Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » inkviiiiz help

mehari (Člen)
21.05.2008 13:29:25
Offline

inkviiiiz help

čus nemůžu se ti dovolat ani skypovat prostě nic /ohledně hadrů/bigsmile


až umřu pohřběte mě hlavou dolů.... aby mi celý svět mohl políbit prdel
Monty Jack (Člen)
21.05.2008 16:14:07
Offline

Re: inkviiiiz help

To mi připomíná, že jsem chtěl nějaký nášivky.
Na srazu nebyly smile2


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
inkvizitorr (Administrator)
21.05.2008 16:27:24
Offline

Re: inkviiiiz help

vyřešíme po závodech, tj. příští tejden čt/pá, do tý doby to nestihnu...idontknow


doba je temná...
Monty Jack (Člen)
21.05.2008 17:25:26
Offline

Re: inkviiiiz help

šak já tě nebudu stresovat, já jen že jsem si na to vzpomněl ... to má čas, eště mám jednu z koruny good


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
K.a.s.y.m. (Člen)
21.05.2008 18:35:40
Offline

Re: inkviiiiz help

inkvizitorr psal:

vyřešíme po závodech, tj. příští tejden čt/pá, do tý doby to nestihnu...idontknow

když jsi u těch závodů...nemáš nějaký foto tý super bandit pussy mašiny?neškodilo by ani napsat co se dělalo za úpravy na technicecool


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
21.05.2008 19:24:32
Offline

Re: inkviiiiz help

K.a.s.y.m. psal:
inkvizitorr psal:

vyřešíme po závodech, tj. příští tejden čt/pá, do tý doby to nestihnu...idontknow

když jsi u těch závodů...nemáš nějaký foto tý super bandit pussy mašiny?neškodilo by ani napsat co se dělalo za úpravy na technicecool

souhlas good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mr.BSE (Člen)
21.05.2008 20:33:11
Offline

Re: inkviiiiz help

Upravy sme slyseligood
Foto mame slibeno az bude vsegood
Povidal teda Druidcool


Second Class Citizen
1130 Café Racer
inkvizitorr (Administrator)
21.05.2008 23:47:43
Offline

Re: inkviiiiz help

no sem se akurát vrátil z dílny, tak jenom stručně, ještě tam toho neni spousta navěšenýho, ale v motoru sou vostrý vačky z gsxr, přídou tam otevřený přímý filtry a jiný jehly, je tam otevřená koncovka leo vince, podvozek: vzadu centrál z gsxr, vpředu pružiny wirth, dál pak je to celý nakoplý asi vo 2 cm v přepákování. racingový řídítka pod brejlema, radiální pumpa, sintrovaný desky ebc, sou z toho vyházený všechny nepotřebný věci jako zadní stupačky, světla, tachák (zbyde jenom otáčkoměr), karbonový kryty motorovejch vík, hříbkový padáky a kryty hlavy, tlumič řízení mps corse a celý je to vobutý na slickách continental...

(maska eště příde dolakovat bigsmilebigsmilebigsmile)

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/inkviz/rcb/brs1.JPG


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/inkviz/rcb/brs2.JPG

doba je temná...
fido (Člen)
21.05.2008 23:51:11
Offline

Re: inkviiiiz help

už si ho protáh?cool Jak to valí..


bla...blabla...!
Michal GSX (Člen)
21.05.2008 23:58:41
Offline

Re: inkviiiiz help

ty vago Inkviz, že uhodnu proč je tak krásně barevnej štítekbigsmile
a prosím, až budeš mít foto na mašině v kombošce tak bych prosil jednu s podisemgood


jen chlap ví,co chlap potřebuje !
Jarken (Člen)
22.05.2008 07:01:57
Offline

Re: inkviiiiz help

surprised půjde to vůbec řídit help ?? bigsmile


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
mehari (Člen)
22.05.2008 07:15:04
Offline

Re: inkviiiiz help

inkvizitorr psal:

vyřešíme po závodech, tj. příští tejden čt/pá, do tý doby to nestihnu...idontknow

okbigsmile


až umřu pohřběte mě hlavou dolů.... aby mi celý svět mohl políbit prdel
osiris (Člen)
22.05.2008 08:08:07
Offline

Re: inkviiiiz help

... ten štítek se teda moc nepoved, je tam jak pěst na voko bigsmile nebylo by to s origo světlem hezčí ? smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Americkej (Člen)
22.05.2008 09:48:27
Offline

Re: inkviiiiz help

šmarjápanno, nebylo by rychlejší narvat na zválený oholený gixero nádrž z banďáka?surprised  bigsmilebigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
tajnej (Člen)
22.05.2008 10:07:24
Offline

Re: inkviiiiz help

Barva štítku dobrá. Když eště na zadní sesli přidáš oranžovej majáček, nebude to mít chybu bigsmile

Lihy (Člen)
22.05.2008 10:15:27
Offline

Re: inkviiiiz help

Inkviz už trénuješ kliky? mám trochu obavu aby si na ty větve vůbec došáhlbigsmile
Sem tobě a filousovi mohl na srazu poskytnout na zkoušku svůj oldtimer abyste věděli do čeho jdete....fakt si myslim že na to co jedete to neni to pravý ořechový....na pár kol je to fajn, ale lítat na tom celej den je zbytečný trápení. A filous bude asi chvilku dost nasranejbigsmile

inkvizitorr (Administrator)
22.05.2008 10:21:36
Offline

Re: inkviiiiz help

dyk na tom najedem každej za celej den maximálně dvě hodiny... teda pokud to někdo nezválí bigsmile a jináč myslim, že to je vyloženě ku prospěchu věci, sež níž, tj nepereš se celou cílovku tolik s větrem a stabilita bude na hundertprocent lepší...good


doba je temná...
Baltazar (Člen)
22.05.2008 10:41:18
Offline

Re: inkviiiiz help

Se na tom jezdí ve dvou??? Bo to sedlo je k tomu nějaký divný


The father of the little princess of the dawn
Lihy (Člen)
22.05.2008 10:51:13
Offline

Re: inkviiiiz help

inkvizitorr psal:

dyk na tom najedem každej za celej den maximálně dvě hodiny... teda pokud to někdo nezválí bigsmile a jináč myslim, že to je vyloženě ku prospěchu věci, sež níž, tj nepereš se celou cílovku tolik s větrem a stabilita bude na hundertprocent lepší...good

No jo s tim větrem a stabilitou máš rozhodně pravdu, proto je tam taky mám, ale na okruhu sem si nikdy (se širokejma) nevšiml, že se peru s větrem, těch pár vteřin na cílovce se za ty budíky klidně nepohodlně skrčíš a výsledek je stejnej. Blbý je překlápění pravá levá, to je o dost pomalejší i když už na ty řidítka přizpůsobíš styl jízdy. Je to relativně dlouhá a těžká motorka. Já když sem na to sedl prvně tak sem neuměl projet "karlštějnskou" zatáčku s kopce dolu....sem si připadal hlavou dolu a přes ty větve to na brzdách do tý zatáčky nejde zlomit, až po pár vyjížďkách sem si našel styl jak to dělat, ale je to rozhodně namáhavější než se širokejma.
Takže mám tam ty řidítka pro to cio si psal a taky pro to že je jízda taková pocitově akčnější, ale nevim jestli by mi to nějak zrychlilo čas na okruhu. Každopádně minulej rok mě při pátym kole na volnejch už celkem sralo jak je ta motorka těžkábigsmile

osiris (Člen)
22.05.2008 16:29:59
Offline

Re: inkviiiiz help

Lihy psal:

....na pár kol je to fajn, ale lítat na tom celej den je zbytečný trápení. A filous bude asi chvilku dost nasranejbigsmile

...potvrzuju čerstvým dojmem, hodinu sem dneska ležel na velký ninje s hlavou nahoru a strašně rád jsem pak skočil na pohodlnýho velkýho zeda, je to jak říkáš, na chvíli vyblbnout a pryč a to i přes to, že ten bajk je samosebou k těm větvím stavěnej - nezávidím vám ty bolavý hřbety a vykroucený krky (sem na to už starej a nevohebnej smile2 bigsmile)
pocity: ninja 08 nemá chybu, velkej skok proti 07 good ale masakr bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
22.05.2008 18:32:12
Offline

Re: inkviiiiz help

A já myslím že ty větve sou super,kdybych neměl Sko,tak bych si je dal aji na svůj bajk. Na vokruh bych řekl že je to určitě lepší. good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lihy (Člen)
22.05.2008 20:05:47
Offline

Re: inkviiiiz help

VikecB12 psal:

A já myslím že ty větve sou super,kdybych neměl Sko,tak bych si je dal aji na svůj bajk. Na vokruh bych řekl že je to určitě lepší. good

vikec co blbneš? právě na esku mi ty vysoký řidítka připadaj jak pěst na oko. Dát tam něco jak kdysi nabízel kelly by bylo super. Byly to taky půlený řidítka, ale dávaly se nad brejle, takže byly trochu pohodlnější než to co maji kluci na závodnim béčku a myslim že ke kapotě by to naprosto nemělo chybugood

Kelly01 (Člen)
22.05.2008 20:19:17
Offline

Re: inkviiiiz help

Takže:
půlku pod brejlema maj ode mne..

Matice aby to šlo nad brejle Inkviz i za Filouse odmítl,bo říkal "čím je hlava bléž k asfaltu tím nižší těžiště a rychlejší průjezd"cool

A ohledně kondice strach nemaj,prý s Filousem 3x týdně pravidelně posilují a výsledky konzultují mobilemsmokin

V poslední fázi už dospěli k závěru že se fyzicky vyšvihli mezi horních 5% populace a to by mělo(neselže li technika) na stupně stačit evil

A poslední info: na dredu bude připojen vypínač zapalovánígood

Ovšem u Filouse to zatím vypadá na nastřelení,což prý obšvihli podle vlasových implantátůsurprised


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
22.05.2008 20:20:16
Offline

Re: inkviiiiz help

Lihy psal:
VikecB12 psal:

A já myslím že ty větve sou super,kdybych neměl Sko,tak bych si je dal aji na svůj bajk. Na vokruh bych řekl že je to určitě lepší. good

vikec co blbneš? právě na esku mi ty vysoký řidítka připadaj jak pěst na oko. Dát tam něco jak kdysi nabízel kelly by bylo super. Byly to taky půlený řidítka, ale dávaly se nad brejle, takže byly trochu pohodlnější než to co maji kluci na závodnim béčku a myslim že ke kapotě by to naprosto nemělo chybugood

No vzhledově by se to tam hodilo,to jó,ale nevím kolik by tam bylo místa kolem kapot,asi bych musel hodně zmenšit rejd. Ale ty půlený by tam fakt pásly.good Asi to ještě pořeším,ideál by bylo kdyby se ještě válely Kellymu v regále....evil


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
22.05.2008 20:21:07
Offline

Re: inkviiiiz help

V regále se to válíevil


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
22.05.2008 20:30:35
Offline

Re: inkviiiiz help

Kelly,máš někde foto těch řídítek? Sou na namontování pod brejle,nebo jak? Přemejšlel sem použít z nějakýho sporta/cesťáka,tak aby byly chycený na vidli pod brejlama,ale aby byly trochu vyžší.Musely by vycházet minimálně do urovně horních brejlí,níž tomu zavazí kapotasmile2 Něco jako měla stará CBR6 třeba.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lihy (Člen)
22.05.2008 20:31:53
Offline

Re: inkviiiiz help

Kelly01 psal:

A poslední info: na dredu bude připojen vypínač zapalovánígood

Ovšem u Filouse to zatím vypadá na nastřelení,což prý obšvihli podle vlasových implantátůsurprised

Tak podle mejch informací už filous dred má a po přírodní....Ája ho chtěla všem ukázat na jedné z fotografií ze srazu, ale vzhledem k poloze vyčerpaného objektu se nepodařilo dred na brabánkovi zachytit na fotoaparát. Akorát je nebezpečí že když se z toho adrenalinu vzruší tak se může stát že dred vytrhne pojistku ze zapalováníbigsmile

VikecB12 (Člen)
22.05.2008 20:34:29
Offline

Re: inkviiiiz help

Lihy psal:
Kelly01 psal:

A poslední info: na dredu bude připojen vypínač zapalovánígood

Ovšem u Filouse to zatím vypadá na nastřelení,což prý obšvihli podle vlasových implantátůsurprised

Tak podle mejch informací už filous dred má a po přírodní....Ája ho chtěla všem ukázat na jedné z fotografií ze srazu, ale vzhledem k poloze vyčerpaného objektu se nepodařilo dred na brabánkovi zachytit na fotoaparát. Akorát je nebezpečí že když se z toho adrenalinu vzruší tak se může stát že dred vytrhne pojistku ze zapalováníbigsmile

Tolik síly a tak velkej krok,aby to vytrhlo v tom dredu už nebudebigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Progear 650 (Člen)
22.05.2008 20:35:46
Offline

Re: inkviiiiz help

VikecB12 psal:

Kelly,máš někde foto těch řídítek? Sou na namontování pod brejle,nebo jak? Přemejšlel sem použít z nějakýho sporta/cesťáka,tak aby byly chycený na vidli pod brejlama,ale aby byly trochu vyžší.Musely by vycházet minimálně do urovně horních brejlí,níž tomu zavazí kapotasmile2 Něco jako měla stará CBR6 třeba.

já o nichh taky uvažoval. jenže by to znamenalo, že bych při manévrovaní na místě byl v ass , pač by to šlo okamžitě do kapot. a předělávat kapoty, tak na to se můžu tuplem ass....good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Kelly01 (Člen)
22.05.2008 20:39:06
Offline

Re: inkviiiiz help

naposledyfuck
nastaví se to dle potřeby ve všech směrech..

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Riditka.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/superbikeriditka.JPG

God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
22.05.2008 20:45:35
Offline

Re: inkviiiiz help

jo,vypadá to dobřegood  Serete mě,zase mám brouka v hlavěidontknowfuckbigsmile
Ted ještě jastli bych na ně dosáhl přes pupekidontknowbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Progear 650 (Člen)
22.05.2008 22:05:19
Offline

Re: inkviiiiz help

njn, treba by to slogood, ale zase by se to hur drzelo, jenom kvuli tomu abych mohl zatacek... investovat budu radeji zrejme do jinech vychytavek... treba do jiný motykybigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Filous (Člen)
23.05.2008 08:14:31
Offline

Re: inkviiiiz help

...fčera sem na tom poprvý jel...jede to strašně!!! ...kam se sere moje K6, to je proti tomu motorka pro holkysmile2 ...na jedničku neudržím se svojí váhou přední kolo na zemi, prostě to nejsem schopnej zalehnout ani s tema nískejma vjetvema a i na dvje to má furt snahu jet s kolem v luftě...tagže motor dobrý, řadí to, vrčí to...ofšem s tech vjetví sem trochu rospačitejsmile2...neumim na tom zatočit, vysednout, nic...bólej s toho pracky  a taky sem měl za tu chvíli pjekně votlačený koulesmile2 ...je to brutální svině a uš se na to těšimbigsmile...a na druhou stranu se tag trochu bójimsurprisedsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
23.05.2008 08:28:59
Offline

Re: inkviiiiz help

Filous psal:

bólej s toho pracky  a taky sem měl za tu chvíli pjekně votlačený koulesmile2

Tak děti už máš, ne? Docela se ti povedli, tak proč se tím zabejvat.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lihy (Člen)
23.05.2008 08:50:58
Offline

Re: inkviiiiz help

Filous psal:

....neumim na tom zatočit, vysednout, nic...

sem to řikalbigsmile
hele mě pomohlo, jít do tý zatáčky jakoby ramenem napřed....ani nijak netahám za větve, ale prostě pokrčim loket (ten na vnitřku zatáčky) a vystrčim rameno, prostě jako by si tim chtěl fláknout vo zem a vono to zatočí jak fík.....akorát rovnat to zpět dá trochu práce, ale v tom ti pomůže plyngood

Progear 650 (Člen)
23.05.2008 09:18:32
Offline

Re: inkviiiiz help

to Kelly01: kde se to teda dá kůpit, hm? helphelp


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Filous (Člen)
23.05.2008 09:37:16
Offline

Re: inkviiiiz help

Lihy psal:
Filous psal:

....neumim na tom zatočit, vysednout, nic...

sem to řikalbigsmile
hele mě pomohlo, jít do tý zatáčky jakoby ramenem napřed....ani nijak netahám za větve, ale prostě pokrčim loket (ten na vnitřku zatáčky) a vystrčim rameno, prostě jako by si tim chtěl fláknout vo zem a vono to zatočí jak fík.....akorát rovnat to zpět dá trochu práce, ale v tom ti pomůže plyngood

...tymdle stylem řídim i s mejma Renthalamagood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
23.05.2008 09:47:34
Offline

Re: inkviiiiz help

Filous psal:

...tymdle stylem řídim i s mejma Renthalamagood

no vidiš, tak ten pohyb udělej jednou tak velkej a vodo to pujde bigsmile

se divim že to tak děláš i s rentalama, já sem asi línej.....sem na normálních řidítkách dal vždycky kontra a vono to tam spadlobigsmile Trošku enduro styl ale fungovalsmokin akorát někteří nejmenovaní hajzlíci se mi posmívali že na tom sedim jak kdybych spolknul pravítkofuck.....to teda sedim asi furt, ale naklonil sem ho dopředu
bigsmile

vOjTaB6 (Člen)
23.05.2008 10:52:41
Offline

Re: inkviiiiz help

surprised Filous se bojí starý dvanáctky...

...stárne...smile2

...uš s nim nebude taková prdel...smile2

bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit rulezz!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
26.05.2008 20:39:55
Offline

Re: inkviiiiz help

Filous psal:

...fčera sem na tom poprvý jel...jede to strašně!!! ...kam se sere moje K6, to je proti tomu motorka pro holkysmile2 ...na jedničku neudržím se svojí váhou přední kolo na zemi, prostě to nejsem schopnej zalehnout ani s tema nískejma vjetvema a i na dvje to má furt snahu jet s kolem v luftě...tagže motor dobrý, řadí to, vrčí to...ofšem s tech vjetví sem trochu rospačitejsmile2...neumim na tom zatočit, vysednout, nic...bólej s toho pracky  a taky sem měl za tu chvíli pjekně votlačený koulesmile2 ...je to brutální svině a uš se na to těšimbigsmile...a na druhou stranu se tag trochu bójimsurprisedsmile2

zdravej respekt je na místě...aspoň si neusteleš v prvním kolebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Loser (Administrator)
27.05.2008 09:24:32
Offline

Re: inkviiiiz help

tak to vypada, ze bych zitra mohl dostat volno a jel bych se na tu bandit potforu podivat. Jen teda nevim, jak to tam chodi. V kolik a kde a jak se mam hlasit? Muzu se prijit mrknout i do depa?Jo a jeste jestli je tam jako nejaky vstupny na cumendu nebo tak necoidontknowidontknowidontknow Kdo me zasveti do taju CECu?idontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
inkvizitorr (Administrator)
27.05.2008 09:47:24
Offline

Re: inkviiiiz help

Loser psal:

tak to vypada, ze bych zitra mohl dostat volno a jel bych se na tu bandit potforu podivat. Jen teda nevim, jak to tam chodi. V kolik a kde a jak se mam hlasit? Muzu se prijit mrknout i do depa?Jo a jeste jestli je tam jako nejaky vstupny na cumendu nebo tak necoidontknowidontknowidontknow Kdo me zasveti do taju CECu?idontknow

přijeď normálně rovnou do paddocku, sme v boxu č. 36, zajímavý to bude až tak od 13.30 kdy se startuje závodgood jinak nic se tam neplatí, je to celý v takovým trochu přátelským duchu...good


doba je temná...
misi (Člen)
27.05.2008 09:48:28
Offline

Re: inkviiiiz help

inkvizitorr psal:
Loser psal:

tak to vypada, ze bych zitra mohl dostat volno a jel bych se na tu bandit potforu podivat. Jen teda nevim, jak to tam chodi. V kolik a kde a jak se mam hlasit? Muzu se prijit mrknout i do depa?Jo a jeste jestli je tam jako nejaky vstupny na cumendu nebo tak necoidontknowidontknowidontknow Kdo me zasveti do taju CECu?idontknow

přijeď normálně rovnou do paddocku, sme v boxu č. 36, zajímavý to bude až tak od 13.30 kdy se startuje závodgood jinak nic se tam neplatí, je to celý v takovým trochu přátelským duchu...good

ale rači tam z vyfuku nestřílej bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Blu one.... old one
Loser (Administrator)
27.05.2008 10:07:52
Offline

Re: inkviiiiz help

Inkviz: OK, diky za info, dorazim teda asi nekdy kolem poledne

Misi: budu se drzetbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr