Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » světlo na B N

hans (Člen)
18.07.2008 18:32:05
Offline

světlo na B N

kde sehnat n-kový světlo????
zkoušel jsem spousty odkazů na rozprodeje bouraček i další inzerce ale nic....zkoušel jsem třeba i motolights.cz, ale v nabídce je nemaj...
nechci originál za hafo tisíc, sháním buď neorig, univerzál, nebo použitý, ale nepoškozený...
kdybyste o nečem věděli, nebo sami prodávali, hoďte odkaz....helphelphelp
případně můžu nabídnout jakoustakous streetovou masku na výměnu, kdyby se to náhodou někomu líbilo (foto v profilu)....

p.s. úplně blbej nejsem, takže bez předchozího hledání a inzerování bych to sem nepsal...evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
lada.84 (Člen)
20.07.2008 13:17:21
Offline

Re: světlo na B N


BBBandit....pico! :-D
hans (Člen)
20.07.2008 16:20:15
Offline

Re: světlo na B N

díky, to vypadá dobře, akorát by mě zajímalo, co obnáší to přizpůsobení na suzuki.....jestli to pásne do držáků, ale snad jo, když tam vidím tu boční díru....help


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Kelly01 (Člen)
20.07.2008 17:03:18
Offline

Re: světlo na B N

Pasuje to do původního kyblu,odzkoušenosmile1


God Save The Queen!
lada.84 (Člen)
20.07.2008 18:48:09
Offline

Re: světlo na B N

jde to tam...........jen original srouby ti tam nepujdou,protoze nemaj zavit do konce a trosku hur se tam strkaj gable, zezadu je jedna dira..............jinak v pohodegood


BBBandit....pico! :-D
Bedřich (Člen)
21.07.2008 01:00:48
Offline

Re: světlo na B N

Najdi si kontakt na JirkuMDS a ten mi ho tenkrá sehnal v Jablonci. Čirá replika cena vokolo 1700 - to ale nevim přesně, je to už dlouho...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
naked (Člen)
21.07.2008 10:48:42
Offline

Re: světlo na B N

Já jsem taky scháněl přední na B12 ale měl jsem štěstí a přes bazar po měsíci jsem ho sehnal good Jinak jsem už dost vážně uvažoval o tomhle:
http://motobazar.miramoto.cz/motorky/mo … 7275/9128/
Přišlo mi že ta zadní strana je jinak tvarovaná a víc se podobá originálu B12 než ty o 1000 levnější. Ale já jsem detailista idontknow


Není umění vědět vše ale vědět co nevím!
hans (Člen)
24.07.2008 16:50:03
Offline

Re: světlo na B N

lada.84 psal:

jde to tam...........jen original srouby ti tam nepujdou,protoze nemaj zavit do konce a trosku hur se tam strkaj gable, zezadu je jedna dira..............jinak v pohodegood

nevíš náhodou jaký ty šrouby (rozměrově) tam teda pasujou?? ať je můžu rovnou sehnat....help


Sapere Aude
www.gunlex.cz
lada.84 (Člen)
25.07.2008 21:47:32
Offline

Re: světlo na B N

jen musej mit zavit k hlave,nebo vypodlozit


BBBandit....pico! :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr