Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » STK

Marťas (Člen)
05.08.2008 14:38:35
Offline

STK

Ve čtvrtek mě čeká STK, bandit je v cajku, jedinou chybičkou je urvaný asi 2cm kousek brzdové páčky. Můžu čekat problémy, resp. lze kvůli tomu vůbec STK neprojít? STK chci udělat legálně surprised Díky za názory


"Diesel bietet Kraft ohne Ende, im sportlichen Einsatz ist er gegen den Benziner aber chancenlos"
K.a.s.y.m. (Člen)
05.08.2008 14:52:58
Offline

Re: STK

ano lze kvůli tomu neprojít..jelikož nemá páčka na konci bambulku a tudíž má ostrou hranu a tudíž je nebezpečná při případné kolizi s chodcem.Ale taky dost záleží na koho narazíš.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
qwerty (Člen)
05.08.2008 16:30:24
Offline

Re: STK

K.a.s.y.m. psal:

ano lze kvůli tomu neprojít..jelikož nemá páčka na konci bambulku a tudíž má ostrou hranu a tudíž je nebezpečná při případné kolizi s chodcem.Ale taky dost záleží na koho narazíš.

no mozna ti to daj jen do lehkych zavad (nebo jak se tomu nadava) a prolozes .... pouze mozna ... zalezi na koho trefis good


WD club member.
Monty Jack (Člen)
05.08.2008 16:35:16
Offline

Re: STK

vezmi izolačku, namotej na konec bambuli, vytmel nerovnosti, stříkni stříbrným sprejem a tvař se že už to tak bylo bigsmile


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Progear 650 (Člen)
05.08.2008 16:36:55
Offline

Re: STK

Marťas psal:

Ve čtvrtek mě čeká STK, bandit je v cajku, jedinou chybičkou je urvaný asi 2cm kousek brzdové páčky. Můžu čekat problémy, resp. lze kvůli tomu vůbec STK neprojít? STK chci udělat legálně surprised Díky za názory

kup páčku a máš jistotu....smokin


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Loser (Administrator)
05.08.2008 17:06:01
Offline

Re: STK

no a nebo ju uplne voddelejgoodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
maňas (Člen)
05.08.2008 19:27:25
Offline

Re: STK

páčka nestojí,až takovej svět a pokud jde o mě myslím že se sní musí i špatně manipulovat,když kousek chybí surprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Marťas (Člen)
06.08.2008 08:23:48
Offline

Re: STK

Páčka se samo koupí, ale prostě to do čtvrtka nestihnu... Jinak v praxi mi páčka bez "bambulky" spíš vyhovuje.


"Diesel bietet Kraft ohne Ende, im sportlichen Einsatz ist er gegen den Benziner aber chancenlos"
Filous (Člen)
06.08.2008 08:26:51
Offline

Re: STK

Marťas psal:

Páčka se samo koupí, ale prostě to do čtvrtka nestihnu... Jinak v praxi mi páčka bez "bambulky" spíš vyhovuje.

...zapiluj konec do kulata a fertig...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
06.08.2008 08:49:26
Offline

Re: STK

Taky musim na STK.... bandit je v cajku, jen mám důlky v nádrži, odřený víka, pomačkanej otevřenej vejfuk, urvanej doraz řízení na krku, vohlou brzdovou páku.....myslíte že bych mohl mít problém? bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
06.08.2008 08:50:23
Offline

Re: STK

Lihy psal:

Taky musim na STK.... bandit je v cajku, jen mám důlky v nádrži, odřený víka, pomačkanej otevřenej vejfuk, urvanej doraz řízení na krku, vohlou brzdovou páku.....myslíte že bych mohl mít problém? bigsmile

u tebe určitě ne.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
huskyb12 (Administrator)
06.08.2008 08:59:03
Offline

Re: STK

Lihy psal:

Taky musim na STK.... bandit je v cajku, jen mám důlky v nádrži, odřený víka, pomačkanej otevřenej vejfuk, urvanej doraz řízení na krku, vohlou brzdovou páku.....myslíte že bych mohl mít problém? bigsmile

udělej to dálkově a fertig !


ale di, Ty brepto ...
Marťas (Člen)
06.08.2008 09:26:04
Offline

Re: STK

Lihy psal:

Taky musim na STK.... bandit je v cajku, jen mám důlky v nádrži, odřený víka, pomačkanej otevřenej vejfuk, urvanej doraz řízení na krku, vohlou brzdovou páku.....myslíte že bych mohl mít problém? bigsmile

Důlek v nádrži patří mezi závažné závady, takže problémy určitě budou... bigsmile


"Diesel bietet Kraft ohne Ende, im sportlichen Einsatz ist er gegen den Benziner aber chancenlos"
Ondráš (Člen)
06.08.2008 10:50:38
Offline

Re: STK

Lihy psal:

Taky musim na STK.... bandit je v cajku, jen mám důlky v nádrži, odřený víka, pomačkanej otevřenej vejfuk, urvanej doraz řízení na krku, vohlou brzdovou páku.....myslíte že bych mohl mít problém? bigsmile

Hovno tomu je...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr