Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Rada (najeto 40 tisíc)

george604 (Nový člen)
10.06.2008 12:38:07
Offline

Rada (najeto 40 tisíc)

Zdravim všechny smile1 sice ještě nejsem majitelem žádné motorky (kdyby si bral pincek jako motorka tak teda jo), ale mam v plánu si nějakou v nejbližší době pořídit. Moh bych mít pár dotazů na zkušené Bandyťáky? Teď sem si vyhlídnul jednoho Banďourka, ale zaskočila mě relativně nízká cena a tak když jsem pátral po důvodu proč, zjistil jsem, že má 40tis nalítáno. Chtěl bych se zeptat jestli to neni risk?? Mohl by mi někdo poradit?? Předem moc děkuji..

Editoval osiris (11.06.2008 13:22:21)


Lepší je bejt druhej, než mrtvej!!
Filous (Člen)
10.06.2008 12:43:15
Offline

Re: Rada (najeto 40 tisíc)

...40000 km nejni žádná porce, ofšem pokuť sou skutečný, coš vječinou f případě vícero majitelů nejni pravda...vem sebou někoho skušenějšího, ať ti zhodnotí celkovej staf a pag se rozhodni...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bandit (Člen)
10.06.2008 13:19:50
Offline

Re: Rada (najeto 40 tisíc)

george604 psal:

Zdravim všechny smile1 sice ještě nejsem majitelem žádné motorky (kdyby si bral pincek jako motorka tak teda jo), ale mam v plánu si nějakou v nejbližší době pořídit. Moh bych mít pár dotazů na zkušené Bandyťáky? Teď sem si vyhlídnul jednoho Banďourka, ale zaskočila mě relativně nízká cena a tak když jsem pátral po důvodu proč, zjistil jsem, že má 40tis nalítáno. Chtěl bych se zeptat jestli to neni risk?? Mohl by mi někdo poradit?? Předem moc děkuji..

Ja mam 50tis. a pořád v pohodě !!!! goodgood .... je to totiž Bandit pussy


Traktor patří na pole !!!
george604 (Nový člen)
10.06.2008 13:51:20
Offline

Re: Rada (najeto 40 tisíc)

Odpověď všem: Já sem si to myslel, že by to nemuselo bejt zas tak hrozný.. Já teda nemam zkušenost s Banďourem, ale mam 205ku Peugeota je to 1.9D a má asi 50kW..letos sme pokořili hranici 300tis a motor stále klape jako hodinky. Z toho usuzuju, že když je motor s vysokým obsahem a neni vyhnanej do výkonu, tak to asi budou držáky smile1


Lepší je bejt druhej, než mrtvej!!
Kotlas (Člen)
10.06.2008 14:19:34
Offline

Re: Rada (najeto 40 tisíc)

george604 psal:

Odpověď všem: Já sem si to myslel, že by to nemuselo bejt zas tak hrozný.. Já teda nemam zkušenost s Banďourem, ale mam 205ku Peugeota je to 1.9D a má asi 50kW..letos sme pokořili hranici 300tis a motor stále klape jako hodinky. Z toho usuzuju, že když je motor s vysokým obsahem a neni vyhnanej do výkonu, tak to asi budou držáky smile1

S dieselem bych to asi moc neporovnával... já mám osobně nalítáno 57 tis  a čeká mě spojka, jinak good takže pokud má 40 tis poctivejch, vůbec bych se toho nebál... znám typa co má B12 a má na ní přes 100 tisíc a motor pořád šlape jako hodinky good


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
qwerty (Člen)
10.06.2008 14:25:27
Offline

Re: Rada (najeto 40 tisíc)

jj banditpussy je neznicitelna strojovna good


WD club member.
Ondráš (Člen)
10.06.2008 16:33:59
Offline

Re: Rada (najeto 40 tisíc)

george604 psal:

Odpověď všem: Já sem si to myslel, že by to nemuselo bejt zas tak hrozný.. Já teda nemam zkušenost s Banďourem, ale mam 205ku Peugeota je to 1.9D a má asi 50kW..letos sme pokořili hranici 300tis a motor stále klape jako hodinky. Z toho usuzuju, že když je motor s vysokým obsahem a neni vyhnanej do výkonu, tak to asi budou držáky smile1

Pokud je o ni dobře pečováno, tak je v nejlepších létech.smile1
S dieslem to neporovnávej. Přeci jen točí oproti B12 o půlku míň a oproti B6 točí tak cca 1/3 otáček.
Pokud je o ni dobře staráno, tak myslím že se bez problémů dostaneš ke 100 tis. km.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
george604 (Nový člen)
11.06.2008 11:58:11
Offline

Re: Rada (najeto 40 tisíc)

Dobře tedy..přiznávám, že srovnání benzínu s naftou nebylo asi to nejvhodnější bad Každopádně sem rád, že sem se dozvěděl, že Banďour je větší držák než sem si myslel smile1


Lepší je bejt druhej, než mrtvej!!
Honza-B6 (Člen)
11.06.2008 13:08:25
Offline

Re: Rada (najeto 40 tisíc)

george604 psal:

Dobře tedy..přiznávám, že srovnání benzínu s naftou nebylo asi to nejvhodnější bad Každopádně sem rád, že sem se dozvěděl, že Banďour je větší držák než sem si myslel smile1

Ahoj Jirko... Když budeš chtít, můžem se sejít a dát řeč o tomto skvělém motocyklu redface... Mam 04 Limitovanou a mam na ní už 45tis a je jak nová good... Poctivé kilometry a hodně dobrá péče o ní udělala dost. Jsem z Březnice, tak to máme kouda. mrkni do profilu nebo zavolej 774 172 383.
Čus
Banditpussy

sonyk (Člen)
11.06.2008 13:22:48
Offline

Re: Rada (najeto 40 tisíc)

na bandasce 44 000km a n jen ted bude asi rozvodak ale to predbyham to az ve 48 000 v servise omrknou.

Tusim lihy ze ma hodne pres 100 000km


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
11.06.2008 13:23:42
Offline

Re: Rada (najeto 40 tisíc)

Honza-B6 psal:
george604 psal:

Dobře tedy..přiznávám, že srovnání benzínu s naftou nebylo asi to nejvhodnější bad Každopádně sem rád, že sem se dozvěděl, že Banďour je větší držák než sem si myslel smile1

Ahoj Jirko... Když budeš chtít, můžem se sejít a dát řeč o tomto skvělém motocyklu redface... Mam 04 Limitovanou a mam na ní už 45tis a je jak nová good... Poctivé kilometry a hodně dobrá péče o ní udělala dost. Jsem z Březnice, tak to máme kouda. mrkni do profilu nebo zavolej 774 172 383.
Čus
Banditpussy

jj ja podobne jako Honza(mel sem ji taky kupovat tu co ma on jenze me ji vyfouk) a sem z obecnice 03 , 44000Km


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Honza-B6 (Člen)
11.06.2008 13:50:01
Offline

Re: Rada (najeto 40 tisíc)

sonyk psal:
Honza-B6 psal:
george604 psal:

Dobře tedy..přiznávám, že srovnání benzínu s naftou nebylo asi to nejvhodnější bad Každopádně sem rád, že sem se dozvěděl, že Banďour je větší držák než sem si myslel smile1

Ahoj Jirko... Když budeš chtít, můžem se sejít a dát řeč o tomto skvělém motocyklu redface... Mam 04 Limitovanou a mam na ní už 45tis a je jak nová good... Poctivé kilometry a hodně dobrá péče o ní udělala dost. Jsem z Březnice, tak to máme kouda. mrkni do profilu nebo zavolej 774 172 383.
Čus
Banditpussy

jj ja podobne jako Honza(mel sem ji taky kupovat tu co ma on jenze me ji vyfouk) a sem z obecnice 03 , 44000Km

Hele prdesmile1..ja ti nic nevyfoukheadshakeevil... já na ni čučel s otevřenou pusou už před 4 rokamabigsmile. A pořád jsem slýchával : šetři a jednou bude tvoje...a co se stalo? Je moje redfacesmile1...a jsem rááááááááádcool

sonyk (Člen)
11.06.2008 15:09:38
Offline

Re: Rada (najeto 40 tisíc)

Honza-B6 psal:
sonyk psal:
Honza-B6 psal:


Ahoj Jirko... Když budeš chtít, můžem se sejít a dát řeč o tomto skvělém motocyklu redface... Mam 04 Limitovanou a mam na ní už 45tis a je jak nová good... Poctivé kilometry a hodně dobrá péče o ní udělala dost. Jsem z Březnice, tak to máme kouda. mrkni do profilu nebo zavolej 774 172 383.
Čus
Banditpussy

jj ja podobne jako Honza(mel sem ji taky kupovat tu co ma on jenze me ji vyfouk) a sem z obecnice 03 , 44000Km

Hele prdesmile1..ja ti nic nevyfoukheadshakeevil... já na ni čučel s otevřenou pusou už před 4 rokamabigsmile. A pořád jsem slýchával : šetři a jednou bude tvoje...a co se stalo? Je moje redfacesmile1...a jsem rááááááááádcool

Vyfouk byls rychlejsi smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
george604 (Nový člen)
11.06.2008 20:50:27
Offline

Re: Rada (najeto 40 tisíc)

Čau Honzo, tak to je zase hustá náhodička...smile1 Doufam, že si poznal kámoše z Kozárovic??? No hele ale každopádně ten tvůj Bandůrek je prýmovej good Musíme se už konečně domluvit a někam na pokec zajít..!

sonyk psal:
Honza-B6 psal:
sonyk psal:

jj ja podobne jako Honza(mel sem ji taky kupovat tu co ma on jenze me ji vyfouk) a sem z obecnice 03 , 44000Km

Hele prdesmile1..ja ti nic nevyfoukheadshakeevil... já na ni čučel s otevřenou pusou už před 4 rokamabigsmile. A pořád jsem slýchával : šetři a jednou bude tvoje...a co se stalo? Je moje redfacesmile1...a jsem rááááááááádcool

Vyfouk byls rychlejsi smile1


Lepší je bejt druhej, než mrtvej!!
Honza-B6 (Člen)
12.06.2008 07:41:36
Offline

Re: Rada (najeto 40 tisíc)

george604 psal:

Čau Honzo, tak to je zase hustá náhodička...smile1 Doufam, že si poznal kámoše z Kozárovic??? No hele ale každopádně ten tvůj Bandůrek je prýmovej good Musíme se už konečně domluvit a někam na pokec zajít..!

sonyk psal:
Honza-B6 psal:


Hele prdesmile1..ja ti nic nevyfoukheadshakeevil... já na ni čučel s otevřenou pusou už před 4 rokamabigsmile. A pořád jsem slýchával : šetři a jednou bude tvoje...a co se stalo? Je moje redfacesmile1...a jsem rááááááááádcool

Vyfouk byls rychlejsi smile1

Nazdáááárbigsmile.... ty woe...to je náhoda...v metru se potkáme...tady se potkáme....good. Určitě se domluvíme...čísla na sebe už vlastně mámesmile1. Tak až budeš mít chvilku, dej vědět... a mou motorku vlastně tak nějak znáš...v Mirojcích si ji asi potkával častobigsmile.

To Sonyk :
jjjj rychlejší já semevilsurprisedbigsmile

george604 (Nový člen)
12.06.2008 18:45:06
Offline

Re: Rada (najeto 40 tisíc)

Honza-B6 psal:
george604 psal:

Čau Honzo, tak to je zase hustá náhodička...smile1 Doufam, že si poznal kámoše z Kozárovic??? No hele ale každopádně ten tvůj Bandůrek je prýmovej good Musíme se už konečně domluvit a někam na pokec zajít..!

sonyk psal:


Vyfouk byls rychlejsi smile1

Nazdáááárbigsmile.... ty woe...to je náhoda...v metru se potkáme...tady se potkáme....good. Určitě se domluvíme...čísla na sebe už vlastně mámesmile1. Tak až budeš mít chvilku, dej vědět... a mou motorku vlastně tak nějak znáš...v Mirojcích si ji asi potkával častobigsmile.

To Sonyk :
jjjj rychlejší já semevilsurprisedbigsmile

No vopravdu docela mazec smile1 no hele eště abych jí neznal, když sem na ní slintal vždycky když sem jí viděl smile2 Já sem hrozně dlouho váhal a přemejšlel a nakonec sem došel k eskovýmu bandůrku good Takže až bude doma, tak někam vyrazíme..!


Lepší je bejt druhej, než mrtvej!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr