Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » protéká benzin kohoutem

fifa b 12 (Člen)
25.05.2008 19:29:33
Offline

protéká benzin kohoutem

helptak už po 3tí mi natekl benzín do  filtru a jednou dokonce do olejebad upozornuji že na polohu on, když vymontuju kohout vod nádrže tak se zdá že to těsní stalo se někomu že ten kohout byl špatnej jako pusou sem ho profoukl coš by asi nemělo měl by 100% těsnit?????? ta menbrana co je uvnitř a na konci takovej kuželik z gumičkou menil to nekdo??badsickanebo mam neco špatného v karburatorech ale co ??připadně asi to nekdo již opravoval???helphelp

Editoval osiris (26.05.2008 21:32:22)


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Fik-B6S (Člen)
25.05.2008 20:13:38
Offline

Re: protéká benzin kohoutem

fifa b 12 psal:

helptak už po 3tí mi natekl benzín do  filtru a jednou dokonce do olejebad upozornuji že na polohu on, když vymontuju kohout vod nádrže tak se zdá že to těsní stalo se někomu že ten kohout byl špatnej jako pusou sem ho profoukl coš by asi nemělo měl by 100% těsnit?????? ta menbrana co je uvnitř a na konci takovej kuželik z gumičkou menil to nekdo??badsickanebo mam neco špatného v karburatorech ale co ??připadně asi to nekdo již opravoval???helphelp

tak při vypnutém motoru by měl určo těsnít je podtalkový tak že by měl poustět jen při podltalku což znamená že bude asi hyn...
a pokud vím tak i tak by se do karbců nemělo dostat víc benálu než je nutné tak že by měla těsnit samy o sobě...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
fifa b 12 (Člen)
26.05.2008 21:08:19
Offline

Re: protéká benzin kohoutem

tak to se nikomu nestalo???????? do pussy


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Ondráš (Člen)
26.05.2008 21:12:36
Offline

Re: protéká benzin kohoutem

Je to divný. I kdyby ti protejkal kohout, tak ti to musí udržet plováky co regulujou hladinu v karburátorech.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Fulltank (Člen)
26.05.2008 21:25:12
Offline

Re: protéká benzin kohoutem

a nemas nejak spatne prehazeny ty hadicko co vedou do nadrze idontknow mozna je to hovadina, ale je jich tam mraky a vsechny vypadaj stejne.. bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
26.05.2008 21:25:57
Offline

Re: protéká benzin kohoutem

no jo no souhra více faktorů...protýká ventil na nádrži a minimálně jeden jehlový ventilek v karburátoru.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
fifa b 12 (Člen)
26.05.2008 21:34:05
Offline

Re: protéká benzin kohoutem

Fulltank psal:

a nemas nejak spatne prehazeny ty hadicko co vedou do nadrze idontknow mozna je to hovadina, ale je jich tam mraky a vsechny vypadaj stejne.. bigsmile

určite ne  to mam na sto dobre


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Ondráš (Člen)
26.05.2008 21:37:39
Offline

Re: protéká benzin kohoutem

K.a.s.y.m. psal:

no jo no souhra více faktorů...protýká ventil na nádrži a minimálně jeden jehlový ventilek v karburátoru.

Souhlas.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
fifa b 12 (Člen)
26.05.2008 21:47:41
Offline

Re: protéká benzin kohoutem

Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

no jo no souhra více faktorů...protýká ventil na nádrži a minimálně jeden jehlový ventilek v karburátoru.

Souhlas.

vypada to  že asi jo   ten kohout vzladnu sam  ale ten  karburator  asi ne  nebo je to jednoduchá oprava ???good


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
redklif (Nový člen)
29.05.2008 05:33:37
Offline

Re: protéká benzin kohoutem

Co se tyce zkusenosti s paliv. kohoutem. Tak na XJ se mi stalo ze v poloze ON me to vymlasklo i rezervu,takze jsem se pak divil a tlacil....A u bandita obcas cejtim v garazi benzin, tak schvalne zkusim odpojit hadicky, jestli to taky nebude tim....Co se tyce benzinu ve filtru,to mam po jizde taky,x lidi uz se v tom hrabalo, nikdo na nic neprisel smile2


Taky Te zdravim...
maryska (Nový člen)
30.05.2008 08:39:35
Offline

Re: protéká benzin kohoutem

Tak tenhle problém měl kámoš.Je to způsobeno nečistotama.Dá se koupit sada těsnění na ten ventil a vyměnit je.On to však vyřešil tak,že na hadici napojil starý dobrý kohout z Jawy a má po problému už víc jak rok.Prostě jak dojede klasicky vypne a je to.A ještě ušetřil.Jinak jestli ti šel benzín až do oleje jsou nečistoty i v karburátorech a musí se vyčistit.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr