Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Další padlá

bobin (Člen)
12.07.2008 19:03:31
Offline

Další padlá

No tak jsem včera zažil jaký to je.Sice mi spadlsa jen ze stojánku,ale opravdu nic prijemnýho to není.žádný velký škody ale neco se přeci jen zkurvilo,no znáte to,ne.Zlomena páčka spojky,zadní blinkr to taky kvalitne odsral a plast pod sedlem je škráblej a vyko na motoru taky škráblí.Poradte kde sehnat nejaky díli,traba i z použitý.Díkyredfacesurprised

barynek (Člen)
12.07.2008 20:20:30
Offline

Re: Další padlá


Bandit 4EVER!!!
Kelly01 (Člen)
12.07.2008 20:25:09
Offline

Re: Další padlá

Ze stojánkusurprised

To je standartnísmile1

Narovnáš vidle,stříkneš co se dá a fertygevil


God Save The Queen!
Tomas600N (Člen)
12.07.2008 21:34:36
Offline

Re: Další padlá

Kelly01 psal:

Ze stojánkusurprised

To je standartnísmile1

Narovnáš vidle,stříkneš co se dá a fertygevil

goodgoodgood
taky mi kdysi spadla ze stojanku a taky to byly jen vidle a cely předekbigsmilebigsmile

tomB12 (Člen)
12.07.2008 22:02:01
Offline

Re: Další padlá

Stojánek nasere bigsmile páčku koupíš kdekoli, blinkr slep a na zbytek brzy zapomeneš. Veř tomu že pokud to nebudeš lakovat, tak ti už nespadne smile1 jestli to vyšperkuješ tak ti to padne zas bigsmile to je zákon schválnostibigsmile

XJelen (Člen)
13.07.2008 08:56:01
Offline

Re: Další padlá

barynek psal:

www.motopuzzle.cz

no tam bych byl vopatrnej (pokud nejsi místní) nějaký trable jsem tam řešil, ale nakonec se k tomu postavil férově.
www.motovraky.cz byl daleko vstřícnější, pak ještě www.motobouracky.cz a z novejch dílů partsdepot (víko atd.), nebo Elit (páčky třeba)good


Strýcfajtr !!!
zdenek 1 (Člen)
13.07.2008 09:13:25
Offline

Re: Další padlá

jo jo,to znám koupil jsem ženě SVčko,dojel jsem s ním domů (cca300 kikláků) zaparkoval v garáži na bočák,otočil jsem se ,sundávám si přilbu a mrd , rána a už leželo!surprisedto bylo kurevbigsmile,páčka v pussy,blinr v pussy,však to znáte!bigsmile


když to jede,je to OK
barynek (Člen)
13.07.2008 09:13:48
Offline

Re: Další padlá

XJelen psal:
barynek psal:

www.motopuzzle.cz

no tam bych byl vopatrnej (pokud nejsi místní) nějaký trable jsem tam řešil, ale nakonec se k tomu postavil férově.
www.motovraky.cz byl daleko vstřícnější, pak ještě www.motobouracky.cz a z novejch dílů partsdepot (víko atd.), nebo Elit (páčky třeba)good

já něříkám, že je to to nej, ale vím že to tu borci občas házej, tak mi to napadloidontknow. Zatím jsem nic náhradního nepotřeboval a na ty ostatní weby jsem si nemohl vzpomenout...redface


Bandit 4EVER!!!
Michal Dk (Člen)
13.07.2008 09:34:57
Offline

Re: Další padlá

Kelly01 psal:

Ze stojánkusurprised

To je standartnísmile1

Narovnáš vidle,stříkneš co se dá a fertygevil

Von to ale nechce prodávatbigsmilebigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr