Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » parkování ve městě

kojaksro (Člen)
22.05.2008 16:18:13
Offline

parkování ve městě

čus bandiťáci, jezdím krátce a proto jsem se chtěl zeptat jak je to, když zaparkuji motorku, konkrétně v Praze na chodníku nebo na zóně placeného stání atd. Na zákazu zastavení stát nemůžu to je jasný...... Můžu, nemůžu, dostanu bloček? Díkbigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
22.05.2008 17:00:08
Offline

Re: parkování ve městě

Fakt nikdo netušíte????


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
mazo (Člen)
22.05.2008 17:02:46
Offline

Re: parkování ve městě

prazaci su est v praci, pockaj do 19,00 bigsmile


Vidieť a byť videný je základ bezpečnosti. Vedieť predvídať je dokonalosť.
Loser (Administrator)
22.05.2008 17:05:16
Offline

Re: parkování ve městě

V curakove sou cajti kokoti  ... jsou schopni dat ti pokutu za stani na chodniku (ikdyz stojis tak, ze motorka nikomu nezavazi). A vysvetlovat jim neco je na dlouhy povidani. Predpisy jsou predpisy a temi oni se ridi do puntiku. Nac by meli pouzivat selskej rozum (napriklad, kam dat na motyku na placenym parkovisti listek o zaplaceni?), kdyz maj na vsechno presny instrukce. Proste nemas listecek, zaplat. Na chodniku je zakazano parkovat, zaplat. Na vlastni voci jsem videl, kdyz typek na masine projizdel kolonu pred krizovatkou az dopredu (kde bohuzel stali zrovna benga). Blikli na nej at to vodstavi nekde bokem. Tak borec zajel na chodnik a cekal az se k nemu v te plechovce probojujou (asi jeden z tech hodne slusnejch). Nejdriv ho zmrdali, ze predjel na plne care (asi 3m cary rozdelujici 2 jizdni pruhy pred krizovatkou) a pak na nej vybafli s tim, ze zastavil na chodniku (zatimco ti lulani nechali suverenne stat auto v silnici na rohu krizovatky se zapnutym majackem tak, ze se na te krizovatce udelala jednou takova fronta). Kdyz tam zacali fseci trubit, tak panu motorkari pohrozili tytyty a ze jestli jeste jednou tak .... naskocili rychle do ochcafky a cervena necervena si se spustenym majackem a houkackou vyrazili skrz krizovatku.
Toz tak to chodi v curakoveidontknowidontknowidontknow
Ale jeb na to, parkuj klidne na chodniku (ja tam taky parkuju). Aspon si udelas par novych kamaradu v uniformach a pekne si poklabosisgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Michal Dk (Člen)
22.05.2008 17:36:48
Offline

Re: parkování ve městě

Za dobrotu na žebrotu potáhnout a pá pá.good

Ondráš (Člen)
22.05.2008 17:43:05
Offline

Re: parkování ve městě

kojaksro psal:

čus bandiťáci, jezdím krátce a proto jsem se chtěl zeptat jak je to, když zaparkuji motorku, konkrétně v Praze na chodníku nebo na zóně placeného stání atd. Na zákazu zastavení stát nemůžu to je jasný...... Můžu, nemůžu, dostanu bloček? Díkbigsmile

V který části Prahy?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
kojaksro (Člen)
22.05.2008 17:49:18
Offline

Re: parkování ve městě

Ondráš psal:
kojaksro psal:

čus bandiťáci, jezdím krátce a proto jsem se chtěl zeptat jak je to, když zaparkuji motorku, konkrétně v Praze na chodníku nebo na zóně placeného stání atd. Na zákazu zastavení stát nemůžu to je jasný...... Můžu, nemůžu, dostanu bloček? Díkbigsmile

V který části Prahy?

Jezdím do centra na moto jenom něco vyřídit(zácpa je zácpasick) jinak tam raději nepáchnu, ale už jsem kolikrát slyšel názor že na motorce můžeš zaparkovat na chodníku, když to nebrání chodcům, ale to je dost relativní pojem, na placeném parkovišti a zónách nedáš nikam lísteček a to my přijde dost diskriminační dopussy, prostě na mortorky ve městě ....bad


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Ondráš (Člen)
22.05.2008 17:53:05
Offline

Re: parkování ve městě

kojaksro psal:
Ondráš psal:
kojaksro psal:

čus bandiťáci, jezdím krátce a proto jsem se chtěl zeptat jak je to, když zaparkuji motorku, konkrétně v Praze na chodníku nebo na zóně placeného stání atd. Na zákazu zastavení stát nemůžu to je jasný...... Můžu, nemůžu, dostanu bloček? Díkbigsmile

V který části Prahy?

Jezdím do centra na moto jenom něco vyřídit(zácpa je zácpasick) jinak tam raději nepáchnu, ale už jsem kolikrát slyšel názor že na motorce můžeš zaparkovat na chodníku, když to nebrání chodcům, ale to je dost relativní pojem, na placeném parkovišti a zónách nedáš nikam lísteček a to my přijde dost diskriminační dopussy, prostě na mortorky ve městě ....bad

A nebylo to co říkáš u motorek do 50ccm? Tu totiž když si jí tlačil, tak byla považována za kolo (taky nechápu), takže si jí mohl tlačit i po chodníku. Ale už jsem pár let z autoškoly.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Michal Dk (Člen)
22.05.2008 17:55:07
Offline

Re: parkování ve městě

Nech to párkrát na chodíku naserou ti body a seš v autoškole zase zpátkybigsmilebigsmile

Ondráš (Člen)
22.05.2008 17:56:40
Offline

Re: parkování ve městě

Michal Dk psal:

Nech to párkrát na chodíku naserou ti body a seš v autoškole zase zpátkybigsmilebigsmile

Já mám hezké garážové stání.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
kojaksro (Člen)
22.05.2008 17:57:48
Offline

Re: parkování ve městě

Ondráš psal:
kojaksro psal:
Ondráš psal:


V který části Prahy?

Jezdím do centra na moto jenom něco vyřídit(zácpa je zácpasick) jinak tam raději nepáchnu, ale už jsem kolikrát slyšel názor že na motorce můžeš zaparkovat na chodníku, když to nebrání chodcům, ale to je dost relativní pojem, na placeném parkovišti a zónách nedáš nikam lísteček a to my přijde dost diskriminační dopussy, prostě na mortorky ve městě ....bad

A nebylo to co říkáš u motorek do 50ccm? Tu totiž když si jí tlačil, tak byla považována za kolo (taky nechápu), takže si jí mohl tlačit i po chodníku. Ale už jsem pár let z autoškoly.help

To nevím, ale je to prostě na pussy,  jak Ti asi odtáhnou motorku ( doufám že mi jí někdy nehodí na ti navolejovanou odtahovku ) a bloček mi může dát tak maximálně za plexi. Já se spíš ptal jestli někdo( třeba právník nebo znalec vyhlášky ) nezná nějaký fígl nebo něco....bigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Ondráš (Člen)
22.05.2008 18:00:23
Offline

Re: parkování ve městě

kojaksro psal:
Ondráš psal:
kojaksro psal:


Jezdím do centra na moto jenom něco vyřídit(zácpa je zácpasick) jinak tam raději nepáchnu, ale už jsem kolikrát slyšel názor že na motorce můžeš zaparkovat na chodníku, když to nebrání chodcům, ale to je dost relativní pojem, na placeném parkovišti a zónách nedáš nikam lísteček a to my přijde dost diskriminační dopussy, prostě na mortorky ve městě ....bad

A nebylo to co říkáš u motorek do 50ccm? Tu totiž když si jí tlačil, tak byla považována za kolo (taky nechápu), takže si jí mohl tlačit i po chodníku. Ale už jsem pár let z autoškoly.help

To nevím, ale je to prostě na pussy,  jak Ti asi odtáhnou motorku ( doufám že mi jí někdy nehodí na ti navolejovanou odtahovku ) a bloček mi může dát tak maximálně za plexi. Já se spíš ptal jestli někdo( třeba právník nebo znalec vyhlášky ) nezná nějaký fígl nebo něco....bigsmile

Osoba blízká.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
kojaksro (Člen)
22.05.2008 18:02:15
Offline

Re: parkování ve městě

Jinak samozřejmě parkuju v garáži, na chodníku ji nechám tak maximálně 10 minuta a to už se bojím ( spíš aby ji někdo nečajzl ), kamarád jezdí kurýra na jawině a asi před rokem muji během pár minut odtáhly kokoti a celou odřeli a zasrali. A nikdonic neřešil..... Prej jeho problém


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
22.05.2008 18:03:37
Offline

Re: parkování ve městě

kojaksro psal:

Jinak samozřejmě parkuju v garáži, na chodníku ji nechám tak maximálně 10 minuta a to už se bojím ( spíš aby ji někdo nečajzl ), kamarád jezdí kurýra na jawině a asi před rokem muji během pár minut odtáhly kokoti a celou odřeli a zasrali. A nikdonic neřešil..... Prej jeho problém

Myslím cajty ne čórkaře....


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Fulltank (Člen)
22.05.2008 18:36:44
Offline

Re: parkování ve městě

jj na chodniku se nesmi stat, u nas pred skolou kazdy leto hojne rozdavaj blocky bigsmile ale jen ty v koskovanejch cepicich idontknow

Honzik1 (Člen)
22.05.2008 18:43:36
Offline

Re: parkování ve městě

Stát na chodníku nemůžou ani 50ccm, šef stál na Smíchově se skutrem před kanclama a dostal bloček. Ale jinak tam stojí tak 2 roky a ten bloček dostal jednou...a to že to tam měštaci procházej tak třikrát za den...prostě když potkáš vocase tak dostaneš bloček i když stojíš jak máš...já osobně stojím vždy na chodníku když teda není místo na silnici a bloček jsem nikdy nedostalbigsmile


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Ice (Člen)
22.05.2008 20:36:25
Offline

Re: parkování ve městě

kojaksro psal:
kojaksro psal:

Jinak samozřejmě parkuju v garáži, na chodníku ji nechám tak maximálně 10 minuta a to už se bojím ( spíš aby ji někdo nečajzl ), kamarád jezdí kurýra na jawině a asi před rokem muji během pár minut odtáhly kokoti a celou odřeli a zasrali. A nikdonic neřešil..... Prej jeho problém

Myslím cajty ne čórkaře....

Jeho problém to není... Sice si nedokážu představit, jak se odtahuje motorka, ale pokud ti ji poškodí nebo vozidlo, tak za to nesou odpovědnost. Proto se při odtahu vozidla pořizuje fotodokumentace nebo videozáznam před a po odtažení, naložení a složení vozidla. Jsi v právním státě a nikdo ti nesmí nic poškodit, aby to byla tvá věc...smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Ice (Člen)
22.05.2008 20:39:52
Offline

Re: parkování ve městě

Fulltank psal:

jj na chodniku se nesmi stat, u nas pred skolou kazdy leto hojne rozdavaj blocky bigsmile ale jen ty v koskovanejch cepicich idontknow

je to jejich práce, né koníček....  i když pitomci se najdou všude... smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Kelly01 (Člen)
22.05.2008 20:43:44
Offline

Re: parkování ve městě

právní státsurprised

naivní zmanipulovaný bláhovčebigsmile


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
22.05.2008 20:49:46
Offline

Re: parkování ve městě

Ice psal:
kojaksro psal:
kojaksro psal:

Jinak samozřejmě parkuju v garáži, na chodníku ji nechám tak maximálně 10 minuta a to už se bojím ( spíš aby ji někdo nečajzl ), kamarád jezdí kurýra na jawině a asi před rokem muji během pár minut odtáhly kokoti a celou odřeli a zasrali. A nikdonic neřešil..... Prej jeho problém

Myslím cajty ne čórkaře....

Jeho problém to není... Sice si nedokážu představit, jak se odtahuje motorka, ale pokud ti ji poškodí nebo vozidlo, tak za to nesou odpovědnost. Proto se při odtahu vozidla pořizuje fotodokumentace nebo videozáznam před a po odtažení, naložení a složení vozidla. Jsi v právním státě a nikdo ti nesmí nic poškodit, aby to byla tvá věc...smokin

Právní stát jo,ale nikdo se s tebou při problémech nebavísicksmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Rum-cajs (Člen)
22.05.2008 21:05:57
Offline

Re: parkování ve městě

kojaksro psal:

Fakt nikdo netušíte????

Rum-cajs (Člen)
22.05.2008 21:08:46
Offline

Re: parkování ve městě

Rumcajs psal:
kojaksro psal:

Fakt nikdo netušíte????

doprcic ja mam ty ruce breptavy... predtim jsem chtel napsat, ze na Praze 3 neni stani motocyklu zpoplatneno (mam mail od ourady).

Selskej rozum by rek, ze to bude stejny i v jinejch castech Prahy, takze to tak asi nebude

Tom (Člen)
22.05.2008 21:42:44
Offline

Re: parkování ve městě

No to sou vyhlídky sick V neděli si chci přivízt do čurákova motorku - doufám že se mě pražská sekce ujme a naučí mě přežít

Michal Dk (Člen)
22.05.2008 21:57:07
Offline

Re: parkování ve městě

Ice psal:
Fulltank psal:

jj na chodniku se nesmi stat, u nas pred skolou kazdy leto hojne rozdavaj blocky bigsmile ale jen ty v koskovanejch cepicich idontknow

je to jejich práce, né koníček....  i když pitomci se najdou všude... smokin

Bloček ti dá právě te kokot co se mu stala práce koníčkem bigsmile

Ondráš (Člen)
23.05.2008 08:08:07
Offline

Re: parkování ve městě

Tom psal:

No to sou vyhlídky sick V neděli si chci přivízt do čurákova motorku - doufám že se mě pražská sekce ujme a naučí mě přežít

Rada číslo jedna. Ráže pod 9 milimetrů je přívěšek ke klíčům.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ice (Člen)
23.05.2008 08:08:24
Offline

Re: parkování ve městě

Michal Dk psal:
Ice psal:
Fulltank psal:

jj na chodniku se nesmi stat, u nas pred skolou kazdy leto hojne rozdavaj blocky bigsmile ale jen ty v koskovanejch cepicich idontknow

je to jejich práce, né koníček....  i když pitomci se najdou všude... smokin

Bloček ti dá právě te kokot co se mu stala práce koníčkem bigsmile

No, v některých případech ano, ale ber to z pohledu toho kluka, který se tím živí (policista, strážník)... Rozdávání bločků, jak tu říkáš je jeho práce. Pak už je pouze na něm, za co ty bločky rozdává a v jakých situacích. Je jednodušší říct, že je kokot ten policajt co ti dal pokutu, ale už třeba nevíš, že ho tam poslalo CTV na popud nějakého tvého souseda, závistivého kolemjdoucího (který se vybrečí na bezplatnou linku) a pod. a on sám by třeba malicherný přestupek "přehlédl", ale  potom už je povinnen onen přestupek nějak řešit a přehlédnout ho nesmí, pak by byl dotazován nadřízeným, proč to udělal a jaké k tomu měl důvody... a divil by jsi si, jaká byrokracie v těhle organizacích panuje. Jeden přestupek nějak obkecáš, ale uvědom si, že jich má denně hafo.

Chápu, že většina zde přítomných je na policii a obzvlášť tu obecní, resp. městskou nakrklá a že je nemusí, ale nic není tak růžové, jak si zde něktěří myslí a neznají pohled z druhé strany. Kokoti jsou všude, jak u cajtů, tak třeba v pekárně nebo u soustruhu, jsou to prostě lidi, ale odsuzovat je všechny podle skupinky těch, co nám nejdou pod nos, to se mi prostě nezdá....smokin


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
jardagsf (Člen)
23.05.2008 09:59:05
Offline

Re: parkování ve městě

ice ma tentokrat pravdu- pred 3 dnama zastavil kamos ve meste a za chvili tam byli cajti a zacali ho lustrovat a v tom se prihnal nejaky pan , v ruce obcanku , a povida : ja jsem vam zavolal a tady mate obcanku , kdyby jste potrebovali svedectvi......tak se kamos cajtovi omluvil - prej malej moment a debila si vyfotil i s jeho autem......ten vyskocil a zacal vehementne protestovat a cajt mu rekl ze s tim nic nenadela - foceni krajinky zakazat nemuze
dohra: cajt to vyresil domluvou.....


MOTO KOZZI GRISO
vlada1200 (Člen)
23.05.2008 10:00:35
Offline

Re: parkování ve městě

TO ICE

Že tě to ještě baví!!idontknowsmile2
To máš jako boj s větrnými mlýny. Některým prostě tuhle práci nevysvětlíš!
Dokud si to nevyzkoušej, tak budou pořád pussyvat.

Ale k tématu, nevím jak u vás, ale u nás by nikdo za parkování mota na chodníku flastr nedal, ledaže by to postavil před vchod do polikliniky apod. I Měšťáci jsou u nás ve vidlákově na to docela v poho., protože třetina z nich jsou motorkáři (bandiťáci surprised.)

Ale co se děje v Praze je něco úplně jinýho, to je stát ve státě!!! Tam platí úplně jiná pravidla a zákonyfuckidontknowheadshake


Jezdím tak, abych dojel!
jardagsf (Člen)
23.05.2008 10:12:34
Offline

Re: parkování ve městě

a jeste - ten cajt byl statni bo mestaci v ces krumlove sicksicksick a pro info maji boticky i na motorky......takze prubnete zaparkovat na chodniku , nebo nekde kde je misto..... a mate to za osobu blizkoubigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
osiris (Člen)
23.05.2008 10:23:05
Offline

Re: parkování ve městě

...je to pravda, když mi přijedou vysírat před kšeft, tak je to vždycky na udání aktivních důchodců smile2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
tajnej (Člen)
23.05.2008 10:29:33
Offline

Re: parkování ve městě

Hele kožaku v tom našem čůrákově, jak se krásně řiká práglu, se v modrejch zónách (to jsou místa vyhražený pro místní obyvatele na praze 1, 2, 3 a 7 označený modrym pruhem na silnici) s motkou normálně může zaparkovat zadarmo. K parkovacím hodinám (oranžová zóna) teda rozhodně nejezdi a neřeš, kam dát parkovací lístek.

Mopeda asi není třeba řešit (za toho asi banďoura nepřevlíkneš smile1), nicméně si myslím, že se s nim na chodníku stát smí, stejně jako s bicyklem.

Loser (Administrator)
23.05.2008 10:59:19
Offline

Re: parkování ve městě

no tak pojdme udelat vikendovou akci.Budeme jezdit po praze a parkovat vsude mozne. No a to pak nejlip zjistime, co se muze a co nemuzegoodgoodgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Tom (Člen)
23.05.2008 12:46:22
Offline

Re: parkování ve městě

Loser psal:

no tak pojdme udelat vikendovou akci.Budeme jezdit po praze a parkovat vsude mozne. No a to pak nejlip zjistime, co se muze a co nemuzegoodgoodgoodbigsmile

Bude pussysponzor??? Nebo každej za svojebigsmile

Radek-Ban (Člen)
23.05.2008 12:49:01
Offline

Re: parkování ve městě

Loser psal:

no tak pojdme udelat vikendovou akci.Budeme jezdit po praze a parkovat vsude mozne. No a to pak nejlip zjistime, co se muze a co nemuzegoodgoodgoodbigsmile

a platíšbigsmilebigsmileevil


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Loser (Administrator)
23.05.2008 13:31:59
Offline

Re: parkování ve městě

kazdej za svoje. Muzeme treba udelat soutez o to, kdo zaplati vicgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
23.05.2008 13:35:37
Offline

Re: parkování ve městě

Loser psal:

kazdej za svoje. Muzeme treba udelat soutez o to, kdo zaplati vicgoodbigsmile

Hale... O prachy ne...bad

Budeme hrát na body.good
Ale fair play, než že si je někdo bude připisovat třeba chlastem...bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kožak (Člen)
23.05.2008 14:47:23
Offline

Re: parkování ve městě

Jo ty normální už od policie dávno odešli ..... zůstali už jen stbáci a fanatici a ty se vtom vyžívaj bad. to Tajnej : surprised já se k ničemu předtim nevijadřoval bigsmile


MRDAT!!!
Kelly01 (Člen)
23.05.2008 15:41:57
Offline

Re: parkování ve městě

By mne zajímalo jak by takovou situaci posal Tomysurprised


God Save The Queen!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr