Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Výběr motorky

Monty Jack (Člen)
09.06.2008 17:13:50
Offline

Re: Výběr motorky

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:
Ondráš psal:


Bych tam dělal safety car...surprised

...pussyu a šišky...dvje kola se roskoukáš a pag uš to de samo...vječina lidí jako ty měli děsnej strach a pag byli nadšený a sami sebou překvapený, jag jim to degood ...průser nastane aš v momentě, gdy si začneš myslet, že seš jenom vo trochu pomalejší neš Nyky Hejdn, to je první přetpoklat náfštěvy pana kačerasmile2 ...pokud seš schopnej držet se trochu na uzdě, nedělá se ti temno před vočima s první vlnou adrenalínu f krvi a nejsi vyloženej zmatkař, tag do toho di, páč půl hodiny na vokruhu ti dá daleko víc neš celej víkend na silnicigood
...gdysy mě dostal Syky...doufam, že se na mě nebude zlobit, že to prásknubigsmile ...dyš byl prvně na vokruhu, tag přijel celej nadšenej a povidá mi: "...hele supr, paráda, bomba!!!...a fšimnul sis jag tam vzádu bjehaj podle svodidel zajíci??? ...ty vole, tam jich je" ...to sem myslel, že se poseru, dyš měl čas eště sledovat zajíce bigsmilebigsmilebigsmile

to by byl i můj případ bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

bude nás víc bigsmile bigsmile good


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr