Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Metallica v Práglu

Jarken (Člen)
04.06.2008 07:24:46
Offline

Metallica v Práglu

Tak vážení, kdo včera večer nebyl v kotli na Edenu prohloupil bad  - naprostá fantazie, přes 2 hodiny rockový nářez v luxusním provedení good !

Hetfield and Co. servírovali jednu hitovku za druhou a neskutečně rychle to uteklo smile2.Lidi jak opic, tipnul bych kolem 30 tis.včetně těch na ploše a zodpovědně se bavili no né?No ano! good

Ve tři ráno doma v posteli a v sedm v rachotě sick ...


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Jarken (Člen)
04.06.2008 07:31:47
Offline

Re: Metallica v Práglu

Jo a jediný strach jsem měl tehdy, když spadlo pár kapek a nebe se zatáhlo, neb poté co se mi povedlo zrušit v neděli závod motorek v Trenčíně kvůli průtrži mračen smile2, bych průtrž nad Edenem už asi nerozdýchal headshake!

Satanudík jsem oddrmolil nějaké ty dešťové oné, ono pak nechcalo a já přestal být na chvíli pasivním Mrakomorem smokin no né?No ano!  bigsmile


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Meloun (Člen)
04.06.2008 07:37:23
Offline

Re: Metallica v Práglu

Tak tos byl ty v tom Trenčíně!surprisedsurprisedevilJeště, že jsem tam nakonec nejel..smile1


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
04.06.2008 09:27:28
Offline

Re: Metallica v Práglu

Jarken psal:

Tak vážení, kdo včera večer nebyl v kotli na Edenu prohloupil bad  - naprostá fantazie, přes 2 hodiny rockový nářez v luxusním provedení good !

Hetfield and Co. servírovali jednu hitovku za druhou a neskutečně rychle to uteklo smile2.Lidi jak opic, tipnul bych kolem 30 tis.včetně těch na ploše a zodpovědně se bavili no né?No ano! good

Ve tři ráno doma v posteli a v sedm v rachotě sick ...

No já byl na Satrianim. Taky dobrý. Kdybysme to hráli alespoň z půlky tak dobře jako oni, tak by to byla špica.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Meloun (Člen)
04.06.2008 09:36:00
Offline

Re: Metallica v Práglu

Ondráš psal:
Jarken psal:

Tak vážení, kdo včera večer nebyl v kotli na Edenu prohloupil bad  - naprostá fantazie, přes 2 hodiny rockový nářez v luxusním provedení good !

Hetfield and Co. servírovali jednu hitovku za druhou a neskutečně rychle to uteklo smile2.Lidi jak opic, tipnul bych kolem 30 tis.včetně těch na ploše a zodpovědně se bavili no né?No ano! good

Ve tři ráno doma v posteli a v sedm v rachotě sick ...

No já byl na Satrianim. Taky dobrý. Kdybysme to hráli alespoň z půlky tak dobře jako oni, tak by to byla špica.smokin

Se neflákej a něco dělej..evilbigsmile

Zajdi někdy na Seven z Budějic...good
Myslím,že obsahově a co do kvality je to Satrianim srovnatelnýsurprisedgood
Sice to není takový jméno a pompa,ale hudební zážitek nádhernej..smokin


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
04.06.2008 09:51:14
Offline

Re: Metallica v Práglu

Meloun psal:
Ondráš psal:
Jarken psal:

Tak vážení, kdo včera večer nebyl v kotli na Edenu prohloupil bad  - naprostá fantazie, přes 2 hodiny rockový nářez v luxusním provedení good !

Hetfield and Co. servírovali jednu hitovku za druhou a neskutečně rychle to uteklo smile2.Lidi jak opic, tipnul bych kolem 30 tis.včetně těch na ploše a zodpovědně se bavili no né?No ano! good

Ve tři ráno doma v posteli a v sedm v rachotě sick ...

No já byl na Satrianim. Taky dobrý. Kdybysme to hráli alespoň z půlky tak dobře jako oni, tak by to byla špica.smokin

Se neflákej a něco dělej..evilbigsmile

Zajdi někdy na Seven z Budějic...good
Myslím,že obsahově a co do kvality je to Satrianim srovnatelnýsurprisedgood
Sice to není takový jméno a pompa,ale hudební zážitek nádhernej..smokin

Hale, já dodnes žiju z toho co jsem se naučil, když jsem dělal před 4 lety přijímačky na konzervu. Od tý doby se to snažim alespoň udržovat.

Seven znám.good

Ty si mi ale slíbil nějaký tvoje výtvory do Guitar Pro verze 5. Tak čekám co mi pošleš.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mates (Člen)
04.06.2008 09:58:52
Offline

Re: Metallica v Práglu

jj mazec koncert včéra bigsmile evil


… voranžová
bečka (Člen)
04.06.2008 10:31:26
Offline

Re: Metallica v Práglu

metla byla fčera výborná, je dobře že nebylo velký horko
Je vidět, že ještě tak starý nejsou a umí za to vzít good


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
Jarken (Člen)
04.06.2008 10:43:43
Offline

Re: Metallica v Práglu

Hetfield 44 roků - nejlepší věk smokin...


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
bečka (Člen)
04.06.2008 11:00:31
Offline

Re: Metallica v Práglu

ale těch efektů sem čekal víc redface
švára si odvez i trsátko, kterých tam nějakou hrst vhodily do lidí. Já tak blízko bohužel nebylsmile2


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
Meloun (Člen)
04.06.2008 11:31:02
Offline

Re: Metallica v Práglu

Ondráš: posílám něco..ale ber to s rezervou..je to prostý jakýchkoliv efektů a šaškáren..napsal jsem to jen  proto,abych měl co hrát na prkno..a abych třeba nějakej úsek,co se mi líbí nezapomněl..jsou to jen takový nedodělaný slepeniny..idontknow


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
04.06.2008 11:33:15
Offline

Re: Metallica v Práglu

Jo-a ty bicí už vůbec neber vážně..bigsmile
Jako nebubeník nemám šajn..je to tak,aby to znělo v tom programu..good


PURE NAKED BIKE!
huskyb12 (Administrator)
04.06.2008 15:08:50
Offline

Re: Metallica v Práglu

Jarken: jj, ty taky umí jevištní šou - ve spotrovce při One padla jedna vosvětlovací rampa, vejbuch a po pódiu běhal frajer a při tom mu hořel hrb - luxusní !
Pak sem je eště viděl ve Vršovicích - ale to bylo venku, takže mizernej zvuk ( už dávno nejsem hrozič z první brázdy :))) )


ale di, Ty brepto ...
misi (Člen)
04.06.2008 15:55:20
Offline

Re: Metallica v Práglu

huskyb12 psal:

Jarken: jj, ty taky umí jevištní šou - ve spotrovce při One padla jedna vosvětlovací rampa, vejbuch a po pódiu běhal frajer a při tom mu hořel hrb - luxusní !
Pak sem je eště viděl ve Vršovicích - ale to bylo venku, takže mizernej zvuk ( už dávno nejsem hrozič z první brázdy :))) )

PÍŠEŠ TO JAKO BY TO ZNAMENALO ŽE VENKU MUSÍ BÝT ZA KAŽDOU CENU NAPIČU ZVUK ..... JA MYSLÍM ŽE O PROSTORY JDE VŽDYCKY ALE VENKU SE DÁ UDĚLAT NÁDHERNÝ ZVUK.... co mi taky doazujou každý rok na pohodě v trenčíně.... www.pohodafestival.sk


Blu one.... old one
inkvizitorr (Administrator)
04.06.2008 16:05:53
Offline

Re: Metallica v Práglu

huskyb12 psal:

Jarken: jj, ty taky umí jevištní šou - ve spotrovce při One padla jedna vosvětlovací rampa, vejbuch a po pódiu běhal frajer a při tom mu hořel hrb - luxusní !
Pak sem je eště viděl ve Vršovicích - ale to bylo venku, takže mizernej zvuk ( už dávno nejsem hrozič z první brázdy :))) )

taky sem viděl jak si na konzertě kiss basák prokous jazyk a chrlil kref a kytarista sestřelil kytarou světlo a jednou na motorkářským srazu sežral jeden čoprák malý dítě, pěkně bez žvejkání ho do sebe nasoukal jako hatsurprised to bylo něco kucíbigsmileasssmokin neni lepčí to video jak tech chlap sežere živou myš a zapije pivem???surprisedhelp úroveň vo něco vyšší než na koncertě a musiku k tomu můžete mít z cédéčka, nébigsmilebigsmilebigsmilesmokin

p.s. housko žízeňgoodbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeer


doba je temná...
Kotlas (Člen)
04.06.2008 16:41:40
Offline

Re: Metallica v Práglu

Jo včerejší koncík byl fakt mela, hlavně mě potěšili že do davu sypali samý starší songy good až asi na 3 co jsem neznal, takže typuju že byly z novýho alba. Jinak opravdu povedená akce, můžu řadit k nejlepším kde jsem byl good


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
Cipísek (Člen)
04.06.2008 21:45:31
Offline

Re: Metallica v Práglu

Též jsem byl, v kotli :) fakt paráda, hlavne efekty před "ONE"
Reprezentoval sem s bandit PICO tričkem, skoda, ze sem nemel nejaky hulky, abych kdyz zabirala kamera hlediste ho vytasil nad hlavy bigsmile

roman.v (Člen)
04.06.2008 22:32:49
Offline

Re: Metallica v Práglu

Včera dost dobrý - ze začátku byli teda lidi trochu vlažnější, ale starý fláky od 4 songu to rozjelygood Občas mě trochu štval zvukař, ale jinak supergood


Don´t worry, be Bandit!
Ondráš (Člen)
04.06.2008 22:54:30
Offline

Re: Metallica v Práglu

Na Satrianim nikdo?surprised To všichni byly na masofce?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Jarken (Člen)
05.06.2008 06:42:45
Offline

Re: Metallica v Práglu

Cipísek - nebyl jsi minulou neděli(1.6.) náhodou v Trenčíně na letišti?Pepina říkala, že na Tebe mávala, že Tě tam zahlédla...ale také bůhví co viděla idontknow no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
huskyb12 (Administrator)
05.06.2008 08:07:00
Offline

Re: Metallica v Práglu

inkvizitorr psal:

taky sem viděl jak si na konzertě kiss basák prokous jazyk a chrlil kref a kytarista sestřelil kytarou světlo a jednou na motorkářským srazu sežral jeden čoprák malý dítě, pěkně bez žvejkání ho do sebe nasoukal jako hatsurprised to bylo něco kucíbigsmileasssmokin neni lepčí to video jak tech chlap sežere živou myš a zapije pivem???surprisedhelp úroveň vo něco vyšší než na koncertě a musiku k tomu můžete mít z cédéčka, nébigsmilebigsmilebigsmilesmokin

p.s. housko žízeňgoodbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeerbeer

eště si zapomněl na netopejří let nad publikem :)))


ale di, Ty brepto ...
Cipísek (Člen)
05.06.2008 17:32:24
Offline

Re: Metallica v Práglu

Jarken :
tak o tom cece nevim, ze bych byl v Trencine surprised v nedelu sem byl hrat beach volejbal v brne a snad sem ani nejezdil na moto..help

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr