Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Billy (Člen)
11.04.2008 08:46:17
Offline

Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Chlapy potrebuju poradit pro mou malou segru jakej skutr koupit, nicmene mame v merku pazouta Speedfight2 50 ve vode, ale nevim jeste jestli je to mozny dat nebo uz je ve skupine AM od vyrobce v novote mozno zapsat. Nebo popripade mate zkusenosti nekdo co vzit slusneho a kvalitniho co neni nejakej smejd moc nevim o skutrech co je dobry, ale na speedfightu viz vyse jsem jezdil v recku na dovolene ve dvou a je silenej nezmar az me to prekvapilo, ale potrebujem neco spolehliveho. Tak prosim poradte co pripadne vzit nebo nebrat. Vrele díkysmile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Mour (Člen)
11.04.2008 08:50:15
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

O víkendu si otec koupil Klavír Neos 50, tak sem mu ho přivez do garáže, no a jede a prej je to spolehlivý nezmar idontknow bigsmile

VikecB12 (Člen)
11.04.2008 08:57:42
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Myslím že moc lepšího než ten Pažout už není. Ještě se mě líbí Gilera Runer.(ta by se líbyla mě,ale v té 180/200cesmile1)


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
11.04.2008 08:58:49
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Neose mám a je to fakt dříč....je to sice vzducháč,ale tak jednoduchej motor ,že i fichtl je proti tomu jaderná elektrárna..ted jsem na něm nechával dělat výbrus bo má 15000 najeto a vyšlo to na asi 1200,-.Absoultně nenáročný a v TP je psanej na AM přitom jede v pohodě 70 km/h


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
11.04.2008 09:12:15
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

K.a.s.y.m. psal:

Neose mám a je to fakt dříč....je to sice vzducháč,ale tak jednoduchej motor ,že i fichtl je proti tomu jaderná elektrárna..ted jsem na něm nechával dělat výbrus bo má 15000 najeto a vyšlo to na asi 1200,-.Absoultně nenáročný a v TP je psanej na AM přitom jede v pohodě 70 km/h

...ten tátův jede zatím do 50 km, prý tam je, ale nějaký okroužek ve variátoru, kvůli omezení rychlosti, tak prej po záběhu cca 1.000 km, půjde ven bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
11.04.2008 09:16:00
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:

Neose mám a je to fakt dříč....je to sice vzducháč,ale tak jednoduchej motor ,že i fichtl je proti tomu jaderná elektrárna..ted jsem na něm nechával dělat výbrus bo má 15000 najeto a vyšlo to na asi 1200,-.Absoultně nenáročný a v TP je psanej na AM přitom jede v pohodě 70 km/h

...ten tátův jede zatím do 50 km, prý tam je, ale nějaký okroužek ve variátoru, kvůli omezení rychlosti, tak prej po záběhu cca 1.000 km, půjde ven bigsmile

Jo ten je na ty straně u kliky...shodíš víko povolíš matku na 14 klíč vyndáš kroužek...obráceny postup při montáži a jedeš vesele 70 smile1
na pojíždky po městě a blízkým okolí uplně ideál skůtr...hlavně má velký místo pod sedačkou kám dáš v pohodě integrálku + pár drobností.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
11.04.2008 09:27:06
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:

Neose mám a je to fakt dříč....je to sice vzducháč,ale tak jednoduchej motor ,že i fichtl je proti tomu jaderná elektrárna..ted jsem na něm nechával dělat výbrus bo má 15000 najeto a vyšlo to na asi 1200,-.Absoultně nenáročný a v TP je psanej na AM přitom jede v pohodě 70 km/h

...ten tátův jede zatím do 50 km, prý tam je, ale nějaký okroužek ve variátoru, kvůli omezení rychlosti, tak prej po záběhu cca 1.000 km, půjde ven bigsmile

Jo ten je na ty straně u kliky...shodíš víko povolíš matku na 14 klíč vyndáš kroužek...obráceny postup při montáži a jedeš vesele 70 smile1
na pojíždky po městě a blízkým okolí uplně ideál skůtr...hlavně má velký místo pod sedačkou kám dáš v pohodě integrálku + pár drobností.

...dík za radu good ...bigsmilebigsmile a že prej mám těch 1.000 km padesátkou najet já idontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
11.04.2008 09:40:45
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:


...ten tátův jede zatím do 50 km, prý tam je, ale nějaký okroužek ve variátoru, kvůli omezení rychlosti, tak prej po záběhu cca 1.000 km, půjde ven bigsmile

Jo ten je na ty straně u kliky...shodíš víko povolíš matku na 14 klíč vyndáš kroužek...obráceny postup při montáži a jedeš vesele 70 smile1
na pojíždky po městě a blízkým okolí uplně ideál skůtr...hlavně má velký místo pod sedačkou kám dáš v pohodě integrálku + pár drobností.

...dík za radu good ...bigsmilebigsmile a že prej mám těch 1.000 km padesátkou najet já idontknow

asi takhle..to omezí jen rychlost ,ale motoru můžeš stejně točit co to jde...tak mi to omezení připadá jako blbost....na zajetí se jedná o otáčky motoru na né o rychlost jakou jedeš......Jo až budeš povolovat ten variátor musíš něčím zablokovat píst jinak to nepovolíš.evil
http://www.scootland.cz/skutr-yamaha-neos-50/
asi nejlepší stránka s info a prodejem dílů.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
11.04.2008 10:30:46
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

tak se divam na tu jahahu a cena dobraa 47500,- oproti pazoutu 75000,-, takze neprohloupime s yahahou rikas ? nebo ma jeste nekd tady s timto strojem yahaha Neos zkusenosti ? Jestli se to fakt nesere coz je zakladni predpoklad tak by asi byla ta levnejsi varianta yahaha na miste good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
K.a.s.y.m. (Člen)
11.04.2008 10:39:19
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Billy psal:

tak se divam na tu jahahu a cena dobraa 47500,- oproti pazoutu 75000,-, takze neprohloupime s yahahou rikas ? nebo ma jeste nekd tady s timto strojem yahaha Neos zkusenosti ? Jestli se to fakt nesere coz je zakladni predpoklad tak by asi byla ta levnejsi varianta yahaha na miste good

já s tím mám zkušenost dobrou..tím ,že to je jednoduchý tak se tam nic nekazí jedeto dobře a případný opravy nebo úpravy se řeší pár korunama viz ten odkazcool
a propo Yamahasmile1.Dělá se to ve španělsku a má to motor Minareli a elektriku od Ducati takže japonec jak vyšitejbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
jirka silver (Člen)
11.04.2008 10:44:22
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Klukovi jsem koupil aprilii sr50 ditech jede i 80km-h.good


Najdete nás na každém kilometru
Billy (Člen)
11.04.2008 10:50:23
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Jeste me poradte kde v okoli Prostějova je yahaha sop dival sem se do katalogu firem a hledal ale nasel sem jednu kdesi  Hustopeče 693 01 neni neco bliz ?


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Mour (Člen)
11.04.2008 10:50:42
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Billy psal:

tak se divam na tu jahahu a cena dobraa 47500,- oproti pazoutu 75000,-, takze neprohloupime s yahahou rikas ? nebo ma jeste nekd tady s timto strojem yahaha Neos zkusenosti ? Jestli se to fakt nesere coz je zakladni predpoklad tak by asi byla ta levnejsi varianta yahaha na miste good

....já sem na tom ujel 14 km surprised ...takže zatím žádnou bigsmile ....akorát, že zpracování je velmi slušné good

Ton@l (Člen)
11.04.2008 11:20:58
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Billy psal:

Jeste me poradte kde v okoli Prostějova je yahaha sop dival sem se do katalogu firem a hledal ale nasel sem jednu kdesi  Hustopeče 693 01 neni neco bliz ?

mam za to ze v olomouci je yamaha... http://www.motoshopy.cz/zaznam.php?z=23
good

Editoval osiris (11.04.2008 15:38:17)


Vzdy muze byt hur :-)
sonyk (Člen)
11.04.2008 14:05:55
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

yamaha je dobra, ale jak pise jirka Aprilia sr 50 to je mazec


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
11.04.2008 14:11:23
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

sonyk psal:

yamaha je dobra, ale jak pise jirka Aprilia sr 50 to je mazec

psal,že to chce pro holku.Na aprilii jsem nejel,ale recenze má dobrý....taky cena je někde jinde.
je to na uvážení každýho soudruha smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sonyk (Člen)
11.04.2008 14:55:26
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

K.a.s.y.m. psal:
sonyk psal:

yamaha je dobra, ale jak pise jirka Aprilia sr 50 to je mazec

psal,že to chce pro holku.Na aprilii jsem nejel,ale recenze má dobrý....taky cena je někde jinde.
je to na uvážení každýho soudruha smile1

no a to slecna nemuze mit aprilii vis jak na ni kluci poletej?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Billy (Člen)
11.04.2008 15:04:56
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

tak jde o prachy a o tom ze segry jsou trochu dobytci na veci, vsechno rozflakaj, ja sem rikal neco starsiho, ja uz bydlim nekde jinde jinak bych je rezal kazdej den nez chytnou trochu toho rozumu. Takze koupit holce za 75 tis skutra je trochu moc aby ho taky nekde chvilku mohla nechat ve meste a ne se imrvere strachovat ze to nekde hend ukradnou no uvidi se ja to necaluju tak jen doporucim a pretlumocim smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
sonyk (Člen)
11.04.2008 15:12:52
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Billy psal:

tak jde o prachy a o tom ze segry jsou trochu dobytci na veci, vsechno rozflakaj, ja sem rikal neco starsiho, ja uz bydlim nekde jinde jinak bych je rezal kazdej den nez chytnou trochu toho rozumu. Takze koupit holce za 75 tis skutra je trochu moc aby ho taky nekde chvilku mohla nechat ve meste a ne se imrvere strachovat ze to nekde hend ukradnou no uvidi se ja to necaluju tak jen doporucim a pretlumocim smile1

koupit vojetou nejlepe teprv zajetou yamahau a je klid


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
11.04.2008 15:17:18
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

sonyk psal:
K.a.s.y.m. psal:
sonyk psal:

yamaha je dobra, ale jak pise jirka Aprilia sr 50 to je mazec

psal,že to chce pro holku.Na aprilii jsem nejel,ale recenze má dobrý....taky cena je někde jinde.
je to na uvážení každýho soudruha smile1

no a to slecna nemuze mit aprilii vis jak na ni kluci poletej?

to je sice pravda co píšeš,ale jak říkám je na každým kolik je ochotnej nebo schopnej investovat.
Já mám zkušenost s tímhle skůtrem kamarád měl toho samího a oba byli a jsou naprosto bez problémů..jen benzín a olej a olej to skoro nebere. toť veškerý náklady.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sonyk (Člen)
11.04.2008 15:30:19
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

taky mozna sahnu po necem takovym ale spis em si rekl ze udelam taky neco pro sebe a koupim si asi novy kolosmile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
yello (Člen)
11.04.2008 19:07:51
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Co tohle? smile1

http://img301.imageshack.us/img301/3842/benelliadiva150mg1.jpg


http://img99.imageshack.us/img99/7837/benelliadiva1502iu8.jpg



Benelli Adiva 150.


...che palle !!!
Billy (Člen)
12.04.2008 13:59:29
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Porad me neda, jeste premyslim nad tim pazoutem koupit treba jetyho, ale nevim jak je to s tim AM skupinou, jak je to tam pripadne napsany v papirech v TP jestli to vubec pazout delal pro skupinu AM

http://www.motoinzerce.cz/hledat.php?ke … =7&y=2

a jestli je vhodne brat pokud by byl v AM skupine a v nejakym upravenym kitu jak to vsichni strasne tuningujou smile1, jestli je to vhodny a nebo radsi sehnat opravdu seriovej stroj ? Kvuli hlavne vydrzi motoru a spolehlivosti.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
nawrc (Člen)
12.04.2008 15:29:04
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

2 roky sem jezdil na speedfightovi 50 ve vodě a luxus, nemůžu si ho vynachválit, doteď mě sere, že sem ho prodal...........nemusíš kupovat novýho, jetej stačí, ne???


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
Billy (Člen)
13.04.2008 15:05:25
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

nawrc psal:

2 roky sem jezdil na speedfightovi 50 ve vodě a luxus, nemůžu si ho vynachválit, doteď mě sere, že sem ho prodal...........nemusíš kupovat novýho, jetej stačí, ne???

Prave ze by stacil jetej, jde mi o to co vydrzi ten motor a jestli se to bezne psalo a spadalo do skupiny AM pac lidi to u tech inzeratu nemaj napsano jestli je to AMko. Tak nevim jak to je s tenma skutrama je to ze kazdej skutr 50ccm je skupina AM ? to asi ne ze ? znam to pak vis ale tady toto nevim jak to je.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
nawrc (Člen)
13.04.2008 20:26:50
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

má to napsaný normálně max. rychlost 45km/h, takže AM.......po záběhu se překopal variátor(nevím jak) a lítalo to cca.90 z kopce, 80 po rovině..........vydržet vydrží dost, ale je háklivej na kvalitu cesty, nesnáší díry. Protože celej motor je v kuse se zadním kolem a výfuk je uchycenej k bloku motoru. Když trefíš často nějakou díru, tak ten kus bloku co drží výfuk praskne, svařit se dágood


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
Billy (Člen)
13.04.2008 21:32:35
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

tak to je dobre vedet, zase vi co clovek by mel hledat, ja co vim z te dovolene tak ten speedfight2 byl jako podvozkove z tech dir co tam na korfu meli rozmrdanej ale motor jel jako prase. smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
gapa (Člen)
14.04.2008 00:54:27
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

To Billy. Kolik je ségře roků????

Nejvíc mě berou ty rady jak koupit "téměř dítěti" skůtra a jak ho odblokovat aby jel 90km/h!!!! idontknow idontknow idontknow

Dceři jsem koupil Hondu Zoomer, má to omezovač na 45km/h a nevidím důvod proč to odblokovávat.....


..... velký kšefty dělaj velcí kokoti! (Černá kočka, bílej kocour/e.Kusturica)
K.a.s.y.m. (Člen)
14.04.2008 06:56:16
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

gapa psal:

To Billy. Kolik je ségře roků????

Nejvíc mě berou ty rady jak koupit "téměř dítěti" skůtra a jak ho odblokovat aby jel 90km/h!!!! idontknow idontknow idontknow

Dceři jsem koupil Hondu Zoomer, má to omezovač na 45km/h a nevidím důvod proč to odblokovávat.....

ta rada na odblokování byla pro Moura ne pro Billyho.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
14.04.2008 06:58:59
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

ja bych ho nechal urcite aby jel 45 km/h ale prevazne je v inzeratech ze je na skutru nejakakej vetsi valec, tak jestli pokud by se koupil tak co to vydrzi ten motor s tim vetsim obsahem idontknow. To vis ze segre nechcem shanet nejakou pilu, neco v klidu aby to jezdilo spolehlive a prave aj ten pazout se me libi vzhledove. Ta yamaha neos by byla pripadne koupe noveho stroje. Jinak prave spis rikam koupit seriovej bajk nebo at je to priskrceny na top. rychlosti good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
K.a.s.y.m. (Člen)
14.04.2008 07:25:06
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Billy psal:

ja bych ho nechal urcite aby jel 45 km/h ale prevazne je v inzeratech ze je na skutru nejakakej vetsi valec, tak jestli pokud by se koupil tak co to vydrzi ten motor s tim vetsim obsahem idontknow. To vis ze segre nechcem shanet nejakou pilu, neco v klidu aby to jezdilo spolehlive a prave aj ten pazout se me libi vzhledove. Ta yamaha neos by byla pripadne koupe noveho stroje. Jinak prave spis rikam koupit seriovej bajk nebo at je to priskrceny na top. rychlosti good

větší válec většinou nemá vliv na životnost...teda za předpokladu ,že není použitej race válec a to většinou dává málo kdo....na normální 70 ccm válec je klika stavěná takže vydrží to samí co origo....co se týká vejfuku tak to je jen o tom,že se válec líp vyplachuje motor víc točí a projeví se plná síla motoru a jestli to omezí životnost o 1000 km bych neřešil....jinak standartní úpravy jsou jiný válečky ,pružinky na spojce a kontrastní pružina...výsledek je jen v lepším rozjedu nic víc a případný vrácení na origo je záležitost asi 500 kč.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
patrik (Nový člen)
14.04.2008 08:45:40
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Zdar, já mám Piaggio NRG 50- je to celkem dravec.bigsmile Ti ital.přičmoudlíci s nima jezděj PoliniCup a je k nim vohromný množstvý kompletních kitů(70cm2, racing atd.), navíc je všechno lehce prohoditelný. Jezdim na něm 5let a často ve dvou, bez kitu a samozřejmě po "otevření" drží 80 ale dá se nadrásat až na 100.Vodník má 4,5koníků což je na 50 skutr síla. Jen pozor při koupi na dotažený z půjčoven nebo závodní bývají porůznu seskládaný. A nový modeli mají lepší světla, starší měli čočky- světla jak ze svíčky.

Billy (Člen)
14.04.2008 09:26:11
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

a vzit radsi toho vodnika nez vzduchace ? sice s tim bude litat po meste a do nedalekeho okali kde bydli to je do mesta tak 7km, tak prave poznej ze to bylo uz v v nejake pujcovne pokud to ma jizdni vlastnosti normalni a nevymlacenej krk vsehno drzi po kupe a plasty nevoskubany a nedomlaceny a motor jede jak svina tak by to melo byt snad dobry, svetla pres den jak sviti zase extra nepoznam ale vim o tom, stejne tka jak mi tady uz nekdo psal o tom ze praska ten blok motoru kdyz prolitnes nekde dirou, no asi to praska nekde u toho uchyceni na ram predpokladam, byva to videt to prasknuti bez nejakeho odelavani dilu ? prave cim vice o tom budu vedet tim lepsi je sance na najiti problemu popripade koupit nebo nekoupit a usilovat pripadne o lepsi cenu good Proto rikam kazda rada dobra. Co udelat po koupi , vymenime olej, vzduchac pokud bude potreba, mrknem na svicku pripadne vymenime. Pak se vas jeste zeptam jakej olej do motoru znacka specifikace jestli nekdo pomatuje a jakej do benzinu lijete.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
K.a.s.y.m. (Člen)
14.04.2008 09:55:16
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

tak pokud je to 2T tak samo jen olej do benzinu..pokud je to seriovka tak určitě ne sintetiku to nadělá víc škoda jak užitku..Já kupuju olej co se leje do motorovek asi tak 100kč/litr...jinak je ještě olej v převodu variatoru ten chce taky občas vyměnit.
pokud je to 4T což bych u takhle malýho obsahu ani nedoporučil tak to bude v manuálu co za olej
vzduchový filtry jsou většinou molitanový tak stačí vyprat a lehce navlhčit olejem..asi stačí jakýkoliv,ale jsou k tomu i speciál oleje.Já ho lehce poprášil WD-čkem bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
14.04.2008 10:17:37
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

a kua zaklety WD-čko bigsmile, jedne ho dat fsude smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
nawrc (Člen)
14.04.2008 11:16:04
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Tu prasklinu uvidíš, když se podíváš kolem výfuku, tak je vidět. Olej měnit nemusíš, pažout si míchá sám!!! Lil sem tam Castrola na dvoutakty, nevim přesně kerej, ale označení se stejně změnilo. Vem určitě vodníka, rozdíl v ceně je asi 5-7tis ale je určitě lepší, vzducháče bych nebral. Pozor na svíčku, chce to pořádný kvalitní, jinak odchází tak po cca.1500-2000km. Údržba v poho a náhradní díly nejsou nijak moc drahý, zlatej střed.


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
Billy (Člen)
14.04.2008 12:51:29
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Ja si pomatuju ze jsem mel vycistenou CZtu odkarbonovanou a lil sem still do retezovejch pil ten cervenej olej do benalu meli ho rozlivanej za nejakejch 150kacen litr myslim. To je jedno neco dobryho tam lit budou. A asi sem spatne oddelil otazko na to jakej olej na mazani motoru ne do benzinu, a ve variatoru je taky nejakej oil se priznavam ze sem ani nevedel ze je tam nejakej idontknow. Jo dobry takze vodnika smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
K.a.s.y.m. (Člen)
14.04.2008 13:34:40
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

ve variatoru ne,ale za variatorem je ještě jeden převod ozubenejma kolama a tam je olej.a poměrně drahej.Ale dneska už prodávají i malý balení a ne jen litrovky jako jsme to koupil ja tak to jde.
Vodník je určitě lepšísmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
14.04.2008 13:39:24
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Proč je voda lepčí?idontknow ...se spoustou hadic, chladičem atd..

K.a.s.y.m. (Člen)
14.04.2008 13:52:37
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Mour psal:

Proč je voda lepčí?idontknow ...se spoustou hadic, chladičem atd..

máš stálejší teplotu a v létě ten motor tak netrpí přehříváním a v zimě se lépe ohříva.....o vlivu na emise mluvit radši nebudu bo mě to nezajímá.
zase na druhou stranu je ten motor složitější a těžší.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
14.04.2008 13:56:19
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Kasym: ..asi máš pravdu, i když u těhletech přibližovadel bych volil spíš tu jednoduchost

K.a.s.y.m. (Člen)
14.04.2008 13:58:06
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Mour psal:

Kasym: ..asi máš pravdu, i když u těhletech přibližovadel bych volil spíš tu jednoduchost

Já taky proto mám Neose...jednodušeji už to prostě nejde


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
14.04.2008 14:18:58
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:

Kasym: ..asi máš pravdu, i když u těhletech přibližovadel bych volil spíš tu jednoduchost

Já taky proto mám Neose...jednodušeji už to prostě nejde

bigsmile ...no táta taky ...sem jel v neděli na "vyjížďku" a za dvě hodiny jsem najel neuvěřitelných 76 km goodbigsmilesick

K.a.s.y.m. (Člen)
14.04.2008 14:22:18
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:

Kasym: ..asi máš pravdu, i když u těhletech přibližovadel bych volil spíš tu jednoduchost

Já taky proto mám Neose...jednodušeji už to prostě nejde

bigsmile ...no táta taky ...sem jel v neděli na "vyjížďku" a za dvě hodiny jsem najel neuvěřitelných 76 km goodbigsmilesick

No to jsi měl pěkný odpolednesmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
14.04.2008 14:25:12
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:


Já taky proto mám Neose...jednodušeji už to prostě nejde

bigsmile ...no táta taky ...sem jel v neděli na "vyjížďku" a za dvě hodiny jsem najel neuvěřitelných 76 km goodbigsmilesick

No to jsi měl pěkný odpolednesmile1

...a tak musím najet ješte 910 km bigsmile ..při tomto "tempu" 23,94 hodin v sedle goodsickbigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
14.04.2008 14:34:45
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:


bigsmile ...no táta taky ...sem jel v neděli na "vyjížďku" a za dvě hodiny jsem najel neuvěřitelných 76 km goodbigsmilesick

No to jsi měl pěkný odpolednesmile1

...a tak musím najet ješte 910 km bigsmile ..při tomto "tempu" 23,94 hodin v sedle goodsickbigsmilebigsmile

Já to mám teď po výbrusu...vyjedu nádrž a bude se jezdit už normálně.....teda omezení tam není jen to co mám v hlavě. smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
15.04.2008 09:44:55
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

tady sem nasel zajimavej inzerat ale kilometry jsou zajimavy na fotce bigsmile
http://motorky.hyperinzerce.cz/skutry/i … rce1217716
tos aji kdyby to melo 15tis. neni to preci jen bandit kterej vydrzi hodne ale neni to tka tesne pred GO na motor ? Sem zvyklej ze 50 obsah to nalita tak 12 tis. a GO je jasna vec tak nevim jak u tohoto


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
K.a.s.y.m. (Člen)
15.04.2008 10:08:09
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Při 14 000 je zralej akorát na výbrus to poznáš jednoduše...bude se blbě rozjíždět a při přidání plynu v nížších otáčkách ale už na zabranou spojku se mu nebude chtít rozjed..klika a ložiska vydrží ještě tak 25 000.
http://www.scootland.cz/skutr-peugeot-s … pe-2-50-1/
trochá infa


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
15.04.2008 12:47:48
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Tak nakonec to bude novej pazout speedfight2 50ccm vodnik smile1 tatik se praskne pre pres kapsu. Akorat tedka najit v co nejblizsim okoli prodejce a objedna se to.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
miaaow (Člen)
15.04.2008 21:09:26
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

mate na to asi necelych 10 minut + nutnou plnou registraci, ale podle me vyhodny kup good http://www.aukro.cz/item343896248_skutr … _novy.html


Zkusit se má všechno!
Ton@l (Člen)
01.07.2008 20:43:11
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

mam dotaz co rikate na skutr http://www.scootland.cz/skutr-keeway-matrix-50/
keeway matrixhelpidontknow


Vzdy muze byt hur :-)
nicola.foxx (Člen)
01.07.2008 21:41:16
Offline

Re: Skutr do skupiny AM pro holku nový a jaky? ( vyber znacky a typu)

Ton@l psal:

mam dotaz co rikate na skutr http://www.scootland.cz/skutr-keeway-matrix-50/
keeway matrixhelpidontknow

Kluk co dela servis na masiny to strasne hanil. Kentoa a Keeway jsou prej strasny srace, ale je rad kdyz si to lidi kupujou a muze na nich videlat za servis. Ja bych nebral nic jinyho nez osvedceny znacky jako Peugeot, Gilera, Piagio atd..


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr