Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Ceny benzínu a nafty..

Pšán (Člen)
30.05.2008 11:27:05
Offline

Ceny benzínu a nafty..

..tak koukám,jak nám to krásně leze do výšin kdysi nevídaných a tak jsem to pomocí složitých vzorečku chtěl tak nějak porachovat..no a jsem z toho v pikáchidontknow
..doba minulá: USD-cca 26 korun českých inflačních
               1galon-cca 80 USD
               cena galonu v Kč-cca 2080,-
..současnost:  USD-cca 16 korun silných jak cyp
               1galon-cca 130 USD
               cena galonu v Kč-cca 2080,-
..jsem člověk prostý a jen surprised
..asi mám někde chybu..smile2
..help


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
VikecB12 (Člen)
30.05.2008 11:35:24
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

no,máš tam chybu,není to cena za galón,ale za barelsmile1 Jinak to máš asi správně a tudíš bych řekl že nás nejvíc berou na hůl distributoři a státní aparátsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Pšán (Člen)
30.05.2008 11:38:23
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

..no jó,jsem kus hovězíhoredface
..samože barel..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
ross (Člen)
30.05.2008 11:41:26
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

šejkové potřebujou ještě než jim to vyschne postavit pár hotelů a ostrovů, tak si dělaj rezervusick
hovada zašátkovaný


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Fulltank (Člen)
30.05.2008 11:50:38
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

taky kdyz stat ma s kazdyho litru 20kc bigsmile nemuzem cekat ze se to zlevni

Radek-Ban (Člen)
30.05.2008 11:52:19
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

evilje mě z toho nasick složíme se na cisternu nesurprised


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
ross (Člen)
30.05.2008 11:58:59
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

Fulltank psal:

taky kdyz stat ma s kazdyho litru 20kc bigsmile nemuzem cekat ze se to zlevni

Spotřební daň na pohonné hmoty
Palivo          Daň (Kč/litr)
Motorová nafta  9.95
Benzín          11,85

ale i tak je to hnus a pokud se sníží, okamžitě to spolknou distributoři


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
faitík (Člen)
30.05.2008 12:02:17
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

no já sem akorát před chvílí přijel vod benzínky a taky sem se málemsick tankoval sem plnou a když sem šel zaplatit tak po mě chtěla prachy, jako kdybych tankoval plnou v autě! sem se mušel přesvědčit,idontknow čim sem to vlastně přijel! surprised


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Mour (Člen)
30.05.2008 12:04:39
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

ross psal:
Fulltank psal:

taky kdyz stat ma s kazdyho litru 20kc bigsmile nemuzem cekat ze se to zlevni

Spotřební daň na pohonné hmoty
Palivo          Daň (Kč/litr)
Motorová nafta  9.95
Benzín          11,85

ale i tak je to hnus a pokud se sníží, okamžitě to spolknou distributoři

...+ si připočti DPH 19% sickfuck

Michal Dk (Člen)
30.05.2008 12:10:03
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

Daně jsou polovina z cenysick

Michal Dk (Člen)
30.05.2008 12:21:42
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

Pšán psal:

..tak koukám,jak nám to krásně leze do výšin kdysi nevídaných a tak jsem to pomocí složitých vzorečku chtěl tak nějak porachovat..no a jsem z toho v pikáchidontknow
..doba minulá: USD-cca 26 korun českých inflačních
               1galon-cca 80 USD
               cena galonu v Kč-cca 2080,-
..současnost:  USD-cca 16 korun silných jak cyp
               1galon-cca 130 USD
               cena galonu v Kč-cca 2080,-
..jsem člověk prostý a jen surprised
..asi mám někde chybu..smile2
..help

Nemáš to správnou distributorslou kalkulačkubigsmilebigsmile

Pšán (Člen)
30.05.2008 12:56:11
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

ross psal:

šejkové potřebujou ještě než jim to vyschne postavit pár hotelů a ostrovů, tak si dělaj rezervusick
hovada zašátkovaný

..myslím,že zrovna frajeři v prostěradlech tou pravou příčinou nejsou..
..spíš bych poslal do kopru hvězdy a pruhy..fuck
..a s nima ty naše tetrmany..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
tomB12 (Člen)
30.05.2008 12:58:21
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

Pšán psal:
ross psal:

šejkové potřebujou ještě než jim to vyschne postavit pár hotelů a ostrovů, tak si dělaj rezervusick
hovada zašátkovaný

..myslím,že zrovna frajeři v prostěradlech tou pravou příčinou nejsou..
..spíš bych poslal do kopru hvězdy a pruhy..fuck
..a s nima ty naše tetrmany..

Máš recht Sadám to věděl už dávno, chtěl počítat cenu za barel k euru, tak ho oddělali.

Pšán (Člen)
30.05.2008 13:03:07
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Fulltank (Člen)
30.05.2008 13:10:40
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

hodne na to maj vlit taky ty benzinky. Kdyz se zdrazuje tak to rovnou napalej jak svina a pri zlevnovani delaj mrtvyho brouka bigsmile

Zdenda (Člen)
30.05.2008 13:14:36
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

ross psal:

šejkové potřebujou ještě než jim to vyschne postavit pár hotelů a ostrovů, tak si dělaj rezervusick
hovada zašátkovaný

Než někomu začneš říkat hovado, tak si zjisti, za kolik to tebou jmenované hovado prodává. Pak zjistíš, že se cena pohybuje někde kolem 8,- Kč za litr. Dalece nejvíc si na tom mastí státní aparát, unie atd. A nechceš mi snad tvrdit, že kdybys byl ty to zašátkovaný hovado a chcala ti za barákem ropa, že ji budeš dávat zadarmo že.idontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
30.05.2008 13:18:43
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

Fulltank psal:

hodne na to maj vlit taky ty benzinky. Kdyz se zdrazuje tak to rovnou napalej jak svina a pri zlevnovani delaj mrtvyho brouka bigsmile

Příbuznej vlastní 2 čerpačky pod vedením OMV. A žádná sláva. Ceny jim určujou oni na centrále, navíc maj na centrále on-line stav jejich zásob v tancích, takže nemůže ani nijak šmelit. Co vím tak mají tak kolem 2 Kč na litru.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Fulltank (Člen)
30.05.2008 13:46:23
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

Zdenda psal:
Fulltank psal:

hodne na to maj vlit taky ty benzinky. Kdyz se zdrazuje tak to rovnou napalej jak svina a pri zlevnovani delaj mrtvyho brouka bigsmile

Příbuznej vlastní 2 čerpačky pod vedením OMV. A žádná sláva. Ceny jim určujou oni na centrále, navíc maj na centrále on-line stav jejich zásob v tancích, takže nemůže ani nijak šmelit. Co vím tak mají tak kolem 2 Kč na litru.

mluvil sem o vlivu rustu a snizovani cen .. evil

mr.BSE (Člen)
30.05.2008 14:49:56
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

Pšán psal:

..no jó,jsem kus hovězíhoredface
..samože barel..

Hovezi uz je zabrany, vyber si veprovybigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Zdenák (Člen)
30.05.2008 16:56:35
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

Zdenda psal:
Fulltank psal:

hodne na to maj vlit taky ty benzinky. Kdyz se zdrazuje tak to rovnou napalej jak svina a pri zlevnovani delaj mrtvyho brouka bigsmile

Příbuznej vlastní 2 čerpačky pod vedením OMV. A žádná sláva. Ceny jim určujou oni na centrále, navíc maj na centrále on-line stav jejich zásob v tancích, takže nemůže ani nijak šmelit. Co vím tak mají tak kolem 2 Kč na litru.

Benzínky co já vím tak drží shopy.... slušná marže a lidi jsou zvyklí tam nakupovat.... taky znám jednoho co má 2 x OMV. smile1


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Americkej (Člen)
30.05.2008 20:12:58
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

chlape prostý, vždyť nákupní cena ropy se v konečné mc na čerpačkách promítne nejméně...o to tu přeci nejde, to jen šášové neví, kde už brát (a na chudáky musí bejt přísnost)bigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
sonyk (Člen)
30.05.2008 20:26:15
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

sou to nehorazny kundy jen rejzujou a rejzujou sicksicksicksick


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Marián (Člen)
30.05.2008 21:04:46
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

to co se ted deje je nehorazny,sem cekal kdy to tady nekdo votevre tohle tema...
kazdyho to musi srat i kdyz nekomu to je jedno,ale nemame skoro zadnou obranu...
vlastne jo,zacnu zas poradne jezdit na kole jako kdysi,nestoji me to skoro nic a este udelam neco pro zdravigoodsmile1


...sam mezi jebkarema...
sonyk (Člen)
30.05.2008 21:06:50
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

Marián psal:

to co se ted deje je nehorazny,sem cekal kdy to tady nekdo votevre tohle tema...
kazdyho to musi srat i kdyz nekomu to je jedno,ale nemame skoro zadnou obranu...
vlastne jo,zacnu zas poradne jezdit na kole jako kdysi,nestoji me to skoro nic a este udelam neco pro zdravigoodsmile1

jj taky sem vyndal kolo smile1 hlavne se kvuli tomu zdrazi vse i nase firma bude muset nepatrne zdrazit kvului drahy nafte ceny mame nastaveny za doby kdy stala 27kc vc dph


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
yello (Člen)
30.05.2008 22:28:12
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

Prognoza do konce roku je kolem 180 $ za barel...


...che palle !!!
Zdenda (Člen)
30.05.2008 23:26:49
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

Zdenák psal:
Zdenda psal:
Fulltank psal:

hodne na to maj vlit taky ty benzinky. Kdyz se zdrazuje tak to rovnou napalej jak svina a pri zlevnovani delaj mrtvyho brouka bigsmile

Příbuznej vlastní 2 čerpačky pod vedením OMV. A žádná sláva. Ceny jim určujou oni na centrále, navíc maj na centrále on-line stav jejich zásob v tancích, takže nemůže ani nijak šmelit. Co vím tak mají tak kolem 2 Kč na litru.

Benzínky co já vím tak drží shopy.... slušná marže a lidi jsou zvyklí tam nakupovat.... taky znám jednoho co má 2 x OMV. smile1

jj pravdu díš!good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
mi (Člen)
31.05.2008 01:22:39
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

no co nákej čas se to bude řešit pak to vyšumí a příde to znovu....nafta 41.99kč benál 39.99kč....no a mezitim se všechno zdraží...vějplata se nezvedne a zas seto bude řešit atd atd atd....ale jo je to drahý bigsmile


svět je cirkusovej stan
pitrman (Člen)
01.06.2008 01:13:36
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

Nepanikarte.Bjehem sedmi let se cena benzinu v USA zvedla o vice nez 400%fuck a u vas??redface


in God we trust
Pšán (Člen)
01.06.2008 06:42:30
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

..cena benzínu v Americe je tady k smile1..nebo k smile2..idontknow


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Ondráš (Člen)
01.06.2008 11:04:06
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

Pšán psal:

..cena benzínu v Americe je tady k smile1..nebo k smile2..idontknow

Pokud vím, tak za galon (ne za barel) tam platili stejně jako my za litr tady, ale jak je to teď, to nevím...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Marián (Člen)
01.06.2008 11:54:18
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

pitrman psal:

Nepanikarte.Bjehem sedmi let se cena benzinu v USA zvedla o vice nez 400%fuck a u vas??redface

ale furt to tam maj mnohem levnejsi nez my ne?(tipuju galon okolo 4,5 dolaru?to sou 4 litry za 60 kacek...
taky podle toho se chovali a chovaj a pesky neudelaj ani krok ne?a pak nam bude evropska unie kazat neco o globalnim oteplovani a amerika ta se ale omezovat nebudesick
proto potrebuje bush porad vic a vic ropy...
to me na tom sere este vic nez ta cena u nas


...sam mezi jebkarema...
Michal Dk (Člen)
01.06.2008 12:12:34
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

Kamoš tam byl loni v srpnu říkal že benzin 1l/16 kč na naše.

Zdenda (Člen)
01.06.2008 22:21:33
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

Marián psal:
pitrman psal:

Nepanikarte.Bjehem sedmi let se cena benzinu v USA zvedla o vice nez 400%fuck a u vas??redface

ale furt to tam maj mnohem levnejsi nez my ne?(tipuju galon okolo 4,5 dolaru?to sou 4 litry za 60 kacek...
taky podle toho se chovali a chovaj a pesky neudelaj ani krok ne?a pak nam bude evropska unie kazat neco o globalnim oteplovani a amerika ta se ale omezovat nebudesick
proto potrebuje bush porad vic a vic ropy...
to me na tom sere este vic nez ta cena u nas

Asi bych se taky neomezoval, když vidím že můj sen - novej Dodge RAM startuje kolem 24 000,- USD, ojetina voňafka kdlidně od 10 000,- za 40 000 máš novou Corvetu, o cenách lodí a jejich příslušenství raději nemluvím (u nás hlidníková vrtule od 10 000,- nerezová cca 30 000,- v USA hliník od 80 doláčů, nerez od 150,-)Jsem akorát nasranej.headshake


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Marián (Člen)
02.06.2008 09:52:25
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

no ja nevim,zase pletvat energiema jen tak pro nic za nic,kdyz to jde i za min, mi prijde zbytecny.
ale proste oni tam meli ceny nastaveny tak, ze je absolutne nic nepalilo a taky se tak chovaj.
proto taky porad ty valky v iraku a jinde,hovno de vo svetovej mir,de vo ropu...


...sam mezi jebkarema...
Zdenda (Člen)
02.06.2008 11:07:42
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

Njn to je asi pravda. Ale takovej big block V8 áááách josmile2


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Marián (Člen)
02.06.2008 11:14:00
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

ale jo,nerikam ze si clovek nemuze udelat radost,ale asi by si s nim nenajezdil 50-100 tisic rocne jako voni...
to uz by te kapsa pekne palilasmile1
ale nerikam o vikendu si pekne pojezdit,ale pres tejden jezdit s necim normalnim a nehuntovat tu prirodu tak mocgood


...sam mezi jebkarema...
Zdenda (Člen)
02.06.2008 11:47:20
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

To ti radši ani nebudu řikat, že sem si včera natankoval do mojí americký lodičky cca 150 litrů benzínuevil Ale neboj jsem chudák mám jen 3.0 L čtyřválec, kolega má 5,7 V8 a tank na 300litrůredface


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Marián (Člen)
02.06.2008 11:51:32
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

bigsmile


...sam mezi jebkarema...
Zdenda (Člen)
02.06.2008 12:33:27
Offline

Re: Ceny benzínu a nafty..

Až dojde benzín pujdu si to nejspíš hodit.smile2


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr