Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » De na 3 valce

čočkin (Člen)
04.07.2008 19:46:07
Offline

De na 3 valce

Jede z niceho nic na 3 valce, studena i tepla, svickou to neni, zkousel jsem novou, fajfka jiskru hazi, 4 valec skoro nejede, svod je mnohem studenejsi nez ostatni. Benzin tam jde,  motorka po pridani plynu strasne kouri. Nevim, nemohlo by to bejt civkou nebo jak se tomu ted rika?


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
losmiros (Člen)
04.07.2008 21:13:51
Offline

Re: De na 3 valce

nejsem si jist, bo nejsem odbornik, ale nekdo tady rikal, ze civka je pro dva valce stejna, takze to by asi nesli dva valce.
ve valci se muze svicka chovat jinak, nez venku na vzduchu, ale nevim


on the road
Michal Dk (Člen)
04.07.2008 21:45:35
Offline

Re: De na 3 valce

Počti http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=5670 good

Editoval osiris (15.07.2008 17:33:06)

Michal Dk (Člen)
04.07.2008 21:53:46
Offline

Re: De na 3 valce

Nebo zadej do hledat ,,jede na tři válce" je toho tam dost.

Monty Jack (Člen)
06.07.2008 17:52:30
Offline

Re: De na 3 valce

Na jebce jsme u vynechávajícího válce na Killerovu radu vypustili karburátor, znova naplnili a od té doby jede jak z praku good


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
xrohy (Člen)
06.07.2008 18:25:23
Offline

Re: De na 3 valce

A nebo ti to něgdo vyměnil za Triumphsmokin


Čaroděj Dobroděj 8-)
Ondráš (Člen)
06.07.2008 23:50:25
Offline

Re: De na 3 valce

cockin psal:

Jede z niceho nic na 3 valce, studena i tepla, svickou to neni, zkousel jsem novou, fajfka jiskru hazi, 4 valec skoro nejede, svod je mnohem studenejsi nez ostatni. Benzin tam jde,  motorka po pridani plynu strasne kouri. Nevim, nemohlo by to bejt civkou nebo jak se tomu ted rika?

Když to kouří, tak to většinou spaluje olej. Možnost je, že se ti do válce dostává olej a jak se to míchá s tím benzínem, tak to nechytne... Přesto se jako směs dostane do výfuku a tam se přemění na kouř. Doufej, že to pravda není, páč oprava by nemusela být levná.help
No je to nápad... Jak moc je reálný nevím. Napsaný je to blbě, ale doufám, že mě pochopíte smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
čočkin (Člen)
07.07.2008 01:04:12
Offline

Re: De na 3 valce

Cus. Asi uz jsem to opravilsmile1, po zkouseni svicek, kabelu a vymene civek najednou cumim a pod motykou louze benzinusmile2 napadali me hrozny vecibad, nakonec jsem rozebral karbec a objevil nad plovakem nad tim soupatkem asi milimetrovej kaminekpussy, takze to nezaviralo a furt tam tek benzin, ulejvalo se to cim dal vic az zacal vytejkat u mezisvodu. Uz to zase slape na 4hrncegood, jen to strasne kourismokin ale to se asi vypaluje ten nateklej benzin. Zejtra to necham bezet dyl a kdyz tak napisu. cool


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Ondráš (Člen)
07.07.2008 08:21:17
Offline

Re: De na 3 valce

Být tebou, tak by zkontroloval jestli ti nenatekl benzín do oleje.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
čočkin (Člen)
09.07.2008 02:08:33
Offline

Re: De na 3 valce

Covece asi tam neco benzinu nateklo, vadi to hodne nebo se casem odpari nebo spali? Zrovna mam po vymene oleje a filtru! pussysick


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Ondráš (Člen)
09.07.2008 07:21:41
Offline

Re: De na 3 valce

Otázka je kolik... Ale myslím, že lepší je dát litr za nový olej než 10 tis za zadřený motor.helpsurprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mi (Člen)
09.07.2008 07:44:30
Offline

Re: De na 3 valce

Ondráš psal:

Otázka je kolik... Ale myslím, že lepší je dát litr za nový olej než 10 tis za zadřený motor.helpsurprised

bigsmile svatá pravda..


svět je cirkusovej stan
Kaya (Člen)
09.07.2008 10:03:55
Offline

Re: De na 3 valce

Pokud máš benzín v oleji,tak to docela nebezpečná věc.Kromě toho že ten olej blbě maže jsem na vlastní oči viděl(sice u plechovky) roztrženej motor po té ,co tenhle benzín v bloku bouchnul.Sice se tam dostal jinou cestou,přes AC pumpu,Ale to je jedno.

Jenduš B6 (Nový člen)
13.07.2008 00:18:55
Offline

Re: De na 3 valce

Přesně tuto pussy jsem řešil v červnu. Odkal všechny karboše a bude to gút a ještě to pojisti paliv.filtříkem.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr