Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Dobrej fooor !!

DODY (Člen)
01.06.2008 22:49:22
Offline

Dobrej fooor !!

Sem jezdil ve vestě vo vejkendu sám jak stará pussy.....nepotkal sem ani kus,tak příště...assassassassassdusick


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
Zdenda (Člen)
01.06.2008 23:02:08
Offline

Re: Dobrej fooor !!

DODY psal:

Sem jezdil ve vestě vo vejkendu sám jak stará pussy.....nepotkal sem ani kus,tak příště...assassassassassdusick

Dle mě to byla od začátku pičovinaidontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
GSF josef (Člen)
01.06.2008 23:56:27
Offline

Re: Dobrej fooor !!

co na to řict.... bylo me hned od zacatku jasny ze se toho moc lidi nechytne. borci v drahejch komboskach a supersportech dotoho asi nepujdou vubec ... za 400 km co sme v sobotu najezdili sme potkali jen 3 maniky ve vestach..
asi bude trvat nez se to ujme . ale vecer,za spatnyho pocasi a ve skupine ji budu vozit dal.. a seru na to jestli to vypada nebo nevypada... nikoho dotoho nemuzem nutit, jde o každýho soudruha jak mu záleží na tom aby ho ostatní videli...
Co sme meli vestu se nam nestala žadna krizovka !!! taze neco v tom bude...  good

jardagsf (Člen)
02.06.2008 06:02:16
Offline

Re: Dobrej fooor !!

kua v emerice - kdyz tak na to koukam semo tamo - i nekery zastanci kuze a hitech prileb a klokanu na ruce to tam mydlili v raybenech a kratasich a vietnamkach.......akorat ty vwesty je ulet jak svin - to uz si muzu vzit teda jako rovnou auto a budu nejbezpecnejsi....idontknowidontknow


MOTO KOZZI GRISO
Radek-Ban (Člen)
02.06.2008 06:23:33
Offline

Re: Dobrej fooor !!

vesty jsou píčovina surprisedkoho tohle napadloheadshakea co majáček na helměass


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Filous (Člen)
02.06.2008 07:51:04
Offline

Re: Dobrej fooor !!

...nigdo mě do toho nedostane, uš jen proto, že se to na mě bude třepotat jag hadr na klacku...esi mě má něgdo sestřelit, tag mě sestřelí s vestou i bez ní...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
karlos100 (Člen)
02.06.2008 08:05:50
Offline

Re: Dobrej fooor !!

Vesty jsou pussyvina,
navíc v tomhle magorským státu se může lehce stát,
že se toho nějakej pičus politik chytí
a budeme jezdit ve vestách jak jelita pořádsick


...a bude hůř!
DODY (Člen)
02.06.2008 09:28:59
Offline

Re: Dobrej fooor !!

GSF josef psal:

co na to řict.... bylo me hned od zacatku jasny ze se toho moc lidi nechytne. borci v drahejch komboskach a supersportech dotoho asi nepujdou vubec ... za 400 km co sme v sobotu najezdili sme potkali jen 3 maniky ve vestach..
asi bude trvat nez se to ujme . ale vecer,za spatnyho pocasi a ve skupine ji budu vozit dal.. a seru na to jestli to vypada nebo nevypada... nikoho dotoho nemuzem nutit, jde o každýho soudruha jak mu záleží na tom aby ho ostatní videli...
Co sme meli vestu se nam nestala žadna krizovka !!! taze neco v tom bude...  good

Slavný ráádoby motorkáři woe,ani na takovejhle pičovině se nedovedou domluvitidontknowA zase jsme za kokoty u plechovekbigsmilebigsmile


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
Michal Dk (Člen)
02.06.2008 09:52:05
Offline

Re: Dobrej fooor !!

Je to blbost jednou podáš prst a ruka v ass

Filous (Člen)
02.06.2008 09:58:53
Offline

Re: Dobrej fooor !!

...se voptam...vona jako byla ňáká oficijelní ekšn "vejkend ve vestě"???surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Michal Dk (Člen)
02.06.2008 10:01:05
Offline

Re: Dobrej fooor !!

Jo punktovali to myslím na motorkářích.Všichni slušní motorkáři si měli nasadit vestu.

Filous (Člen)
02.06.2008 10:08:10
Offline

Re: Dobrej fooor !!

Michal Dk psal:

Jo punktovali to myslím na motorkářích.Všichni slušní motorkáři si měli nasadit vestu.

...surprised...fšichni slušní? ...f tom případě nejsem a ani nechci bejt slušnej...a kupodivu mi to ani nevadí...přeci nejsem pičus, abych jezdil ve vestě jag popelář nebo silničářidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Michal Dk (Člen)
02.06.2008 10:15:42
Offline

Re: Dobrej fooor !!

Přesně tak souhlasgood. Měla to bejt reakce asi nějakýho aktivisty na minulý týden na těch 5 smrtáků.bad

Zdenda (Člen)
02.06.2008 11:06:06
Offline

Re: Dobrej fooor !!

Filous psal:
Michal Dk psal:

Jo punktovali to myslím na motorkářích.Všichni slušní motorkáři si měli nasadit vestu.

...surprised...fšichni slušní? ...f tom případě nejsem a ani nechci bejt slušnej...a kupodivu mi to ani nevadí...přeci nejsem pičus, abych jezdil ve vestě jag popelář nebo silničářidontknow

Přesně tak Filousi, asi nejsme holt ti slušní. Takže já taky nejsem ten slušnej a je mi to tak nějak úplně u prdele. Tady tyhle hrozně uvědomělí výkřiky do tmy mě vždycky fascinujou, a hlavně pak to, že kdo nejde s davem tak je divnej. Jestli někdo jezdí jak magor, tak mu nepomůže i kdyby měl deset vest a ještě oranžovou motorku. Když se z dálky ke mě řítí supersport s rozsvícenejma světlama, tak je vidět úplný hovno, co má maník na sobě. A ohlas kolegy o pár řádků výše, že poprvé vyjel ve vestě a neměl žádnou krizovku...surprised Jo, to bylo určitě tím člověče. Je zajímavý, že jezdím tak nějak normálně a krizovku jsem neměl ještě žádnou. A to jsem celej v černym. A nějaký pindy, že se to nechce nosit těm co mají drahý kombošky atd. si strčte taky do zadku. Mám nyní pujčenýho Intrudera čtrnáctku, k tomu klasickou koženou bundu, koně, zkrátka klasika, prostě to k tomu patří a rozhodně na sebe nebudu navlíkat nějakou reflexní vestu. Ta má dle mě význam akorát při snížené viditelnosti, dejme tomu v noci atd. V prvý řadě by jste vy chytrolíni měli apelovat na mladý kluky aby vůbec byli nějak oblečení na motorku a nejezdili v kraťasech a bez rukavic atd. a aby jezdili defenzivně a ne jak hovada. Takže buďte tak laskaví zastánci vest, neškatulkujte a nepindejte na lidi, co se hned nepokakali a nejezdili v těchle svítících vlajících pytlech. Díky.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Loser (Administrator)
02.06.2008 12:14:50
Offline

Re: Dobrej fooor !!

tak ja jsem o vikendu potkal s vestou akorat jednoho chopraka, kterej ji mel na vic jen rozvesenou na riditkach. No a v hadrech na moto jsem potkal asi jen 3 typky - ostatnim se z toho vedra asi zrazila komboska, tak to holt museli vodkroutit v kratasech a triku s kratkym (v podvecer s mikinou)idontknowidontknow

Ja si vestu nebral, pac za prve zadnou nemam, za druhe nejsem ten slusnej,takze bych si ji ani vzit nemohl a za treti mam takovyhle halooo akce v pussy

Jinak jsem teda ale zaregistroval, ze plechovkari uz nas tak nejak zacinaji brat cim dal vic na vedomi. Spousta z nich mi o vikendu uplne automaticky uhybala do skarpy, abych je mohl predjet (jeden dokonce i stahnul okynko a maval na me, ze me pousti - a to predtim letel celkem jako hovado, tak jsem si moc netroufal ho predjizdet,abych ho jeste nepodrazdil)smile1
Rek bych, ze tyhle prvni jarni obeti (viz minuly vikend) vnesly na silnice trochu klidu a ohleduplnosti na obou stranach. (kdyz jsem se zasprajcoval v jedne vlekle kolone, nemel jsem moc naladu na nejaky praseni pres plnou.Dojel me jakejsi hajabuzak, jel chvilku za mnou, pak najel vedle me a pta se jestli pojedu nebo to tam muze zprasit prvni.Sem mu rek, ze nespecham a at klidne jede ... podekoval, zamaval a zmizel v daliidontknowidontknowidontknow - takovy zvlastni setkani)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Zdenousek (Člen)
02.06.2008 12:19:47
Offline

Re: Dobrej fooor !!

Loser psal:

... za druhe nejsem ten slusnej,takze bych si ji ani vzit nemohl ...

měl jsi jedinečnou příležitost vypadat jako slušnej člověk bigsmilebigsmilebigsmile


My letci máme ocelové ptáky...
misi (Člen)
02.06.2008 12:28:10
Offline

Re: Dobrej fooor !!

Loser psal:

tak ja jsem o vikendu potkal s vestou akorat jednoho chopraka, kterej ji mel na vic jen rozvesenou na riditkach. No a v hadrech na moto jsem potkal asi jen 3 typky - ostatnim se z toho vedra asi zrazila komboska, tak to holt museli vodkroutit v kratasech a triku s kratkym (v podvecer s mikinou)idontknowidontknow

Ja si vestu nebral, pac za prve zadnou nemam, za druhe nejsem ten slusnej,takze bych si ji ani vzit nemohl a za treti mam takovyhle halooo akce v pussy

Jinak jsem teda ale zaregistroval, ze plechovkari uz nas tak nejak zacinaji brat cim dal vic na vedomi. Spousta z nich mi o vikendu uplne automaticky uhybala do skarpy, abych je mohl predjet (jeden dokonce i stahnul okynko a maval na me, ze me pousti - a to predtim letel celkem jako hovado, tak jsem si moc netroufal ho predjizdet,abych ho jeste nepodrazdil)smile1
Rek bych, ze tyhle prvni jarni obeti (viz minuly vikend) vnesly na silnice trochu klidu a ohleduplnosti na obou stranach. (kdyz jsem se zasprajcoval v jedne vlekle kolone, nemel jsem moc naladu na nejaky praseni pres plnou.Dojel me jakejsi hajabuzak, jel chvilku za mnou, pak najel vedle me a pta se jestli pojedu nebo to tam muze zprasit prvni.Sem mu rek, ze nespecham a at klidne jede ... podekoval, zamaval a zmizel v daliidontknowidontknowidontknow - takovy zvlastni setkani)

tywoe tak pozitivní čtení.... čumím,.... doporučuju tolik nehulit před jízdou a zase bude vše v normálu...típek co ti mával ti zase bude ukazovat fuckfuckfuck


bigsmile


Blu one.... old one
karlos100 (Člen)
02.06.2008 12:35:18
Offline

Re: Dobrej fooor !!

Lůzr to trefilgood
Taky jsem si všimnul,že se plechovkáři docela vyhejbaj.
Jak jsme jeli domů z CECků,uhnuli skoro všichni,že by se
blejskalo na lepší časy? Nebo už vymřeli všichni ty spravedlivý
co jezděj šedesát po čáře.


...a bude hůř!
Luk (Člen)
02.06.2008 14:19:24
Offline

Re: Dobrej fooor !!

Loser psal:

tak ja jsem o vikendu potkal s vestou akorat jednoho chopraka, kterej ji mel na vic jen rozvesenou na riditkach. No a v hadrech na moto jsem potkal asi jen 3 typky - ostatnim se z toho vedra asi zrazila komboska, tak to holt museli vodkroutit v kratasech a triku s kratkym (v podvecer s mikinou)idontknowidontknow

Ja si vestu nebral, pac za prve zadnou nemam, za druhe nejsem ten slusnej,takze bych si ji ani vzit nemohl a za treti mam takovyhle halooo akce v pussy

Jinak jsem teda ale zaregistroval, ze plechovkari uz nas tak nejak zacinaji brat cim dal vic na vedomi. Spousta z nich mi o vikendu uplne automaticky uhybala do skarpy, abych je mohl predjet (jeden dokonce i stahnul okynko a maval na me, ze me pousti - a to predtim letel celkem jako hovado, tak jsem si moc netroufal ho predjizdet,abych ho jeste nepodrazdil)smile1
Rek bych, ze tyhle prvni jarni obeti (viz minuly vikend) vnesly na silnice trochu klidu a ohleduplnosti na obou stranach. (kdyz jsem se zasprajcoval v jedne vlekle kolone, nemel jsem moc naladu na nejaky praseni pres plnou.Dojel me jakejsi hajabuzak, jel chvilku za mnou, pak najel vedle me a pta se jestli pojedu nebo to tam muze zprasit prvni.Sem mu rek, ze nespecham a at klidne jede ... podekoval, zamaval a zmizel v daliidontknowidontknowidontknow - takovy zvlastni setkani)

...tywoe nas takle s brachou a kamosem vcera pousteli policajti, normalne bokem strejchal tu dvoumetrovou travu co je tedko v pangejtech, zpomalil a hodil pravej blinkrsurprised sem si rikal esli me treba po predjeti nechce zmeritevil ale asi to byl jen "hodnej" poldagood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Spidermila (Člen)
02.06.2008 14:25:42
Offline

Re: Dobrej fooor !!

Loser (Administrator)
02.06.2008 14:26:49
Offline

Re: Dobrej fooor !!

dyk to rikam, ze se zacina neco dit .... v sobotu rano jsem se mijel s trema poldama na motorkach ... rikal jsem si -zdravit/nezdravit (aby to nebrali jako nejakou provokaci)...no a voni vseci tri zaraz zacali zdravit jako prvni, tak jsem jim velice rad take pokynul levici a hned jsem se citil lip bigsmilegoodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
02.06.2008 14:41:33
Offline

Re: Dobrej fooor !!

Spidermila psal:

a jak se vam libi tohle?
http://www.acapela-group.com/Greetings/ … fbf407e393
bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilegoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
mi (Člen)
02.06.2008 15:20:59
Offline

Re: Dobrej fooor !!

Spidermila psal:

a jak se vam libi tohle?
http://www.acapela-group.com/Greetings/ … fbf407e393
bigsmile

surprised bigsmile bigsmile bigsmile good


svět je cirkusovej stan

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr