Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Problém - prosakování oleje z tlumiče

rungy (Člen)
06.06.2008 11:32:23
Offline

Problém - prosakování oleje z tlumiče

Vyskytl se mi problém na pravém tlumiči. Přes prachovku se mi dostává ven olej. V servise mi řekli ať zvednu a vytřu to pod ní a bude vše v pohodě, což jsem udělal, ale po ujetí cca 200 km se olej objevil znovu, není toho moc, ale je. Pravá strana je úplně suchá asi bude něco špatně, že?
Předem díky za odpovědi.


Nejhorší smrt je z vyděšení.
Mour (Člen)
06.06.2008 11:37:53
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Tak to je opravdu báječný serviz bad ...už by mě tam neviděli ... prosakuje Ti gufero ... náprava - vyměnit

K.a.s.y.m. (Člen)
06.06.2008 11:40:51
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

vyměnit gufera...investice 400 - 600 podle značky + něco přes litr oleje + tak 2-3 hodiny práce podle zručnosti mechanika.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
rungy (Člen)
06.06.2008 11:45:34
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Mám to ještě v záruce, takže jim to tam dovezu ať se chlapci snažej.
Díky


Nejhorší smrt je z vyděšení.
SLUGI (Člen)
06.06.2008 11:51:45
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

rungy psal:

Mám to ještě v záruce, takže jim to tam dovezu ať se chlapci snažej.
Díky

... doufám že to nepovezeš tam,kde ti tak pěkně poradili smile1
... to "nadzvednou a vytřou" a bude to OK bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Billy (Člen)
06.06.2008 12:12:41
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Pak nam rekni jakej ze to je servis kde te to poradili at vime kam nejezdit headshake


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Mour (Člen)
06.06.2008 12:14:48
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

rungy psal:

Mám to ještě v záruce, takže jim to tam dovezu ať se chlapci snažej.
Díky

...možná bych u nové!!! motky zapátral po příčině idontknow

rungy (Člen)
06.06.2008 12:21:30
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Jak mám pátrat po příčině, když nejsem mechanik? Prostě je špatné gufero, to se asi může stát i když je to nová motyka, ne? Až to vymění, tak budu vidět.
Jinak všem díky.


Nejhorší smrt je z vyděšení.
Mour (Člen)
06.06.2008 12:26:59
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

...cojá vím, třeba rýha v trubce, nebo si chytil díru, nebo je taky i špatná prachovkaidontknow ....kolegové co měli novou motku si totiž nikdy na gufero v přední vidli nestěžovali idontknow

rungy (Člen)
06.06.2008 12:28:43
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Mour psal:

...cojá vím, třeba rýha v trubce, nebo si chytil díru, nebo je taky i špatná prachovkaidontknow ....kolegové co měli novou motku si totiž nikdy na gufero v přední vidli nestěžovali idontknow

Chápu Tvoje úvahy, ale díru jsem nechyt, rýha taky nikde. Tak to holt nechám na autorizovaný servis.


Nejhorší smrt je z vyděšení.
Mour (Člen)
06.06.2008 12:32:15
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

rungy psal:
Mour psal:

...cojá vím, třeba rýha v trubce, nebo si chytil díru, nebo je taky i špatná prachovkaidontknow ....kolegové co měli novou motku si totiž nikdy na gufero v přední vidli nestěžovali idontknow

Chápu Tvoje úvahy, ale díru jsem nechyt, rýha taky nikde. Tak to holt nechám na autorizovaný servis.

Tak jo, ať se daří a s vytřením je pošli do pr...čic bigsmile

sonyk (Člen)
06.06.2008 17:13:17
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

rungy psal:

Jak mám pátrat po příčině, když nejsem mechanik? Prostě je špatné gufero, to se asi může stát i když je to nová motyka, ne? Až to vymění, tak budu vidět.
Jinak všem díky.

bud chtej bejt u vymeny nebo chtej at ti to nafoti at to nevodflkanou


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Radek-Ban (Člen)
06.06.2008 23:34:22
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

sonyk psal:
rungy psal:

Jak mám pátrat po příčině, když nejsem mechanik? Prostě je špatné gufero, to se asi může stát i když je to nová motyka, ne? Až to vymění, tak budu vidět.
Jinak všem díky.

bud chtej bejt u vymeny nebo chtej at ti to nafoti at to nevodflkanou

u vymeny  tě určitě nenechaj taky bych nebyl nadšenej kdyby mě nekdo čuměl pod rucesmile1 starý gufero by ti měli dát ale neni to záruka žádná nekde vyhrabou starý a co poznáš idontknowzbejvá doufat že autorizovanej servis je zárukaidontknow PS:zjistil jsem že neniheadshake


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Miras (Člen)
08.06.2008 12:34:19
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Autorizák rozhodně záruka není, ba právě naopak, neb to dělají lidi kteří jsou jen zaměstnanci. Ten kdo má vlastní dílnu, tak je si dobře vědom, že kvalitnější práce = jeho další byznys do budoucna.

Už jsem zažil situaci kdy jsem u tehdejšího dovozce yamahy v Praze ve Vrbově ulici musel přijet a s měřákem jim najít závadu přímo v dílně, řekl jsem si o nový díl, namontoval ho, zaplatil jenom ten díl a odjel. To vše po týdením hádání kdy mě už začli přemoudřelí pánové v čele s šefmechanikem dost srát.fuck

rungy (Člen)
13.06.2008 08:07:00
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Tak už mám Bandita doma s vyměněným guferem a novým olejem.
Ale že bych z toho byl nějak zvlášť nadšenej, to se říct nedá.
Za prvé, když ten předek namístě propéruju, tak z toho leze takovej divnej tlumenej zvuk, něco jako doraz a udělá to takové "klokt".
Za druhé předek je znatelně tvrdší než před tím. Tak nevím co si o tom mám myslet. Ani jedno se před tím neprojevovalo.
Předem díky za názory.


Nejhorší smrt je z vyděšení.
Ton@l (Člen)
13.06.2008 08:19:54
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

rungy psal:

Tak už mám Bandita doma s vyměněným guferem a novým olejem.
Ale že bych z toho byl nějak zvlášť nadšenej, to se říct nedá.
Za prvé, když ten předek namístě propéruju, tak z toho leze takovej divnej tlumenej zvuk, něco jako doraz a udělá to takové "klokt".
Za druhé předek je znatelně tvrdší než před tím. Tak nevím co si o tom mám myslet. Ani jedno se před tím neprojevovalo.
Předem díky za názory.

no to ze je to tvrdsi muzes byt jenom rad, bo ten predek je mekky...mozna ti tam dali hustsi olejidontknow


Vzdy muze byt hur :-)
tomB12 (Člen)
13.06.2008 08:23:39
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

"klokt" že by někde vůle?

huskyb12 (Administrator)
13.06.2008 08:34:32
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

nehledej v tom trable, ty zvuky tam byly už před tim, teď to jenom víc hlídáš ...


ale di, Ty brepto ...
rungy (Člen)
13.06.2008 08:47:15
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

huskyb12 psal:

nehledej v tom trable, ty zvuky tam byly už před tim, teď to jenom víc hlídáš ...

Právě, že jsem ty zvuky před tím nikdy nezaznamenal. Ale proč je ten předek teď tvrdší. To mě zaráží.


Nejhorší smrt je z vyděšení.
tomB12 (Člen)
13.06.2008 08:56:04
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

rungy psal:
huskyb12 psal:

nehledej v tom trable, ty zvuky tam byly už před tim, teď to jenom víc hlídáš ...

Právě, že jsem ty zvuky před tím nikdy nezaznamenal. Ale proč je ten předek teď tvrdší. To mě zaráží.

To je jasné. "Autorizovaný servis" neměl olej do tlumičů tak ti tam narvali vazelinu bigsmilebigsmile

Mour (Člen)
13.06.2008 08:58:27
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

rungy psal:
huskyb12 psal:

nehledej v tom trable, ty zvuky tam byly už před tim, teď to jenom víc hlídáš ...

Právě, že jsem ty zvuky před tím nikdy nezaznamenal. Ale proč je ten předek teď tvrdší. To mě zaráží.

...domluv se s někým od Vás z okolí na čučku, podle mě jsou to jenom subjektivní pocity idontknow

rungy (Člen)
13.06.2008 09:01:51
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Mour psal:
rungy psal:
huskyb12 psal:

nehledej v tom trable, ty zvuky tam byly už před tim, teď to jenom víc hlídáš ...

Právě, že jsem ty zvuky před tím nikdy nezaznamenal. Ale proč je ten předek teď tvrdší. To mě zaráží.

...domluv se s někým od Vás z okolí na čučku, podle mě jsou to jenom subjektivní pocity idontknow

Subjektivní pocity to nejsou. Je to opravdu výrazně tvrdší. Cejtím v rukách skoro všechno, připadá mi to, jako když jsem kdysi jezdil na kole.


Nejhorší smrt je z vyděšení.
Lihy (Člen)
13.06.2008 09:28:07
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

rungy psal:

Subjektivní pocity to nejsou. Je to opravdu výrazně tvrdší. Cejtím v rukách skoro všechno, připadá mi to, jako když jsem kdysi jezdil na kole.

Ty bláho, ty seš taky dobrej kousek. Chceš radu a jak ti jí někdo dá, tak si chytrej jak rádio a řikáš že to tim neni. Mi připadá, že už si se rozhodl čim to asi bude a jen čekáš až se do tvý utkvělý představy někdo trefíidontknow

rungy (Člen)
13.06.2008 09:36:12
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Lihy psal:
rungy psal:

Subjektivní pocity to nejsou. Je to opravdu výrazně tvrdší. Cejtím v rukách skoro všechno, připadá mi to, jako když jsem kdysi jezdil na kole.

Ty bláho, ty seš taky dobrej kousek. Chceš radu a jak ti jí někdo dá, tak si chytrej jak rádio a řikáš že to tim neni. Mi připadá, že už si se rozhodl čim to asi bude a jen čekáš až se do tvý utkvělý představy někdo trefíidontknow

Jó a jakou radu mi tady někdo dal? Já se celou dobu ptám proč je to tvrdší. Ale zatím žádná normální odpověď na tuto otázku nebyla. Akorát, že mi tam dali vazelínu nebo hustší olej, ha ha.


Nejhorší smrt je z vyděšení.
Ton@l (Člen)
13.06.2008 09:38:53
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

rungy psal:
Lihy psal:
rungy psal:

Subjektivní pocity to nejsou. Je to opravdu výrazně tvrdší. Cejtím v rukách skoro všechno, připadá mi to, jako když jsem kdysi jezdil na kole.

Ty bláho, ty seš taky dobrej kousek. Chceš radu a jak ti jí někdo dá, tak si chytrej jak rádio a řikáš že to tim neni. Mi připadá, že už si se rozhodl čim to asi bude a jen čekáš až se do tvý utkvělý představy někdo trefíidontknow

Jó a jakou radu mi tady někdo dal? Já se celou dobu ptám proč je to tvrdší. Ale zatím žádná normální odpověď na tuto otázku nebyla. Akorát, že mi tam dali vazelínu nebo hustší olej, ha ha.

Jako hustsi olej se tam dava bezne aby se to pritvrdilo, pak jsem tam pridavaji podlozky ale nejlepsi je tam dat udajne progresivni pruziny...a jelikoz si to mel v autorizovanym servisu tak ti tam dali maximalne hustsi olejsmokin


Vzdy muze byt hur :-)
Filous (Člen)
13.06.2008 09:40:07
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

...pokut nemáš nastavený přetpjetí na tvrdo a nebo ti nepřidali podlošky nat pružiny, tag to prostě nemůže bejt tvrdší, tam prostě nejde nic "poštelovat" ...taky je možný, že jag ti to chcalo, tag si měl f teleskopu míň voleje a tym to bylo mňeký a teť se správnym vobjemem ti to příde tvrdý...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ton@l (Člen)
13.06.2008 09:40:26
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

jo aby si to mel uplny tak se tam dava i o trosku vic oleje aby to bylo tvrdsismile1 doufam ze tolik rad uz ti stacievil


Vzdy muze byt hur :-)
Filous (Člen)
13.06.2008 09:43:00
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

...husčí volej mu tam nejspíš nedali, teda pokuť by si vo to vyloženě neřek, jináč jedou autorizovaný servisy podle dispozic výropce a ten jasně udává hustotu 10W...a navíc má husčí volej vlif na rychlost vracení a né na tuhost stlačení...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
13.06.2008 09:52:07
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Lihy psal:
rungy psal:

Subjektivní pocity to nejsou. Je to opravdu výrazně tvrdší. Cejtím v rukách skoro všechno, připadá mi to, jako když jsem kdysi jezdil na kole.

Ty bláho, ty seš taky dobrej kousek. Chceš radu a jak ti jí někdo dá, tak si chytrej jak rádio a řikáš že to tim neni. Mi připadá, že už si se rozhodl čim to asi bude a jen čekáš až se do tvý utkvělý představy někdo trefíidontknow

bigsmilebigsmilebigsmile ...ti praskne céfka bigsmile

rungy (Člen)
13.06.2008 09:53:23
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Konečně konkrétní informace, které mi něco řekly. Děkuji pánové.


Nejhorší smrt je z vyděšení.
rungy (Člen)
13.06.2008 09:54:13
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Filous psal:

...pokut nemáš nastavený přetpjetí na tvrdo a nebo ti nepřidali podlošky nat pružiny, tag to prostě nemůže bejt tvrdší, tam prostě nejde nic "poštelovat" ...taky je možný, že jag ti to chcalo, tag si měl f teleskopu míň voleje a tym to bylo mňeký a teť se správnym vobjemem ti to příde tvrdý...

Speciálně toto, ještě jednou díky.


Nejhorší smrt je z vyděšení.
osiris (Člen)
13.06.2008 09:54:52
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Filous psal:

...husčí volej mu tam nejspíš nedali, teda pokuť by si vo to vyloženě neřek, jináč jedou autorizovaný servisy podle dispozic výropce a ten jasně udává hustotu 10W...a navíc má husčí volej vlif na rychlost vracení a né na tuhost stlačení...

...má vliv i na útlum stlačení, takže pocitově i na tuhost


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
13.06.2008 09:55:25
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

rungy psal:

Jó a jakou radu mi tady někdo dal? Já se celou dobu ptám proč je to tvrdší. Ale zatím žádná normální odpověď na tuto otázku nebyla. Akorát, že mi tam dali vazelínu nebo hustší olej, ha ha.

Rad ti tu dali kluci spoustu, to že o tom víš uplný prd a myslíš že si z tebe někdo dělá legraci je tvůj boj. A jestli si myslíš že ti tady někdo přesně řekne co to je a jestli je to správně jen z toho co tu popíšeš, tak si na omylu. Zkusim ti to říct jak by si to mohl pochopit. Když si nemocnej tak píšeš na fórum co ti jako je? Ne jdeš k doktorovi. A pak ti nezbejvá nic jinýho než věřit tomu že on tomu rozumí a léčí tě dobře, pokud nevěříš, najdeš si jinýho doktora nebo pokud se cejtíš, jdeš na medicínu.....tak si to přeberbigsmile

huskyb12 (Administrator)
13.06.2008 09:55:58
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Ste trubky ! Řiká, že je to tvrdčí tak to tak je a fertik a ty rady si strčte rovnou do ass
hňupi :)))


ale di, Ty brepto ...
Kelly01 (Člen)
13.06.2008 09:55:58
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

A já přešel z 15W na 5W,sníženou hladinu a spokojenostsmokin


God Save The Queen!
huskyb12 (Administrator)
13.06.2008 09:56:55
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Kelly01 psal:

A já přešel z 15W na 5W,sníženou hladinu a spokojenostsmokin

copa, copa, titanu votřesy nesvědčej ? :)))


ale di, Ty brepto ...
Ondráš (Člen)
13.06.2008 10:11:47
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

huskyb12 psal:
Kelly01 psal:

A já přešel z 15W na 5W,sníženou hladinu a spokojenostsmokin

copa, copa, titanu votřesy nesvědčej ? :)))

Je to křehký...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
rungy (Člen)
13.06.2008 10:23:35
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Lihy psal:
rungy psal:

Jó a jakou radu mi tady někdo dal? Já se celou dobu ptám proč je to tvrdší. Ale zatím žádná normální odpověď na tuto otázku nebyla. Akorát, že mi tam dali vazelínu nebo hustší olej, ha ha.

Rad ti tu dali kluci spoustu, to že o tom víš uplný prd a myslíš že si z tebe někdo dělá legraci je tvůj boj. A jestli si myslíš že ti tady někdo přesně řekne co to je a jestli je to správně jen z toho co tu popíšeš, tak si na omylu. Zkusim ti to říct jak by si to mohl pochopit. Když si nemocnej tak píšeš na fórum co ti jako je? Ne jdeš k doktorovi. A pak ti nezbejvá nic jinýho než věřit tomu že on tomu rozumí a léčí tě dobře, pokud nevěříš, najdeš si jinýho doktora nebo pokud se cejtíš, jdeš na medicínu.....tak si to přeberbigsmile

Tak zaprvé, nikdy jsem neřekl, že o tom něco vím. Zadruhé jestli mi tady někdo napíše, že mi tam dali vazelínu, tak to je opravdu názor, kterej mi něco řekne. A zatřetí konkrétní názory přišly až od Ton@la, Filouse. Jedinej konkrétní byl před tím huskyb12, když mi napsal, že tam ty zvuky byly i před tím, ať to neřeším a taky od toho momentu zvuky neřeším.
Takže se laskavě nauč nejdříve pozorně číst a pak mě posílej k doktorovi.
Tímto ještě jednou děkuji výše zmíněným pánům za ochotu se podělit o svoje konkrétní názory.


Nejhorší smrt je z vyděšení.
vOjTaB6 (Člen)
13.06.2008 10:45:53
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

rungy psal:
Lihy psal:
rungy psal:

Jó a jakou radu mi tady někdo dal? Já se celou dobu ptám proč je to tvrdší. Ale zatím žádná normální odpověď na tuto otázku nebyla. Akorát, že mi tam dali vazelínu nebo hustší olej, ha ha.

Rad ti tu dali kluci spoustu, to že o tom víš uplný prd a myslíš že si z tebe někdo dělá legraci je tvůj boj. A jestli si myslíš že ti tady někdo přesně řekne co to je a jestli je to správně jen z toho co tu popíšeš, tak si na omylu. Zkusim ti to říct jak by si to mohl pochopit. Když si nemocnej tak píšeš na fórum co ti jako je? Ne jdeš k doktorovi. A pak ti nezbejvá nic jinýho než věřit tomu že on tomu rozumí a léčí tě dobře, pokud nevěříš, najdeš si jinýho doktora nebo pokud se cejtíš, jdeš na medicínu.....tak si to přeberbigsmile

Tak zaprvé, nikdy jsem neřekl, že o tom něco vím. Zadruhé jestli mi tady někdo napíše, že mi tam dali vazelínu, tak to je opravdu názor, kterej mi něco řekne. A zatřetí konkrétní názory přišly až od Ton@la, Filouse. Jedinej konkrétní byl před tím huskyb12, když mi napsal, že tam ty zvuky byly i před tím, ať to neřeším a taky od toho momentu zvuky neřeším.
Takže se laskavě nauč nejdříve pozorně číst a pak mě posílej k doktorovi.
Tímto ještě jednou děkuji výše zmíněným pánům za ochotu se podělit o svoje konkrétní názory.

surprisedale on tě neposílal k doktorovi...

...a pak kdo tady pozorně čte...


Bandit rulezz!!!
Lihy (Člen)
13.06.2008 10:50:53
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

rungy:
ty si suvenýrbigsmile a ještě k tomu prudkej jak řídký sraníheadshake
Evidentně jdou přirovnání naprosto mimo tebe a pochopíš jen přímou dopověď. Fakt nezávidim tomu servizákovi až tam přídeš a začneš mu tlačit moudra, co si získal na netu, do hlavy aniž by si pořádně chápal souvislosti a budeš chtít problém odstranitbigsmile

ps. Pří stlačení předku to vydává zvuk jakoby "klokt" - to je popis jako sviňa tohle jednoznačně určí co to dělá, protože kdyby zvuk byl jakoby "klikt" tak je to naprosto něco jinýhobigsmilegood
pps. POZOR! Toto je opravdu rada (nebo spíš názor) není to legrace ani nic jiného! Ber to prosím vážně!
To jakoby klokt může bejt plovák v nádrži kterej o něco ťukne když uděláš vlnu v nádrži, tim jak houpneš motorkou (není to závada)
ale bejt to taky nemusí...může to bejt takřka cokoli

rungy (Člen)
13.06.2008 10:55:24
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

To vOjTaB6: kecy o doktorovi mě opravdu nezajímají. V té větě bylo jasně naznačeno, že když mi něco je, tak jdu k doktorovi. Možná, že Lihy běhá k doktorovi s každou blbostí. Já to nemám ve zvyku a vždycky se nejdříve snažím zjistit co nejvíc informací a pak teprve udělat nějaké opatření nebo konkrétní řešení.
Ale tohlo už je diskuse o ničem.
Přeji všem krásný den.


Nejhorší smrt je z vyděšení.
vOjTaB6 (Člen)
13.06.2008 11:06:20
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

rungy psal:

To vOjTaB6: kecy o doktorovi mě opravdu nezajímají. V té větě bylo jasně naznačeno, že když mi něco je, tak jdu k doktorovi. Možná, že Lihy běhá k doktorovi s každou blbostí. Já to nemám ve zvyku a vždycky se nejdříve snažím zjistit co nejvíc informací a pak teprve udělat nějaké opatření nebo konkrétní řešení.
Ale tohlo už je diskuse o ničem.
Přeji všem krásný den.

surprised Víš rungy, tady se hodně lidí zná, prdel si tady dělá každej z každýho a zrovna tvůj popis problému si o to uplně řikal.
A jestli si teda snažíš pokaždý zjistit max. info, tak to jenom kvuli těm doktorum, aby měl doma knihovnu jak fík a s těma guferama ti to mohlo bejt jasný už jenom juknutim do manuálu a že to bude měkčí... no bodejť by nebylo, když tam nebyl žádnej volej, kterej by tlumil...

Krásný den... (ikdyž to počasí je pěkně na pussy)


Bandit rulezz!!!
Ondráš (Člen)
13.06.2008 11:08:32
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

2 rungy: Lihy běha za těma co už doktora nepotřebujou... smile1

Jinak pod tím, že když stlačíš předek tak se ozve "klokt"... Já bych si možná i tipnul na ložiska v krku, ale to by spíš dělalo "klk", nebo ne?help

Když už jsme u těch citoslovců. Co si představíte když uslyšíte "ehrm"? My jednou přemýšleli jak napsat ten vzuk, když si člověk odkašlává. Ne kašle, ale odkašlává! Nic lepšího než "ehrm" nás nenapadlo. Kašlání je něco jako "erch"...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
rungy (Člen)
13.06.2008 11:09:12
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

vOjTaB6 psal:
rungy psal:

To vOjTaB6: kecy o doktorovi mě opravdu nezajímají. V té větě bylo jasně naznačeno, že když mi něco je, tak jdu k doktorovi. Možná, že Lihy běhá k doktorovi s každou blbostí. Já to nemám ve zvyku a vždycky se nejdříve snažím zjistit co nejvíc informací a pak teprve udělat nějaké opatření nebo konkrétní řešení.
Ale tohlo už je diskuse o ničem.
Přeji všem krásný den.

surprised Víš rungy, tady se hodně lidí zná, prdel si tady dělá každej z každýho a zrovna tvůj popis problému si o to uplně řikal.
A jestli si teda snažíš pokaždý zjistit max. info, tak to jenom kvuli těm doktorum, aby měl doma knihovnu jak fík a s těma guferama ti to mohlo bejt jasný už jenom juknutim do manuálu a že to bude měkčí... no bodejť by nebylo, když tam nebyl žádnej volej, kterej by tlumil...

Krásný den... (ikdyž to počasí je pěkně na pussy)

No, olej tam asi byl, když prosakoval ven.


Nejhorší smrt je z vyděšení.
vOjTaB6 (Člen)
13.06.2008 11:12:16
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

to rungy:
To možná byl, ale když prosakoval ven a ty si ho utíral, tak ho asi ubejvalo, neee?smile1 Tyhle pomalý úbytky nepoznáš, ale po doplnění je to poznat jako prase...


Bandit rulezz!!!
rungy (Člen)
13.06.2008 11:12:45
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

A že si děláte ze sebe prdel, to mě netrápí. Možná až vám bude trochu víc, tak se na to taky vykašlete a nebudete tím ztrácet čas a budete se bavit konkrétněji.


Nejhorší smrt je z vyděšení.
Lihy (Člen)
13.06.2008 11:14:30
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Vojta: musíš být naprosto exaktní....jinak nebude pochopeno a dostane se ti vyčinění, že si uplnej debilbigsmile
Ondráš:surprised ty vole s těma citoslovcema....si snídal zelenou bábovku vod Goreho ne?helpbigsmile

Ondráš (Člen)
13.06.2008 11:14:43
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Systém "dokud z toho ten olej teče, tak tam ještě je" není moc dobrý... idontknow
To jsem praktikoval na Jawě. Vždycky, když přestal kapat, tak jsem tam do tý převodovky zase ten předepsaný asi třičtvrtě litr nalil.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
vOjTaB6 (Člen)
13.06.2008 11:17:36
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

rungy psal:

A že si děláte ze sebe prdel, to mě netrápí. Možná až vám bude trochu víc, tak se na to taky vykašlete a nebudete tím ztrácet čas a budete se bavit konkrétněji.

Hlavně že ty si starej jak Metuzalém...

Konkrétně se potřebuju bavit v práci... a ne tady.

to Lihy, tak tak, pro dobrotu na žebrotu, škoda, že už neradí Kelly...bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit rulezz!!!
Ondráš (Člen)
13.06.2008 11:19:41
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

2 Lihy: Ne... Dnes ne. To jsme jednou řešili u piva, rumu, zelené, vodky, ferneta... sick

smile1
2 rungy: Prdel si tu dělaj (děláme) i ze starších lidí než si ty a i starší lidi než si ty se k tomu připojí. Časem si na to zvykneš a přidáš se. Chce to jen trochu znát ty osoby co se tu skrývají pod přezdívkama. Pár srazů a budeš v obraze.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
rungy (Člen)
13.06.2008 11:28:57
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Ondráš psal:

2 Lihy: Ne... Dnes ne. To jsme jednou řešili u piva, rumu, zelené, vodky, ferneta... sick

smile1
2 rungy: Prdel si tu dělaj (děláme) i ze starších lidí než si ty a i starší lidi než si ty se k tomu připojí. Časem si na to zvykneš a přidáš se. Chce to jen trochu znát ty osoby co se tu skrývají pod přezdívkama. Pár srazů a budeš v obraze.good

Chápu.
Jinak vojtab6: To možná byl, ale když prosakoval ven a ty si ho utíral, tak ho asi ubejvalo, neee?smile1 Tyhle pomalý úbytky nepoznáš, ale po doplnění je to poznat jako prase...

To je třeba pro mě jako neznalého dobrá informace, dík. Asi to je po doplnění poznat, když takovej jako já to poznal. Bez legrace.


Nejhorší smrt je z vyděšení.
Mour (Člen)
13.06.2008 11:32:03
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

rungy psal:

A že si děláte ze sebe prdel, to mě netrápí. Možná až vám bude trochu víc, tak se na to taky vykašlete a nebudete tím ztrácet čas a budete se bavit konkrétněji.

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile ...někteří co Ti tady odpovídali jsou starší good .... a prdel musi byť i kdyby na chleba něbylogoodbigsmilebigsmile

jardagsf (Člen)
13.06.2008 11:32:25
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

rungy psal:

A že si děláte ze sebe prdel, to mě netrápí. Možná až vám bude trochu víc, tak se na to taky vykašlete a nebudete tím ztrácet čas a budete se bavit konkrétněji.

Mlaďas , úcty k věku se tady woe určitě nedočkáš....idontknow
jardagsf bramby tak trochu zastupujici goodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
ps. pro emerickeho - furt nejsu dedek woe jedine TATA !!!!!!!bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
rungy (Člen)
13.06.2008 11:33:52
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Neříkám, že jsem nějak starej. Akorát jsem asi už trochu usedlejší. Srandu chápu a taky si jí dokážu dělat, ale sem na forum za váma všema prostě chodím pro radu.
Tak se nezlobte. Asi ty problémy nedokážu přesně popsat, ono přes klávesnici to někdy jde opravdu blbě, viz. příspěvek o citoslovcích, ale jsem prostě opatrnej a tak se raději zeptám vás zkušenějších.
Opravdu bych si někde nerad rozbil držku, třeba jen proto, že jsem byl línej napsat sem na forum.


Nejhorší smrt je z vyděšení.
Mour (Člen)
13.06.2008 11:38:07
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Rungy: ...jak usedlejšíidontknowbigsmile ...v Tvém věku jsem dělal první (přiznané) dítě bigsmilebigsmilebigsmile a vlasy do copu bigsmile

rungy (Člen)
13.06.2008 11:40:00
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

jardagsf psal:
rungy psal:

A že si děláte ze sebe prdel, to mě netrápí. Možná až vám bude trochu víc, tak se na to taky vykašlete a nebudete tím ztrácet čas a budete se bavit konkrétněji.

Mlaďas , úcty k věku se tady woe určitě nedočkáš....idontknow
jardagsf bramby tak trochu zastupujici goodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
ps. pro emerickeho - furt nejsu dedek woe jedine TATA !!!!!!!bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Nepotřebuju úctu k věku. Když mě tady někdo pošle do prdele ať s takovou blbostí neotravuju, tak to vezmu a hotovo. Třeba někdo jinej zase rád pomůže. Je fakt, že věkověj průměr je tady asi trochu nižší, ale proč by mi nemohl poradit klidně dvacetiletej kluk, když tomu rozumí a já vím o tom kulový.


Nejhorší smrt je z vyděšení.
Ondráš (Člen)
13.06.2008 11:47:14
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Jen se ptej... Je to tu takový kolorit...smile1 Nejdřív si to musíš, nechat omlátit o hlavu, ale pak se to dozvíš.bigsmile

Trpělivost...good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
13.06.2008 11:54:47
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

To sem zas přišel o diskuzi s cholerikemsmile2

A neradím,bo jsem asi nedostatečně stársmile2

A navíc jsem teď slezl z motorky,jdu ji vyčistit a jestli si kloktá nbo ne tak je to její problémsmokin


God Save The Queen!
osiris (Člen)
13.06.2008 12:05:22
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

...a šup do solárka ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
13.06.2008 12:09:36
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

osiris psal:

...a šup do solárka ;)

Posilka a pak odpočinek v solárku, ne? smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
13.06.2008 12:10:13
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

...a pag na Fernetbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
13.06.2008 12:10:48
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

...co by tomu ve fitku řekli woe surprised dyby tam vlez nevopálenej bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
13.06.2008 12:32:26
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Všechno špatněsick

Du do práce asi tak v 5(až se dodívám na Battlestar Gallactikaevil),budu tam do dvou do ránasmile2,a pročsurprised

Bo potřebuji novou zadní gumu,na starýho Pašíka celou sadu ramen a prachy na benál,bo nevím co bych dělal když bude zítra hezkyhelpsurprised

PS:Už jsem vybled,přibral 2kila a fernet nepiji neb jsem odhalil že Plzeň z tanku je to nejlepšísmile1goodsmokin


God Save The Queen!
Mour (Člen)
13.06.2008 12:35:56
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Kelly01 psal:

Všechno špatněsick

Du do práce asi tak v 5(až se dodívám na Battlestar Gallactikaevil),budu tam do dvou do ránasmile2,a pročsurprised

Bo potřebuji novou zadní gumu,na starýho Pašíka celou sadu ramen a prachy na benál,bo nevím co bych dělal když bude zítra hezkyhelpsurprised

...ale aspoň 10 ks goodbigsmile

PS:Už jsem vybled,přibral 2kila a fernet nepiji neb jsem odhalil že Plzeň z tanku je to nejlepšísmile1goodsmokin

Ondráš (Člen)
13.06.2008 12:37:08
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

2 kelly: Tak teď si nás rozsek.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
13.06.2008 12:39:46
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Moure,ty se těšsmile1,k tobě se chystáme o víkenduevilsmokin


God Save The Queen!
osiris (Člen)
13.06.2008 13:01:03
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

...skáče po našich domácnostech jak bacil evil bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jardagsf (Člen)
13.06.2008 13:05:13
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Mour psal:

Rungy: ...jak usedlejšíidontknowbigsmile ...v Tvém věku jsem dělal první (přiznané) dítě bigsmilebigsmilebigsmile a vlasy do copu bigsmile

nejake deti jsem uz videl...ale Mourovy vlasy do copusurprisedsurprisedsurprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Honza B12 (Člen)
13.06.2008 13:10:10
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

A tak končí většína solidních diskuzí bigsmilebigsmilebigsmile

Mour (Člen)
13.06.2008 13:36:06
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

jardagsf psal:
Mour psal:

Rungy: ...jak usedlejšíidontknowbigsmile ...v Tvém věku jsem dělal první (přiznané) dítě bigsmilebigsmilebigsmile a vlasy do copu bigsmile

nejake deti jsem uz videl...ale Mourovy vlasy do copusurprisedsurprisedsurprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...nó kdysi - bítlsák jak cyp, ale co chuj s tym bigsmilebigsmile

Mour (Člen)
13.06.2008 13:38:17
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Kelly01 psal:

Moure,ty se těšsmile1,k tobě se chystáme o víkenduevilsmokin

...jasně good ...Ivka není doma goodsmokinbeerwine ...tak hlídám děcko bigsmilebigsmile

huskyb12 (Administrator)
13.06.2008 15:56:09
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Rungy : nesmíš bejt takovej cimprlich :)))
Tady je to samej dobrák vod kosti a ekspert, jak by napsal Filous :)))


ale di, Ty brepto ...
Dědek (Člen)
13.06.2008 17:49:43
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Každej je tak starej jak se cejtí , tak mu to děcka neberte . (neumím davat šmajliky)

škardík (Člen)
14.06.2008 12:03:19
Offline

Re: Problém - prosakování oleje z tlumiče

Kelly01 psal:

fernet nepiji neb jsem odhalil že Plzeň z tanku je to nejlepšísmile1goodsmokin

Ty weee eště že taky nejsem z ukrajiny, páč tohle u nás učí už v jeslíchbigsmilebigsmilebigsmile Dyš si vezmu že by mi třeba taky trvalo 50 let než bych na to přišelsickbigsmilebigsmilebigsmile


viz avatar:)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr