Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » B12 vs Fazer 1000

Honzik1 (Člen)
09.11.2007 10:22:40
Offline

B12 vs Fazer 1000

Zdar Bandyťácievil
Měl jste někdo možnost porovnat tyto dva stroje? Zajímali by mě vaše názory. Tahou vs. zběsilost z R1 atd. Samozřejmě vím, že Bandit je nejlepší bigsmile Ale jestli se tu najde někdo rozumnej, kterej to dokáže nějak nezávisle srovnat budu mu vděčnej....good Dík


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
inkvizitorr (Administrator)
09.11.2007 10:24:42
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

tag já to zkusym, fázer je nejlepčý mrdkobajk f celím kosmosu a bandyt se kroutý jag hovno z proutýbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
K.a.s.y.m. (Člen)
09.11.2007 10:27:27
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

inkvizitorr psal:

tag já to zkusym, fázer je nejlepčý mrdkobajk f celím kosmosu a bandyt se kroutý jag hovno z proutýbigsmilebigsmilebigsmile

seriózní odpověd jen co je pravdabigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
ross (Člen)
09.11.2007 10:47:04
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

inkvizitorr psal:

tag já to zkusym, fázer je nejlepčý mrdkobajk f celím kosmosu a bandyt se kroutý jag hovno z proutýbigsmilebigsmilebigsmile

výborný recenze jen co je pravdabigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Honzik1 (Člen)
09.11.2007 10:51:05
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

Oki, dík, tak opět jsem tu nenašel co jsem hledal...ass


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
ross (Člen)
09.11.2007 11:19:48
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

Honzik1 psal:

Oki, dík, tak opět jsem tu nenašel co jsem hledal...ass

a cos tu hledal??smokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
inkvizitorr (Administrator)
09.11.2007 11:24:04
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

já sem serióznost sama smile1 recenzí na tohle téma je plnej net a subjektivní odpověď je v tomhle případě dost k ničemu, řek bych, bo jeden rád holky a druhej vdolkysmokin


doba je temná...
inkvizitorr (Administrator)
09.11.2007 11:25:02
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

hmm, ten hulící smajl tu chybělbigsmilegoodsmokin


doba je temná...
fido (Člen)
09.11.2007 12:01:32
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

Honzik1 psal:

Zdar Bandyťácievil
Měl jste někdo možnost porovnat tyto dva stroje? Zajímali by mě vaše názory. Tahou vs. zběsilost z R1 atd. Samozřejmě vím, že Bandit je nejlepší bigsmile Ale jestli se tu najde někdo rozumnej, kterej to dokáže nějak nezávisle srovnat budu mu vděčnej....good Dík

nezávisle můžeš srovnat hromadu polen..ass


bla...blabla...!
Ondráš (Člen)
09.11.2007 13:07:02
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

Honzik1 psal:

Zdar Bandyťácievil
Měl jste někdo možnost porovnat tyto dva stroje? Zajímali by mě vaše názory. Tahou vs. zběsilost z R1 atd. Samozřejmě vím, že Bandit je nejlepší bigsmile Ale jestli se tu najde někdo rozumnej, kterej to dokáže nějak nezávisle srovnat budu mu vděčnej....good Dík

COpak? Bandit Ti je málo? Si ještě nebyl na sraze, tak s tím počkej.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
gore (Člen)
09.11.2007 14:00:36
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

inkvizitorr psal:

hmm, ten hulící smajl tu chybělbigsmilegoodsmokin

to tedasmokinsmokingood

beerbeerbeerbeerbeerbeer


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
XJelen (Člen)
09.11.2007 17:48:31
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

Honzik1 psal:

Zdar Bandyťácievil
Měl jste někdo možnost porovnat tyto dva stroje? Zajímali by mě vaše názory. Tahou vs. zběsilost z R1 atd. Samozřejmě vím, že Bandit je nejlepší bigsmile Ale jestli se tu najde někdo rozumnej, kterej to dokáže nějak nezávisle srovnat budu mu vděčnej....good Dík

Pokud jde o starej FZS tak jo (cca stovečka km po alpách).cool s novou FZ1 jenom povrchně (pár km).
Ladička možná trochu lehčí na manipulaci a trošku mrštnější v zatáčkách, ale chybí jí spodek a na ten jsem z B12 už docela zvyklej, takže jsem musel furt rumplovat s řadičkou. Pochopil jsem potom kolegovo údiv v Alpách "ty vole ty moc neřadíš co?" - holt motor z erjedna smokin ale jinak ten Fazér celkem gut, poměrně pohodlnej posed, akorát ta maska nefunguje tak jak u mýho eska. Na dálnici mi neujel. Nevím co víc idontknow měnit B12 za FZS bych nechtěl. Ale je to jen můj názorsmile1


Strýcfajtr !!!
Honzik1 (Člen)
12.11.2007 11:47:38
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

XJelen psal:
Honzik1 psal:

Zdar Bandyťácievil
Měl jste někdo možnost porovnat tyto dva stroje? Zajímali by mě vaše názory. Tahou vs. zběsilost z R1 atd. Samozřejmě vím, že Bandit je nejlepší bigsmile Ale jestli se tu najde někdo rozumnej, kterej to dokáže nějak nezávisle srovnat budu mu vděčnej....good Dík

Pokud jde o starej FZS tak jo (cca stovečka km po alpách).cool s novou FZ1 jenom povrchně (pár km).
Ladička možná trochu lehčí na manipulaci a trošku mrštnější v zatáčkách, ale chybí jí spodek a na ten jsem z B12 už docela zvyklej, takže jsem musel furt rumplovat s řadičkou. Pochopil jsem potom kolegovo údiv v Alpách "ty vole ty moc neřadíš co?" - holt motor z erjedna smokin ale jinak ten Fazér celkem gut, poměrně pohodlnej posed, akorát ta maska nefunguje tak jak u mýho eska. Na dálnici mi neujel. Nevím co víc idontknow měnit B12 za FZS bych nechtěl. Ale je to jen můj názorsmile1

Dík za názorgood


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Petr J. (Člen)
12.11.2007 16:38:24
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

záleží na stylu, co preferuješ.....

VikecB12 (Člen)
12.11.2007 18:38:47
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

A já bych řekl že to na stylu není,měl sem B12ku a dával sem jí fest do těla,ted mám zase B12ku a dostává zase za uši a nestává se mě moc často že by mě někdo ujížděl třeba v buchlákách.Právě naopak bych řekl že kdo je posera,tak se líp sveze na fazeru,nebo na hornetu,protože sou líp ovladatelnýsmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Martin B12 (Člen)
12.11.2007 19:24:31
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

VikecB12 psal:

A já bych řekl že to na stylu není,měl sem B12ku a dával sem jí fest do těla,ted mám zase B12ku a dostává zase za uši a nestává se mě moc často že by mě někdo ujížděl třeba v buchlákách.Právě naopak bych řekl že kdo je posera,tak se líp sveze na fazeru,nebo na hornetu,protože sou líp ovladatelnýsmokin

tak to podepisuju goodsmokin


street triple picco
Kakin (Člen)
12.11.2007 22:05:45
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

no Jelen asi myslel stylem jako styl motorky a ne styl jízdy ........ Samozřejmě Fazer je mnohem modernější motorka ať už ještě starej FZS nebo kosmosshop FZ-1 nebo FZ-6ka ....... bandit je ještě pořád jeden z mála stylově vypadajících naháčů kdežto Fazery sou už prostě moderně vypadající motrky a podobný je to s jejich chování za jízdy ....... Bandit je prostě trošku rozvlněnej ale když si na to zvykneš resp. když nejezdíš žádnej hardcore, tak poznáš leda hovno ale zato má lepší průběh krouťák ua ten spodek je fakt někde jinde než u R1kovýho motoru ve Fazeru ... i když je ta motorka motoricky poladěná na spodek tak proti B-12 je spodek docela mrtvej ale vršek od 7-8 tisíc ti tovynahradí ..... je to prostě mnohem sportovnějc založená motorka, motor výbornej, brzdy sqělý, rám dostačující. Ale při tom stará FZS je furt ještě motorka na kterou můžeš naložit drahou polovičku a kufry a vyjet na dovolenou ................ ale zase když koupíš Fazera a ne Bandita tak se neseznámíš s těmahle všema lidma co sou tady a nenajdeš si mezi nima spoustu výbornejch přátel ....... já už sice dezertoval taky z B-6 na FZS1000 ale su rád že sem tyhle všechny lidi ze začátku tohohle klubu poznal ........ mám V8s rád kuucííí a holkyyy ! :))))))))))))) assassfuckfuckgoodgoodbigsmilebigsmilewinebeerwinebeer

Tomy (Člen)
12.11.2007 22:49:59
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

Přikláním se k názoru Kakina...

inkvizitorr (Administrator)
13.11.2007 15:02:48
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

kakin: no jo, jedna věc je jít do fázera z šestky a druhá věc je vyměnit dvanáctku za fázera, páč zatímco v prvním případě je to docela logickej vývoj v tom druhým mi to připadně jako cesta nikam, bo deš z bláta do louže aneb řek bych, že to bude furt stejný. já osobně bych preferoval u naháče zátah od spodku bo to, že nahoře to jede je dobrý tak u kapotovaný šestky na okruhu, ale na běžný ježdění čekat do osmi tisíc než se něco začne dít je u naháče hovadina. v tom mě třaba děsně zklamala Z1000, kde dole mrtvo, nahoře nehoráznej mazec, ale pořád tě to vytáčet bavit nebude bo než se to vytočí, tak na tebe už fouká jako krávabad nehledě že béčko je prostě hezčígoodgoodgood


doba je temná...
Kakin (Člen)
13.11.2007 17:51:26
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

To Inkviz: jjj vo tom žádná .... pokud někdo uvažuje o koupi Fazera když má B-12 tak snad jenom z důvodu že chce modernější motorku jinak je to samozřejmě kravina .... výkonově nebo tak je to hodně podobný s tím že každá motorka má uplně jinej projev skoropodobnej rozdílu 4V vs 2V. A vo vzhledu béčka nebudu polemizovat .... je to prostě krásná motorka .... prostě fakt pořád krásná klasika a Fazer je i designově opět zase moderně střižená motorka takže záleží co kdo chce ...... a co si udem povídat ... potenciál na okruhu má FZS samozřejmě lepší ale záleží jako u každé motorky na jezdcovi a co s tim umíš nebo ne ......... prostě i na B-12 nebo B-6 se dá kurevsky dobře zajezdit na vokruhu s dobrejma časama .......

Peka (Člen)
13.11.2007 17:57:44
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

To Kakin: hlavne nepadat na okruhu good


B12 neni uz je autobus :)
XJelen (Člen)
13.11.2007 20:17:09
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

Peka psal:

To Kakin: hlavne nepadat na okruhu good

Von tam někdo upat?surprised
Nic ve zlýmgoodsmile1


Strýcfajtr !!!
rene (Člen)
17.11.2007 16:13:41
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

Fazer je pro metrosexuály.
Jinak ten spodek fakt nejede a pak tomu lapnou saze, tam kde B12 končí.


Mám vychytralý plán.
Billy (Člen)
29.05.2008 10:19:50
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

Jak je to s olejem u Fazera 1000 ? Asi spise otazka na Kakina a nebo me tady nekdo odpovi sice na bandit forum ale snad rozume. Jaka je bezna spotreba oleje? Neco sem si procital, zadni pruzinu nekdo meni z duvodu vetsiho zatizeni na cestovani bagandzatama s 30% vetsi tuhosti. Premejslel sem o gsx-r 750 ale kdyz to tak vidim co se deje na silnicich a po svezeni Hrubcice-Tovacov me stacilo, neda se na tom jet normalnejs asi, Jeste nemela kapoty nasazeny  ale vysmatej sem byl jak rikate od ucha k uchu, jede to silene a to zvedani predniho kola good. Jede to jak pussy. Proto neco cestovnejsiho pac se bude vice cestovat do zahranici a gsx-r je nerealny. Proto hledam hnidy na fazeru co se jim nepovedlo jednalo by se rok 03-04. Menil nekdo zadni pero a predni taky ? pocity z jizdy ? Kdyby slo popsat neduhy teto motorky byl bych rad a popripade jestli muzu to s nekym probrat po icq kdyz by mel cas, byl byc vdecen. Diky moc


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Kakin (Člen)
29.05.2008 17:55:14
Offline

Re: B12 vs Fazer 1000

Zdarec .... no s olejem ... já při běžným ježdění nedolívám nic, akorát je pravda že po absolování okruhovejch dnů nebo CECka sem něco málo dolil ... ale nic tragickýho ... a vo té pružině sem se dozvěděl vonekdá ale nevím no - na běžný ježdění i ve dvou s báglma nebo naopak solo na vokruhu sem s tím teda žádnej trabl neměl že by se mě to zdálo nějak výrazně měkký nebo něco .............. a jiank pokud chceš něco vidět tak se klidně na ICQ vozvi...... jebka na sračku, tak mám celkem času teď dost! surprisedbigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr