Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » V zari bych chtel jet Italii ...

sonyk (Člen)
17.07.2008 19:27:28
Offline

V zari bych chtel jet Italii ...

Cuss buss bando sezona v pulce a ja mam najeto hrozne malo km a u nas kdyz mam volno pocasi na pussy. Cim dal vic ve me vre ze se na konci zari seberu a pojedu treba pres Trento do verony jen tak tam, dva dny tam pobejt pojezdit po okoli a zase zpatky cca 5 dni vejlet pocitam cesta tam a z5 1600km a tam tak 1000 pojezdit, spat jedinev penziku pac ja stany nesnasim smile1 ty tri dny na smani se daj financne krasne utahnout snad. jenze sem sam a samotnymu se mi jet nechce pac batuzek dovcu asi nedostane a jedna motorka taky neni dobry. Je tu nejaky turista zduraznuji turista co by se treba pridal? odjezd treba ctvrtek brzo rano navrat podnedli nedele nebo utery to uz by bylo fuk. nebo jinej termin me je to fuk. si volno vemu podle toho. a jeste mam conti road attack na predku vzorek tak 4mm vydrzi to jeste tak 3000km bo ne? hh ja jen jestli mam pocitat s novou pneu na cestu abych vcas objednalgood

Za dobre pripominky a navrhy dekujigood

za blbe a vtipne taktez dekuji aspon se pobavimebigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Bandit (Člen)
17.07.2008 20:42:34
Offline

Re: V zari bych chtel jet Italii ...

No nápad to není špatněj good !!! uvidim,možná bych se přidal !!! s dovolenou to je v pohodě help !!!


Traktor patří na pole !!!
VikecB12 (Člen)
17.07.2008 20:48:39
Offline

Re: V zari bych chtel jet Italii ...

akorát si koncem září sebou nezapomeň přibalit zimní výbavugoodbigsmile
Ale pokud ti počasí vyjde,tak to musí být supr,žádný davy tůristůgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
sonyk (Člen)
17.07.2008 21:51:02
Offline

Re: V zari bych chtel jet Italii ...

zari snad jeste zima nebude potrebasmile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Monty Jack (Člen)
17.07.2008 22:06:42
Offline

Re: V zari bych chtel jet Italii ...

Hele my sice chtěli jet švýcary, ale asi padli kumpáni. tak budeme muset změnit plány.
Takže bysme to mohli eventuelně probrat ... ale konec září je fakt hafo pozdě.


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
K.a.s.y.m. (Člen)
18.07.2008 07:33:54
Offline

Re: V zari bych chtel jet Italii ...

4mm na roadu vepředu v pohodě vydrží do další sezóny...tu by jsi nesjel ani vzadu za tuhle dovolenou.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
18.07.2008 08:12:05
Offline

Re: V zari bych chtel jet Italii ...

Ja mam prave od 4 srpna dofcu 14 dnu a co melo byt neklaplo tak nevim co bude, skoda ze to neni driv idontknow


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
sonyk (Člen)
18.07.2008 17:13:03
Offline

Re: V zari bych chtel jet Italii ...

Billy psal:

Ja mam prave od 4 srpna dofcu 14 dnu a co melo byt neklaplo tak nevim co bude, skoda ze to neni driv idontknow

no konec zari je asi na pikatchu takze co konec sprbna prelom zari? by slo uz ne?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
pecik (Člen)
18.07.2008 17:43:36
Offline

Re: V zari bych chtel jet Italii ...

Dvakrat jsem jel v pulce zari ,a pocasi vzdy super.Ale jel jsem az po predpovedi pocasi.Loni kdyz jsem prijizdel a jel pres resia passo tak tam byl poprasek snehu,ale jen rano.Pak uz bylo 4 dny azuro.Ale na rano to chce se uz teplej oblect,a hlavne teple rukavice !!!
Ale jinak zari je to v dolomitech nejlepsi,malo lidi,ubytovani je vsude volne,a hlavne neni uz hic.
Stastnou cestu.


suzuki gsf 1200 s BANDIT,r.v.2004
Billy (Člen)
18.07.2008 18:27:11
Offline

Re: V zari bych chtel jet Italii ...

No jo no jenze ja mam uz 2 mesice nahlasenou od 4 srpna na 14 dni a proste s tim nic nemuzu udelat, odviji se to podle prace ktera ej potreba naplanovat a terminy jsou terminy, bohuzel to nejde prehazovat, trosku me to mrzi no, ale kdyby nekdo jel treba tady v CR na dofcu nebo na slovensko v tomto terminy nahodou a chtel dalsi lidi tak sem za a jel bych a to moc rad good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
sonyk (Člen)
18.07.2008 20:58:17
Offline

Re: V zari bych chtel jet Italii ...

ja prave muzu az po 20 srpnu pac kolega(bracha) jedena dovolenou zacatkem srpna a jeden z nas musi na fimre zustat


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr