Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

tweety (Člen)
24.07.2008 10:11:06
Offline

prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

help Zdravím, potřebuju poradit. Mám banďourka už pět let a od začátku mi trochu papá olej, ale přisuzoval jsem to tomu, že mi trošku slzí víčko na boku. Když jsem to měl v servise(napraskl mi výfuk, potřeboval jsem pancéřový hadice na brzdy a udělat přední vidle), tak jsem jim řekl ať mi to rovnou přetěsní. No ale po chvíli to slzelo zase. Vidle byli stále zběsile měkké a brzdy byly stejně naprd. Tak jsem si to přez jednu yimu udělal sám a tam už ani ránu. Hlavně mi jde o ten olej. Motor jsem si přetěsňoval tam kde to bylo trochu mastné a mohlo by to tam prokapávat, ale stále se mi strácí a dost. Tak na 300km jsem z maxima dost pod minimem smile2. Asi mi to ten olej žere, docela to i smrdí jak dvoutakt. Já to cejtil jen když to stálo, ale prý když jedu, tak je to docela smrádek. Viděl bych to asi na kroužky a nějaký ty těsnění co se s tím musí měnit. Myslím si, že ty kroužky budou asi kaput, docela dost se musí vytáčet.
good
Toť celé můj problém(ztráta oleje). Tak potřebuju poradit jestli to fakt mohou být ty kroužky. A jestli víte o nějakým servise (nebo soukromníkovi) v Praze a okolí kde by mi to mohl udělat a kolik to asi tak zhruba stojí. Dík moc

Editoval osiris (24.07.2008 10:14:43)

osiris (Člen)
24.07.2008 10:15:47
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

...ztrácí se olej, nízkej výkon, to teda budou kroužky, (netěsný ventily)
...pokud to nebude i na výměnu pístů a válce budou ok, tak ti to stejně pod 5 nikdo dělat nebude


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
24.07.2008 10:21:53
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

Nechci tě strašit, ale kamarád taky scháněl kroužky na B4, ale když zjistil, že stojí 2000 na jeden válecsurprised, tak radši přitáh jinej motor ze slovača a vyšlo ho to i s dopravou na polovinu.

Problém je, že se sem B4 ofiko nedovážela (pokud vím), takže sehnat díly není levná záležitost. Zkus projít nějaké vrakáče a hledat zbořeninu, s ne moc poškozeným motorem a třeba to zkusit vyměnit.

Jinak je to na blbnutí fajnová motorka, to se musí nechat.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tweety (Člen)
24.07.2008 10:34:55
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

Já jsem tak nějak počítal, že to nebude za pár stovek. Těch pět bych za to asi ještě dal, když by to bylo s prací i všema těsněníma. No ale dvojku za jeden válec a to jsou tam čtyři je fakt moc. No ale motor z vrakáče může mít úplně stejně vyšeptané kroužky jak mám já. Nevím jak bych poznal, že bude v pořádku.
Nevíte o nějakých vrakáčích někde u nás a o někom šikovném?

Ondráš (Člen)
24.07.2008 10:42:17
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

Hale, je to tak 2 roky nazpátek, ale pochybuji, že by se to nějak výrazně měnilo ty ceny. Pak je ještě jedna možnost. Zajet do Buzuluku do Komárova a nechat si je tam vyrobit. Trochu problém je, že v originále se dělají z materiálu, který se tu nepoužívá, takže se to musí nahrazovat... Ale zeptat se můžeš, třeba by to vyšlo levněji.

http://www.cgs.cz/index.php?stranka=4&a … 055923708d


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tweety (Člen)
24.07.2008 10:57:12
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

Buzuluk je celkem kousek, to když tak zkusím, ale já vůbec nevím jaký chci. To tam mám jako s jedním přijet a podle toho mi to vyrobí. A nemusí se nějak změřit ty válce jestli třeba nejsou vybroušený nebo tak něco? O tomhle vůbec nic netuším, ale nevím jestli můžu dát nějaký kroužky co se dávají na nový motor tak je dát na motor už jetý.

Nešvy (Člen)
24.07.2008 11:00:58
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

Měl by se dát změřit průměr podle opotřebení a pak si je nechat udělat. Kdysi jsem si tam takhle nechal dělat kroužky na auto...


"Pomálu a při kráji" :-)
Ondráš (Člen)
24.07.2008 11:01:38
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

Pokud si to pamatuji, tak na Jawu se kupovali kroužky podle toho jaký měla výbrus... 1.,2.,3. a pak už se musel měnit válec i s pístem. Vzhledem k tomu, že ty asi žádný výbrus nemáš a ani dělat nebudeš, tak myslím stačí origo rozměr. Zkus se zeptat Pšána, jestli neví rozměr a když nebude, tak bych to zkusil já.

Jinak koukam, že si Pražskej, tak začni chodit v pátek s náma na pivo, ať tam nevídam furt ty samé ksichty... bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tweety (Člen)
24.07.2008 11:19:10
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

Takže asi by bylo nejjistější, to rozebrat změřit ty kroužky a pak je objednat? No a co ten materiál? z čeho je dělali a z čeho bych je měl nechat udělat? A co těsnění jaký by se měli všechny při tom měnit?
Na pivo bych někdy zašel, ale nevím jestli ti můj ksicht moc pomůže smile1 A kam chodítebeer? Já moc nepiju, takže to stejně asi znát nebudu, ale abych měl aspoň představu

Ondráš (Člen)
24.07.2008 11:25:41
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

tweety psal:

Takže asi by bylo nejjistější, to rozebrat změřit ty kroužky a pak je objednat? No a co ten materiál? z čeho je dělali a z čeho bych je měl nechat udělat? A co těsnění jaký by se měli všechny při tom měnit?
Na pivo bych někdy zašel, ale nevím jestli ti můj ksicht moc pomůže smile1 A kam chodítebeer? Já moc nepiju, takže to stejně asi znát nebudu, ale abych měl aspoň představu

Proč to rozebírat a měřit, když se stačí zeptat? Materiál je původně nějaká ocel. Z té se tu nedělá a čím se to nahrazuje nevím. Těsnění? No vzhledem k tomu, budeš rozebírat komplet motor, tak asi všechny.
Chodíme přes léto na Klamovku a přes zimu k Majoru Zemanovi. My taky moc nepijem. Jen trochu.smile1good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tweety (Člen)
24.07.2008 11:40:40
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

Všechny těsnění a sakra to bude pálka. Dají se sehnat někde jinde než v suzuki?
Tak se ptám na ten rozměr smile1 Počkam jestli se tu neobjeví tan Pašák, abych ho zbytečně neotravoval mejlem. Co jsem pročítal jiný témata, tak měl taky čtyřku, tak bude mít určítě spoustu užitečných rad.

Banditatom (Člen)
24.07.2008 12:47:19
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

ser na to nic neopravujsmokin když mu chutná není co řešitbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tweety (Člen)
24.07.2008 13:02:45
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

kdyby mu chutnalo jen trošku, tak to řešit nebudu, ale on je nenažranej

Meloun (Člen)
24.07.2008 13:24:55
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

Nevím,jak u mašin, ale u aut se ńableje do válce nad píst nafta a jestli přes noc ubyde nebo zmizí úplně,tak jsou kroužky v pussy
..takhle by jsi mohl zjistit,že žerou třeba jen dva ze čtyřech..


PURE NAKED BIKE!
Billy (Člen)
24.07.2008 13:32:58
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

no a pak prijdou po 5 tis, zbytek kdyz uz tak oba a nebo rychle prodat smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
24.07.2008 13:37:58
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

teda kua sem se do toho zamatlal ze vsechny ctyri samoze udelat to da rozum, ale co sem se dival na originalni dily partsdepot tak to je hnus, nekdo co sem cetl resil wiseco jako levnejsi a kvalitni nahradu, ale jenom za tesneni pod hlavu a gumicky na kanalky pod hlavou das majlant, tesneni pod palici 1100 ,- gumicky pod hlavu 100,-/ ks, ofrezovat palicu taky neni zadarmo, preborusit asi ventily kdyz uz a tesneni ventilu samoze taky kdyz uz, no je toho hafol, kdyby to zralo horem je to ta nejlepsi varianta


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Honza-B6 (Člen)
24.07.2008 14:19:09
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

Čau...po mé zkušenosti, kdy mi na B4 ubejval olej a pak už to startovalo jen na roztlačení (to byla sranda, když jsem tlačil 200kilo a snažil se to roztlačit-cela ulice mě nechápalasurprised )už bych tohle neřešil.headshake Zavezl jsem to k jednomu servismanovi at sešteluje karbce...po 5 min sem odjížděl zhroucen na čem to jedu... Případná oprava se šplhala hodně vysoko a shanet nekoho, kdo to bude delat, tak to nemelo smysl. Olej lítal z vejfucku jak s fichtla a stejně tak rychle letěla cela motorka fuč (foto v profilu).
Ještě mi yello shanel jinej motor z italie a filous se nabidl, že přiveze...ale bat se, že prijde něco podobného... Prihodit par korun navic a B6 je jasna volba...good...

tweety (Člen)
24.07.2008 14:47:42
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

ne nesmile2, to nebude tak hrozný. Olej se sice ztrácí, ale nastartovat jde v pohodě. Banďourek pryč nemůže, je slíbený přítelce až si našetřím na něco většího. Ona je prcek a nedostane z jiných pořádně na zem smile1.

Billy (Člen)
24.07.2008 14:59:08
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

kdyby to slo tak se toho zbaf co nej, pac pokud ot chces spravovat a zere to teda olej, pokud spodkem a budes delat pisty krouzky a dalsi ty veci co sem te psal vejs, tak za to co to prodas a das misto tady do te si koupis 600 becko a budes spokojenej, za tu 400 te to uz nikdo nezaplati pokud to budes chtet mermomoci casem prodat.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
24.07.2008 15:04:32
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

vem tuzku a papir zacni pocitat dve varianty se spodkem a nebo jenom vrch na kolik to vyjde, zeptej se mechala na praci kolik za co kolik chce a myslim ze budes mit rozhodnuto, pokud jsi videlecne cinej tak se to treba zvladnout da. Kluci te tady reknou kolik co stoji materialove s tim moc nevydrbes, da se na tom udelat nekdy dost, ale ceny si zjisti na partsdepot.cz alternativa wiseco na pistni sadu, na partsdepot maji mechanici smluvnejsi ceny ale ceka se cca mesic a sleva je myslim 10%


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Rum-cajs (Člen)
24.07.2008 16:11:53
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

Ondráš psal:

Pokud si to pamatuji, tak na Jawu se kupovali kroužky podle toho jaký měla výbrus... 1.,2.,3. a pak už se musel měnit válec i s pístem. Vzhledem k tomu, že ty asi žádný výbrus nemáš a ani dělat nebudeš, tak myslím stačí origo rozměr. Zkus se zeptat Pšána, jestli neví rozměr a když nebude, tak bych to zkusil já.

Jinak koukam, že si Pražskej, tak začni chodit v pátek s náma na pivo, ať tam nevídam furt ty samé ksichty... bigsmile

hele a ste na ty Klamovce zvedavy i na novopeceny majitele bandouru, co moc nepijou a nikdy nerekli jediny sprosty slovo?

Ritchy (Člen)
24.07.2008 16:52:16
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

Já bych taky přišel, ale nejlépe už dnes. co vy na to?goodbeer


Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.
Filous (Člen)
24.07.2008 17:16:51
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

Rumcajs psal:
Ondráš psal:

Pokud si to pamatuji, tak na Jawu se kupovali kroužky podle toho jaký měla výbrus... 1.,2.,3. a pak už se musel měnit válec i s pístem. Vzhledem k tomu, že ty asi žádný výbrus nemáš a ani dělat nebudeš, tak myslím stačí origo rozměr. Zkus se zeptat Pšána, jestli neví rozměr a když nebude, tak bych to zkusil já.

Jinak koukam, že si Pražskej, tak začni chodit v pátek s náma na pivo, ať tam nevídam furt ty samé ksichty... bigsmile

hele a ste na ty Klamovce zvedavy i na novopeceny majitele bandouru, co moc nepijou a nikdy nerekli jediny sprosty slovo?

...a máš aspoň ve fousech fčely a doma vjernou čupku nymfomanku Manku???surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
24.07.2008 18:03:31
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

tweety psal:

kdyby mu chutnalo jen trošku, tak to řešit nebudu, ale on je nenažranej

tak nasaď redukční dietuevil nedolívatbigsmile uvidíš jak rychle si zvyknebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Rum-cajs (Člen)
24.07.2008 18:35:19
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

Filous psal:
Rumcajs psal:
Ondráš psal:

Pokud si to pamatuji, tak na Jawu se kupovali kroužky podle toho jaký měla výbrus... 1.,2.,3. a pak už se musel měnit válec i s pístem. Vzhledem k tomu, že ty asi žádný výbrus nemáš a ani dělat nebudeš, tak myslím stačí origo rozměr. Zkus se zeptat Pšána, jestli neví rozměr a když nebude, tak bych to zkusil já.

Jinak koukam, že si Pražskej, tak začni chodit v pátek s náma na pivo, ať tam nevídam furt ty samé ksichty... bigsmile

hele a ste na ty Klamovce zvedavy i na novopeceny majitele bandouru, co moc nepijou a nikdy nerekli jediny sprosty slovo?

...a máš aspoň ve fousech fčely a doma vjernou čupku nymfomanku Manku???surprisedbigsmile

cece, fousy mi nak nerostou, manka se jmenuje jinak a sme 21 tfujtajxl let spolu...
ale mam moc rad Metaxu a vo Rumcajsovi znam qalitni ftip

osiris (Člen)
24.07.2008 18:37:56
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

...hlavně máš qalitní méno, aspoň teda první slabiku cool


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
24.07.2008 18:51:05
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

osiris psal:

...hlavně máš qalitní méno, aspoň teda první slabiku cool

alkoholixievilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Rum-cajs (Člen)
24.07.2008 18:58:34
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

Banditatom psal:
osiris psal:

...hlavně máš qalitní méno, aspoň teda první slabiku cool

alkoholixievilbigsmile

nojo vidis, to me ani pri tom kopani nenapadlo

Filous (Člen)
24.07.2008 20:12:47
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

Rumcajs psal:
Filous psal:
Rumcajs psal:


hele a ste na ty Klamovce zvedavy i na novopeceny majitele bandouru, co moc nepijou a nikdy nerekli jediny sprosty slovo?

...a máš aspoň ve fousech fčely a doma vjernou čupku nymfomanku Manku???surprisedbigsmile

cece, fousy mi nak nerostou, manka se jmenuje jinak a sme 21 tfujtajxl let spolu...
ale mam moc rad Metaxu a vo Rumcajsovi znam qalitni ftip

...ale to je heskýgood ...já s tou svoji Mankou drtim sedumnáctejbigsmile ...no a Metaksu můžu taky i dyš je na mě taková moc navoněná, ale po druhym panáku si zvykam nicméně irská je irskábigsmile ...a s ftipem semsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Borák (Člen)
24.07.2008 20:46:51
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

to my na horách chlastáme slivovici smokin
a ten ftip si taky rád poslechnu cool


...nikdo nevojebe Ježíše...
Ondráš (Člen)
24.07.2008 21:14:42
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

2 tweety: Ty máš přítulku a ještě si s ní nebyl mezi náma? No to je chyba... smile1
2 Rumcajs: Všichni jsou vítáni. Pokud se naší mladší generace nebojíš... My taky moc nepijem... Tak si tak povídáme a najedou máme každý na lístku 6-7 kousku...smile1good
2 Ritchy: Vogo, kdybys měl v profilu telefon, tak bys mohl jít dnes se mnou na Visáče do Vagonu.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Rum-cajs (Člen)
24.07.2008 21:42:39
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

Borák psal:

to my na horách chlastáme slivovici smokin
a ten ftip si taky rád poslechnu cool

tos, to takhle jede kupec s karkou a voslikem do Jicina na trh, najednou z lesa Rum-cajs, bambitky vytaseny, kupec se trese, ze at ho nezabiji, ze je jen chudej kupec a takovy ty blah-blah co se rikaj, kdyź na vas nekdo miri bambitkou.¨

Rum-cajs nato: VYHON SI HO!!
Kupec nechape, ale jak znamo S+W talks, takze si vyhoni
Rum-cajs nato: a jeste jednou!
Kupec teda honi, honi, trva to samozrejme mnohem dyl, ale vyhoni
Rum-cajs nato: a jeste jednou!!!
Kupec teda jede, zpocenej, uplne vodvarenej ale dotahne to do konce

A Rum-cajs? se votoci do lesa a houkne: Mankooo, tady ten hodnej kupec te sveze do Jicina na trh

ted mi doslo -  koukam ze tu zasiram technicky tema, hele to se vomlouvam...

osiris (Člen)
24.07.2008 21:50:46
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

...jj, přiveds to k dokonalosti s tou pomlčkou good bigsmile
...a k tomu zasírání, skoro všechno už bylo k tématu řečeno, tak to přehlídnem


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Rum-cajs (Člen)
24.07.2008 22:23:37
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

osiris psal:

...jj, přiveds to k dokonalosti s tou pomlčkou good bigsmile
...a k tomu zasírání, skoro všechno už bylo k tématu řečeno, tak to přehlídnem

ufff, dikz, uz se budu snazit to nedelat. hele ty dys si ten moderator, neslo by mi ouredne dat tu pomlcku do nicku??

osiris (Člen)
24.07.2008 23:08:51
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

...to by šlo ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
25.07.2008 00:23:33
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

2 Rum-cajs: Tak doufám, že Tě taky někdy na pivu mezi náma mladejma cucákama uvidím...good

Pro osotatní pražáky... Kurva, chodíme skoro každej pátek a kdybyste s náma zašli na jedno, tak by se vám hovno stalo... Nestraňte se kolektivu.smokin

P.S.: Visáči byli super!!! bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Rum-cajs (Člen)
25.07.2008 09:06:24
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

osiris psal:

...jj, přiveds to k dokonalosti s tou pomlčkou good bigsmile
...a k tomu zasírání, skoro všechno už bylo k tématu řečeno, tak to přehlídnem

super diky, jedine snad dyby se jeste naslo velky R? Bych si pak dovolil prinyst pivo, ze zahradky...

osiris (Člen)
25.07.2008 09:14:27
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

...kua ty se navotravuješ bigsmile pívo má u tebe inkviz, toho jsem s tím votravoval já smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Rum-cajs (Člen)
25.07.2008 09:18:08
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

osiris psal:

...kua ty se navotravuješ bigsmile pívo má u tebe inkviz, toho jsem s tím votravoval já smile1

jojo, ja vim, ale sak co by to bylo za Rum-case s malym?!?

Mour (Člen)
25.07.2008 09:38:25
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

rum-cajs psal:
osiris psal:

...kua ty se navotravuješ bigsmile pívo má u tebe inkviz, toho jsem s tím votravoval já smile1

jojo, ja vim, ale sak co by to bylo za Rum-case s malym?!?

...až bude B 12 tak pak s velkym bigsmilebigsmilebigsmile

osiris (Člen)
25.07.2008 09:45:32
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

...koni bigsmile bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Rum-cajs (Člen)
25.07.2008 10:26:11
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

Mour psal:
rum-cajs psal:
osiris psal:

...kua ty se navotravuješ bigsmile pívo má u tebe inkviz, toho jsem s tím votravoval já smile1

jojo, ja vim, ale sak co by to bylo za Rum-case s malym?!?

...až bude B 12 tak pak s velkym bigsmilebigsmilebigsmile

cece dyk ja sem zacatecnik..., sem tuhle byl na olej a ze jestli maj predvadecku b12 ze bych teda jako zkusil nez to udelaj, a klucina na to ze ne, ze je na me jeste brzo bigsmile

kurna ale ted mi napadlo, ze bych to moh doma nahodit, ze priplatim, vymenim a budu mit veklyho..., to by mooohlo fungovatgood

Rum-cajs (Člen)
25.07.2008 11:01:33
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

osiris psal:

...kua ty se navotravuješ bigsmile pívo má u tebe inkviz, toho jsem s tím votravoval já smile1

OK, tak ja si to s nim vyridim sam jako chlapbigsmile

Ritchy (Člen)
28.07.2008 15:25:36
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

Ondráš psal:

2 tweety: Ty máš přítulku a ještě si s ní nebyl mezi náma? No to je chyba... smile1
2 Rumcajs: Všichni jsou vítáni. Pokud se naší mladší generace nebojíš... My taky moc nepijem... Tak si tak povídáme a najedou máme každý na lístku 6-7 kousku...smile1good
2 Ritchy: Vogo, kdybys měl v profilu telefon, tak bys mohl jít dnes se mnou na Visáče do Vagonu.smokin

Jééé to je škoda.... Nakonec jsem se zmrtvil jinde, ale šel bych.


Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.
Ondráš (Člen)
29.07.2008 09:21:13
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

Ritchy psal:

Jééé to je škoda.... Nakonec jsem se zmrtvil jinde, ale šel bych.

Tak holt jindy... V pátek možná něco bude...evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ritchy (Člen)
29.07.2008 10:45:18
Offline

Re: prosím pomoct GSF 400 (žere olej)

¨to už tady zas nebudu smile2 O víkendu v Praze moc nejsem


Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr