Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Dunlop Sportmax Roadsmart

LosBanditos (Člen)
15.05.2008 19:00:08
Offline

Dunlop Sportmax Roadsmart

Takže rošťáci,

jak se tu řešili ty gumy. Jestli pirelka, conti, miška atd. Toto je vítěz. Přeložil jsem článem ze spopčáckého časopisu motociclo.

Chemické složení směsi nového roadsmartu je založeno na kombinaci nových polymerů, ještě jemnějšího plnidla(sazí) a zázračné siliky, která výrazně zlepšuje přilnavost na mokré vozovce. Silika pochází z automobilových pneumatik, kde začala být před lety přidáváná do zimních plášťů, protože zlepšuje vlastnosti i při nízkých teplotách. Stavba kordu roadsmartu využívá moderní kombinaci KARBONOVÝCH TKANIN a ocelového nárazníku. Ve srovnání s jinými pneumatikami má profil při stejné výšce nižší boky a klenutější oblouk nežli mají běžné pneumatiky cestovní třídy. Tím bylo dosaženo  větší plochy dotyku pneumatiky s povrchem vozovky při větších úhlech náklonu. Při rozdělení pásu měkčía tvrdší směsi a tvaru dezénu se vycházelo z předpokladu největšího mokrého náklonu 25°. V praxi totiž při vetším úhlu dochází k nestabilitě a tím i k 70% riziku pádu. Na suchém povrchupak zkušební jezdci běžně  využívají náklon 45°. Povrch pneumatiky má tak od náklonu 25° do 45° měkčí směs a méně dezénový drážek , čímž stoupá přilnavost na suchém povrchu.
Takže pokud někdo řeší gumy jako já je řešil tak je to jasné, technologie jde kupředu a cena těchto gum je srovnatelná s konkuncí smokin


LosBanditos adios !
John (Člen)
15.05.2008 19:37:05
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Pěknej rozbor, až sjedu svoje roudky tak si na ně určo vzpomenugood

nety (Člen)
15.05.2008 19:37:22
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

slyšeli jste reklamu prodejce pneu Dunlop, který má tento měsíc 30% zisk z roadsmartů bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
SLUGI (Člen)
15.05.2008 19:49:49
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

... to je sice pěkný ale po zkušenosti s Osiho Diablama (goodgood) měnit nebudu evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
LosBanditos (Člen)
15.05.2008 20:08:45
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

nety psal:

slyšeli jste reklamu prodejce pneu Dunlop, který má tento měsíc 30% zisk z roadsmartů bigsmile

to jejedno kolik má na tom prodejce marži, protože ty výrobci těžko prodáš 4000 000kč měsíčně


LosBanditos adios !
LosBanditos (Člen)
15.05.2008 20:09:40
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

SLUGI psal:

... to je sice pěkný ale po zkušenosti s Osiho Diablama (goodgood) měnit nebudu evil

myslíže že dunlop na pussy nebo diabla super?


LosBanditos adios !
osiris (Člen)
15.05.2008 20:12:40
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

LosBanditos psal:
SLUGI psal:

... to je sice pěkný ale po zkušenosti s Osiho Diablama (goodgood) měnit nebudu evil

myslíže že dunlop na pussy nebo diabla super?

...ano, máš to přesně, qualifiery na pussy a diabla ok good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
15.05.2008 20:23:02
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Hoši..nemáte někdo kontakt popř. netahá někdo osobně nějaký jeťáky??Ze závodů apod??help
Nějaký 180tkový zadky bych bral...smile1


PURE NAKED BIKE!
LosBanditos (Člen)
15.05.2008 20:24:35
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

osiris psal:
LosBanditos psal:
SLUGI psal:

... to je sice pěkný ale po zkušenosti s Osiho Diablama (goodgood) měnit nebudu evil

myslíže že dunlop na pussy nebo diabla super?

...ano, máš to přesně, qualifiery na pussy a diabla ok good

Kluci od nás z práce před tejdnem kupovaji Qualifiery RR a jsou z těch gum úplně hotový. Diabla jsou na tom cenově ako. Já stejně jezdím většinou ve dvou tak tyhle gumy pro mě nemají smysl ale stejně


LosBanditos adios !
REX (Člen)
15.05.2008 20:30:45
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

LosBanditos psal:
osiris psal:
LosBanditos psal:

myslíže že dunlop na pussy nebo diabla super?

...ano, máš to přesně, qualifiery na pussy a diabla ok good

Kluci od nás z práce před tejdnem kupovaji Qualifiery RR a jsou z těch gum úplně hotový. Diabla jsou na tom cenově ako. Já stejně jezdím většinou ve dvou tak tyhle gumy pro mě nemají smysl ale stejně

já taky jedzim ve dvou.....no abigsmile na to, že seděla v týhle sezoně poprvé na motce, tak to zvládala na 1 a pryže téžbigsmilebigsmilebigsmile


Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy.
JIRKASILVER (Člen)
15.05.2008 20:33:56
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Kelly chválil Dunlop sportmax Qualifier jsou fakt super.
180/55 ZR17 za 3193 kč dnes dorazily s PPL.

osiris (Člen)
15.05.2008 20:34:48
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

melounoj: teď mám jen 190ky, ale připomeň se mi, zase budou

jirkoj: jirko, však na jeho chválozpěv jsem dal sick a věř, že proti diablům je to nebe a dudy v neprospěch qualifierů smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
15.05.2008 20:51:17
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

OKgood
..ale nerad bych tě otravoval tejden co tejden..už takhle to máš se mnou těžký...bigsmile


PURE NAKED BIKE!
LosBanditos (Člen)
15.05.2008 20:57:50
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

REX psal:
LosBanditos psal:
osiris psal:


...ano, máš to přesně, qualifiery na pussy a diabla ok good

Kluci od nás z práce před tejdnem kupovaji Qualifiery RR a jsou z těch gum úplně hotový. Diabla jsou na tom cenově ako. Já stejně jezdím většinou ve dvou tak tyhle gumy pro mě nemají smysl ale stejně

já taky jedzim ve dvou.....no abigsmile na to, že seděla v týhle sezoně poprvé na motce, tak to zvládala na 1 a pryže téžbigsmilebigsmilebigsmile

a co že to jezdíš?


LosBanditos adios !
SLUGI (Člen)
15.05.2008 20:58:13
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

... nakup do zásoby a nebudeš muset otravovat tejden co tejden  cool


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
osiris (Člen)
15.05.2008 21:00:17
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

...ne, dyť se jen navzájem trápíme woe a je to príma good bigsmile
...ale vážně, připomínej se klidně, jsem hlava děravá redface smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
15.05.2008 21:14:07
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

SLUGI psal:

... nakup do zásoby a nebudeš muset otravovat tejden co tejden  cool

To bylo myšlený jinak,milý pane..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Ziki (Člen)
15.05.2008 21:31:06
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Taky je čekám příští tejden, tak uvidíme co to je za zázrak smile1

Zdenda (Člen)
15.05.2008 22:13:00
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Já jsem s Qualifierama spokojenej, držej jako přibitý a už mám najeto cca 7000 KM. Větší výdrž od sportovní gumy nechci, lepěj jako kráva. Ovšem Diabla jsem nezkoušelevil


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kelly01 (Člen)
15.05.2008 22:21:13
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Q good,předek 10,zadek 4,5 tisícesmile1good

Ale 2CT se mi zdaj víc přátelštější a míň živý..

Až na tu cenusmile2

A neznám ještě výdržsmile2


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
15.05.2008 22:27:54
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Já už ten zadek raději sundám, je to uprostře bez vzorku, gumy tam je ještě hafo, ale už se bojim. Ale litr by možná ještě dala. Předek vidím na desítku v pohodě.good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
15.05.2008 22:46:49
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

ble sick smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
15.05.2008 22:50:07
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Jak to děláte??surprised
Zatím mi žádnej zadek nevydržel víc jak 4 tisíce..ani tvrdší..idontknow


PURE NAKED BIKE!
redklif (Nový člen)
16.05.2008 05:39:44
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Měl jsem Continental Conti Road Attack. Zadek vydrzel 10. predek tam jeste mam.
TEd sem sel do tyhle zazracny Dunlopky. Dneska ju mozna necham prezut a uvidim, japa se bude chovat....


Taky Te zdravim...
REX (Člen)
16.05.2008 08:00:23
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

LosBanditos psal:
REX psal:
LosBanditos psal:

Kluci od nás z práce před tejdnem kupovaji Qualifiery RR a jsou z těch gum úplně hotový. Diabla jsou na tom cenově ako. Já stejně jezdím většinou ve dvou tak tyhle gumy pro mě nemají smysl ale stejně

já taky jedzim ve dvou.....no abigsmile na to, že seděla v týhle sezoně poprvé na motce, tak to zvládala na 1 a pryže téžbigsmilebigsmilebigsmile

a co že to jezdíš?

klasiku hadicebigsmile  ContiRoadPryže

se za ně stydímredface....že je má každejidontknow


Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy.
SLUGI (Člen)
16.05.2008 08:03:33
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Meloun psal:
SLUGI psal:

... nakup do zásoby a nebudeš muset otravovat tejden co tejden  cool

To bylo myšlený jinak,milý pane..bigsmile

... až tak idontknow surprised surprised


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
VikecB12 (Člen)
16.05.2008 11:09:30
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Tedka sem obul předek do toho D roadsmart,tak su zvědavej jak se na nich bude jezdit,ještě sem s ní nikde nebylsmile2. Snad dneska na masovkusmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ice (Člen)
16.05.2008 12:11:36
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Já letos přezul na Dunlop 220ST a jsem s nima spokojenej... i na mokru... nejsem žádnej střelec, ale občas se nechám strhnout a jedu je až k hranici možností a drží dobře... Myslím, že na bandasku solidní volba v poměru výkon/cena...smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
VikecB12 (Člen)
16.05.2008 12:51:42
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Ice psal:

Já letos přezul na Dunlop 220ST a jsem s nima spokojenej... i na mokru... nejsem žádnej střelec, ale občas se nechám strhnout a jedu je až k hranici možností a drží dobře... Myslím, že na bandasku solidní volba v poměru výkon/cena...smokin

D220 mám tedka na zadku a de to. Aspoň nemizí před vočima jako D208...good Ten Roadsmart je tuším nástupce právě těch D220


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nawrc (Člen)
16.05.2008 12:59:04
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

D220 mi na zadku klouže, ale jen občas ve velkých náklonech.
Vepředu mám road attack sport, vydržely cca.Kua zadek mi taky nikdy nevydrží dýl jak 5tis, jak jezdíte??? Já docela sportovně, ale že bych jel až takovou pilu se mi nezdáidontknow


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
LosBanditos (Člen)
16.05.2008 20:32:54
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

VikecB12 psal:
Ice psal:

Já letos přezul na Dunlop 220ST a jsem s nima spokojenej... i na mokru... nejsem žádnej střelec, ale občas se nechám strhnout a jedu je až k hranici možností a drží dobře... Myslím, že na bandasku solidní volba v poměru výkon/cena...smokin

D220 mám tedka na zadku a de to. Aspoň nemizí před vočima jako D208...good Ten Roadsmart je tuším nástupce právě těch D220

to je nástupce spotmaxu


LosBanditos adios !
VikecB12 (Člen)
17.05.2008 18:10:42
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

LosBanditos psal:
VikecB12 psal:
Ice psal:

Já letos přezul na Dunlop 220ST a jsem s nima spokojenej... i na mokru... nejsem žádnej střelec, ale občas se nechám strhnout a jedu je až k hranici možností a drží dobře... Myslím, že na bandasku solidní volba v poměru výkon/cena...smokin

D220 mám tedka na zadku a de to. Aspoň nemizí před vočima jako D208...good Ten Roadsmart je tuším nástupce právě těch D220

to je nástupce spotmaxu

Jo,ale jakýho. U Dunlopu se skoro každá(možná ůplně každá,nevím přesně) silniční guma jmenuje Sportmax. Já tam mám vzadu napsaný "Sportmax 220ST"evil


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Dodo (Člen)
17.05.2008 22:09:44
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

V pátek jsem byl STK a jelikož jsem měl předek na ho....tak jsem byl ještě ráno přezout pryž na D Roadsmart.....Dnes jsem dal prvních 200 km a myslím, že bude na cestovně sportovní poježdění bude dobrá...Dnes jsem je zajížděl tak jsem to moc nedrtil, ale to příjdesmile1

Honzah (Člen)
18.05.2008 15:02:00
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

2 Osi: já jezdím na B12 už druhou sezonu Qualifier a mám z ní při jízdě velmi dobrý pocit. Zdá se že ani moc neubývá. Nejezdím tedy žádnou pilu, ale zase tak moc to nešetřím.
Pokud nad ní sick , co konkétně ti vadí ? Podle jakých kritérií gumy posuzuješ?
Honza

osiris (Člen)
18.05.2008 15:39:10
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

honzovi: je neklidná v náklonu, jsem z ní fakt hodně zklamanej a už ji nikdy nechci


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
barynek (Člen)
18.05.2008 15:57:55
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

To Zdenda - měl jsem diabla po koupi, funglovky. Zadek 6500 a žádná pila, kraje by zvládly ješte tak polovinu toho čísla (holt jsem se zajíždělsmile1 ) a předek jsem měnil taky a tam byl tak půl až třetinovej vzorek..
Ale jak říkám, žádná pilabigsmile


Bandit 4EVER!!!
Zdenda (Člen)
19.05.2008 10:20:16
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Zvláštní, moje motyka je na Qualifírech v zatáčkách klidná. A to dřu padákama i stupačkama. Ostatní si taky nestěžují. Na autobusu se holt chová jinak, je to možný proč by ne.cool


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
19.05.2008 11:54:33
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

...to je tím, že jsi nezkusil lepší gumu cool a to že je to mrdka, mi potvrzujou i z jiných motorek, ba i závodní jezdci smile2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
19.05.2008 12:05:39
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Njn, asi nejsem takovej profík, mě vyhovuje, neklouže a drží. Kluci co tu od nás lítaj a zkoušeli už spoustu gum jsou taky spokojený. Je ale fakt, že Diabla jsem nezkoušel noidontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Marián (Člen)
19.05.2008 12:13:22
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Zdenda psal:

Zvláštní, moje motyka je na Qualifírech v zatáčkách klidná. A to dřu padákama i stupačkama. Ostatní si taky nestěžují. Na autobusu se holt chová jinak, je to možný proč by ne.cool

dyk jo prosimte,osi ma jebku a ta se mu kroti a skace jak kozacool
kdyby mel poradnou motorku jako my,tak by gumy nemusel resit a moh by mit vzadu klidne puk jako jasmokinsmile1


...sam mezi jebkarema...
Zdenda (Člen)
19.05.2008 12:39:54
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

No vidíš, to mě nenapadlo! smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Marián (Člen)
19.05.2008 12:42:23
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

no vidis,tak ted uz mas jasnogoodsmile1


...sam mezi jebkarema...
LosBanditos (Člen)
19.05.2008 19:04:46
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Marián psal:
Zdenda psal:

Zvláštní, moje motyka je na Qualifírech v zatáčkách klidná. A to dřu padákama i stupačkama. Ostatní si taky nestěžují. Na autobusu se holt chová jinak, je to možný proč by ne.cool

dyk jo prosimte,osi ma jebku a ta se mu kroti a skace jak kozacool
kdyby mel poradnou motorku jako my,tak by gumy nemusel resit a moh by mit vzadu klidne puk jako jasmokinsmile1

Nezlob se na mě ale to je fakt pičovina co s napsal. Fakt nic ve zlémgood


LosBanditos adios !
Jarken (Člen)
19.05.2008 19:46:40
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Bridgestone 015 good teď poprvé - vyzkoušeny na suchu i při odjezdu z masofky na cestě něžně zkrápěné kapičkami hezoučkého, miloučkého deštíku - lze jen doporučit smokin no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Marián (Člen)
19.05.2008 20:16:34
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

LosBanditos psal:
Marián psal:
Zdenda psal:

Zvláštní, moje motyka je na Qualifírech v zatáčkách klidná. A to dřu padákama i stupačkama. Ostatní si taky nestěžují. Na autobusu se holt chová jinak, je to možný proč by ne.cool

dyk jo prosimte,osi ma jebku a ta se mu kroti a skace jak kozacool
kdyby mel poradnou motorku jako my,tak by gumy nemusel resit a moh by mit vzadu klidne puk jako jasmokinsmile1

Nezlob se na mě ale to je fakt pičovina co s napsal. Fakt nic ve zlémgood

nezlob se na me,ale nez neco napises,tak taky trosku premejslej o vyznamu jiz napsaneho.fakt nic ve zlemgood


...sam mezi jebkarema...
Fik-B6S (Člen)
19.05.2008 20:41:47
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Jarken psal:

Bridgestone 015 good teď poprvé - vyzkoušeny na suchu i při odjezdu z masofky na cestě něžně zkrápěné kapičkami hezoučkého, miloučkého deštíku - lze jen doporučit smokin no né?No ano!

Ta 015 je tvrdší než 014 nebo je ještě měkčí? mám 014 vepředu a chtěl bych tam o chlup tvrdší gumu protože mi zadek vydržel víc než předek...redface


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Jarken (Člen)
20.05.2008 07:01:04
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Fík :
Bych si tipnul, že 015 je měkčí než 014 smokin


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Fik-B6S (Člen)
20.05.2008 09:40:50
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Jarken psal:

Fík :
Bych si tipnul, že 015 je měkčí než 014 smokin

to to ti kreténi nemůžou čislovat podle tvrdosti kdo se v tom má vyznat...sick


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
jura (Člen)
20.05.2008 12:35:02
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Mno nevim mam Qualifry,najeto asi 3000km,a prekvapili me,ze drzi nadherne,ale ve dvou pri brzdeni v zakrute zacne predek kroutit,az jsem se lek,myslel jsem ze to bude malym predpetim,tak jsem pritvrdil,ale dela to stale.Musi se na ne asi klidnejcidontknow


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Kelly01 (Člen)
20.05.2008 12:54:42
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

A s 2CT mám info že při dobržďování předek občas poskočí jak s ABSsmile1

Ale zatím super,jestli bude adekvátní výdrž du do nich znovasmokin


God Save The Queen!
jura (Člen)
20.05.2008 13:02:50
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Jsem ted v Rajchu u kamose,sme v nedeli obouvali na jeho masinu roadsmart,nevypada zle,uvidime koli mu vydrzi.Akorat to pocasi,vcera jakz takz,dnes chcije,ty cesty tady,je to bozi,sedme nebe!smile1


Männer sind primitiv,aber glücklich!
vlada1200 (Člen)
20.05.2008 16:13:24
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Jezdím na Avonech

Už druhou sezonu jsem je oblíknul. První sezona skoro 10000 km a kraje zůstali v poho. V zádu Avon Storm a v předu Avon sport. Jsem s nimi max. spokojenej. Dobrá cena a dobrá výdrž. good


Jezdím tak, abych dojel!
barynek (Člen)
20.05.2008 16:35:00
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

Fik-B6S psal:
Jarken psal:

Fík :
Bych si tipnul, že 015 je měkčí než 014 smokin

to to ti kreténi nemůžou čislovat podle tvrdosti kdo se v tom má vyznat...sick

jasný, ono by pomohlo kdyby bylo značení Bridgestone měkoučká, hodně měkká, středně měkká, málo měkká, střední, málo tvrdá, středně tvrdá, hodně tvrdá, nejtvrdšígoodbigsmile

ale jak říkáš, systém nějakej pro uplný neznalce by se hodilsmile1


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
20.05.2008 16:35:55
Offline

Re: Dunlop Sportmax Roadsmart

vlada1200 psal:

Jezdím na Avonech

Už druhou sezonu jsem je oblíknul. První sezona skoro 10000 km a kraje zůstali v poho. V zádu Avon Storm a v předu Avon sport. Jsem s nimi max. spokojenej. Dobrá cena a dobrá výdrž. good

a kolik si za ně dával?
A ted sem si vzpomněl jak jsi chtěl ten zvuk, tak je na FTP v mojí složcegood


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr