nasla ruka i noha.good


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Pšán (Člen)
01.02.2007 02:05:45
Offline

Re: "Na stopě"

Woe Fildo,co mektáš..normální realita,každodenní..smile1
A že prej to mátě v USB těžký..
Ale to už víš sám,život je boj...

Jarken:alespoň pohyby si mohl mít jak Gipsy.cz..Romale hip hopbigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Billy (Člen)
01.02.2007 07:13:23
Offline

Re: "Na stopě"

Byl dobrej goodgoodsmile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Jarken (Člen)
01.02.2007 07:33:19
Offline

Re: "Na stopě"

bigsmilebigsmile, jste špatně poslouchali, nakonec jsem řekl, že cca 20 litrů...Ale himl vraždí se i pro mnohem menší částky, ale to samozřejmě nemluvím o nájemných mordech!

Kelly jsem se usmíval na Romana přece bigsmile!

Filous, neboj nic na plese, všem tykej a oslovuj je pussy, používej obraty, že je tady horko jak cyp, co druhé slovo prolož výrazem kurva a prohlašuj, že kolem tebe tancuje sam  chuj, no a budeš z toho venku, pochopí, že jsi náš no né?No ano!good


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Filous (Člen)
01.02.2007 07:51:02
Offline

Re: "Na stopě"

Jarken:
...no tag já to teda skusim surprised ...ale stejně myslim, že dostanu přes dršku bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
01.02.2007 08:05:01
Offline

Re: "Na stopě"

PANÁČCI a dívali ste se něgdo na šumná města??? bylo to po jarkenovi...
ste se aspoň mohli podívat jak to vypadá v Novém Jičíněbigsmilegood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Filous (Člen)
01.02.2007 08:23:18
Offline

Re: "Na stopě"

tomasNJ psal:

PANÁČCI a dívali ste se něgdo na šumná města??? bylo to po jarkenovi...
ste se aspoň mohli podívat jak to vypadá v Novém Jičíněbigsmilegood

...jo jo, koukal sem...asik proto, že sem přes něj fčera taky jel...škoda že nebyl prostor na kafe, příště se stavim good ...jo a máte tam pjekný muzeum, taky se tam chystam good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
01.02.2007 08:31:14
Offline

Re: "Na stopě"

Jarken psal:

bigsmilebigsmile, jste špatně poslouchali, nakonec jsem řekl, že cca 20 litrů...Ale himl vraždí se i pro mnohem menší částky, ale to samozřejmě nemluvím o nájemných mordech!

Kelly jsem se usmíval na Romana přece bigsmile!

Filous, neboj nic na plese, všem tykej a oslovuj je pussy, používej obraty, že je tady horko jak cyp, co druhé slovo prolož výrazem kurva a prohlašuj, že kolem tebe tancuje sam  chuj, no a budeš z toho venku, pochopí, že jsi náš no né?No ano!good

ježíšmarja von to tam vodkoktá,eště s vostrafským dijalektem a je z něho hvězda. Malej velkej muži,pudeš ke mně na školení z českýho jazyka a vyjadřování,páč s taků bys diru do světa neudělalsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Jarken (Člen)
01.02.2007 09:46:52
Offline

Re: "Na stopě"

Koldíku od Tebe to sedí - prý kurzy češtinysurprisedidontknow, mimochodem považuji docela za pochvalu, když někdo řekne, že mám ostravský přízvuk, protože jsem Slovák ako poleno a na Moravě žiju od r.1990bigsmilebigsmile no né?No ano!

P.S.Je docela sranda kterak se při natáčení musíš vejít do určitého času, pak to říct tak a tak rychle podle režiséra, stát tam a tam, případně to zopakovat.Včera jsem se vykoktal na jeden záběr, to Valerián musel replikovat 5x protože jednou se přebreptnul Svoboda, jednou to zadupal kameraman, pak nebyl spokojen režisér a jednou bylo slyšet v záznamu kecat dramaturga s osvětlovačkoupussyhelp

Zažil jsem párkrát i přímý přenos a poprvé jsem z toho měl docela vítr, tam moc nejde chybu napravitsmile2


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Koldan (Člen)
01.02.2007 10:40:43
Offline

Re: "Na stopě"

Jarken psal:

Koldíku od Tebe to sedí - prý kurzy češtinysurprisedidontknow, mimochodem považuji docela za pochvalu, když někdo řekne, že mám ostravský přízvuk, protože jsem Slovák ako poleno a na Moravě žiju od r.1990bigsmilebigsmile no né?No ano!

woe na češtinu su dobrej jag sviň,tagže pokud bys potřeboval jakůkoliv tu lingvisticků radu,fše ti poradím,stačí jen říct. a s těma tanečníma krokama před kamerů taky něco uděláme, u nás v asii umí tancovat každý a taký slovácký verbuňk by moh zapůsobitgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
ygy (Člen)
01.02.2007 10:53:16
Offline

Re: "Na stopě"

Ty jo čéčesurprised SHARKA dám na poličku a děckám řeknu od koho ji mám.smile1smile1smile1no né?no anobigsmileAle fakt,všem kámošům jsem se chlubil a FŠICI řekli za ty prachy goodgoodgood


uděláme to takle,kdo první zemře!PROHRÁL!
Jarken (Člen)
01.02.2007 11:07:19
Offline

Re: "Na stopě"

Ygy přece bych nelhal někomu z Banditpussysurprised.Myslím, že s ní budeš v sezóně spokojen, věř mi!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
tomasNJ (Člen)
01.02.2007 18:10:11
Offline

Re: "Na stopě"

Filous psal:

...jo jo, koukal sem...asik proto, že sem přes něj fčera taky jel...škoda že nebyl prostor na kafe, příště se stavim good ...jo a máte tam pjekný muzeum, taky se tam chystam good

jo f klidu, ale přes den bývám v ostravě...asik do 17:00bigsmile

ale stav se jakmile to bude možné, spaříme hubu kafetem, smotnem cígu, atákbigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
šmidaN (Člen)
01.02.2007 21:03:28
Offline

Re: "Na stopě"

aja si zas řikal jak tam byl ten valerian ,že na tech fotkách teda vypadaš chudší a mladší bigsmile,takjsem tak uvažoval ,že si asi naky nemocnýbigsmilebigsmilebigsmile, a pak ses tam objevil s kulišackým usměvem ,a huš sem byl doma goodgoodgood,normalně sa na to nedívam .ale včerá jsem se aspon zasmál good

Mirek D (Člen)
01.02.2007 23:49:21
Offline

Re: "Na stopě"

šmidaN psal:

aja si zas řikal jak tam byl ten valerian ,že na tech fotkách teda vypadaš chudší a mladší bigsmile,takjsem tak uvažoval ,že si asi naky nemocnýbigsmilebigsmilebigsmile, a pak ses tam objevil s kulišackým usměvem ,a huš sem byl doma goodgoodgood,normalně sa na to nedívam .ale včerá jsem se aspon zasmál good

...tomudle říkš kulišáckej úsměv? Dyk vypadá jak Ty co po nich pátrá....

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/MirekD/Jarkens.jpg




Džob je to tajemnej, jsem vrah nájemnej.... . fuck


Autobus je taky Suzuki... .
Jarken (Člen)
02.02.2007 07:19:33
Offline

Re: "Na stopě"

Mirku ty se nezdáš, ale ty Tvoje archívybigsmile - nás jednou přivedou do malérubigsmilehelp


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
ygy (Člen)
02.02.2007 12:24:03
Offline

Re: "Na stopě"

Jarken psal:

Ygy přece bych nelhal někomu z Banditpussysurprised.Myslím, že s ní budeš v sezóně spokojen, věř mi!

smile1smile1 proto jsem na to reagoval,i po chvilce brouzdání po BS mi to přišlo jako SQELA COMPANI a nee jako  ňácí špekulantibigsmilebigsmile Takže ještě jednou díky díkygoodgood


uděláme to takle,kdo první zemře!PROHRÁL!
pavel dolínek (Člen)
02.02.2007 12:36:11
Offline

Re: "Na stopě"

jsem ti jarken maval s celou rodinou a ani si nemrknul vockemsmile2


"una storia italiana"
Mirek D (Člen)
03.02.2007 14:01:49
Offline

Re: "Na stopě"

Jarken psal:

Mirku ty se nezdáš, ale ty Tvoje archívybigsmile - nás jednou přivedou do malérubigsmilehelp

Totok je z Oko srazu pořádaného Vaší velebností ve Frýdlantu v r. 05.... .


Autobus je taky Suzuki... .

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr