Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Problém při řazení

kojaksro (Člen)
13.07.2008 21:22:06
Offline

Problém při řazení

Tak si to dneska švihám z praseka a když už jsem skoro doma, tak na Barranďáku směrem nahoru, řadím ze 4 na 5 asi v 7tis. otáček, pustím spojku, plyn a jako by tam skočil neutrál ( ale to je blbost ),zařvalo to a za vteřku se ta 5 normálně chytla a v poho... po 500metrech dojedu na semafor 5-4 a dolů už jsem to nenakopal, tak jsem chcíp cuknul přes tu čtyrku, nastartoval a v poho...... už to neudělalo...
Kamoš co jel se mnou, říkal že už se mu to taky vakrát stalo že to tam prostě špatně padne a nesedne si to ( docela tomu rozumí ), ale přiblblou R6 tak se ptám raději svejch, jestli mám něco řešit nebo drandit dál....
Stalo se mi to dneska poprvépussy tak jsem s toho byl trochuass

Jinak Prasek až na počasí super,  hned v pátek jsem zabloudil do stánku s křídlama a vodkou a ráno, klíče od motky v prdeli, po vyhlášení v rozhlase je jedna slečna asi za hodinu našla......
Dík za radusmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
qwerty (Člen)
13.07.2008 21:28:13
Offline

Re: Problém při řazení

jj mezi 4 a 5 sem tez dal neutral good

pridam plyn a ono nic ... motorka zarvala ale nejela. ... trosku sem nohou stouchl do radicky a 5ka tam zapadla ...... a slysel jsem ze se to stava u hodne motorek ze to neni nic neobvyklyho good

takze v poho a uzivej pussystroje dal good


WD club member.
kojaksro (Člen)
13.07.2008 21:34:25
Offline

Re: Problém při řazení

Přesně to jsem chtěl slyšet........good


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Bandit (Člen)
14.07.2008 07:15:48
Offline

Re: Problém při řazení

Mě už se to taky párkrát stalo !!!!!! akorát je to trošku trapas když se ti to stane s Baťůžkem goodgoodsmile2smile2smile2


Traktor patří na pole !!!
ross (Člen)
14.07.2008 22:00:40
Offline

Re: Problém při řazení

falešnej neutrál

při ostřejší jízdě se mi to taky stávalo


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
barynek (Člen)
14.07.2008 22:12:02
Offline

Re: Problém při řazení

ross psal:

falešnej neutrál

při ostřejší jízdě se mi to taky stávalo

máš jezdit slušně jako jábigsmile
jinak stávalo se mi to často na GS500E a párkrát mezi 1a2 ale dycky to bylo jen nesprávně našponovanm řetězem, tak to zkus, třeba to bude tímidontknow
PS: taky to udělalo párkrát a jinak šlapaly obě motky


Bandit 4EVER!!!
ross (Člen)
14.07.2008 22:16:51
Offline

Re: Problém při řazení

barynek psal:
ross psal:

falešnej neutrál

při ostřejší jízdě se mi to taky stávalo

máš jezdit slušně jako jábigsmile
jinak stávalo se mi to často na GS500E a párkrát mezi 1a2 ale dycky to bylo jen nesprávně našponovanm řetězem, tak to zkus, třeba to bude tímidontknow
PS: taky to udělalo párkrát a jinak šlapaly obě motky

nesmíš ten řetěz tahat po asfaltu woesurprised

bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Ondráš (Člen)
14.07.2008 22:19:08
Offline

Re: Problém při řazení

2 ross, barynek: tak už si kurva ty občanky roztrhejte...bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ross (Člen)
14.07.2008 22:29:29
Offline

Re: Problém při řazení

Ondráš psal:

2 ross, barynek: tak už si kurva ty občanky roztrhejte...bigsmile

já ji odevzdal s řidičákemsmokin

bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
barynek (Člen)
14.07.2008 22:43:08
Offline

Re: Problém při řazení

Ondráš psal:

2 ross, barynek: tak už si kurva ty občanky roztrhejte...bigsmile

musim počkat do konce srpence, pak dostanu Magora a občanku ti třeba pošlu poštou smile1
bigsmile


Bandit 4EVER!!!
ZikX (Člen)
15.07.2008 13:05:09
Offline

Re: Problém při řazení

Hmmm, to znám taky. Letos se mě to stalo asi 2X. Už jsem přemýšlel, jestli s tím někam zajet do servisu ale jak tady čtu, tak je to asi docela běžný i u jiných .

streetfighterman (Člen)
15.07.2008 16:36:27
Offline

Re: Problém při řazení

Jo tak tenhle problém jsem měl už taky, sice to bylo mezi 5-6, ale ten stejnej problém. Ale stalo se mi to jenom když jsem měl obyčejný boty, když jsem měl motoboty tak je všechno v cajku good


Když se nechce je to horší než když se nemůže
barynek (Člen)
15.07.2008 19:33:45
Offline

Re: Problém při řazení

streetfighterman psal:

Jo tak tenhle problém jsem měl už taky, sice to bylo mezi 5-6, ale ten stejnej problém. Ale stalo se mi to jenom když jsem měl obyčejný boty, když jsem měl motoboty tak je všechno v cajku good

mě to nikdy na B12 mezi 5 a 6 nedělábigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
qwerty (Člen)
15.07.2008 21:05:31
Offline

Re: Problém při řazení

barynek psal:
streetfighterman psal:

Jo tak tenhle problém jsem měl už taky, sice to bylo mezi 5-6, ale ten stejnej problém. Ale stalo se mi to jenom když jsem měl obyčejný boty, když jsem měl motoboty tak je všechno v cajku good

mě to nikdy na B12 mezi 5 a 6 nedělábigsmilebigsmile

mne na jawe taky ne mezi 5-6 bigsmilebigsmile cim to bude nevite ??? evilevilsmokinsmokin

bigsmilebigsmile


WD club member.
ross (Člen)
15.07.2008 22:03:32
Offline

Re: Problém při řazení

qwerty psal:
barynek psal:
streetfighterman psal:

Jo tak tenhle problém jsem měl už taky, sice to bylo mezi 5-6, ale ten stejnej problém. Ale stalo se mi to jenom když jsem měl obyčejný boty, když jsem měl motoboty tak je všechno v cajku good

mě to nikdy na B12 mezi 5 a 6 nedělábigsmilebigsmile

mne na jawe taky ne mezi 5-6 bigsmilebigsmile cim to bude nevite ??? evilevilsmokinsmokin

bigsmilebigsmile

nemáte motorky ale ass

bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
barynek (Člen)
15.07.2008 22:50:44
Offline

Re: Problém při řazení

2 ross - fuckfuckfuckbigsmilebigsmileevil


Bandit 4EVER!!!
qwerty (Člen)
16.07.2008 09:18:17
Offline

Re: Problém při řazení

tak sem sem byl rano projet a zase se mi to stalo , ale ten zvuk byl hodne divnej sem malo brnknul do radicky a slysel jsem strasnej rachot z motoru , sem stouchl do radicky zase a vice  a zapadlo to dobre ....... sem hold nemehlo a neumim se svym kopytem radit bigsmilebigsmile


WD club member.
Ondráš (Člen)
16.07.2008 10:14:12
Offline

Re: Problém při řazení

qwerty psal:

tak sem sem byl rano projet a zase se mi to stalo , ale ten zvuk byl hodne divnej sem malo brnknul do radicky a slysel jsem strasnej rachot z motoru , sem stouchl do radicky zase a vice  a zapadlo to dobre ....... sem hold nemehlo a neumim se svym kopytem radit bigsmilebigsmile

Zkus si jí posunout o nějaký ten zub (stačí věršinou jeden) blíž k noze. Nebudeš ji pak muset tolik zvedat.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
qwerty (Člen)
16.07.2008 12:36:36
Offline

Re: Problém při řazení

Ondráš psal:
qwerty psal:

tak sem sem byl rano projet a zase se mi to stalo , ale ten zvuk byl hodne divnej sem malo brnknul do radicky a slysel jsem strasnej rachot z motoru , sem stouchl do radicky zase a vice  a zapadlo to dobre ....... sem hold nemehlo a neumim se svym kopytem radit bigsmilebigsmile

Zkus si jí posunout o nějaký ten zub (stačí věršinou jeden) blíž k noze. Nebudeš ji pak muset tolik zvedat.good

no prave ze ja sem rad ze pod ni vubec strcim pazouru bigsmile


WD club member.
Ondráš (Člen)
16.07.2008 13:23:10
Offline

Re: Problém při řazení

qwerty psal:

no prave ze ja sem rad ze pod ni vubec strcim pazouru bigsmile

Si s tím pohraj, ne? Máš tam nastavení polohy řadičky, dál je tam štelování na dýlku té tyčky...Nějakou polohu najít musíš.cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ignac666 (Člen)
29.07.2008 15:40:33
Offline

Re: Problém při řazení

ross psal:

falešnej neutrál

při ostřejší jízdě se mi to taky stávalo

Taky se mi to stalo a docela me to vydesilo, protoze jsem byl na ceste z anglie do ostravy, ale stalo se mi to asi 10 kilometru od domova z celkovych1900km good No a nakonec jsem taky zjistil, ze to bylo jen "mezi zoubky"

nety (Člen)
30.07.2008 09:07:58
Offline

Re: Problém při řazení

me uz se to taky stalo.. nekdriv sem byl vyplasenej jak zajic, ale pak sem pochopil, ze to asi patri k folkloru bandita. Barynku a mezi 6 a 7 se ti to jeste nestalo???bigsmileass


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
barynek (Člen)
30.07.2008 13:13:14
Offline

Re: Problém při řazení

nety psal:

me uz se to taky stalo.. nekdriv sem byl vyplasenej jak zajic, ale pak sem pochopil, ze to asi patri k folkloru bandita. Barynku a mezi 6 a 7 se ti to jeste nestalo???bigsmileass

ftipálkubigsmile


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr