Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » pič... počasí :-(

Banditatom (Člen)
24.07.2008 12:33:06
Offline

pič... počasí :-(

kuva kuva takhle hnusně fuckfuckje všude nebo enem na moravěsmile2!!!!

už mi s teho jebe dopussysmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Radek-Ban (Člen)
24.07.2008 12:36:33
Offline

Re: pič... počasí :-(

stojí to za pussy i v Prazebad


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
osiris (Člen)
24.07.2008 12:43:27
Offline

Re: pič... počasí :-(

...zejtra budete nadávat na hic


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
24.07.2008 12:44:47
Offline

Re: pič... počasí :-(

..chuj s tym bigsmile

Banditatom (Člen)
24.07.2008 12:46:18
Offline

Re: pič... počasí :-(

jak kdo bude nadávat na hicsmile2 podle toho co hlási tu u nás se s teho poseru u

vás hic!!!
u nás nic!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
inkvizitorr (Administrator)
24.07.2008 14:10:48
Offline

Re: pič... počasí :-(

Mour psal:

..chuj s tym bigsmile

chujovina jak cypgood


doba je temná...
spidys (Člen)
24.07.2008 14:19:06
Offline

Re: pič... počasí :-(

Mi povídejte - 14 dní dovolená - hnusně, chčije - jeden by se z toho posral fuck
Zejtra mi dovolená končí a má bejt zase hic sick


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Mour (Člen)
24.07.2008 14:19:12
Offline

Re: pič... počasí :-(

inkvizitorr psal:
Mour psal:

..chuj s tym bigsmile

chujovina jak cypgood

bigsmilebigsmile

qwerty (Člen)
24.07.2008 14:50:23
Offline

Re: pič... počasí :-(

ja v tomhle mam jet v 17:00 hodin do Jindirchova hradce na motorce (kolem 300km)  sick

to bude cesta , snad se nekde nerozstrelim v tom pocasi idontknowhelp


WD club member.
Filous (Člen)
24.07.2008 15:20:56
Offline

Re: pič... počasí :-(

...nebuťe mňeký, muj mladej má vot pondělka noty, vyrazil na první motovandr a pokaždý dyš s nim mluvim, tag má dršku vot ucha k uchubigsmile ...rytíř po tatínkovibigsmile
...no a teť vážně...esi bude chcát i zejtra, tag budu nasranej jag sviň, páč mam vot pátku do neděle pučený DR400 SM a těšim se na to jag malej klukgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
24.07.2008 15:34:50
Offline

Re: pič... počasí :-(

Filous psal:

...nebuťe mňeký, muj mladej má vot pondělka noty, vyrazil na první motovandr a pokaždý dyš s nim mluvim, tag má dršku vot ucha k uchubigsmile ...rytíř po tatínkovibigsmile
...no a teť vážně...esi bude chcát i zejtra, tag budu nasranej jag sviň, páč mam vot pátku do neděle pučený DR400 SM a těšim se na to jag malej klukgood

Hele to SM to jako že Sádlo Máslo? bigsmile Jináč kdyby si měl chuť tak bych se rád přidal třeba v sobotu (to budu mít čas teda jen do brzského odpoledne) nebo v neděli....a přidal samozřejmě na projížďku a né k SM hrátkám bigsmile

Filous (Člen)
24.07.2008 17:24:20
Offline

Re: pič... počasí :-(

Lihy psal:
Filous psal:

...nebuťe mňeký, muj mladej má vot pondělka noty, vyrazil na první motovandr a pokaždý dyš s nim mluvim, tag má dršku vot ucha k uchubigsmile ...rytíř po tatínkovibigsmile
...no a teť vážně...esi bude chcát i zejtra, tag budu nasranej jag sviň, páč mam vot pátku do neděle pučený DR400 SM a těšim se na to jag malej klukgood

Hele to SM to jako že Sádlo Máslo? bigsmile Jináč kdyby si měl chuť tak bych se rád přidal třeba v sobotu (to budu mít čas teda jen do brzského odpoledne) nebo v neděli....a přidal samozřejmě na projížďku a né k SM hrátkám bigsmile

...sem myslel, že bys vzal pletenej bičík, vlněnou masku a přidal by sesbigsmile ...hele, klíďo, ale f sobotu dopo za sebe naložim nejmladšího Filouse, prostřední Filous vosedlá JakJaka, pani Filousová s Filousočubou jede Vocháblijej a valíme přes Vorlovo Hradiště a Bohmen Dub k nam na chajdalupu na vobjet za Filousomutter...noa navečír a bjehem sandej budem konat krátký vyjížťky po zakroucenejch cestách po Jizerkách...esi chceš trpjet jízdou vokolo 100 km/h, seš vítanejgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
24.07.2008 17:58:28
Offline

Re: pič... počasí :-(

ci fix, to bude na silnících pěkně přeFilousováno :)))


ale di, Ty brepto ...
Banditatom (Člen)
24.07.2008 18:05:04
Offline

Re: pič... počasí :-(

ještě pár takovejch dní a prodávám bečku a kupuju pramici!!! rodinou!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
nicola.foxx (Člen)
24.07.2008 20:16:06
Offline

Re: pič... počasí :-(

Filous psal:
Lihy psal:
Filous psal:

...nebuťe mňeký, muj mladej má vot pondělka noty, vyrazil na první motovandr a pokaždý dyš s nim mluvim, tag má dršku vot ucha k uchubigsmile ...rytíř po tatínkovibigsmile
...no a teť vážně...esi bude chcát i zejtra, tag budu nasranej jag sviň, páč mam vot pátku do neděle pučený DR400 SM a těšim se na to jag malej klukgood

Hele to SM to jako že Sádlo Máslo? bigsmile Jináč kdyby si měl chuť tak bych se rád přidal třeba v sobotu (to budu mít čas teda jen do brzského odpoledne) nebo v neděli....a přidal samozřejmě na projížďku a né k SM hrátkám bigsmile

...sem myslel, že bys vzal pletenej bičík, vlněnou masku a přidal by sesbigsmile ...hele, klíďo, ale f sobotu dopo za sebe naložim nejmladšího Filouse, prostřední Filous vosedlá JakJaka, pani Filousová s Filousočubou jede Vocháblijej a valíme přes Vorlovo Hradiště a Bohmen Dub k nam na chajdalupu na vobjet za Filousomutter...noa navečír a bjehem sandej budem konat krátký vyjížťky po zakroucenejch cestách po Jizerkách...esi chceš trpjet jízdou vokolo 100 km/h, seš vítanejgood

Kurva dobry bigsmilebigsmile Uz dlouho jsem nemusel premejslet nad tim co to vlastne ctu. good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Lihy (Člen)
25.07.2008 08:44:02
Offline

Re: pič... počasí :-(

Filous psal:
Lihy psal:
Filous psal:

...nebuťe mňeký, muj mladej má vot pondělka noty, vyrazil na první motovandr a pokaždý dyš s nim mluvim, tag má dršku vot ucha k uchubigsmile ...rytíř po tatínkovibigsmile
...no a teť vážně...esi bude chcát i zejtra, tag budu nasranej jag sviň, páč mam vot pátku do neděle pučený DR400 SM a těšim se na to jag malej klukgood

Hele to SM to jako že Sádlo Máslo? bigsmile Jináč kdyby si měl chuť tak bych se rád přidal třeba v sobotu (to budu mít čas teda jen do brzského odpoledne) nebo v neděli....a přidal samozřejmě na projížďku a né k SM hrátkám bigsmile

...sem myslel, že bys vzal pletenej bičík, vlněnou masku a přidal by sesbigsmile ...hele, klíďo, ale f sobotu dopo za sebe naložim nejmladšího Filouse, prostřední Filous vosedlá JakJaka, pani Filousová s Filousočubou jede Vocháblijej a valíme přes Vorlovo Hradiště a Bohmen Dub k nam na chajdalupu na vobjet za Filousomutter...noa navečír a bjehem sandej budem konat krátký vyjížťky po zakroucenejch cestách po Jizerkách...esi chceš trpjet jízdou vokolo 100 km/h, seš vítanejgood

Si se těšil že si uděláme hezkej den jak minule jo?
http://www.youtube.com/watch?v=UtOnTRyCdFA bigsmile

Tak ti nevim, asi se teda půjdu proletět zase sám, ale nevilučuju že se někde potkáme na smokin pauze smile1

Filous (Člen)
25.07.2008 09:06:50
Offline

Re: pič... počasí :-(

Lihy psal:
Filous psal:
Lihy psal:


Hele to SM to jako že Sádlo Máslo? bigsmile Jináč kdyby si měl chuť tak bych se rád přidal třeba v sobotu (to budu mít čas teda jen do brzského odpoledne) nebo v neděli....a přidal samozřejmě na projížďku a né k SM hrátkám bigsmile

...sem myslel, že bys vzal pletenej bičík, vlněnou masku a přidal by sesbigsmile ...hele, klíďo, ale f sobotu dopo za sebe naložim nejmladšího Filouse, prostřední Filous vosedlá JakJaka, pani Filousová s Filousočubou jede Vocháblijej a valíme přes Vorlovo Hradiště a Bohmen Dub k nam na chajdalupu na vobjet za Filousomutter...noa navečír a bjehem sandej budem konat krátký vyjížťky po zakroucenejch cestách po Jizerkách...esi chceš trpjet jízdou vokolo 100 km/h, seš vítanejgood

Si se těšil že si uděláme hezkej den jak minule jo?
http://www.youtube.com/watch?v=UtOnTRyCdFA bigsmile

Tak ti nevim, asi se teda půjdu proletět zase sám, ale nevilučuju že se někde potkáme na smokin pauze smile1

...to je vono, uš mi to chybíbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
25.07.2008 11:09:27
Offline

Re: pič... počasí :-(

no klucievil hezký tangáčegood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
sonyk (Člen)
25.07.2008 13:53:59
Offline

Re: pič... počasí :-(

vypada ze se to lepsi takze kolem 18 asi vyrazim smer Domazlice smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
25.07.2008 14:43:42
Offline

Re: pič... počasí :-(

Banditatom psal:

no klucievil hezký tangáčegood

...to víš, na módu my sme parchantibigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
25.07.2008 14:47:20
Offline

Re: pič... počasí :-(

Co jak u Vás? U nás Jarkenovi končí šichta, tak začly padat trochu kroupy bigsmilebigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
25.07.2008 19:39:18
Offline

Re: pič... počasí :-(

do pussy do pussy pojeb..... počásí. dneska jsem byl v brně cesta tam v suchu a cesta zpátkysicksick od Brna až domů v kuse chcanec a olomouc něco strašného kuva.smile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Radek-Ban (Člen)
25.07.2008 20:18:01
Offline

Re: pič... počasí :-(

Dneska jsem se podíval z wokna a řek jsem si dneska by to šlo dorazim do garáže 30stupnu jasno sednu na motorku ...vyjedu zamnou černo začíná kapat snažim se tomu ujet ani hovno přívalovej deštík sickza 3 sec jsem byl total na silnici potoky vody hodinu chcalo dorazim dom jasno 30stupnu BYCH SE Z TOHO ZEBLILsicksickhadry budu sušit 3dnyfuckfuck


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
bery (Člen)
26.07.2008 10:36:54
Offline

Re: pič... počasí :-(

1400 km vejlet tento týden a z toho 1000 v dešti headshake myslím že vím jak se jezdí jarkenovibigsmile


momentalně zavostalej
Ondráš (Člen)
26.07.2008 13:21:39
Offline

Re: pič... počasí :-(

No já si vezl od Americkýho gumu... Najíždím na okruh... Jedu 50 v mírném náklonu na přivaděči a co se nestalo, přední kolo najelo na ten sajrajt kterým silničáři lepí praskliny v asfaltu...fuck Podjelo přední kolo. Plný roce práce s tím tu motorku udržet na kolech... Nakonec to dobře dopadlo a jen jsem štrejchnul padákem a výfukem o svodidla. Jedu dál. Za lanovým mostem chcanec a jako každý pátek kolona. Tak si jedu tak těch 50-60 víc to nejde a jak je příjezd d Budějovické, tak tam přes cestu potok... Jedu pomalu protože vepředu nemám žádný vzorek... jenže frajer si to hezky přihasí v Jeepu a aniž by nějak brzdil, komplet pravou stranu mě pokropí těma sračka co smrdí jak žumpa. Na OMV vylejvám z boty cca 0,5l vody. Po asi hodině jízdy dorážím domu. Grrrrr.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
26.07.2008 19:33:55
Offline

Re: pič... počasí :-(

kuva rano vstanu krásněsurprised !!! coidontknow? v těhle končináchbigsmile!!! Tak natěšený, že se pujdem s mamutkem projetgood a hle telefón, tchýně!!! Že prej jsme tam dlouho nebyli tak ať se stavíme. No co řekl jsem si tu hodinu přežiju. ku.va přijeli jsme v pět a to jsme ještě musely umýt a vyleštit auto!!! no fajn projedu se večer. sedm hodin šup do motorkářskýho vyjedu s příbora a od hor bouřka jako prasefuckfuckfuck. smutně sem se otočil a teď sedím u kompu popíjím radka v plechu a přemýšlím jak se maj dobře ti kluci italští!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Pavel Bandita (Člen)
26.07.2008 21:20:47
Offline

Re: pič... počasí :-(

Banditatom psal:

kuva rano vstanu krásněsurprised !!! coidontknow? v těhle končináchbigsmile!!! Tak natěšený, že se pujdem s mamutkem projetgood a hle telefón, tchýně!!! Že prej jsme tam dlouho nebyli tak ať se stavíme. No co řekl jsem si tu hodinu přežiju. ku.va přijeli jsme v pět a to jsme ještě musely umýt a vyleštit auto!!! no fajn projedu se večer. sedm hodin šup do motorkářskýho vyjedu s příbora a od hor bouřka jako prasefuckfuckfuck. smutně sem se otočil a teď sedím u kompu popíjím radka v plechu a přemýšlím jak se maj dobře ti kluci italští!!!

Máš se zeptat toho svého mamuta ten na to počasí bude mít nos pussybigsmile


Bandit Pičččččččččččččččooooooooo
Banditatom (Člen)
27.07.2008 11:26:58
Offline

Re: pič... počasí :-(

no chobot má obrovskýsurprised to jo ale čuch žádnýbigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Uhlajs (Člen)
27.07.2008 15:21:05
Offline

Re: pič... počasí :-(

Tady je azuro.good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr