Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Zdechla za jízdy

Michal (Člen)
05.08.2008 13:03:30
Offline

Zdechla za jízdy

Čau mam takovej problém. Během jízdy se mi najednou vypnul motor a pak to nešlo nastartovat. Světla svítily jenom startér byl úplně mrtvej. Koukal sem a vypálilo mi to 2 pojistky. Mechanik mi to rozebral proměřil alektriku ale nic nenašel zase to sloužil a začalo to fungovat. Je blbý že nevim dne ani hodiny kde mě to zase nechá. Nevíte někdo čim by to mohlo bejt?helphelp

Ondráš (Člen)
05.08.2008 13:05:27
Offline

Re: Zdechla za jízdy

Asi budeš muset po kabeláži. Vypadá to na nějakej kraťas. Někde to bude prodřený.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Bandit (Člen)
05.08.2008 13:08:29
Offline

Re: Zdechla za jízdy

Přesně jak říká Ondráš ... někde budeš mít prořízlej kabel kterej se ti dotkne kostry !!! idontknow


Traktor patří na pole !!!
Michal (Člen)
05.08.2008 13:15:55
Offline

Re: Zdechla za jízdy

Právě že to to neni ta motorka byla komplet odstrojený vše prohlídlí a proměřený. I odpojený vše a postupně připojený a pořád nic. Prej to viděl poprví.idontknow docela zoufam

Ondráš (Člen)
05.08.2008 13:29:16
Offline

Re: Zdechla za jízdy

Michal psal:

Právě že to to neni ta motorka byla komplet odstrojený vše prohlídlí a proměřený. I odpojený vše a postupně připojený a pořád nic. Prej to viděl poprví.idontknow docela zoufam

A byl si u toho, když to dělal, nebo ti to jen řekl...?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
05.08.2008 13:30:47
Offline

Re: Zdechla za jízdy

mě to udělalo cesto z killera z ničeho nic zdechlo a chvilku nešlo nahodit. necht schladit a jelo se dálidontknow. taky nevím co to bylo, ale najezdil jsem cca.1tis a už nicsurprised ani náznak asi slabší chvilkasmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Michal (Člen)
05.08.2008 13:30:49
Offline

Re: Zdechla za jízdy

bigsmile nebyl ale věřim mu neměl sem to tam poprví. On mi dělá vše na moto

K.a.s.y.m. (Člen)
05.08.2008 13:53:45
Offline

Re: Zdechla za jízdy

nezmoknul jsi cestou?Bandit má proti jinym moto jednou rozdílnou konstrukci a to je alternátor venku z motoru v případě zmoknutí v něm může dojít ke krátkodobímu přetížení buď přímo v něm a nebo v dobíjecím relé a to odsere první pojitka co je cestou a to je tak pod levým krytem pod sedlem,tedy hlavní 30A pojistka.
Já ted našel na jednom SV co spravuju spálenou pojistku na stateru...stalo se to zřejmě při tý bouračce,ale jak to taky nevim.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Michal (Člen)
05.08.2008 17:56:06
Offline

Re: Zdechla za jízdy

K.a.s.y.m. psal:

nezmoknul jsi cestou?Bandit má proti jinym moto jednou rozdílnou konstrukci a to je alternátor venku z motoru v případě zmoknutí v něm může dojít ke krátkodobímu přetížení buď přímo v něm a nebo v dobíjecím relé a to odsere první pojitka co je cestou a to je tak pod levým krytem pod sedlem,tedy hlavní 30A pojistka.
Já ted našel na jednom SV co spravuju spálenou pojistku na stateru...stalo se to zřejmě při tý bouračce,ale jak to taky nevim.

ne nezmoknul a měl sem vypálený 2 pojistky 10A. Ani sem nevymet žádnou díru bylo to v lehký zatáčce cca 100KM/H s rovnou silnicí. Tušim že sem jel na pětku.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr