Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Ma smysl menit do Rakouska lauf?

Mek (Člen)
30.06.2008 10:45:48
Offline

Ma smysl menit do Rakouska lauf?

Chystam se na tejden na masine do Rakouska. Mam dat originalni lauf? Na ladak nemam homologaci. Mate s rakouskejma policajtama nejaky zkusenosti? help

Monty Jack (Člen)
30.06.2008 10:48:54
Offline

Re: Ma smysl menit do Rakouska lauf?

Mek psal:

Chystam se na tejden na masine do Rakouska. Mam dat originalni lauf? Na ladak nemam homologaci. Mate s rakouskejma policajtama nejaky zkusenosti? help

Ty speciálně tam ten orginál dej evil


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Mek (Člen)
30.06.2008 10:52:03
Offline

Re: Ma smysl menit do Rakouska lauf?

No pravda je, ze zvuk myho laufu je celkem brutalni bigsmile

Michal Dk (Člen)
30.06.2008 11:06:17
Offline

Re: Ma smysl menit do Rakouska lauf?

Bez homologace ani ránu jsou schopný kvůli tomu zabavit motorku.

XJelen (Člen)
30.06.2008 20:28:47
Offline

Re: Ma smysl menit do Rakouska lauf?

Taky jsem ho měnil, a když jsem pak slyšel taloše s monstrama na termiňónech, tak jsem si říkal, že zbytečně.
Ale vysvětluj to sedlákovi s placatou čepicí, těch pár šroubů je míň práce než tlačit motyku kámošovi na vozejk, když už teda pro tebe potom přijede.smile1


Strýcfajtr !!!
Kotlas (Člen)
30.06.2008 23:18:17
Offline

Re: Ma smysl menit do Rakouska lauf?

Mek psal:

Chystam se na tejden na masine do Rakouska. Mam dat originalni lauf? Na ladak nemam homologaci. Mate s rakouskejma policajtama nejaky zkusenosti? help

já tam byl s ucpávkou v ladáku bos, myslím že sem ji měl zbytečně, protože sem potkal češi co jeli asi 500 km v rakousku po plátně na gumách, bez ucpávky na bosu taky a ještě neměli dálniční známkubigsmile a to bez ass ale já bych tam bez ucpávky nebo bez originálu nejel, znám pár zkušeností od kámošu co jim třeba tahali rádia z aut atd. asi to tam není sranda...


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
jardagsf (Člen)
01.07.2008 05:57:23
Offline

Re: Ma smysl menit do Rakouska lauf?

mam obresterajch za rohem a byly doby kdy jsem tam byl s moto vic jak doma a nikdy jsem cajty nepotkal = zadny problem , na hranicich prudili nasi smile2


MOTO KOZZI GRISO
gore (Člen)
01.07.2008 10:56:11
Offline

Re: Ma smysl menit do Rakouska lauf?

..taky sem tam parkarat byl na TeLeti s bossama a zadnej problem good ale chapu obavy pac 6-kilo bandaska musi met zvuk daleko brutalnejsiidontknowbigsmilebigsmile coolcoolsmokinsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Mek (Člen)
01.07.2008 11:27:56
Offline

Re: Ma smysl menit do Rakouska lauf?

tak nejak sem nikdy netvrdil, ze 6-tka bandaska ma brutalnejsi zvuk nez TeLe. Pokud me nebudou policajti stavet, ta je jasny, ze je to bez problemu. Spis sem chtel vedet, jestli ma nekdo zkusenosti s tim, jak se rakousky policajti tvarej na nehomologovanej lauf, kdyz  by me staveli

ross (Člen)
01.07.2008 11:37:16
Offline

Re: Ma smysl menit do Rakouska lauf?

Mek psal:

tak nejak sem nikdy netvrdil, ze 6-tka bandaska ma brutalnejsi zvuk nez TeLe. Pokud me nebudou policajti stavet, ta je jasny, ze je to bez problemu. Spis sem chtel vedet, jestli ma nekdo zkusenosti s tim, jak se rakousky policajti tvarej na nehomologovanej lauf, kdyz  by me staveli

pokud tě zastaví, tak špatně

a určitý poznámky bez s nadsázkoupussybigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Mek (Člen)
01.07.2008 12:50:48
Offline

Re: Ma smysl menit do Rakouska lauf?

uz sem nejakej patek chodim, tak vim, ze spousta veci se nesmi brat vazne bigsmilegood

KOŽON (Člen)
05.07.2008 20:54:08
Offline

Re: Ma smysl menit do Rakouska lauf?

Právě jsem se s Rakouska vrátil a ve Vídňi stáli s takovou šikovnou mašinkou a měřili hlučnost....zrovna drtili nějakou R6
...dal bych origo,nebo alspoň homologovanýidontknow

yello (Člen)
06.07.2008 00:36:08
Offline

Re: Ma smysl menit do Rakouska lauf?

Homolog,a s glejtem.Vyrazenej nestaci.


...che palle !!!
barynek (Člen)
06.07.2008 09:49:14
Offline

Re: Ma smysl menit do Rakouska lauf?

yello psal:

Homolog,a s glejtem.Vyrazenej nestaci.

no to by ale mělo ne? Přeci když mam na laufu E4 tak proč jako by mě měli poslat domu? Chápu, že někdo to tam může udělat home-made ale i tak, jednou je homologovanej tak hotovo...idontknow


Bandit 4EVER!!!
Michal Dk (Člen)
06.07.2008 10:43:13
Offline

Re: Ma smysl menit do Rakouska lauf?

Mám k němu taky kartičku v německu nutnost dokládá to homotogaci na model motocyklu pro který je koncovka určena.Model pro který je koncovka určena na laufu vyznačen není.headshake

XJelen (Člen)
06.07.2008 11:28:13
Offline

Re: Ma smysl menit do Rakouska lauf?

navíc to homologační číslo mám vylepený na rámu. Součást dodávky LeoVince.


Strýcfajtr !!!
barynek (Člen)
06.07.2008 12:27:52
Offline

Re: Ma smysl menit do Rakouska lauf?

Michal Dk psal:

Mám k němu taky kartičku v německu nutnost dokládá to homotogaci na model motocyklu pro který je koncovka určena.Model pro který je koncovka určena na laufu vyznačen není.headshake

v tom případě mě čeká hledáníbad


Bandit 4EVER!!!
Michal Dk (Člen)
06.07.2008 12:40:22
Offline

Re: Ma smysl menit do Rakouska lauf?

barynek psal:
yello psal:

Homolog,a s glejtem.Vyrazenej nestaci.

no to by ale mělo ne? Přeci když mam na laufu E4 tak proč jako by mě měli poslat domu? Chápu, že někdo to tam může udělat home-made ale i tak, jednou je homologovanej tak hotovo...idontknow

Jo ještě ani domu tě nepošlu zakážou ti pokračovat v jízdě,(odvoz vozík kámoš)  daj flastr když na něj nemáš v Rakousku zabavěj movitý věci na pokrytí pokuty.Policajti v A jsou nekompromisní.Tak hledej to se vyplatí.good

Mek (Člen)
06.07.2008 21:04:01
Offline

Re: Ma smysl menit do Rakouska lauf?

ja uz sem lauf radsi vymenil. Sice to ma zvuk jak vysavac, ale tech par dni to vydrzim. Akorat se za mnou nikdo neotaci :)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr