Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Plís navigace

PALOUS (Člen)
17.07.2008 21:52:57
Offline

Plís navigace

PDA mě kleklobadjako teda vobrazofka a tak já kliďas sem s ním ve vsteku šlehnul vo asfaltbadA tak bych rát nějakou navigaci za gut penís páč stejně s ní jezdím enduro vloškybigsmile.Poradíte mě někdo?PDA už nechci je mě nasickbadcoolsmokinDěkujiredface


Jebat motorky :-)
sonyk (Člen)
17.07.2008 21:55:54
Offline

Re: Plís navigace

PALOUS psal:

PDA mě kleklobadjako teda vobrazofka a tak já kliďas sem s ním ve vsteku šlehnul vo asfaltbadA tak bych rát nějakou navigaci za gut penís páč stejně s ní jezdím enduro vloškybigsmile.Poradíte mě někdo?PDA už nechci je mě nasickbadcoolsmokinDěkujiredface

sry za ot ale takovej klidas sem taky


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
luig (Člen)
17.07.2008 21:57:35
Offline

Re: Plís navigace

jakejkoliv mobil se symbianemgood


Ne asi
spidys (Člen)
17.07.2008 21:58:52
Offline

Re: Plís navigace

TomTom One - novej vychází asi na dva půl nebo tři, ale myslim si, že se dá sehnat někde starší levnějc...


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
PALOUS (Člen)
17.07.2008 22:02:16
Offline

Re: Plís navigace

Luig mám E65 ale nechci zas nějakej ten modul bo cobada nemíním kupovat novej mobilsmile1
Izer nahoť mě nějakej ten stránku ta cena je libovágoodjo a aktualizace jako má garmin za 10 hadrů mě sou ukradený páč vobjížďky sou značený voranžovou šipkoubigsmile


Jebat motorky :-)
nicola.foxx (Člen)
17.07.2008 22:07:58
Offline

Re: Plís navigace

PALOUS psal:

Luig mám E65 ale nechci zas nějakej ten modul bo cobada nemíním kupovat novej mobilsmile1
Izer nahoť mě nějakej ten stránku ta cena je libovágoodjo a aktualizace jako má garmin za 10 hadrů mě sou ukradený páč vobjížďky sou značený voranžovou šipkoubigsmile

Kup si TOMTOM a vic nemusis resit. Ceny jsou na nej priznivy a je to daleko lepsi nez ostatni navigace. Pres internet muzes aktualizovat mapy. Je to jednoduchy a i celkem maly. good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Kelly01 (Člen)
17.07.2008 22:16:14
Offline

Re: Plís navigace

PDA ne? Škodasmile1,teď je v nabídce A636N za 3500 s 2GB kartou-prodává známej..
A po hardresetu jsem tam u sebe nahrál TT7 a iGo8,takže bych se toho nebál.
Jinak za 3500 te´d koupil známej v OV funglofku s igo8 za 3500smokin


God Save The Queen!
spidys (Člen)
17.07.2008 22:19:38
Offline

Re: Plís navigace

Třeba tu:
http://www.palmpc.cz/tomtom-one-v-3/
a nebo tu:
http://www.cybex.cz/GPS/GPS-do-auta/TOM … gorie=387/

Nenakupoval sem od žádnýho z jmenovaných jen sem kdysi volal do toho shopu PalmPC, že potřeuju záložní baterku do svýho ASUSu PDA a ten týpek mi řek, že to se nedělá a taktně mi naznačil, že buď mám PDA používat bez záložní baterky nebo si koupit nový. Ve finále sem koupil přes e-shop tutéž baterku odněkud z Ostravy asi za 50,- Káčé, přišla cca do týdne, musel sem vzít do ruky pájku, ale PDA šlape jak před tím. Toť moje zkušenost - myslim, že je dobrý takový věci vědět... bigsmile

Jinak já ho umim sehnat za 2.800,- Káčé s DéPécHá good


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
gore (Člen)
17.07.2008 22:19:40
Offline

Re: Plís navigace

...ser na to!!!!!goodcoolsmokinsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
PALOUS (Člen)
17.07.2008 22:23:12
Offline

Re: Plís navigace

Kelly01 psal:

PDA ne? Škodasmile1,teď je v nabídce A636N za 3500 s 2GB kartou-prodává známej..
A po hardresetu jsem tam u sebe nahrál TT7 a iGo8,takže bych se toho nebál.
Jinak za 3500 te´d koupil známej v OV funglofku s igo8 za 3500smokin

Tak s tím 636 sem právě flákbigsmileale dnes sem čuměl po tej ráně v datartu na čerňáku na nějakej malej fajnovej Tom tom asi za necelý 4 a moc pěkný a hlavně malýgood


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
17.07.2008 22:23:45
Offline

Re: Plís navigace

gore psal:

...ser na to!!!!!goodcoolsmokinsmokinsmokin

už pícháš?coolsmokinsmokinsmokin


Jebat motorky :-)
spidys (Člen)
17.07.2008 22:24:09
Offline

Re: Plís navigace

PALOUS psal:
Kelly01 psal:

PDA ne? Škodasmile1,teď je v nabídce A636N za 3500 s 2GB kartou-prodává známej..
A po hardresetu jsem tam u sebe nahrál TT7 a iGo8,takže bych se toho nebál.
Jinak za 3500 te´d koupil známej v OV funglofku s igo8 za 3500smokin

Tak s tím 636 sem právě flákbigsmileale dnes sem čuměl po tej ráně v datartu na čerňáku na nějakej malej fajnovej Tom tom asi za necelý 4 a moc pěkný a hlavně malýgood

Noo to bude to TomTom One bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Pavel Bandita (Člen)
17.07.2008 22:25:36
Offline

Re: Plís navigace

Peťa si kupovala nedávno Tom Tom a kolem trojky nová i s mapama evropy tek se zeptej jí jak je spokojená?


Bandit Pičččččččččččččččooooooooo
PALOUS (Člen)
17.07.2008 22:30:50
Offline

Re: Plís navigace

spidys psal:

Třeba tu:
http://www.palmpc.cz/tomtom-one-v-3/
a nebo tu:
http://www.cybex.cz/GPS/GPS-do-auta/TOM … gorie=387/

Nenakupoval sem od žádnýho z jmenovaných jen sem kdysi volal do toho shopu PalmPC, že potřeuju záložní baterku do svýho ASUSu PDA a ten týpek mi řek, že to se nedělá a taktně mi naznačil, že buď mám PDA používat bez záložní baterky nebo si koupit nový. Ve finále sem koupil přes e-shop tutéž baterku odněkud z Ostravy asi za 50,- Káčé, přišla cca do týdne, musel sem vzít do ruky pájku, ale PDA šlape jak před tím. Toť moje zkušenost - myslim, že je dobrý takový věci vědět... bigsmile

Jinak já ho umim sehnat za 2.800,- Káčé s DéPécHá good

Čeče gut ale toto mě trápíbadUpozornění: Přístroj není vybaven slotem na SD karty, nelze tedy rozšířit paměť ani doinstalovat další mapové podklady.


Jebat motorky :-)
nicola.foxx (Člen)
17.07.2008 22:38:32
Offline

Re: Plís navigace

spidys psal:
PALOUS psal:
Kelly01 psal:

PDA ne? Škodasmile1,teď je v nabídce A636N za 3500 s 2GB kartou-prodává známej..
A po hardresetu jsem tam u sebe nahrál TT7 a iGo8,takže bych se toho nebál.
Jinak za 3500 te´d koupil známej v OV funglofku s igo8 za 3500smokin

Tak s tím 636 sem právě flákbigsmileale dnes sem čuměl po tej ráně v datartu na čerňáku na nějakej malej fajnovej Tom tom asi za necelý 4 a moc pěkný a hlavně malýgood

Noo to bude to TomTom One bigsmile

JOJO. Kolega v praci si to vcera koupil a je to fakt dobry.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
spidys (Člen)
17.07.2008 22:38:45
Offline

Re: Plís navigace

PALOUS psal:

Čeče gut ale toto mě trápíbadUpozornění: Přístroj není vybaven slotem na SD karty, nelze tedy rozšířit paměť ani doinstalovat další mapové podklady.

Jo jo je to shitka vořezaná, proto je tak levná - svůj účel to splní, jen po tom nesmíš chtít moc bigsmile
Pak jedině šáhnout po o chlup dražší alternativě...
Co třeba toto?
http://www.cybex.cz/GPS/GPS-do-auta/Tom … gorie=387/
Je to asi vo litránek dražší, ale umí to rozšiřující karty, modrej zub (Bluetooth), RDS dopravní info


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Ondráš (Člen)
17.07.2008 22:47:52
Offline

Re: Plís navigace

spidys psal:
PALOUS psal:

Čeče gut ale toto mě trápíbadUpozornění: Přístroj není vybaven slotem na SD karty, nelze tedy rozšířit paměť ani doinstalovat další mapové podklady.

Jo jo je to shitka vořezaná, proto je tak levná - svůj účel to splní, jen po tom nesmíš chtít moc bigsmile
Pak jedině šáhnout po o chlup dražší alternativě...
Co třeba toto?
http://www.cybex.cz/GPS/GPS-do-auta/Tom … gorie=387/
Je to asi vo litránek dražší, ale umí to rozšiřující karty, modrej zub (Bluetooth), RDS dopravní info

Jo. Tu mám půjčenou já.Odjeli jsme podle ní Slovensko. Asi si jí koupim taky.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
17.07.2008 22:58:04
Offline

Re: Plís navigace

Ondráš psal:
spidys psal:
PALOUS psal:

Čeče gut ale toto mě trápíbadUpozornění: Přístroj není vybaven slotem na SD karty, nelze tedy rozšířit paměť ani doinstalovat další mapové podklady.

Jo jo je to shitka vořezaná, proto je tak levná - svůj účel to splní, jen po tom nesmíš chtít moc bigsmile
Pak jedině šáhnout po o chlup dražší alternativě...
Co třeba toto?
http://www.cybex.cz/GPS/GPS-do-auta/Tom … gorie=387/
Je to asi vo litránek dražší, ale umí to rozšiřující karty, modrej zub (Bluetooth), RDS dopravní info

Jo. Tu mám půjčenou já.Odjeli jsme podle ní Slovensko. Asi si jí koupim taky.good

Ta vypada uz hodne vyvonene. Zkousel jste nekdo tu na motorku? Skoda, ze stoji takovou paletu.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Žirafa (Člen)
18.07.2008 07:43:55
Offline

Re: Plís navigace

Já mám asi dva měsíce TomTom One, dala jsem myslim necelý tři, je to ta nejlevnější od nich a spokojenost... po navigaci chci aby mě dovedla tam kam potřebuju... ne aby mi přehrávala písničky a tak...
S tim SD je to blbý že tam nejde ale já se stejně mimo ČR dostanu hodně vyjímečně... A bylo mi řečeno že by neměl bejt takovej problém smazat mapy co nepotřebuješ a hodit tam ty aktuální kam razíš...
Nevím... používám jen v plechovce a hlavně po Praze protože vyznat se tu je pro holku z vesnice peklo...
Ten XL je pěknej, ale zase asi zbytečně velkej, když jí chceš třeba jen strčit do kapsy když někam jdeš... a co se týče zobrazování tak bych řekla že je tam minimální rozdíl... ale má jiný výhody no...
Toť moje zkušenost a názor smile1


Jaký si to uděláš, takový to máš...
gore (Člen)
18.07.2008 08:36:11
Offline

Re: Plís navigace

PALOUS psal:
gore psal:

...ser na to!!!!!goodcoolsmokinsmokinsmokin

už pícháš?coolsmokinsmokinsmokin

...to je jasny kuwa good a zvladam to aj bez navigacegoodbigsmile coolsmokinsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
vorel (Člen)
18.07.2008 11:23:57
Offline

Re: Plís navigace

vogo, palous, pro tebe jedině garmin zumo vod touratechu na odpruženym držáku s topo mapou čr za pěkných 25


řikám si hurikán
Zdenda (Člen)
18.07.2008 13:05:41
Offline

Re: Plís navigace

Palous:

Mám  teď bezkonkurenční nabídku na Garmin Colorado, je to new GPSka vhodná do auta, motorku, loď, outdoor atd. Cena 8 000,- s kteroukoliv mapou, na kterou si od Garminu vzpomeneš.smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
18.07.2008 13:08:42
Offline

Re: Plís navigace

luig psal:

jakejkoliv mobil se symbianemgood

No to by tomu teda dal.ass


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Newada (Člen)
18.07.2008 14:00:59
Offline

Re: Plís navigace

vorel psal:

vogo, palous, pro tebe jedině garmin zumo vod touratechu na odpruženym držáku s topo mapou čr za pěkných 25

Vorel vogu pro Palouse jedině ta spešl navigace jak si podle ní jel onehdá sem tim směrem. Jednoduché ovládání a hlavně jedna z nejodolnějších. bigsmilebigsmilebigsmile


jak dlouho ještě?
ydom (Člen)
18.07.2008 14:50:42
Offline

Re: Plís navigace

http://www.agen.cz/produkt/64992/Test-n … e-test.htm já jsem si teď objednal tuhle, má antireflexni displej, zvýšenou odolnost stoji 3400kč a momentálně(za týden) jde na trh s vylepšeným softwarem pravděpodobně igo 8 za stejnou cenu.Uvidíme ale pátral jsem dlouho a tohle mi přišlo nejlepší cena/výkon.


Když nejezdím,tak tvořím...
spidys (Člen)
18.07.2008 15:28:12
Offline

Re: Plís navigace

ydom psal:

http://www.agen.cz/produkt/64992/Test-nejlevnejsich-navigaci-1-2-Evolve-CoolTraxx-recenze-test.htm já jsem si teď objednal tuhle, má antireflexni displej, zvýšenou odolnost stoji 3400kč a momentálně(za týden) jde na trh s vylepšeným softwarem pravděpodobně igo 8 za stejnou cenu.Uvidíme ale pátral jsem dlouho a tohle mi přišlo nejlepší cena/výkon.

No moc kladnejch ohlasů v diskuzi pod recenzí neni - hlavně značka pro mě naprosto neznámá.
Jak tam někdo v diskuzi pod recenzí zmínil, raději jít do Prestigio, TomTom a nebo iGo.
Cenově už to není zas až takovej rozdíl evil


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Kelly01 (Člen)
18.07.2008 16:50:10
Offline

Re: Plís navigace

za málo málosmile1


God Save The Queen!
ydom (Člen)
18.07.2008 16:54:27
Offline

Re: Plís navigace

spidys psal:
ydom psal:

http://www.agen.cz/produkt/64992/Test-nejlevnejsich-navigaci-1-2-Evolve-CoolTraxx-recenze-test.htm já jsem si teď objednal tuhle, má antireflexni displej, zvýšenou odolnost stoji 3400kč a momentálně(za týden) jde na trh s vylepšeným softwarem pravděpodobně igo 8 za stejnou cenu.Uvidíme ale pátral jsem dlouho a tohle mi přišlo nejlepší cena/výkon.

No moc kladnejch ohlasů v diskuzi pod recenzí neni - hlavně značka pro mě naprosto neznámá.
Jak tam někdo v diskuzi pod recenzí zmínil, raději jít do Prestigio, TomTom a nebo iGo.
Cenově už to není zas až takovej rozdíl evil

krom toho, že se jim u ní prošoupala nálepka, nic moc negativních ohlasů nevidím.. mapový podklady teleatlas,SIRF III a pokud bude nově IDO 8.. pak v cenovej hladině nevidím lepšíidontknow


Když nejezdím,tak tvořím...
Zdenda (Člen)
18.07.2008 22:10:48
Offline

Re: Plís navigace

ydom psal:
spidys psal:
ydom psal:

http://www.agen.cz/produkt/64992/Test-nejlevnejsich-navigaci-1-2-Evolve-CoolTraxx-recenze-test.htm já jsem si teď objednal tuhle, má antireflexni displej, zvýšenou odolnost stoji 3400kč a momentálně(za týden) jde na trh s vylepšeným softwarem pravděpodobně igo 8 za stejnou cenu.Uvidíme ale pátral jsem dlouho a tohle mi přišlo nejlepší cena/výkon.

No moc kladnejch ohlasů v diskuzi pod recenzí neni - hlavně značka pro mě naprosto neznámá.
Jak tam někdo v diskuzi pod recenzí zmínil, raději jít do Prestigio, TomTom a nebo iGo.
Cenově už to není zas až takovej rozdíl evil

krom toho, že se jim u ní prošoupala nálepka, nic moc negativních ohlasů nevidím.. mapový podklady teleatlas,SIRF III a pokud bude nově IDO 8.. pak v cenovej hladině nevidím lepšíidontknow

Nevidíš lepší? To nemyslíš vážně.surprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
PALOUS (Člen)
18.07.2008 23:42:01
Offline

Re: Plís navigace

Už se neperte páč se už peru s novou navi jábigsmile


Jebat motorky :-)
Marián (Člen)
19.07.2008 08:33:59
Offline

Re: Plís navigace

stejne to zas znicis...smile2


...sam mezi jebkarema...
Kelly01 (Člen)
19.07.2008 11:16:23
Offline

Re: Plís navigace

A já už na to PDA dopustit nedámsmile1

Tolik zábavy s instalací nových kradených softů a legalizováním map co si užiji mi nemůže žádná jednoůčelovka vynahraditsmokin


God Save The Queen!
ydom (Člen)
19.07.2008 11:37:09
Offline

Re: Plís navigace

Zdenda psal:
ydom psal:
spidys psal:


No moc kladnejch ohlasů v diskuzi pod recenzí neni - hlavně značka pro mě naprosto neznámá.
Jak tam někdo v diskuzi pod recenzí zmínil, raději jít do Prestigio, TomTom a nebo iGo.
Cenově už to není zas až takovej rozdíl evil

krom toho, že se jim u ní prošoupala nálepka, nic moc negativních ohlasů nevidím.. mapový podklady teleatlas,SIRF III a pokud bude nově IDO 8.. pak v cenovej hladině nevidím lepšíidontknow

Nevidíš lepší? To nemyslíš vážně.surprised

Ty jo?jestli v cenovej hladině víš o lepší, pak mi to napiš mám ji teprve objednanou, samozřejmě rád koupím za to málo peněz více muziky.good


Když nejezdím,tak tvořím...
spidys (Člen)
19.07.2008 12:59:10
Offline

Re: Plís navigace

Tů Palous: A co sis nakonec koupil? smile1


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Zdenda (Člen)
19.07.2008 13:19:51
Offline

Re: Plís navigace

ydom psal:
Zdenda psal:
ydom psal:


krom toho, že se jim u ní prošoupala nálepka, nic moc negativních ohlasů nevidím.. mapový podklady teleatlas,SIRF III a pokud bude nově IDO 8.. pak v cenovej hladině nevidím lepšíidontknow

Nevidíš lepší? To nemyslíš vážně.surprised

Ty jo?jestli v cenovej hladině víš o lepší, pak mi to napiš mám ji teprve objednanou, samozřejmě rád koupím za to málo peněz více muziky.good

Za 3500 koupím TT One u nás a venku za kopečkama kolem 120 Eur. Je to navi, která je už ověřená a maká dokonale, nehledě na jednoduchou dostupnost map, aktualizací a POI. Kamarád, který taky kouká pořád na každou korunu, po ní taky hrozně toužil, než se na německém foru dočetl jaké to má sw problémy a hlavně velké množství dětských chyb. Ta česká recenze je vůbec strašně objektivní, vše je strašně super a bez nedostatků. Například k čemu je mi nějaký trochu odolnější obal navigace, když je to stejně jenom navigace do auta (není vodotěsná. To že k tomu výrobce přibalil tužku, dává dost jasně najevo, že ovládat to jen tak prstem, nedej bože v moto rukavicích nebude asi žádná slast). No nic. Můj názor znáš, kup si co chceš. Hodně štěstígood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
19.07.2008 13:22:50
Offline

Re: Plís navigace

Palous, místo navi sis měl koupit lepší brejle! Lišejník, mraveniště atd tě nezklamou!smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
ydom (Člen)
19.07.2008 13:57:16
Offline

Re: Plís navigace

tak zrovna tt one jsem zavrhl jako první..do portugalska mě nezavedebad bez možnosti rozšíření kartou,interní paměŤ 512 MB je směšná..ještě jsem přemýšlel nad garminem nuvi 250,ale tam mě zas odradilo že nemá výstup na sluchátka, jezdíme s intercomem a předpokládám, že po připojení navigace na něj bude lehčí orientace v městech bez nutnosti čumět furt na displey..Předpokládám, že nověší model jenž mám objednaný už žádně problémy ze sw mít nebude. Ale ani ty předchozí nebyly nějak markantní, v mém okolí jsou 2 lidi co mají tomtomy a pirátské mapy a uplně bez problémů taky nejsouidontknow


Když nejezdím,tak tvořím...
spidys (Člen)
19.07.2008 14:35:47
Offline

Re: Plís navigace

Souhlasím se Zdendou...
Já si osobně raději nějakou tu stovku připlatim a půjdu do zavedený značky evil


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Zdenda (Člen)
19.07.2008 19:53:43
Offline

Re: Plís navigace

ydom psal:

tak zrovna tt one jsem zavrhl jako první..do portugalska mě nezavedebad bez možnosti rozšíření kartou,interní paměŤ 512 MB je směšná..ještě jsem přemýšlel nad garminem nuvi 250,ale tam mě zas odradilo že nemá výstup na sluchátka, jezdíme s intercomem a předpokládám, že po připojení navigace na něj bude lehčí orientace v městech bez nutnosti čumět furt na displey..Předpokládám, že nověší model jenž mám objednaný už žádně problémy ze sw mít nebude. Ale ani ty předchozí nebyly nějak markantní, v mém okolí jsou 2 lidi co mají tomtomy a pirátské mapy a uplně bez problémů taky nejsouidontknow

Jestiže spolíháš více na zvuk než na obraz, nevim nevim. Jedna komplikovanější křižovatka a uvidíš sám. Z toho už jsem vyléčenej. Tomtom One Europe má pokrytí Portugalska 84% a je tam dalších X zemí. Nehledě na to, že mapy můžeš dohrát třeba zvlášť. A směšných 512MB? Nevím jestli v navi potřebuješ mít celý svět. Já mám v Garminu celej Jadran (námořní mapa) a stačí mi 8MB. Samozřejmě, že nic není bez chyby. Nevím jak je na tom tvoje značka s podporou, ale v diskuzích píší, že ani po měsíci se jim nikdo neozval. Zkrátka to už neřeš, kup si co míníš, snad budeš spokojenej. good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
PALOUS (Člen)
20.07.2008 08:56:44
Offline

Re: Plís navigace

spidys psal:

Tů Palous: A co sis nakonec koupil? smile1

Navigon 2110.států 38 a hlavně to je malý a drží baterkugood


Jebat motorky :-)
gore (Člen)
21.07.2008 09:48:57
Offline

Re: Plís navigace

PALOUS psal:
spidys psal:

Tů Palous: A co sis nakonec koupil? smile1

Navigon 2110.států 38 a hlavně to je malý a drží baterkugood

..bigsmilesem zvedava surprised kolik jich z teho projedesidontknowbigsmile coolsmokinsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
PALOUS (Člen)
21.07.2008 13:02:35
Offline

Re: Plís navigace

gore psal:
PALOUS psal:
spidys psal:

Tů Palous: A co sis nakonec koupil? smile1

Navigon 2110.států 38 a hlavně to je malý a drží baterkugood

..bigsmilesem zvedava surprised kolik jich z teho projedesidontknowbigsmile coolsmokinsmokinsmokin

Už přestaň zas bodatsurprisedpáč seš moc zvědavábigsmilea ani nevíš že máš mezi haxnama laufredface


Jebat motorky :-)
gore (Člen)
21.07.2008 15:17:01
Offline

Re: Plís navigace

PALOUS psal:
gore psal:
PALOUS psal:


Navigon 2110.států 38 a hlavně to je malý a drží baterkugood

..bigsmilesem zvedava surprised kolik jich z teho projedesidontknowbigsmile coolsmokinsmokinsmokin

Už přestaň zas bodatsurprisedpáč seš moc zvědavábigsmilea ani nevíš že máš mezi haxnama laufredface

...bigsmileno prave ze uz to zas vim woegood ale tech statu se me zda fuck mocidontknowcoolsmokinsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr