Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Neteče benál

Kubas (Nový člen)
04.05.2008 12:55:36
Offline

Neteče benál

Tě pic Bandiťáci, Letos v zimě jsem si koupil B4 a mám problém který si neumím vysvětlit.
Už dvakrát za sebou jsem tlačil cca 10km, trochu mě to sere.
Motorka zničeho nic při jízdě začne cukat, až zdechne úplně.
Bádal jsem a špekuloval čím to je - svíčky, indukční cívky, bordel v karbcích ale vono ne. Zjistil jsem že mi neteče benál z nádrže do karbců, vžidycky to vyjede i benál z hadičky palivového filtru. zkoušel jsem zda funguje podtlakovej kohout a zajímavé je že pokud otočím na PRI tak benál teče ale jakmile nasadím na kohot hadičku ke karbcům tak neteče ani hovno. Jinak podtlak ke kouhoutu frčí v poho.
ještě jsem si myslel zda se mi nemůže sekat plovák v karbci nebo tak. Ale než ho rozeberu tak bych se chtěl optat na rady jsem fakt zoufalej. Je hezky a táhne mě to ven na silnici, ale takhle můžu jen na kole.help

Filous (Člen)
04.05.2008 13:16:43
Offline

Re: Neteče benál

...vyhodit filtr si skoušel???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
yello (Člen)
04.05.2008 13:28:53
Offline

Re: Neteče benál

A jses si jist,ze je to benal? Mohla by to bejt klasicka nemoc vsech B4,cili regler,anebo,v spojitosti s nim pak i alternator.


...che palle !!!
Pšán (Člen)
04.05.2008 13:29:53
Offline

Re: Neteče benál

..mi tohle jednou udělalo zaprasené sítko na palivovém koutku..
..jestli si,Fildo,tím filtrem myslel totok,tak se naše myšlenky ubírají stejným směrem a omlouvám se,že to dubluju..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Kubas (Nový člen)
04.05.2008 13:37:44
Offline

Re: Neteče benál

Dělalo to i předtím nežli jsem tam dal filtr.
Nevím cím by to jiným bylo nežli benálem, když to chcíplo a nešlo nahodit tak jsem vyndal krajní fajfky a jiskru to házelo.

Pšán (Člen)
04.05.2008 13:52:58
Offline

Re: Neteče benál

..palivový kohout má svůj filtr..
..měls ho venku?


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Kubas (Nový člen)
04.05.2008 14:01:16
Offline

Re: Neteče benál

Měl jsem ho venku, je čistej jak dětská prdelka. ještě jsem pro případ celej kohout očistil a vypláchl v benzínu.I podtlak jsem zkusil jestli zavírá a zdálo se mi že to nějak blbne - když je motor chcíplej neměl by benál téct ne?
No a mě tekl, tak jsem vzal hadičku a iněkční stříkačku a podlak se pokusil rozchodit - povedlo se.
Ale celej problém se opakoval zase to chcíplo a nebyl benzín v hadičkách.

Pšán (Člen)
04.05.2008 14:08:43
Offline

Re: Neteče benál

..hm..tak to fakt vypadá na pal.kohoutsmile2


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
axoz (Člen)
04.05.2008 14:17:02
Offline

Re: Neteče benál

Tohle sem řešil taky .Vyčisti sítko co je v nádrži demontuj celej kohout a taky ho kompletně vyčisti pokud to pak bude fungovat a na polohu PRI benzin poteče a na polohu podtlaku ne tak je to správně další možnost jak vyskoušet kohout je nasadit na podtlakovou  trubicku u kohutu hadičku a pusou z ní vysaj vzduch a když benzím poteče tak je problém jindegood další alternativa je voda v karbcích to by bylo jednodušší . B4 mám taky a bejvá to dost tvrdohlavej prevít kdybys chtěl ještě s něčím poradit napiš mi na mail axoz@centrum.czevil


nezastavil sem úmyslně to se zas něco vysralo tak spravuju
powl (Nový člen)
04.05.2008 21:24:27
Offline

Re: Neteče benál

Cau kluci, sem tady novej...tohle presne ted resim na svy Inazume. Vzdycky po cca 20ti km zastavi. Kouknu a v hadickach neni zadny palivo i filtr je prazdnej. Inazuma nema polohu PRI takze musim vzdycky sundat tu podtlakovou hadicku, dat si ji do pusy a musim oddelat i palivovou a lejt to tam jakoby trychtyrkem aby mohl odchazet vzduch jinak to tam nenatece. Divny je ze kdyz to saju pusou tak to tece a za jizdy podtlakem z karbu ne. Jediny co me napadlo, ze mam tu podtlakovou hadicku starou a mirne deformovanou, karbec dava vetsi podtlak nez pusa takze by se za jizdy tim podtlakem zbortila? No zkusim ji vymenit  a uvidim. Uz sem kvuli tomu vycistil karbce a doinstaloval palivovej filtr...

VikecB12 (Člen)
04.05.2008 21:30:40
Offline

Re: Neteče benál

Panáčci,ještě si skontrolujte víčko na nádrži,jestli vám fachčí odvzdušnění. Jednou sem měl podobnej problém na CBR,tankáč se mě přimáčkl na nádrž a utěsnil to odvzdušnění.
Vyměnu hadiček na benál a podtlak beru jako samozřejmost.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
04.05.2008 21:35:39
Offline

Re: Neteče benál

...jag řiká Vikec, skuste jet s votevřenym víčkem nádrže...pokut to pojede, nmáte jasno...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
powl (Nový člen)
11.05.2008 21:46:49
Offline

Re: Neteče benál

Tak uz mam opraveno.
1) vyhodil jsem sitko z ventilu a vyplachnul nadrz
2) nainstaloval sem palivovej filtr a zjistil sem ze musi bejt svisle aby se mohl odvzdusnovat protoze karbce poustej vzduch a ten musi problublat az do nadrze. Velkej se mne tam vesel jen nalezato a delalo to bordel tak tam mam ted malej a s tim jezdim bez potizi  good

Kubas (Nový člen)
16.05.2008 13:07:16
Offline

Re: Neteče benál

Nazdárek - tak se mi problém podařilo rozchodit - vyhodil jsem filtr a dal jsem novej kohout a frčím. Jako bonus jsem rozebral plovákové komory u karbců a pořádně vyčistil.
Byl tam pěknej bordel.
Ale objevil jsem novej problém, nedrží mi to volnoběh ale zajímavým stilem
Když to nastartuju beze světel a s vyřazenou rychlostí tak volnoběh drží ale jakmile rozsvítím nebo zařadím 1 tak cca po 20s začnou padat otáčky a do 5s to zdechne.
Ale v poho to jde znovu nahodit.
Zajímavé je i to jakmile přidám na sytiči tak to hned chcípne, nebo to kucká.
Co s tím nenohl jsem něco zkurvit v tech plovákách.????????

Ondráš (Člen)
17.05.2008 16:43:46
Offline

Re: Neteče benál

A dělá ti to teplé nebo studené?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr