Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » stocit nestocit

Peka (Člen)
05.02.2007 10:58:58
Offline

stocit nestocit

Ahoj, jak nekteri z vas vite, prodavam B6N. Uz nejakou dobu to trva. Vetsinou se lidi asi odvrati kdyz zjisti ze tacho udava krasnych 62500. Pricemz ta motorka jede jak za mlada okolo 25000 ci 40000. Otazka je ma smysl stacet tacho? protoze to me pripada tak ze si koupim motorku a abych se citil jeste lepe tak treba z 25000 to stocim na 15000, k cemu si pomuzu?? akorat zmatek, ztrata kontroly kdy si na co dat pozor. a jak vime kdyz se neco posere tak jde o zivot.


B12 neni uz je autobus :)
osiris (Člen)
05.02.2007 11:09:47
Offline

Re: stocit nestocit

...ja bych radsi kupoval masinu o ktery vim pravdu, ale bohuzel to kazej ti ostatni co stacej, pripis do inzeratu s vykricnikem "NESTOCENY TACHO" treba to pomuze a ty co nevedi o co jde procitnou


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Marián (Člen)
05.02.2007 11:12:20
Offline

Re: stocit nestocit

udelej jak pise osirisgood


...sam mezi jebkarema...
tomasNJ (Člen)
05.02.2007 11:22:44
Offline

Re: stocit nestocit

MĚL SEM STEJNÝ PROBLÉM...
2002 a 44000 na tacho a lidiidontknowže to má kurva moc, dyž je to tak mladeidontknow
naštěstí jeden kupující měl rozum...


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Peka (Člen)
05.02.2007 11:23:21
Offline

Re: stocit nestocit

no jde o to ze jsem uz 4 majitel v cesku tak kdo vi jestli ta motka mela tehda co jsem kupoval origo stav tacho.


B12 neni uz je autobus :)
Eremi (Člen)
05.02.2007 11:28:53
Offline

Re: stocit nestocit

rozumnej kupec tacho neřeší, řeší stav, až to někdo koupí, tak aspoň budeš vědět, že je dobrých rukou. Osobně bych nestáčel.


S úsměvem jde všechno líp :o)
Ondráš (Člen)
05.02.2007 11:29:55
Offline

Re: stocit nestocit

Některé věci se holt v životě nedozvíš...

Mě teda přišlo i 6leté mašiny 15 tis km málo (předpokládám, že to najedu tak za 2 roky), ale zatím s ní nebyl problém co se týče opotřebení.

Mimo teda té jedné vačky...bad Ale to se asi nedá nic dělat...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
05.02.2007 11:33:24
Offline

Re: stocit nestocit

stocit a napsat, zes nestocil bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
SLUGI (Člen)
05.02.2007 11:34:25
Offline

Re: stocit nestocit

...mě taky přišlo málo u mé  BUSY 02 za 5 let najetejch 6500 km  smile1bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Ondráš (Člen)
05.02.2007 11:35:02
Offline

Re: stocit nestocit

Asi si půjdu natočit beer...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Pepo (Člen)
05.02.2007 11:44:03
Offline

Re: stocit nestocit

me taky prislo trochu divne, že po 10 letech mela jenom 28000idontknow
a ja sem za loňsky rok najel skoro 10000good
nikdy se asi nedozvim kolik mela doopravby ať to je kolik chce loni bez jediného problemu
good
točit se ma jenombeerbeerbeerbeerbeerbeer tomi pripomina užaby byl večerbigsmile


...Koně moje hyjéé...
Georges (Člen)
05.02.2007 11:47:26
Offline

Re: stocit nestocit

taky si myslím že záleží na kupci, ten kdo o tom ví prd tak akorád vymýšlí pičoviny a hledá záminky. Ten kdo má 5 pohromadě si to prohlídne celí a pak to hodnoti jako celek.

Mě osobně stočenej tacháč vadí, měnil jsem žárobky a ejhle, copak jsem to našel surprised

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Georges/DSC01407.JPG


Teď nevím jestli je taky stočenej nebo rozebranej kvůli zaseknutí, jak se prý stávalo... idontknow
Každopádně si teď nic dobrýho nemyslím...bad

Ondráš (Člen)
05.02.2007 11:50:25
Offline

Re: stocit nestocit

Každopádně pokud to stáčel, tak je blbej... Takhle se to pozná.

Já bych to teda dal přes noc na vrtačkuidontknowsurprised To už se asi těžko pozná, ne?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
05.02.2007 11:50:31
Offline

Re: stocit nestocit

...vy co jste uz koupili a "nevite", tak to ani nereste, ta motorka nezacne z niceho nic jet lip nebo hur, tim ze se doberete pravdy smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Datel (Člen)
05.02.2007 11:55:03
Offline

Re: stocit nestocit

To je vždycky dost těžká věc, když lidi jsou neznalí. Možná by bylo dobré pro tebe, aby jsi:

a) nestočil a nabídl kupci originál stav a měl čisté svědomí i s tím vědomím, že budeš prodávat motorku třeba rok nebo dva nebo pod cenou..

b) stočil, ale tak, aby mu to vyšlo na předepsanou výměnu rozvoďáku, seřízení ventilů a dal mu doporučení na kontrolu toho či onoho při tolika a tolika najetých kilometrech. Tím by se mohlo také svědomí utišitidontknow

Georges (Člen)
05.02.2007 11:56:40
Offline

Re: stocit nestocit

osiris psal:

...vy co jste uz koupili a "nevite", tak to ani nereste, ta motorka nezacne z niceho nic jet lip nebo hur, tim ze se doberete pravdy smile1

To sice né, ale mě by to aspoň uklidnílo, mám rád když je všechno v cajku...good

Ondráš (Člen)
05.02.2007 11:58:04
Offline

Re: stocit nestocit

Georges psal:
osiris psal:

...vy co jste uz koupili a "nevite", tak to ani nereste, ta motorka nezacne z niceho nic jet lip nebo hur, tim ze se doberete pravdy smile1

To sice né, ale mě by to aspoň uklidnílo, mám rád když je všechno v cajku...good

Tak se o ní hlavně starej teď!good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Georges (Člen)
05.02.2007 12:00:21
Offline

Re: stocit nestocit

Ondráš psal:
Georges psal:
osiris psal:

...vy co jste uz koupili a "nevite", tak to ani nereste, ta motorka nezacne z niceho nic jet lip nebo hur, tim ze se doberete pravdy smile1

To sice né, ale mě by to aspoň uklidnílo, mám rád když je všechno v cajku...good

Tak se o ní hlavně starej teď!good

Si kua piš že se starám...good

osiris (Člen)
05.02.2007 12:03:32
Offline

Re: stocit nestocit

Georges psal:
osiris psal:

...vy co jste uz koupili a "nevite", tak to ani nereste, ta motorka nezacne z niceho nic jet lip nebo hur, tim ze se doberete pravdy smile1

To sice né, ale mě by to aspoň uklidnílo, mám rád když je všechno v cajku...good

...ondras ti to napsal jasne a strucne good

...kdyz ji koupis tak ji zkontrolujes a stejne kazdej vymeni naplne filtry a svicky, takze mas stav v uplnym cajku a co dal? ventily? jestli je udelas ted nebo pristich 6 tisic motor nevoddela, dal podtlaky? jede ti to? asi jo, tak maj taky cas, dal rozvodak? koupils starsi masinu? uz jsi mel mit zkontrolovanej napinak smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Georges (Člen)
05.02.2007 12:16:11
Offline

Re: stocit nestocit

každou motorku co jsem měl jsem rozdělal, namazal a zkontroloval...
Důkaz že nekecám

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Georges/DSC01455.JPG


Chci vědět na čem jezdím, je to snad špatný?idontknow

Ondráš (Člen)
05.02.2007 12:17:43
Offline

Re: stocit nestocit

Nechceš se zbavit té síťoviny do betonu?smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Rebel (Člen)
05.02.2007 12:18:17
Offline

Re: stocit nestocit

Souhlas s Osim.Pokud jde o muj nazor,tak pokud opravdu neznam puvod,tak mě najety km nezajimaji a beru to podle stavu.a pokud koupim,tak mi zase km nezajimaji,protože přejdu rozvody,ventily,seřidim podtlaky,vyměnim olej a filtr.A pak si počitam km od seřizeni k seřizen a od vyměny k vyměně.


Na začatku bylo slovo boži a par svařenejch trubek.
osiris (Člen)
05.02.2007 12:22:23
Offline

Re: stocit nestocit

...no tak vidis, vzdyt vis na cem jezdis, mas to zkontrolovany a v cajku good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
05.02.2007 12:22:33
Offline

Re: stocit nestocit

Džordži,neshledávám na tom nic špatného..
Sám to dělám taky tak..potom vím,kde co je,v jakém stavu to je,jak to funguje...a zima utíkágoodsmile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Georges (Člen)
05.02.2007 12:28:15
Offline

Re: stocit nestocit

Ondráš psal:

Nechceš se zbavit té síťoviny do betonu?smile1

ee, to nebýt moje, to má tatík do zahrady jako pergolu pro popínaví rostliny...smile1

Loser (Administrator)
05.02.2007 12:32:30
Offline

Re: stocit nestocit

ja se v tom pussy vyznam, tak jezdim a doufam, ze je vse v cajku. Na srazu mi pak reknete, ze mi to jede na tri valce a mam mekkou gumu na prdeli. Toz to dam do kupy a zasejc jezdim, dokud mi nekdo nerekne, ze je tam neco na pussy
Jsem holt Loser a to uz asi nezmenimsmile2


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
05.02.2007 12:37:09
Offline

Re: stocit nestocit

Jak si opravil ty 3 válce?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Peka (Člen)
05.02.2007 12:49:26
Offline

Re: stocit nestocit

se diskoze koukam pekne rozjela.


B12 neni uz je autobus :)
Drak (Člen)
05.02.2007 13:43:51
Offline

Re: stocit nestocit

Jsem na tom stejne jako Losser startujete to - startuje, brzdi to - brzdi, jezdito - jezdi, tak je vse v poradku, vymenu olej, a filtru si hlidam podle km a pak to spolecne s kamaradem vymenim, teda ja podavam on meni, a dokud neco nerachta nebo nejde neco jinak nez driv tak neresim, jooo retez mazu pokazdy vyjizdce Castrolem smile1


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Drak (Člen)
05.02.2007 13:44:30
Offline

Re: stocit nestocit

Ejhle sorry Loser jsem Ti omylem pridal jedno S bigsmile


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Baltazar (Člen)
05.02.2007 14:28:45
Offline

Re: stocit nestocit

Já bych to stočil
každej pak tě bude mít rád, protže se zde nacházej samí takoví
někteří prodali bez stočení a pak zjistili že stejně stočil prodejce, tak vo co de né?
však je to přeci normální idontknow


The father of the little princess of the dawn
inkvizitorr (Administrator)
05.02.2007 14:30:58
Offline

Re: stocit nestocit

Baltazar psal:

Já bych to stočil
každej pak tě bude mít rád, protže se zde nacházej samí takoví
někteří prodali bez stočení a pak zjistili že stejně stočil prodejce, tak vo co de né?
však je to přeci normální idontknow

LOVE PAVELKA fuck bigsmilebigsmilebigsmile
jináč je fakt srandovní, že spousta, nebo spíš většina lidí by rači slyšela, že má nejeto 15000 a serviska se někde ztratila a žila dál ve lži že to tak opravdu je než pravdu idontknow


doba je temná...
Black (Člen)
05.02.2007 16:33:13
Offline

Re: stocit nestocit

to: Inkviz a jak prodáváš se 40t co ti na to lidi říkaj? jako fakt super stav (krom té oděrky a blinkru) tak to taky stoč néééébigsmile  - já osobně to neuznávám ale už je stousta chytrejch lidí a na km se nedívaj - důležitá je CENA a pak stav a nakonec km a ty jen ukazujou poctivost a přístup člověka

Drak (Člen)
05.02.2007 16:48:42
Offline

Re: stocit nestocit

to Black souhlasím, díval jsem se teď na jednu moto a opravdu moto z roku 1999 s 6.000 najeto na mě důvěryhodně nepůsobí například:

http://www.tipmoto.com/inzerat.php?tid=5370&fid=

nebo

http://www.tipmoto.com/inzerat.php?tid=30915&fid=

sickfuck


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Billy (Člen)
05.02.2007 16:49:39
Offline

Re: stocit nestocit

Nejsem moc nadsenej ze se to deje nejaky staceni km bad ale v Cr je to uz asi takova tradice na blbce


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Koldan (Člen)
06.02.2007 08:05:27
Offline

Re: stocit nestocit

no na druhů stranu co si budem povídat,pokud budu kupovat mašinu a budu mít na výběr ze dvou ve stejném stavu,dycky kůpím tu co bude mít najeto míň, obzvláště pokud bude cenovej rozdíl zanedbatelný. a bohužel bandity většinou nekupují maníci co by už měli s  mašinama nějaké velké zkušenosti,věčinou je to startovní mašina a tudíž i novej majitel se spíš zajímá o vzhled,najeté kilometry a rok,než třeba o celkovej stav a péči předchozího majitelesurprised.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
06.02.2007 08:09:50
Offline

Re: stocit nestocit

Já to snad stočímsmile1

Ale jsem známejbad

Co když to praskneidontknow

Nebudu vypadat jako lhářsurprised


God Save The Queen!
Eremi (Člen)
06.02.2007 08:45:20
Offline

Re: stocit nestocit

koldan: no vidím, že jsi jeden z těch trůbů, vogo jak kdybych měl výběr ze dvou mašin a jedna měla míň najeto??? Snad normální člověk řeší stav a km si spočítá sám - co sezóna tak průměrně 5-10 táců
kelly: si zase tak nefandi, známej je Busch ne ty


S úsměvem jde všechno líp :o)
Petr J. (Člen)
06.02.2007 09:32:59
Offline

Re: stocit nestocit

to Eremi: ale pako je to stejný....bigsmile

SLUGI (Člen)
06.02.2007 09:35:30
Offline

Re: stocit nestocit

to Eremi : no počítat můžeš,ale kupoval sem loni moto 02 a měla najeto 6500 km smile1
               (a stočená na 100% nebyla)


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Kuba B12 (Člen)
06.02.2007 10:00:41
Offline

Re: stocit nestocit

kelly, tak tam to stočení přiznej a napiš to mezi úpravy, třeba se to chytígood


honda je honda
Drak (Člen)
06.02.2007 10:05:09
Offline

Re: stocit nestocit

Kuba B12 psal:

kelly, tak tam to stočení přiznej a napiš to mezi úpravy, třeba se to chytígood

A nebo ať to přetočí jednou dokola, myslím, že to pro něj až takový problém nebude ne? bigsmile a pak má čistý svědomí a kupec radost jak je málo najeto good


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Eremi (Člen)
06.02.2007 10:19:56
Offline

Re: stocit nestocit

SLUGI psal:

to Eremi : no počítat můžeš,ale kupoval sem loni moto 02 a měla najeto 6500 km smile1
               (a stočená na 100% nebyla)

tak i tebe dostali?bigsmilebigsmilebigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
osiris (Člen)
06.02.2007 10:23:02
Offline

Re: stocit nestocit

...ty woe surprised tak jsem zjistil, ze me vojebali kurevsky, me to stocili na nulu idontknow smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
06.02.2007 10:25:23
Offline

Re: stocit nestocit

to Eremi : no jak se to veme,mě dostala ta nabídka,moto po které sem koukal 4 roky (byla staršího majitele servisu kam jezdím) vím od ní od začátku co ji měl a co na ní udělal a tak když mi zavolal jestli ji ještě furt chci ať dojedu nebylo co řešit good
Ale je to vyjímka,jinak v těch inzerátech co čtu mě kolikrát pobaví co píšou o km,stavu atd. smile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Eremi (Člen)
06.02.2007 10:26:53
Offline

Re: stocit nestocit

nekecej???!!!bigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Datel (Člen)
06.02.2007 10:27:37
Offline

Re: stocit nestocit

osiris psal:

...ty woe surprised tak jsem zjistil, ze me vojebali kurevsky, me to stocili na nulu idontknow smile1

Tak už i dovozci?surprised Dnes už nemůže člověk věřit nikomu surprisedbigsmile

SLUGI (Člen)
06.02.2007 10:50:40
Offline

Re: stocit nestocit

...ach jo idontknowbigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Drak (Člen)
06.02.2007 11:41:41
Offline

Re: stocit nestocit

Nejlepší bude sestavit si ji sám bigsmile myslím, že by se tady někdo našel kdo by to montoval ne???


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
osiris (Člen)
06.02.2007 11:50:15
Offline

Re: stocit nestocit

Drak psal:

Nejlepší bude sestavit si ji sám bigsmile myslím, že by se tady někdo našel kdo by to montoval ne???

...to bys musel i motor, protoze by mohli ve vyrobe tocit s motorem doleva idontknow


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Drak (Člen)
06.02.2007 11:53:23
Offline

Re: stocit nestocit

osiris psal:
Drak psal:

Nejlepší bude sestavit si ji sám bigsmile myslím, že by se tady někdo našel kdo by to montoval ne???

...to bys musel i motor, protoze by mohli ve vyrobe tocit s motorem doleva idontknow

takže jsme v pasti a člověk se to nikdy nedoví, takže nejlepší je tacho neřešit, případně do inzerátu napsat "Stav km - kolik chcete nastavit"


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Georges (Člen)
06.02.2007 11:58:46
Offline

Re: stocit nestocit

To by mě vůbec nevadilo poskládat si komplet motorku, ještě kdyby to bylo citelně finančně zvíhodněný a hned je přes zimu co dělat...good

luboss (Člen)
06.02.2007 16:47:17
Offline

Re: stocit nestocit

tahometr neni jistej ani u novy motorky bigsmile nebo auta ... kdyz kupujes motorku bez servisky a jeste idealne prvniho majitele ... tacho je takonej budik pro zabavu pro porovnani toho co ti nafotili flojdi a kolik ti to ukazuje ... pocet KM je o nicemu idontknow pravda, dobrej budik na vymenu nekterych dilu, takze ve finale to nepocita km, ale penize, ktere musis vydat... jen v nejakym divnym kurzu surprisedbigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
hans (Člen)
07.02.2007 20:32:00
Offline

Re: stocit nestocit

Peka psal:

Ahoj, jak nekteri z vas vite, prodavam B6N. Uz nejakou dobu to trva. Vetsinou se lidi asi odvrati kdyz zjisti ze tacho udava krasnych 62500. Pricemz ta motorka jede jak za mlada okolo 25000 ci 40000. Otazka je ma smysl stacet tacho? protoze to me pripada tak ze si koupim motorku a abych se citil jeste lepe tak treba z 25000 to stocim na 15000, k cemu si pomuzu?? akorat zmatek, ztrata kontroly kdy si na co dat pozor. a jak vime kdyz se neco posere tak jde o zivot.

dobrovolně se přiznávám, že tenhle elaborátek je o mě......
teda možná i o někom jiným............
jenže ono se holt nejni čemu divit, když ta motka přijde ze západu, má nafrčeno celkem dost, majitel je peka asi šestej či kolikátej, tak i kdyby byla v sebelepším stavu, tak někdo jako  já si to koupit prostě nelajzne....něco jinýho je to, když si to koupí někdo zkušenej, kdo si to dovede sám opravit atd, ale mě ty čísla děsej......
si dokážu živě představit, jak koupim motyku za 55 a pak si za 20 nebo satanví kolik můžu nechat udělat motor.....surprised
ale rozhodně je nasnadě vizdvihnout to, že čísla seděj good....každopádně nestáčet fuck
tak to bylo jen tak na obhajobu smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Datel (Člen)
07.02.2007 21:17:49
Offline

Re: stocit nestocit

Takže to raději dáš 90 tisíc za "možná" 30000km ve stejném roce výroby, jako měl Peka? idontknow

No jak myslíš.......

hans (Člen)
07.02.2007 21:45:05
Offline

Re: stocit nestocit

Datel psal:

Takže to raději dáš 90 tisíc za "možná" 30000km ve stejném roce výroby, jako měl Peka? idontknow

No jak myslíš.......

devadesát ne, ale třeba sedmdesát jo........
tohle mi nevymluvíš...prostě šedesát tisíc km je dost a seřízení neseřízení dobrej stav nedobrej stav.....prostě bych to nekoupil a hotovo. na tom není co řešit. jen jsem chtěl říct, že se těm lidem nedivím, že to nechtěj...
copak ty by sis to koupil?? leda houno, taky by sis radši pár kaček přihodil...třeba už jen pro lepší lak a napopraskaný plasty....idontknow


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Peka (Člen)
07.02.2007 21:55:17
Offline

Re: stocit nestocit

mam jen jednu poznamku motor se posere at ma 60000 nebo 20000 nikde neni receno ze nemuze smile1 a bandit je motka co da 100000 bez problemu, ze Kelly smile1 a mam znameho co najezdil 60000 za tri roky ani to neprdlo a ta motka jezdila porad jak za mlada a maji jeste porad.

Co se tyce pohodit par penez tak to tak koupit 2005 s 20000 by byl optimal


B12 neni uz je autobus :)
Peka (Člen)
07.02.2007 22:00:01
Offline

Re: stocit nestocit

a s tim motorem me tak napada nac kupovat novou, kdyz staci koupit motor z 2001 treba na upgrade bigsmile
mozna bych ziskal vic kdybych ji rozebral a prodal na nahradni dily.bigsmile


B12 neni uz je autobus :)
hans (Člen)
07.02.2007 22:02:33
Offline

Re: stocit nestocit

Peka psal:

mam jen jednu poznamku motor se posere at ma 60000 nebo 20000 nikde neni receno ze nemuze smile1 a bandit je motka co da 100000 bez problemu, ze Kelly smile1 a mam znameho co najezdil 60000 za tri roky ani to neprdlo a ta motka jezdila porad jak za mlada a maji jeste porad.

Co se tyce pohodit par penez tak to tak koupit 2005 s 20000 by byl optimal

já netvrdim, že to nezvládne, jen říkám že se nedivím, když to někdo nechce.....
je mi jasný, že koupit to od tebe jakožto místního štamgasty je jistá záruka, že to fakt šlape....ale moc dlouho to šlapat taky nemusí...smile2.........bigsmile
holt kupovat jetou motyku je riziko ať ji kupuješ od kohokoliv a v jakýmkoliv stavu.....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
hans (Člen)
07.02.2007 22:05:26
Offline

Re: stocit nestocit

jo jinak optimal by byl koupit novou, že jo.....
ale na to nejsou ojra


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Mour (Člen)
07.02.2007 22:15:06
Offline

Re: stocit nestocit

hans psal:

jo jinak optimal by byl koupit novou, že jo.....
ale na to nejsou ojra

...v tom Tvém případě si asi nic nekoupíš idontknow ...za málo peněz moc muziky

hans (Člen)
07.02.2007 22:19:11
Offline

Re: stocit nestocit

Mour psal:
hans psal:

jo jinak optimal by byl koupit novou, že jo.....
ale na to nejsou ojra

...v tom Tvém případě si asi nic nekoupíš idontknow ...za málo peněz moc muziky

ale ale ale.....
proč mi tak nějak připadá, že se mi všichni snažíte prodat peky motyku??? idontknowidontknow
já nepovídám, že chci 2002 za 50000....
ale radši si koupím za 70 nebo 75 stejnej rok, jako má peka, ale která k tomu bude vypadat aspoň zvenčí....
a mrkni do inzercí, je jich takovejch dost......
a to že třeba maj najeto ještě víc ale stočený tacho, to už je holt riziko....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Mour (Člen)
07.02.2007 22:32:17
Offline

Re: stocit nestocit

Hansi : ...já Peku asi ani neznám idontknow ...takže je mi uplně fuk co kdo prodává ...ale spíš jsem reagoval na Tvá slova, že jako motku za co nej peníz a s co nej km, ....takovou mám třeba já, ale neprodám bigsmile ..bo za ty prachy co bys chtěl dát za ní, tak na to prcám, asi tak. Nic ve zlým

hans (Člen)
07.02.2007 22:32:19
Offline

Re: stocit nestocit

Koldan psal:

no na druhů stranu co si budem povídat,pokud budu kupovat mašinu a budu mít na výběr ze dvou ve stejném stavu,dycky kůpím tu co bude mít najeto míň, obzvláště pokud bude cenovej rozdíl zanedbatelný. a bohužel bandity většinou nekupují maníci co by už měli s  mašinama nějaké velké zkušenosti,věčinou je to startovní mašina a tudíž i novej majitel se spíš zajímá o vzhled,najeté kilometry a rok,než třeba o celkovej stav a péči předchozího majitelesurprised.

tohle se mi líbí.....good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
hans (Člen)
07.02.2007 22:37:34
Offline

Re: stocit nestocit

Mour psal:

Hansi : ...já Peku asi ani neznám idontknow ...takže je mi uplně fuk co kdo prodává ...ale spíš jsem reagoval na Tvá slova, že jako motku za co nej peníz a s co nej km, ....takovou mám třeba já, ale neprodám bigsmile ..bo za ty prachy co bys chtěl dát za ní, tak na to prcám, asi tak. Nic ve zlým

ty woe, člověk mluví úplně o něčem jiným, ale vy se chytáte každý blbosti okolo jak hovno košile !!!......bigsmile
já prostě jen říkám, že když o motorce slyším, že je už u čtvrtýho člověka v čr a má najeto přes 60, tak jí prostě nechci a nedivím se, že ji nechce ani nikdo jinej......
neříkám, že je ve špatným stavu co se týče motoru, ale jestli jsi tu pekovic motyku viděl,tak můžeš rovno počítat s novým lakem a vařením plastů a to už si za takový sraní radši připlatím....
navíc jsem nikdy neřek že jdu po nejmenším penízu a nejmenších kilákách....
prostě sečteno a podtrženo
howgh.......smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Kelly01 (Člen)
07.02.2007 22:42:38
Offline

Re: stocit nestocit

hans
O motorkách a výdržích motoru víš úplný hovnoidontknowsick

Ty jsi ten pravej "kořen" pro obchodníky s motorkamasmile1

Ale je to tvůj problémidontknow


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
07.02.2007 23:38:15
Offline

Re: stocit nestocit

A zazvonil zvonec a pohádky je konecsmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Peka (Člen)
08.02.2007 08:29:08
Offline

Re: stocit nestocit

Mour : urcite me znas, uz jsme se parkrat videli na srazu.

ano ma motorka je stara, ma najeto jsem nekolikaty majitel, ale ja ji nekupoval taky v uplnym poradku, opravoval jsem ji, vylepsoval, ale kdzy treba nejaky blbec v servisu sundava nadrz a pri tom dokaze rozlomit plast to nastve a jeste po nem chteji 8000 za ten servis a to jeste bez DPH bo bych se nedoplatil, jsem si radeji pak nasel cloveka co to udela spise z radosti.

Hans : si ji odemne kupovat nemusis, ani te nenutime, doufam, ze te tu nenuti, ja jsem clovek ktery aspon ma poneti o tom jak funguje trh, ja nabizim zbozi a je ciste na zakaznikovi jestli si ho koupi ci ne. Ale take na me jestli prodam ci ne, muzu rict ze jsem ji mohl mit uz davno prodanou pred rokem, ale proste to neprodam vylizanemu cloveku kterej rekne dojedu do jeseniku a mam to v ruce, a pak se dovim ze je shopnej rozstrelit audi a tak. To by me sralo vic jak to ze ji hned neprodam.


B12 neni uz je autobus :)
Meloun (Člen)
08.02.2007 09:44:53
Offline

Re: stocit nestocit

Nejlepší je kupovat od někoho konkrétníhogood

Když jsem sháněl banďoura(somozřejmě ve spěchu...),tak toho bylo po inzerátech fakt málobad.Nicméně jsem si vyhlíd u Pavelky(ze Dvora...)B6.
No vypadala v cajku,kromě laďáku,padáků a jiných zrcátek vše origo!good(jak vidno z přiložené fotografie)

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/WildMeloun/DSC08008.JPG


Pryže ok,řetěz ko,desky jakžtakž,stav tacha 31500km...surprised,z roku 98 jen 31????
Zkrátka bylo mi jasný,že to asi je stočený.
Po koupi ihned do servisu-preventivně olej,podtlaky,ventily atd.Mechoš tvrdí,že to vypadá dobře,takže to dál neřešim.
Největší překvapení na mě ovšem čekalo,když jsem po 3!surprisedměsících dostal od toho slavnýho Pavelky papíry a zjistil,že jsem hrdým pátým majitelem!!!surprisedsurprisedbigsmile
To je riziko bazarůbad
Tu motyku si přehazovali jak horkou bramboru,ale já už si jí nechám,ikdyž koupim B12,tak si jí nechám a budu mít dvě!bigsmile
Začal jsem na ní trochu dělat a teď už to origo stav nenibigsmile
Momentálně to vypadá nějak takhle(minulej víkend prvních letošních 60 kmgood

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/WildMeloun/DSC08542.JPG

PURE NAKED BIKE!
Peka (Člen)
08.02.2007 10:21:29
Offline

Re: stocit nestocit

WildMeloun : jo jo plan B je take takovy nechat a pekne si s ni hrat. a to se pak takovy mazlik neprodava.


B12 neni uz je autobus :)
Meloun (Člen)
08.02.2007 10:31:12
Offline

Re: stocit nestocit

Přesně tak!smile1
Když jí ty čtyři přede mnou neměli rádi,tak už má konečně zázemígood
Uložená pěkně v teple na chodbě,dostává všechno,co potřebujegood
A navíc když si vemu jaký jsou ceny-ta to asi opravdu nemá smysl prodávatsurprised,to jí raději zakonzervuju a 30 let vytáhnu jako veteránabigsmile


PURE NAKED BIKE!
inkvizitorr (Administrator)
08.02.2007 10:33:01
Offline

Re: stocit nestocit

pavelka je ohraná historie, kupoval sem tam nový sv a dával bandita protiúčtem, po tejdnu co ho tam měl vykoupenýho v bazaru ztratili servisku, bandit měl najednou místo 55000km na budíkách 25000km, byl to rok ´98 a prodával sem ho v ´03, takže 5 let starej... řešil sem to s nim, prděl na mě, našel sem si pak novýho majitele kterýmu ho prodal a všechno sem mu vyklopil, bylo mu to jedno, prej má na budíkách 25000 a víc ho to nezajímá surprisedsurprisedsurprised to vše kvůli neuvěřitelnejm 6000kč (rozdíl ceny za co ho vykoupil ode mě a za co ho prodal novýmu majiteli) nicméně evidentně sem nebyl jedinej a tak si pak šel sednout za leasingový a pojišťovací podvody.... nasratfuckfuckfuck


doba je temná...
Tom-DK (Člen)
08.02.2007 10:53:17
Offline

Re: stocit nestocit

inkvizitorr psal:

pavelka je ohraná historie, kupoval sem tam nový sv a dával bandita protiúčtem, po tejdnu co ho tam měl vykoupenýho v bazaru ztratili servisku, bandit měl najednou místo 55000km na budíkách 25000km, byl to rok ´98 a prodával sem ho v ´03, takže 5 let starej... řešil sem to s nim, prděl na mě, našel sem si pak novýho majitele kterýmu ho prodal a všechno sem mu vyklopil, bylo mu to jedno, prej má na budíkách 25000 a víc ho to nezajímá surprisedsurprisedsurprised to vše kvůli neuvěřitelnejm 6000kč (rozdíl ceny za co ho vykoupil ode mě a za co ho prodal novýmu majiteli) nicméně evidentně sem nebyl jedinej a tak si pak šel sednout za leasingový a pojišťovací podvody.... nasratfuckfuckfuck

ale asi ho hned pustili, páč jsem ho äsi viděl vesele jezdit autem po městěbigsmile

Drak (Člen)
08.02.2007 10:53:59
Offline

Re: stocit nestocit

Tohle se dělo a dít bude, taky jsem si loni v tuhle dobu koupil svojí motorku která je z roku 2001 na tachometru měla 16.000 km teď má 24.500km takže se mi nechce moc věřit tomu, že to někdo nestočil, ale co člověk nadělá, že idontknow

Je to na kupci buď koupi a nebo nekoupí, buď mu to bude divný a nebo naopak bude rád jak má "málo" jetou motorku.

Rozhodně vždy po koupi by měl následovat servis, výměna atd...


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
inkvizitorr (Administrator)
08.02.2007 10:56:11
Offline

Re: stocit nestocit

no hlavně by tohle neměl předvádět autorizivanej prodejce aservis suzukibad


doba je temná...
Tom-DK (Člen)
08.02.2007 11:00:36
Offline

Re: stocit nestocit

Autorizovanej už asi není ale vesele si prodává dál surprised

Filous (Člen)
08.02.2007 11:02:44
Offline

Re: stocit nestocit

...Pavelku prej uš pustili...a já to s tachem dělam tag, že to dycky každej druhej rok rostřelim, koupim nový budiky a jedu vod nuly, tagže mam furt hovno najeto a aš to budu prodávat, tag ani nebudu lhát, dyš budu tvrdit, že je to nestočený a že udaj na displeji votpovídá skutečnosti surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Baltazar (Člen)
08.02.2007 11:15:09
Offline

Re: stocit nestocit

Filous goodbigsmile
akorát jsi nenapsal, že když tím třískneš, tak dáš půlku vjeciček nových a pak je to vlastně lepčejší než předtímbigsmile


The father of the little princess of the dawn
Marián (Člen)
08.02.2007 11:16:49
Offline

Re: stocit nestocit

porad v zabehugood


...sam mezi jebkarema...
osiris (Člen)
08.02.2007 11:52:14
Offline

Re: stocit nestocit

...asi za mesic byl z vazby doma bigsmile, prodava dal, ale uz ne ofic. suza


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hans (Člen)
08.02.2007 16:54:44
Offline

Re: stocit nestocit

Kelly01 psal:

hans
O motorkách a výdržích motoru víš úplný hovnoidontknowsick

Ty jsi ten pravej "kořen" pro obchodníky s motorkamasmile1

Ale je to tvůj problémidontknow

no jo, holt každej neni tak chytrej jako ty......nějak se prostě začít musí...
chtěl bych vidět tebe při koupi první motorky.....a nemusíš bejt hned jako vosina v prdeli, když jsme se dosud bavili slušně....bad

peka: dyk je to v pohodě, já tu tvojí motyku taky nechci, jen prostě říkám že pro laiky jako jsem já jsou prozatím vodítkem vizuální stav a počty km....a když naletím tak jsem prostě blbej, no....
těším se, až se moje přemejšlení nad takovými věcmi jako tohle zvrtne v tu správnou stranu.......
honbě za zkušenostmi zdar good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Kelly01 (Člen)
08.02.2007 17:59:40
Offline

Re: stocit nestocit

Ses nám rozčílilsmile1


God Save The Queen!
hans (Člen)
08.02.2007 18:06:20
Offline

Re: stocit nestocit

Kelly01 psal:

Ses nám rozčílilsmile1

ani ne tak rozčílil jako nasral.....bigsmile
prostě nemám rád tenhle tvůj "tón" ......
místo abys mi poradil nebo to vysvětlil jako ostatní tak akorát umíš kritizovat......idontknow
ne že bych neuměl kritiku přijmout, to ne, ale tohle mi prostě nějak nesedí....
howgh smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Kelly01 (Člen)
08.02.2007 18:08:16
Offline

Re: stocit nestocit

Ty nechceš poradit..
Ty chceš potvrdit svůj názor..
Nebo mottosurprised


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
08.02.2007 18:09:09
Offline

Re: stocit nestocit

Du na stejksmile1

Už si dnes nepokecámesmile2


God Save The Queen!
hans (Člen)
08.02.2007 18:54:03
Offline

Re: stocit nestocit

Kelly01 psal:

Du na stejksmile1

Už si dnes nepokecámesmile2

jájsemkellykdojevíc mě nebaví.....bad
nechci potvrdit můj názor, jen si ho obhajuju.....
to že jsi protiva mi vlastně může bejt fuck......
a jestli s tím mottem narážíš že jsem blbec, tak bacha abys mi nějak moc nekonkuroval...smile1   (nic ve zlým bigsmile)
a radši bych to ukončil ať si mezi sebou zbytečně neděláme dusno. good
dobrej stejk přeju good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
inkvizitorr (Administrator)
08.02.2007 19:01:25
Offline

Re: stocit nestocit

hans psal:

jájsemkellykdojevíc mě nebaví.....bad
nechci potvrdit můj názor, jen si ho obhajuju.....
to že jsi protiva mi vlastně může bejt fuck......
a jestli s tím mottem narážíš že jsem blbec, tak bacha abys mi nějak moc nekonkuroval...smile1   (nic ve zlým bigsmile)
a radši bych to ukončil ať si mezi sebou zbytečně neděláme dusno. good
dobrej stejk přeju good

hans, prober se, mluvíš s nim jak s nějakou buchtou, prostě mu řekní ať ti vylíže p...l nebo ho pošli do pussy a tak...bigsmilebigsmilebigsmile bejvalej pankáč potřebuje ortodoxní mluvu a názorybigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Peka (Člen)
08.02.2007 19:01:43
Offline

Re: stocit nestocit

hans: jo jo, no aspon mas jasno co chces.


B12 neni uz je autobus :)
hans (Člen)
08.02.2007 19:05:11
Offline

Re: stocit nestocit

inkviz: jo, a osiris mě zase vyjebe, že jsem sprostej....bigsmilebigsmile

peka: jenom dělám chytrýho....smile1smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Drak (Člen)
08.02.2007 19:05:36
Offline

Re: stocit nestocit

inkvizitorr psal:
hans psal:

jájsemkellykdojevíc mě nebaví.....bad
nechci potvrdit můj názor, jen si ho obhajuju.....
to že jsi protiva mi vlastně může bejt fuck......
a jestli s tím mottem narážíš že jsem blbec, tak bacha abys mi nějak moc nekonkuroval...smile1   (nic ve zlým bigsmile)
a radši bych to ukončil ať si mezi sebou zbytečně neděláme dusno. good
dobrej stejk přeju good

hans, prober se, mluvíš s nim jak s nějakou buchtou, prostě mu řekní ať ti vylíže p...l nebo ho pošli do pussy a tak...bigsmilebigsmilebigsmile bejvalej pankáč potřebuje ortodoxní mluvu a názorybigsmilebigsmilebigsmile

NO von si hned netroufl přece jen je mladej bigsmilebigsmilebigsmile ale až se rozkouká tak nás teda vás bigsmile pošle všchny do pussy bigsmilebigsmilebigsmile


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Drak (Člen)
08.02.2007 19:06:49
Offline

Re: stocit nestocit

hans psal:

inkviz: jo, a osiris mě zase vyjebe, že jsem sprostej....bigsmilebigsmile

peka: jenom dělám chytrýho....smile1smile1

a jééé chytrej blbec nejhorší kombinace bigsmilebigsmilebigsmile


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
hans (Člen)
08.02.2007 19:07:09
Offline

Re: stocit nestocit

Drak psal:
inkvizitorr psal:
hans psal:

jájsemkellykdojevíc mě nebaví.....bad
nechci potvrdit můj názor, jen si ho obhajuju.....
to že jsi protiva mi vlastně může bejt fuck......
a jestli s tím mottem narážíš že jsem blbec, tak bacha abys mi nějak moc nekonkuroval...smile1   (nic ve zlým bigsmile)
a radši bych to ukončil ať si mezi sebou zbytečně neděláme dusno. good
dobrej stejk přeju good

hans, prober se, mluvíš s nim jak s nějakou buchtou, prostě mu řekní ať ti vylíže p...l nebo ho pošli do pussy a tak...bigsmilebigsmilebigsmile bejvalej pankáč potřebuje ortodoxní mluvu a názorybigsmilebigsmilebigsmile

NO von si hned netroufl přece jen je mladej bigsmilebigsmilebigsmile ale až se rozkouká tak nás teda vás bigsmile pošle všchny do pussy bigsmilebigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr