Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Světlomet B650

Kchey-mil (Člen)
15.05.2008 11:39:45
Offline

Světlomet B650

Zdarec,koupil sem bandita ze zahraničí-anglie-a když sem jel na evidenčku tak mi ten borec řekl že tam mám anglickou parabolu(svítí víc nahoru doleva).Když sem jel v noci tak zatím nikdo neblikal ale mám obavu že by při příští STK mohl být problém.Máte někdo nějakou zkušenost,popř. kolik by mohlo stát?help


Kristova noho,kupředu.....
Ice (Člen)
15.05.2008 11:57:19
Offline

Re: Světlomet B650

Tak otoč světlomet ne? bigsmile Ne, dělám si prdel... :) Nevím, jak moc to dělá problém při jízdě večer? Ale nemyslím, že by to protijedoucí vozidla nějak omezovalo... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
osiris (Člen)
15.05.2008 12:28:41
Offline

Re: Světlomet B650

...to je nápad surprised, když to votočí tak mu to bude svítit dovnitř headshake
ps: taky si dělám prdel smile1

...ale ktématu, jde o to, že ho máš fakt homologovaný pro jinou zemi a je to problém, neříkám, že nebudeš potkávat vstřícný úředníky a policajty, který přivřou oko, ale můžeš narazit na toho kterej to vezme poctivě


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Fik-B6S (Člen)
15.05.2008 17:06:03
Offline

Re: Světlomet B650

osiris psal:

...to je nápad surprised, když to votočí tak mu to bude svítit dovnitř headshake
ps: taky si dělám prdel smile1

...ale ktématu, jde o to, že ho máš fakt homologovaný pro jinou zemi a je to problém, neříkám, že nebudeš potkávat vstřícný úředníky a policajty, který přivřou oko, ale můžeš narazit na toho kterej to vezme poctivě

Asi Blbá připomínka ale není vrámci EU homologace platná pro všechny státy...
Helmy maj taky homologační číslo jiného státu a jsou homologavané i pro nás.
Vše co je homologováno pro jeden stát EU je automaticky i pro ostatní státy...
todle není můj výplod to jsme někde četl...goodbigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
osiris (Člen)
15.05.2008 17:25:59
Offline

Re: Světlomet B650

fikoj: ale v případě těch světel je to asi volovina, svítěj fakt "na druhou stranu" smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Radek-Ban (Člen)
15.05.2008 17:27:37
Offline

Re: Světlomet B650

...doufam že mě na srazu záhadně nezmizi světlometbigsmilebigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
harris (Člen)
15.05.2008 20:17:00
Offline

Re: Světlomet B650

Kchey-mil psal:

Zdarec,koupil sem bandita ze zahraničí-anglie-a když sem jel na evidenčku tak mi ten borec řekl že tam mám anglickou parabolu(svítí víc nahoru doleva).Když sem jel v noci tak zatím nikdo neblikal ale mám obavu že by při příští STK mohl být problém.Máte někdo nějakou zkušenost,popř. kolik by mohlo stát?help

fungl novej světlomet, kompletní, ale bez žárovek a šroubů stojí 9000kč sicksicksick, ale dá se koupit zvlášť parabola a plastovej obal.


změna je život... měním čtyři za dva
Kchey-mil (Člen)
16.05.2008 08:37:26
Offline

Re: Světlomet B650

harris psal:
Kchey-mil psal:

Zdarec,koupil sem bandita ze zahraničí-anglie-a když sem jel na evidenčku tak mi ten borec řekl že tam mám anglickou parabolu(svítí víc nahoru doleva).Když sem jel v noci tak zatím nikdo neblikal ale mám obavu že by při příští STK mohl být problém.Máte někdo nějakou zkušenost,popř. kolik by mohlo stát?help

fungl novej světlomet, kompletní, ale bez žárovek a šroubů stojí 9000kč sicksicksick, ale dá se koupit zvlášť parabola a plastovej obal.

....to je docela pálkaidontknowno nevim....možná budu čekat jestli se něco nestane.


Kristova noho,kupředu.....
Kchey-mil (Člen)
16.05.2008 08:39:02
Offline

Re: Světlomet B650

Bandit 650A psal:

...doufam že mě na srazu záhadně nezmizi světlometbigsmilebigsmile

No možná by sis měl od teď dávat bacha bandiťákubigsmilebigsmilebigsmile


Kristova noho,kupředu.....
Fik-B6S (Člen)
16.05.2008 08:42:34
Offline

Re: Světlomet B650

osiris psal:

fikoj: ale v případě těch světel je to asi volovina, svítěj fakt "na druhou stranu" smile1

máš pravdu sáhybe to sem si neuvědomli že ti blázni jezděj v protsměru...bigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
mi (Člen)
16.05.2008 08:44:40
Offline

Re: Světlomet B650

řekni nákímu kámošovi ať ti do toho jako couvne autem vem kladivo lehce to rozbý vyplňte formulář pro pojištovnu a prachi máš, nejlepe kámoš s leasingem páč jinak bonus weg...


svět je cirkusovej stan
maňas (Člen)
16.05.2008 09:02:16
Offline

Re: Světlomet B650

mi psal:

řekni nákímu kámošovi ať ti do toho jako couvne autem vem kladivo lehce to rozbý vyplňte formulář pro pojištovnu a prachi máš, nejlepe kámoš s leasingem páč jinak bonus weg...

ono je ale trochu světlo na nacouvání na blbým místě nemyslíš surprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
mi (Člen)
16.05.2008 09:49:41
Offline

Re: Světlomet B650

tak dodáfku nebo traktor nebo vlek s koňma nebo náklaďák..... stačí to namalovat na tu Áčtyřku vod pojištovny a fertig. tys to nikdy nedělal???? surprised


svět je cirkusovej stan
Zdenda (Člen)
16.05.2008 12:41:38
Offline

Re: Světlomet B650

mi psal:

tak dodáfku nebo traktor nebo vlek s koňma nebo náklaďák..... stačí to namalovat na tu Áčtyřku vod pojištovny a fertig. tys to nikdy nedělal???? surprised

Dobrý je to takhle veřejně kvákat!headshake


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
mi (Člen)
16.05.2008 12:50:36
Offline

Re: Světlomet B650

hm hm to je fakt idontknow sem to ale kus c....a ....headshakeredface


svět je cirkusovej stan

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr