Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » povinná výbava

freny (Člen)
14.05.2008 18:49:44
Offline

povinná výbava

Prosím o radu co vše je potřeba do povinné výbavy na motorku. Raděj si to koupím, než pak smlouvat s poldy, díkas

luig (Člen)
14.05.2008 18:56:58
Offline

Re: povinná výbava

žárovky použitý na moto + nářadí nutný na výměnu
lékárnička
pojistky


Ne asi
freny (Člen)
14.05.2008 21:14:03
Offline

Re: povinná výbava

o.k, díkas

sigibiker (Člen)
15.05.2008 05:26:58
Offline

Re: povinná výbava

Kamarade benga si vždycky něco najdou aby byli zajimavi !sicksicksick

Ice (Člen)
15.05.2008 11:11:20
Offline

Re: povinná výbava

sigibiker psal:

Kamarade benga si vždycky něco najdou aby byli zajimavi !sicksicksick

jj, je to hrozná chamraď smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
qwerty (Člen)
15.05.2008 14:19:00
Offline

Re: povinná výbava

Ice psal:
sigibiker psal:

Kamarade benga si vždycky něco najdou aby byli zajimavi !sicksicksick

jj, je to hrozná chamraď smokin

ze ti rikas zrovna ty bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


WD club member.
Kotlas (Člen)
15.05.2008 15:16:15
Offline

Re: povinná výbava

lepší to mít a zbytečně neprovokovatgood pak třeba budou rozumnějšíbigsmile


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
Radek-Ban (Člen)
15.05.2008 15:30:27
Offline

Re: povinná výbava

qwerty psal:
Ice psal:
sigibiker psal:

Kamarade benga si vždycky něco najdou aby byli zajimavi !sicksicksick

jj, je to hrozná chamraď smokin

ze ti rikas zrovna ty bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

ví o čem mluvísurprised


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
kryskak (Člen)
21.05.2008 10:39:37
Offline

Re: povinná výbava

A prodava se to nekde jako sada? Mam bandasku novou (jako starou, ale pro me novou) a fakt se mi po tom nechce patrat. Zarovky bych asi vypatral, ale ty pojistky .....


Kdyz do pekla, tak na poradnym koni :-)
SLUGI (Člen)
21.05.2008 11:58:56
Offline

Re: povinná výbava

... u LOUISe maj v krabičce sadu.
... v "mototechně" sem to koupil taky. Hlavně ať sedí žárovky, pojistky můžeš dokoupit za pár Kč,- a vyměnit s těma ze sady.


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
luig (Člen)
21.05.2008 12:56:57
Offline

Re: povinná výbava

kryskak psal:

A prodava se to nekde jako sada? Mam bandasku novou (jako starou, ale pro me novou) a fakt se mi po tom nechce patrat. Zarovky bych asi vypatral, ale ty pojistky .....

stáhni si tu v technice příručku a mrkni tam, ne šestce je to následovně : 10 10 15 15 15 30, klasika nožová pojistka. Neni co řešitgood


Ne asi
čočkin (Člen)
21.05.2008 22:13:37
Offline

Re: povinná výbava

Benga jsou nekdy fakt hustysickbad, hlavne ze maj na autech napisy Pomahat a chranit, by me zajimalo koho, fakt komedie jakopussy,  prudeji kvuli zbytecnostem a jsou akorat tam kde je nikdo nepotrebujefuck


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Smoula.koumak (Člen)
21.05.2008 22:57:47
Offline

Re: povinná výbava

hele klucíí, povinná výbava je většinou taková záchrana (když tě z něco zastaví), to se vyplatí vozit...


Bandit v lese :-))
kryskak (Člen)
21.05.2008 23:05:03
Offline

Re: povinná výbava

Bych pod tim sedlem potreboval takovej mensi lodak. Zarovky, pojistky, zamek na kotouc, lekarnicka, naradi ..... a uz je tam hold plno. Ani nemam kam dat penezenku bad


Kdyz do pekla, tak na poradnym koni :-)
Rum-cajs (Člen)
22.05.2008 11:06:48
Offline

Re: povinná výbava

kryskak psal:

A prodava se to nekde jako sada? Mam bandasku novou (jako starou, ale pro me novou) a fakt se mi po tom nechce patrat. Zarovky bych asi vypatral, ale ty pojistky .....

na sadu zarovek se vy..., mas mit zarovky od vnejsiho osvetleni, coz konkretne pro 650K7 znamena 4ks, dohromadu za asi 100CZK (jestli se nepletu, pisu z hlavy je to H4, dvouvlaknova 21/5W, oranzova 21W a takova ta dlouha 5W).

Pojistku mas podle vyhlasky mit jednu, takze asi tu nejsilnejsi, jinak v my chytry knizce pisou, ze nahradni pojistky jsou nekde na deklu od pojistkovyho boxu. Ale kde ten jeidontknow. A v tomtu duchu se chystam odpovedet i prudicimu bengu.. jo, pojistky mam, hledej smudlo... to by mohlo fungovat nee?

kryskak (Člen)
22.05.2008 11:18:07
Offline

Re: povinná výbava

Zarovky nevim (mam B12 01). Vim jen o H4. Zbytek budu muset rozmotnovat a podivat se, jak do zadniho svetla, tak do blinkru. Ta dlouha je od ceho (tech 5w)?

Jinak pojistky bys mel mit, pokud se nepletu, jednu od kazdyho pouzityho druhu. No v manualu pisou, ze jsou nahradni pojistky umisteny v pojistkove skrini, ale zatim se mi nechtelo sundavat ten bocni kryt. (Samozrejme, ze pod sedlo jsem se podivat zapomel (tam jsou totiz pojistky taky)).


Kdyz do pekla, tak na poradnym koni :-)
Rum-cajs (Člen)
22.05.2008 11:28:39
Offline

Re: povinná výbava

kryskak psal:

Ta dlouha je od ceho (tech 5w)?

znacka

kryskak (Člen)
22.05.2008 11:37:05
Offline

Re: povinná výbava

Rumcajs psal:
kryskak psal:

Ta dlouha je od ceho (tech 5w)?

znacka

Cece, tak to ani nevim, ze to tam je. To je kde? Nekde v zadnim svetle?


Kdyz do pekla, tak na poradnym koni :-)
Bandit-Kralik (Člen)
22.05.2008 12:09:13
Offline

Re: povinná výbava

Co se tyce pojistek,staci sundat sedlo a hned na tebe z boku vyjuknou...Byt vami tak tohle nepodcenuju.....ja vozim zarovky,od kazde jeden kus...pojistky,od kazde jeden kus....hromadu naradi....a navic sebou taham i rezervni packu spojky a brzdy,rezervni opravnou sadu na lanka a spousty takovych veci....uz se mi to parkrat osvedcilo.

kryskak (Člen)
22.05.2008 12:15:08
Offline

Re: povinná výbava

Asi mam spatnou motorku. Kam to vsechno tohle rvete? To abych mel s sebou jen kufr s dilama.


Kdyz do pekla, tak na poradnym koni :-)
Rum-cajs (Člen)
22.05.2008 12:34:38
Offline

Re: povinná výbava

kryskak psal:

Asi mam spatnou motorku. Kam to vsechno tohle rvete? To abych mel s sebou jen kufr s dilama.

docela dost toho nacpes do podsedlovejch plastu, zarovky po jedny rozstrkany do ruznejch dutin, treba h4 vedle baterky atd. Vozim i zbytek role hajzlpapiru, je dobrej na mouchy na helme a kdyz se obcas pode mnou nahle zkrati zatacka...

jinak je fakt, ze kdyby ten plastovej blatnik byl o par cm niz, tak by dyzajn zas tak neutrpel, a veslo by se tam vic nezbytnosti...

kryskak (Člen)
22.05.2008 12:44:48
Offline

Re: povinná výbava

Se dnes asi fakt zavru do garaze a budu zkoumat, kde jsou jaky prostory a dutinky atp. Proste to cely rozmontuju bigsmile a budu doufat, ze to pak nekdy i slozim surprised


Kdyz do pekla, tak na poradnym koni :-)
Radek-Ban (Člen)
22.05.2008 12:45:04
Offline

Re: povinná výbava

surprisedto nějak moc řešíte neheadshake wozim sebou co je důležitý pro mě a ne pro policajty stejně ti daj pokutu tak to máš jednoevilžárovky určitě v noci když se ti vysere přední světlo tak jsi nahranej už to mám za seboubad


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Rum-cajs (Člen)
22.05.2008 13:47:45
Offline

Re: povinná výbava

Bandit 650A psal:

surprisedto nějak moc řešíte neheadshake wozim sebou co je důležitý pro mě a ne pro policajty stejně ti daj pokutu tak to máš jednoevilžárovky určitě v noci když se ti vysere přední světlo tak jsi nahranej už to mám za seboubad

tak zima byla dlouha, tak byl cas vymejslet, ne?? A jak je to tam jednou nastrkany, tak to tam zustane na veky, protoze pohrabac sebou nevozim...

a vubec, jaky "stejne mi daj pokutu" ??? Co je to za vodevzdanostsmile1? Kdyz mas veci +/- v cajku, tak mam zkusenost, ze daj vcelku rychle pokoj...

Radek-Ban (Člen)
22.05.2008 13:52:58
Offline

Re: povinná výbava

Rumcajs psal:
Bandit 650A psal:

surprisedto nějak moc řešíte neheadshake wozim sebou co je důležitý pro mě a ne pro policajty stejně ti daj pokutu tak to máš jednoevilžárovky určitě v noci když se ti vysere přední světlo tak jsi nahranej už to mám za seboubad

tak zima byla dlouha, tak byl cas vymejslet, ne?? A jak je to tam jednou nastrkany, tak to tam zustane na veky, protoze pohrabac sebou nevozim...

a vubec, jaky "stejne mi daj pokutu" ??? Co je to za vodevzdanostsmile1? Kdyz mas veci +/- v cajku, tak mam zkusenost, ze daj vcelku rychle pokoj...

chytnou tě spíš na radar smile1kontrolovali ti někdy na moto výbavu mě nikdy vždy techničák ,řidičáka jel jsem dál....jen na technický jsem pokaždý trefil blbasmokin


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Radek-Ban (Člen)
22.05.2008 13:55:07
Offline

Re: povinná výbava

zima je jen Prosinec a Leden jinak sezóóónabigsmile


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Rum-cajs (Člen)
22.05.2008 14:00:53
Offline

Re: povinná výbava

Bandit 650A psal:

zima je jen Prosinec a Leden jinak sezóóónabigsmile

to ja i za prosinec leden najezdil par set km, bo jsem zajizdel..., ale pristi zimu pod 10C nejezdim smile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr