Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » tří válec

koksa (Nový člen)
02.06.2008 13:23:31
Offline

tří válec

helpv pátek sem v tom hicu valil na sraz zastavil jsem natankovat a pak už šla bandaska na tři.Ráno chytla zas na čtyři ale ohřála se a opět tříválec,v devíti tisících se chytala.Svíčky nebo větší problém?help

Banditatom (Člen)
02.06.2008 13:43:37
Offline

Re: tří válec

měl jsem podobnej problém, ale u mě to byla cívka ( vyzkoušej nejdříve svíčky).


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
02.06.2008 15:37:18
Offline

Re: tří válec

To stejný se mě stalo na starým Béčku,natankoval sem a po ujetí půl kiláku vot pumpy sem jel na 3. Asi sem tenkrát natankoval nějakej bordel. Doma sem votkalil karbce,pak to ještě chvílu blblo a po dvou dnech sem k tomu došel a vrčel normálně.Dodnes nevím přesně co toho byla příčinaheadshake


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Loser (Administrator)
02.06.2008 15:48:13
Offline

Re: tří válec

tak to rychle prodej jako triumpha a jeste na tom treba neco vydelasgoodgoodgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
qwerty (Člen)
02.06.2008 16:30:27
Offline

Re: tří válec

Loser psal:

tak to rychle prodej jako triumpha a jeste na tom treba neco vydelasgoodgoodgoodbigsmile

presne tak evilevilgoodgood


WD club member.
Marián (Člen)
02.06.2008 16:35:12
Offline

Re: tří válec

taky se mi to stalo,byl to spatnej benzin a vodesla mi svicka,pac se na ni prej dostala voda ze spatnyho benzinu a ta ji voddelala...


...sam mezi jebkarema...
pepa (Člen)
02.06.2008 18:03:47
Offline

Re: tří válec

qwerty psal:
Loser psal:

tak to rychle prodej jako triumpha a jeste na tom treba neco vydelasgoodgoodgoodbigsmile

presne tak evilevilgoodgood

no jo to by měl trijupf obsah 450 ccm bigsmile


GSX 1400 K7
tomasNJ (Člen)
02.06.2008 19:04:24
Offline

Re: tří válec

pepa psal:
qwerty psal:
Loser psal:

tak to rychle prodej jako triumpha a jeste na tom treba neco vydelasgoodgoodgoodbigsmile

presne tak evilevilgoodgood

no jo to by měl trijupf obsah 450 ccm bigsmile

tak to by byla asi pěkná mrdka... a ještě z japonckabigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
K.a.s.y.m. (Člen)
02.06.2008 20:40:52
Offline

Re: tří válec

dej jinou svíčku a bude to OK s největší pravděpodobností je KO....jen takovej dotaz..kolik na nich máš najeto.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
koksa (Nový člen)
03.06.2008 11:38:16
Offline

Re: tří válec

svíčky jsem vyměnil a je to lepší ted koktá jen při rozjezdu. Kcyž vindam kabel z prvního válce tak je chod stejnej. Frajer mi tvrdí že mi odešel jehlovej ventil na karbíku a on se mi uchcává je to možný?

K.a.s.y.m. (Člen)
03.06.2008 11:45:20
Offline

Re: tří válec

koksa psal:

svíčky jsem vyměnil a je to lepší ted koktá jen při rozjezdu. Kcyž vindam kabel z prvního válce tak je chod stejnej. Frajer mi tvrdí že mi odešel jehlovej ventil na karbíku a on se mi uchcává je to možný?

je.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Bandit650 (Člen)
08.06.2008 08:15:57
Offline

Re: tří válec

koksa psal:

helpv pátek sem v tom hicu valil na sraz zastavil jsem natankovat a pak už šla bandaska na tři.Ráno chytla zas na čtyři ale ohřála se a opět tříválec,v devíti tisících se chytala.Svíčky nebo větší problém?help

Jestli ti teče benzin z přepadu karbců tak to dělají membrány.


Na brzdy do zatáčky, pod plynem ven....
VikecB12 (Člen)
08.06.2008 15:23:57
Offline

Re: tří válec

Bandit650 psal:
koksa psal:

helpv pátek sem v tom hicu valil na sraz zastavil jsem natankovat a pak už šla bandaska na tři.Ráno chytla zas na čtyři ale ohřála se a opět tříválec,v devíti tisících se chytala.Svíčky nebo větší problém?help

Jestli ti teče benzin z přepadu karbců tak to dělají membrány.

A to ti povídal kdo?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
koksa (Nový člen)
16.06.2008 13:28:52
Offline

Re: tří válec

Věc je vyřešena vyndal jsem karbíky nechal vyměnit jehlovej ventil a motorka opět zdravá jako rybkasmile1

Billy (Člen)
16.06.2008 14:08:52
Offline

Re: tří válec

Presne tak pokud ti tece benzin treba pres podtlakovej kohout je to vetsinou gumickou u membrany a protika porad pres kohout jako by byl PRI coz je spatnee, a taky casem se vycvakaj jehlovy ventily na karbcich udela se drazka kolem tedka sem to videl u kamarada v praci na gsx-r 600 rv 98. proste protika benzin porad do valce a neuzavre a preplavuje stale, cena jednoho jehlovyho ventilu 1400,- x4ks, vymena asi jednoho nic vetsinou dlouhodobe nevyresi pac je to casovana bomba pak pro ostatni zbyle a nez nekde aby me hrkl benzin pres valce to je na zvazeni kazdeho soudruha ja bych mel jasno pokud bych mel pripadne penize


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr