Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » TomTom

mr.BSE (Člen)
23.06.2008 19:21:23
Offline

TomTom

Nemate prosim nekdo mapy pro 6ku
Rakousko
Madarsko
Slovinsko
Chorvatsko
Slovensko

helphelphelp
Na FTP je ITALIA a neco pro Symbian a pak TT Rider, kterej je prazdnejsmile2


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kelly01 (Člen)
23.06.2008 21:11:41
Offline

Re: TomTom

něco málo posledního snad jo...

asi všesmokin


God Save The Queen!
bazik (Člen)
23.06.2008 21:37:02
Offline

Re: TomTom

Mám celou evropu, jestli chceš, můžu se to pokusit natlačit na FTP

mr.BSE (Člen)
24.06.2008 08:01:48
Offline

Re: TomTom

No, takhle smile1 Slo me o to, jestli je i samostatny chorvatsko (a ty ostatni vyjmenovany staty), nebo je to jen jako soucast Eastern_Europehelp

E_E totiz mamgood

Podrobnost v E_E se me moc nelibi.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Markus (Člen)
24.06.2008 09:51:57
Offline

Re: TomTom

TOM TOM pro Symbian jsem dal na FTPko... funguje na Nokii N95 (chodí v pohodě všechno na interní GPS)
Mapy jsou na PL-CZ-SK-HU-GR-TR-RU


Je lépe se opotřebovat, než zrezivět.
mr.BSE (Člen)
24.06.2008 20:41:32
Offline

Re: TomTom

Potreboval sem to prave pro WM PDA. A nevim jestli sou Symbianovy mapy stejnyhelp


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Markus (Člen)
24.06.2008 22:41:41
Offline

Re: TomTom

Jaké potřebuješ? Mam z qteka kde byl WM TOMTOM ale radsi jsem tam pouštěl IGO...


Je lépe se opotřebovat, než zrezivět.
mr.BSE (Člen)
24.06.2008 23:50:11
Offline

Re: TomTom

nejlip tyhle -
Rakousko
Madarsko
Slovinsko
Chorvatsko
Slovensko

iGO mam taky, ale TT bych chtel "pro jistotu".


Second Class Citizen
1130 Café Racer
luig (Člen)
25.06.2008 17:39:23
Offline

Re: TomTom

Když jsme u těch map, koukám že ta kombinace PL CZ SK HU GR TR RU co je na ftp se oficiálně z www.tomtom.cz stáhnout nedá. Znamená to tedy že se dají vytvářet "vlastní kombinace" map? Šiklo by se mi CZ+D, nevíte tedy někdo jestli to opravdu jde? Díky


Ne asi
Bedřich (Člen)
25.06.2008 22:07:55
Offline

Re: TomTom

Myslím, že že TT jsou mapy jen jako celek, kombinace nejde.

iGO - včera jsem naistaloval iGO8 a nedaří se mi spojit s GPS modulem. Mám Evolve goTraxx. nemůže to být tim čipsetemidontknow

Normálně PDA komunikuje a s TT6 nebyl jedinej problém, tak proč s iGO nee?


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Ondráš (Člen)
25.06.2008 22:53:57
Offline

Re: TomTom

A vidí ta aplikace ten GPS modul?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Bedřich (Člen)
25.06.2008 23:32:15
Offline

Re: TomTom

Nějak to nechápu, celej den si stim jak k...t hraju a zkouším a ono nic. Teď to najednou chodí jak vínosurprisedidontknow


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Kelly01 (Člen)
26.06.2008 11:21:57
Offline

Re: TomTom

Už je 7 pro PDAsmile1

Once again thanks to rab from ppcwarez for patching these.

The only differences from repack1 and repack2 is the font size inside the program and repack2 cannot read v6 maps.
If you're happy with the font size in repack1, no need to upgrade to this one, if you think they're a little big, upgrade.
I've included two versions of repack2, one of them is the original blue theme (this is how Tomtom is supposed to look)
and the modified black theme.

TomTom_Navigator_7.450.9028_repack2.cab Original blue
TomTom_Navigator_7.450.9028_repack2-black.cab Modified black

Alright guys, If you've already installed repack1, just copy this onto your PDA and install (it'll ask you if you want to uninstall, do it) and you're done.
If you haven't installed yet, just follow the directions in my other torrent but use one of these files instead of the one packed if you're only using v7 maps.

-Vany


God Save The Queen!
Filous (Člen)
26.06.2008 11:25:25
Offline

Re: TomTom

...tag sem mňel tůdle henten onen bazmeg v ruce a řikal sem si, že si to teda taky koupim, ale dyš vidim, co s tym máte za trable, tag sem rát, že sem to neudělal, páč dyby se mi to hryzlo nebo to z ňákýho důvodu přestalo fungovat, tag s tym švihnu vo zem a rozšlapu to fsteky jako naposlet sluneční brejlesmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
26.06.2008 11:26:01
Offline

Re: TomTom

A pro voly:
Ještě jednou díky rab z ppcwarez pro vyspravování tyto.

Jediné rozdíly do repack1 a repack2 je velikost písma uvnitř programu a repack2 nemohou číst v6 mapy.
Jestli vy jste šťastní velikostí písmy v repack1, netřeba povýší na tento, jestli vy si myslíte, že oni jsou trochu velcí, aktualizace.
Já jsem zahrnul dvě verze repack2, jeden z nich je originální modré téma (toto je jak Tomtom se přepokládá se dívá)
a upravené černé téma.

Indický bubený_plavec_7.450.9028_repack2.taxi originální modré
Indický bubený_plavec_7.450.9028_repack2 černý.taxi Modified černý

V pořádku chlapi, jestli vy jste již instalovali repack1, jen kopírovat toto na váš PDA a instalovat (to bude ptát se vás jestli chcete odinstalovat, udělej to) a vy jste udělaní.
Jestli vy jste neinstalovali ještě, jen sledujete pokyny v mé další bystřině ale užívej jeden z těchto souborů namísto jeden zabalený jestli vy jen používáte v7 mapy.

-Vany


God Save The Queen!
Americkej (Člen)
26.06.2008 11:41:22
Offline

Re: TomTom

Filous psal:

...tag sem mňel tůdle henten onen bazmeg v ruce a řikal sem si, že si to teda taky koupim, ale dyš vidim, co s tym máte za trable, tag sem rát, že sem to neudělal, páč dyby se mi to hryzlo nebo to z ňákýho důvodu přestalo fungovat, tag s tym švihnu vo zem a rozšlapu to fsteky jako naposlet sluneční brejlesmile2

se Ti hryzly, nebo přestaly fungovat?...jako technik bych řekl, že pěstní klín byla poslední spolehlivá záležitost-od apgrejdu dřevěným topůrkem začly trablesmokin


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Progear 650 (Člen)
26.06.2008 11:58:17
Offline

Re: TomTom

Filous psal:

...tag sem mňel tůdle henten onen bazmeg v ruce a řikal sem si, že si to teda taky koupim, ale dyš vidim, co s tym máte za trable, tag sem rát, že sem to neudělal, páč dyby se mi to hryzlo nebo to z ňákýho důvodu přestalo fungovat, tag s tym švihnu vo zem a rozšlapu to fsteky jako naposlet sluneční brejlesmile2

bigsmilebigsmilebigsmile , stejnej jak můj tatík....good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
mehari (Člen)
26.06.2008 13:39:02
Offline

Re: TomTom

Filous psal:

...tag sem mňel tůdle henten onen bazmeg v ruce a řikal sem si, že si to teda taky koupim, ale dyš vidim, co s tym máte za trable, tag sem rát, že sem to neudělal, páč dyby se mi to hryzlo nebo to z ňákýho důvodu přestalo fungovat, tag s tym švihnu vo zem a rozšlapu to fsteky jako naposlet sluneční brejlesmile2

tak to chápu taky to takhle opravujubigsmilebigsmilebigsmile


až umřu pohřběte mě hlavou dolů.... aby mi celý svět mohl políbit prdel
mi (Člen)
26.06.2008 20:54:18
Offline

Re: TomTom

Filous psal:

...tag sem mňel tůdle henten onen bazmeg v ruce a řikal sem si, že si to teda taky koupim, ale dyš vidim, co s tym máte za trable, tag sem rát, že sem to neudělal, páč dyby se mi to hryzlo nebo to z ňákýho důvodu přestalo fungovat, tag s tym švihnu vo zem a rozšlapu to fsteky jako naposlet sluneční brejlesmile2

no v práci jeto bazmek bigsmile dobrej teda kdyš funguje

vječinou jeto tak 600km po A3 furt rovně funguje ale jakmile sjedeš a opravdu to potřebuješ tak nejde jak má sráč a stoho důvodu mám uš třetí surprised

teť geosat italskej werg a uš byl taky nazemy evil


svět je cirkusovej stan
Bedřich (Člen)
26.06.2008 21:48:41
Offline

Re: TomTom

Kelly01 psal:

Už je 7 pro PDAsmile1

O

A chodí to?


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Kelly01 (Člen)
26.06.2008 22:08:05
Offline

Re: TomTom

jo..


God Save The Queen!
Fik-B6S (Člen)
27.06.2008 16:30:19
Offline

Re: TomTom

Je to troški mumo téma ale hledám Mapy pro MIO zápední evropu nevíte o něčem?
a nebo nemáte někdo nějakej jinej systém co by chodil pod WM core5 mám jne východní evropu a tak bych si to chtěl doplnit...
Kelly ty jsi tagový zdeší navigační král určitě by se u tebe něco našlo...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
luig (Člen)
28.06.2008 20:34:33
Offline

Re: TomTom

Takže jsem nakonec sehnal mapu CZ D PL A SUI HU takže konec přepínání map na hranicíchgood
Škoda že tam neni i Slovensko ale i tak pro ty z vás kdo často cestujete za hranice Německa nebo Rakouska mohu jenom doporučitgood

Jinak kdo by chtěl tak na torrentech je to jako Central Europe nebo ji můžu příští tejden naprat na ftp


Ne asi
Zdenda (Člen)
28.06.2008 23:36:03
Offline

Re: TomTom

Těch map je plnej net...


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
mi (Člen)
29.06.2008 12:54:20
Offline

Re: TomTom

a plná knihovna


svět je cirkusovej stan

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr