Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » klín pod motor

rachec (Nový člen)
04.07.2008 19:41:18
Offline

klín pod motor

help Čau,vím,že je tady bandit forum,ale neporadil by prosím někdo:chci si nechat udělat klín na SV650 a potřeboval bych rozměry nebo nějaký návod,jak to vykouzlit....spíš vyrobit,než vykouzlit smile1 pokud někdo máte rady či něco k tématu,budu jen rád. Díky.

harris (Člen)
04.07.2008 19:47:02
Offline

Re: klín pod motor

rachec psal:

help Čau,vím,že je tady bandit forum,ale neporadil by prosím někdo:chci si nechat udělat klín na SV650 a potřeboval bych rozměry nebo nějaký návod,jak to vykouzlit....spíš vyrobit,než vykouzlit smile1 pokud někdo máte rady či něco k tématu,budu jen rád. Díky.

Přihlas se k nám na fórum www.suzukisv.cz good


změna je život... měním čtyři za dva
harris (Člen)
04.07.2008 20:00:42
Offline

Re: klín pod motor

a nebo zkus www.motolamino.com mají ho tam i s úchytama za docela solidní prachy good


změna je život... měním čtyři za dva
Koldan (Člen)
05.07.2008 16:16:40
Offline

Re: klín pod motor

musíš mít kopyto, tzn buď ho vytvoříš z tvrzeného polyšu, což ti asi moc nepude,nebo prostě vemeš jinej klín a podle něj uděláš kopyto. Pokud nemáš s laminováním vůbec žádné zkušenosti,připrav se,že od pryskyřice bude zasranej celej barák,smrdět bude taky vše a výsledek bude asi nevalný. Já mám doma ještě plátno,vlákna i pryskiřici a dokonce rozdělané kopyto na bandita,ale už se mi s tím nechce srátheadshake


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
rachec (Nový člen)
05.07.2008 18:27:20
Offline

Re: klín pod motor

ouky douky,díkes za rady a Koldan,ta tvoje mašina vyzerá brutálně ;-) good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr