Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Kufr koupit na výstavě??

Bedřich (Člen)
07.02.2007 21:38:32
Offline

Kufr koupit na výstavě??

Vzhledem k tomu co plánuji v létě si musim koupit kufr. Kufr na dvě helmy, asi GIVI 470 s opěrkou.  Chtěl jsem se zeptat jak to bývá na výstavě v Praze, zda se konají nějaké slevy a jestli někdo netuší zhruba kolik. Na výstavu chodim, ale jen čučet a na slevy či ceny sem se nedíval.Nebo to můžu koupit na eBAY, ale tam se to moc nevyplatí, je to rozdíl zhruba 800Kč.

Tak co myslíte?

Moc známejch po motošopech nemam, takže pro mě v podstatě platí "katalogové" cenysmile2


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
yello (Člen)
07.02.2007 23:36:53
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Ja myslim Bedo,ze jestli cekas na artiklu za 3000Kc slevu 1000 a vic,tak ten kufr nikdy nekoupis...idontknow


...che palle !!!
Bedřich (Člen)
08.02.2007 00:16:45
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Tak to určitě nečekám, ale tady ten kufr stojí 4500,- + opěrka tuším 890,-  Určitě by to milejší koupit se slevou 15% což znamená opěrka zdarma a to je pro mě docela zajímavý. Já totiž nejsem ten typ co dá za sezónu 15-20tis. a koupí si v šopu co může a účtenky moc neřešíidontknow....

... zatimbigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
osiris (Člen)
08.02.2007 08:46:00
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

...nekdy nechapu, proc nechcete slevu i v potravinach, kdyz si jdete koupit deset deka salamu - obchodnik jako obchodnik ne idontknow


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
08.02.2007 09:06:49
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

...už se vidím jak v Tescu chcu slevu na rohlík 20% bo platím ihned a v hotovosti bigsmilebigsmilebigsmile

Marián (Člen)
08.02.2007 09:13:52
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

vy obchodnici nikdy nekupujete ve slevach ci akcich...?
vopravdu sou lidi co je motorka bavi,ale nemuzou do toho vrazet tolik jako jini a slevy jsou prijemna pomocgood
dejme tomu teplomer oleje zlevneny z 30 na 20 ojro...bigsmile


...sam mezi jebkarema...
osiris (Člen)
08.02.2007 09:23:58
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Marián psal:

vy obchodnici nikdy nekupujete ve slevach ci akcich...?
vopravdu sou lidi co je motorka bavi,ale nemuzou do toho vrazet tolik jako jini a slevy jsou prijemna pomocgood
dejme tomu teplomer oleje zlevneny z 30 na 20 ojro...bigsmile

...mariane, uz jsem sem psal kdy je podle mne NORMALNI chtit slevu, chces vybehovej starej model? chces poskozenej kus? chces velkoobchodni slevu pri odberech za 100 tisic mesicne? nebo alespon slevu stalyho, pravidelnyho zakaznika (tzn. stalej neni ten kdo koupi jednou za rok za patnact stovek), chces zbozi v akci na ktery je zavadeci sleva? pak ano
...ale dozadovat se slevy na jeden nebo dva kusy cehokoliv kde nakoupim treba jen jednou za zivot jenom proto ze nemam penize je mi proti srsti
...ano koupim zlevneny zbozi kdyz ho vidim, proc ne? a jsem za to rad, ale ten kdo tu slevu dava ji zrovna dava z nejakyho duvodu, ale ne pro to, ze je to povinnost dat kazdymu kdykoli, na cokoliv a za jakykoliv mnozstvi
...probudte se, uz


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
08.02.2007 09:43:47
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Osi: me je to taky trochu proti srsti, ale mam kamose, kterej prodaval ve znackove prodejne Sony a rikal, ze muzou davat slevy kolem 30% a to kdykoliv a na cokoliv. A kdyz nekdo prisel koupit si tam treba jen hru na stejsna a rekl, jestli by nebyla nejaka sleva tak mu to dali treba o kilo levnejc. Ja ale nemam odvahu to takhle jen tak nadhodit. Pripadal bych si jak socka. Prece kdyz si chci neco koupit, tak vim, kolik me to bude stat a ty prachy proste nasetrim, zaplatim a jdu spokojene dom.
V tomhle jsme my cesi trochu jako cikani - furt bysme chteli nejake vyhody a slevy za nicidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Pšán (Člen)
08.02.2007 09:46:00
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

..nic ve zlém,ale bavíte se tu o prdu(předchází hovnu)
..každý chce koupit co nejlevněji(a nekecejte,že né)
..některým a nejsou to socky,by se bez takového nakupování možná zhroutil svět
..tak proč to navážení se do někoho..idontknow


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
08.02.2007 10:02:11
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

...psane jestli je to na mne, tak se do nikoho nenavazim, je to vseobecny (je mi jedno kdo a jakej ma duvod) a tvrdim, ze je blbost dozadovat se slev (pokud na to sleva neni vyvesena) tim zpusobem co jsem popsal, jestli si myslis ze to blbost neni, tak to musis delat i u tech rohliku ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Marián (Člen)
08.02.2007 10:47:23
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

jak pise psan,kazdej chce koupit co nejlevnejc a nejlip.

a navic mi bedrichuv dotaz pripada ne jako ze chce slevu za kazdou cenu jak to prezentujes ty,ale proste se zeptal,jestli ma pockat na vystavu,jestli by to tam neprislo vo nakou kacku levnejc,kdyz uz tam pojede,samozrejme sleva vyvesenagood

...takze bych nechtel aby nase debata sklouzla do nakejch zbytecnejch osobnich napadaniidontknowsmile1


...sam mezi jebkarema...
Baltazar (Člen)
08.02.2007 11:09:34
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

A to jste neviděli nakupovat mě v některejch obchodech zde ve městě už mi dávaj slevu hned jak mě viděj, protože mě už znaj celým jménem goodbigsmile
No a vím že někteří co chcú novou motku taky dělaj průzkum a chctějí slevu zadarmobigsmile
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Mour přiznávám že slevu na rohlík jsem ještě nechtěl a docela bych chtěl vidět xicht tý prodavačky bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
Fik-B6S (Člen)
08.02.2007 11:12:40
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Mour psal:

...už se vidím jak v Tescu chcu slevu na rohlík 20% bo platím ihned a v hotovosti bigsmilebigsmilebigsmile

to bys mohl vědět že když jdeš do teska ve správnou dobu tak dostanéš rohlík se slevou...good


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Pšán (Člen)
08.02.2007 11:21:25
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

osiris psal:

...psane jestli je to na mne, tak se do nikoho nenavazim, je to vseobecny (je mi jedno kdo a jakej ma duvod) a tvrdim, ze je blbost dozadovat se slev (pokud na to sleva neni vyvesena) tim zpusobem co jsem popsal, jestli si myslis ze to blbost neni, tak to musis delat i u tech rohliku ;)

Osi,právě že Béďa psal o vyvěšených slevách,to je právě ta tvoje závorka,né že tam bude lítat od stánku ke stánku a kňučet o slevu..prostě se ptal,jestli tam něco takového neprobíhá...No a ty moje rohlíky-když něco potřebuju,tak to koupím,za kolik to je,nemám náturu na požadování slev,protože nevím,proč by mi ji někdo měl dávat,když ta cena je daná..no a pokud to za dva  dny najdu někde o pár kaček levnější,tak si to kvůli toho nehodím..tuhle radost ti neudělám..bigsmilegood


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Filous (Člen)
08.02.2007 11:34:57
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

...nemám rát arapskej svjet...právje proto, že je tam normální kňučet a kvílet na trhu a hrát komediji kvůli slevje za každou cenu a dyš to neuděláš, urážíš opchodníka...na to bych nigdy neměl žaludek a pokut nevidim ve výloze poutač "sleva", tag si vo ni neřeknu ani za nic...na druhou stranu samozřejmě rát nakoupim lacinějš "f akci", kerá je ale oficijelní...třeba takovej příklat...byl sem s maminou nakupovat f Penny a měli tam ekšn, že ke každýmu nákupu dávali flašku ňákýho červenýho vína...někerý, vječinou tmafší spoluvopčani si chodili celej den např. pro pytlik soli nebo mouky atd., jen aby dostali flašku a vehementně se jí dožadovali...mi tam nechali asik patnáct stovek a pani pokladní na nás nejspíš zapoměla a já neměl žaludek na to, abych si vo tu flašku, kerá stála asi 39 vočí řek...asi sem hloupej...ale jag řikam, pokuť je to oficijelní slevová akce na určitěj druch zboží, kerý chci, tag jí samo rát využiju...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pšán (Člen)
08.02.2007 11:45:44
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

..tak to jsme dva,Filo..jak přes kopírák..smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
08.02.2007 12:02:52
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Marián psal:

jak pise psan,kazdej chce koupit co nejlevnejc a nejlip.

a navic mi bedrichuv dotaz pripada ne jako ze chce slevu za kazdou cenu jak to prezentujes ty,ale proste se zeptal,jestli ma pockat na vystavu,jestli by to tam neprislo vo nakou kacku levnejc,kdyz uz tam pojede,samozrejme sleva vyvesenagood

...takze bych nechtel aby nase debata sklouzla do nakejch zbytecnejch osobnich napadaniidontknowsmile1

...kdo chtel, tak mne pochopil, znovu ti to vysvetlovat nebudu smile1, psal jsem mnozny cislo, o slevach se tady knuci v kazdy treti debate, taky jsem ti psal, ze slevu vyuziju a jsem za ni rad, kdyz je jasne dana a uvedena, ale nemam zaludek na to abych o ni skemral vzdy a vsude sick jak se to furt dokola omila


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
08.02.2007 12:07:05
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

..a jsme doma..jsem rád,že si rozumímegoodsmile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
08.02.2007 12:10:22
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

...ja teda v praci woe bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Marián (Člen)
08.02.2007 12:33:26
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

...jeden o koze druhej o voze,michaj se tady jabka s hruskama...

mozna, ze si mluvil i o jinejch diskuzich,o tech ja bohuzel nic nevim,ja reagoval pouze a jedine na bedrichuv dotaz.

pokud vsak chce nekdo za kazdou cenu slevu necht si zavola na lamparnu tam mu urcite poradigood


...sam mezi jebkarema...
Datel (Člen)
08.02.2007 14:17:51
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Bedřich psal:

Vzhledem k tomu co plánuji v létě si musim koupit kufr. Kufr na dvě helmy, asi GIVI 470 s opěrkou.  Chtěl jsem se zeptat jak to bývá na výstavě v Praze, zda se konají nějaké slevy a jestli někdo netuší zhruba kolik. Na výstavu chodim, ale jen čučet a na slevy či ceny sem se nedíval.Nebo to můžu koupit na eBAY, ale tam se to moc nevyplatí, je to rozdíl zhruba 800Kč.

Tak co myslíte?

Moc známejch po motošopech nemam, takže pro mě v podstatě platí "katalogové" cenysmile2

Ano slevy tam bývají smile1

All: Jste banda...jak by to řekl Koldan........čuramedánů bigsmilebigsmile

Jinak Filousku, já jsem Venezii u špageťáků srazil cenu biče ze 150e na 20ebigsmile a hrozně mě to bavilo. Ale bylo to jen proto, že už jsem neměl ani floka a čekal jsem na kolegy. Před tím jsem si koupil umělohmotnou lodičku za 10éčeksickbigsmilebigsmilebigsmile

Filous (Člen)
08.02.2007 14:22:23
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Datel psal:
Bedřich psal:

Vzhledem k tomu co plánuji v létě si musim koupit kufr. Kufr na dvě helmy, asi GIVI 470 s opěrkou.  Chtěl jsem se zeptat jak to bývá na výstavě v Praze, zda se konají nějaké slevy a jestli někdo netuší zhruba kolik. Na výstavu chodim, ale jen čučet a na slevy či ceny sem se nedíval.Nebo to můžu koupit na eBAY, ale tam se to moc nevyplatí, je to rozdíl zhruba 800Kč.

Tak co myslíte?

Moc známejch po motošopech nemam, takže pro mě v podstatě platí "katalogové" cenysmile2

Ano slevy tam bývají smile1

All: Jste banda...jak by to řekl Koldan........čuramedánů bigsmilebigsmile

Jinak Filousku, já jsem Venezii u špageťáků srazil cenu biče ze 150e na 20ebigsmile a hrozně mě to bavilo. Ale bylo to jen proto, že už jsem neměl ani floka a čekal jsem na kolegy. Před tím jsem si koupil umělohmotnou lodičku za 10éčeksickbigsmilebigsmilebigsmile

...to já bych si rači ukous jazyk, neš bych smlouval surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
08.02.2007 14:28:39
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Mne už to taky nebavísmile2
Na posledních dvou kšeftech jsem usmlouval pouze 53 a 28%, celkem 61000,-bad

Už to nejde jako dřívfucksick


God Save The Queen!
Eremi (Člen)
08.02.2007 14:52:39
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Kelly01 psal:

Mne už to taky nebavísmile2
Na posledních dvou kšeftech jsem usmlouval pouze 53 a 28%, celkem 61000,-bad

Už to nejde jako dřívfucksick

dřív jsi skoro vždycky jistě usmlouval slevu 99%, ne?bigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Mour (Člen)
08.02.2007 14:55:50
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

...to pak snad byly dárky goodbigsmile

Kelly01 (Člen)
08.02.2007 15:07:08
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Přehnané rabaty chamtivých prodejců toužících "hnát to o štok"!


God Save The Queen!
Pšán (Člen)
08.02.2007 15:07:43
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Kolik stojí ta adidaska?
smile1šistapade sát
je to originál?
smile1djestěpade sát
dáte mi k tomu ůčet?
smile1stopade sát
a doklady ktomu máte?
bigsmilebigsmile Dááárek


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
šmidaN (Člen)
08.02.2007 15:14:57
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

bedo nic si stoho nedelej ,,je to normalni chtít slevu ,nedávno mi tu napsali to same na SHARKA RSF2I ...
A VYSLEDEK ,mam ji a z 6800,- na 4000,- nejsem tak bohátý abych si mohl kupovat věci za mc..good

Mour (Člen)
08.02.2007 15:18:20
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

šmidaN psal:

bedo nic si stoho nedelej ,,je to normalni chtít slevu ,nedávno mi tu napsali to same na SHARKA RSF2I ...
A VYSLEDEK ,mam ji a z 6800,- na 4000,- nejsem tak bohátý abych si mohl kupovat věci za mc..good

...a tak je to spravne a tak to ma byt bigsmile... a tady je sleva nasnadě RS2I = starý model = velká sleva aby se toho zbavili.bigsmile ...samozřejmě to nemění nic na věci, že je to moc dobrá přilba good

šmidaN (Člen)
08.02.2007 15:33:13
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

a bedo !! ty jako spravny beda bys měl nosit sebou mobilní kološtestí a tu slevu jim tam vytočit raz dva bigsmile...či tě není ,co se s nima budeš srátgood

šmidaN (Člen)
08.02.2007 15:36:47
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

jo a slevy nazajimaji ty kteří dělájí ten pruměrný měsiční plat 20tis ...nejsem lopata nevzdělaná ,a muj plat odpovída regionu .kdybch měl vše kupovat za ty přemrštěné ceny ,dojdu k tomu že z každe vyplaty si mužu koupit jednu věc a to mimo sezonu ,,v sezoně sem rád že mam na benol!!!! holt region razovitý

Drak (Člen)
08.02.2007 15:42:44
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

No a nebo to Beda špatně napsal, nejde ve svý podstatě o slevu, ale o cenu. Jdu si v neděli koupit GPS modul Nokii LD-3W a když zajdu do Errotelu tak tam ho mají za 2295,- a hned cca 100 metru vedle je T-mobile a tam ho mají za 2795,- a teď mi někdo řekněte co je na tom špatného že jsem se jen díval kde co stojí když už jsem tam byl. Takže kdyby na začátku někdo řekl, "hele Bedo kup to za tu cenu levněji to neseženeš" nebo "Hele Bedo počkej na výstavě to bude za nižší cenu" záměrně neříkám SLEVU tak je to vyřešený ne? Ale takhle jste chudákovi Bedovi akorát tak pussyporadili fuck a vlastně i já, tak sorry Bedo bigsmilebigsmilebigsmile


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Filous (Člen)
08.02.2007 16:27:56
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Drak psal:

No a nebo to Beda špatně napsal, nejde ve svý podstatě o slevu, ale o cenu. Jdu si v neděli koupit GPS modul Nokii LD-3W a když zajdu do Errotelu tak tam ho mají za 2295,- a hned cca 100 metru vedle je T-mobile a tam ho mají za 2795,- a teď mi někdo řekněte co je na tom špatného že jsem se jen díval kde co stojí když už jsem tam byl. Takže kdyby na začátku někdo řekl, "hele Bedo kup to za tu cenu levněji to neseženeš" nebo "Hele Bedo počkej na výstavě to bude za nižší cenu" záměrně neříkám SLEVU tak je to vyřešený ne? Ale takhle jste chudákovi Bedovi akorát tak pussyporadili fuck a vlastně i já, tak sorry Bedo bigsmilebigsmilebigsmile

...ale to je přeci normální, zjistit a porovnat si ceny u konkurenčních prodejců idontknow

...a gdyš uš sme u tech Sharků, tak já si ho kvůlivá ceně taky pořídil ve Franciji, páč sem tenkrát nebyl ochotnej akceptovat "českou" cenu...nicméně jak uš sem zmínil, neš abych se pokoušel usmlouvat slevu na tenkrát horký novince, tak jsem ji koupil na druhý straně Evropy, gde mi dali SAMI OD SEBE slevu z regálový ceny 20% prej protože sem byl první čech, kerýmu něco prodali a navíc šéf gešeftu byl taky bandiťák surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
08.02.2007 16:30:08
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

šmidaN psal:

jo a slevy nazajimaji ty kteří dělájí ten pruměrný měsiční plat 20tis ...nejsem lopata nevzdělaná ,a muj plat odpovída regionu .kdybch měl vše kupovat za ty přemrštěné ceny ,dojdu k tomu že z každe vyplaty si mužu koupit jednu věc a to mimo sezonu ,,v sezoně sem rád že mam na benol!!!! holt region razovitý

...no to seš na tom eště dobře surprised ...vydělávám vcelku dobře a stejně si kolikrát nemůžu v měsíci koupit ani tu jednu vjec surprised ...bo sem ženatejsurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
šmidaN (Člen)
08.02.2007 16:39:27
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

to filous : kdo chce kam ,pomožme mu tam ,,,a nebo pozdě bycha honit ..a tak bych mohl pokračovat ..ale ma to i své výhody ,ne ??pravidelný sex ! strava! teplo domova .a ustavičné vysvětlováni proč zrovna ten výfuk jsi potřeboval ..good

Drak (Člen)
08.02.2007 16:41:20
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Filous psal:
šmidaN psal:

jo a slevy nazajimaji ty kteří dělájí ten pruměrný měsiční plat 20tis ...nejsem lopata nevzdělaná ,a muj plat odpovída regionu .kdybch měl vše kupovat za ty přemrštěné ceny ,dojdu k tomu že z každe vyplaty si mužu koupit jednu věc a to mimo sezonu ,,v sezoně sem rád že mam na benol!!!! holt region razovitý

...no to seš na tom eště dobře surprised ...vydělávám vcelku dobře a stejně si kolikrát nemůžu v měsíci koupit ani tu jednu vjec surprised ...bo sem ženatejsurprisedbigsmile

tak to si na tom dost dobře, když jsi ženatej a máš k tomu ještě motorku bigsmilebigsmilebigsmile


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Filous (Člen)
08.02.2007 16:42:27
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

šmidaN psal:

to filous : kdo chce kam ,pomožme mu tam ,,,a nebo pozdě bycha honit ..a tak bych mohl pokračovat ..ale ma to i své výhody ,ne ??pravidelný sex ! strava! teplo domova .a ustavičné vysvětlováni proč zrovna ten výfuk jsi potřeboval ..good

...no jasně...a navíc sem furt přesvěčenej, že u mě ty výhody převažujou goodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Drak (Člen)
08.02.2007 16:48:35
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Filous psal:
šmidaN psal:

to filous : kdo chce kam ,pomožme mu tam ,,,a nebo pozdě bycha honit ..a tak bych mohl pokračovat ..ale ma to i své výhody ,ne ??pravidelný sex ! strava! teplo domova .a ustavičné vysvětlováni proč zrovna ten výfuk jsi potřeboval ..good

...no jasně...a navíc sem furt přesvěčenej, že u mě ty výhody převažujou goodbigsmile

jooo přesvědčení a víra to se do manželství hodí bigsmilebigsmilebigsmile


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Bedřich (Člen)
08.02.2007 18:39:23
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

OK, takže mi šlo o ační cenu, nikoliv slevu.smile1 Rozhodně nikde nebudu lítat jak pošuk a ptát se kdo mi dá větší slevu(takle to funguje třeba při koupi auta u 50-60% lidí). Ptal jsem se pouze, jestli systém cenových AKCÍ nebo SLEV (jak kdo chce) funguje i na výstavě typu motocykl. Já sám jsem v roce dvakrát na výstavě jak unás tak i v sk a v naší branži akce či slevy v době výstavy fungují.

Vzheldem k tomu že jsem obchodník a řešim jak kontakt s běžným zákazníkem na pobočce, tak s majitelama či vedoucíma velkých servisů, fráze typu jakou mi dáte slevu nebo  když to bude za jímavou cenu slyšim dnes a děnně. Tohle mi řekne borec co vypadá, že je oblečenej spíš ve voleji než moténrkách, ale taky i nažehlenej borec v kvádru, kterej  na jednání přijede pokaždý jinou A-osmou idontknowsmile1
Já říkám, že když budu prodávat věc, která stojí půl milijónu a nechám ji za dvacet klaců, tak se  mě 4 lidi z 5ti zeptaj, jestli na to dostanou slevu.bigsmilesurprisedidontknow

Prostě to tak u nás je. Jsou lidi jako Kelly co je baví jednat o ceně a lidi jako Osiris co je to prostě "nebaví". Já si taky klidně řeknu o slevu, když  budu kupovat určitý komplet , nebo kus co se někde válí zaprášenej či trochu jetej, ale ne když půjdu pro "rohlík" . Jsou věci či situace, které  mají opodstatnění (alespoň podle mě)si  požádat o slevu a věci co nee.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
hans (Člen)
08.02.2007 18:56:01
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Bedřich psal:

OK, takže mi šlo o ační cenu, nikoliv slevu.smile1 Rozhodně nikde nebudu lítat jak pošuk a ptát se kdo mi dá větší slevu(takle to funguje třeba při koupi auta u 50-60% lidí). Ptal jsem se pouze, jestli systém cenových AKCÍ nebo SLEV (jak kdo chce) funguje i na výstavě typu motocykl. Já sám jsem v roce dvakrát na výstavě jak unás tak i v sk a v naší branži akce či slevy v době výstavy fungují.

Vzheldem k tomu že jsem obchodník a řešim jak kontakt s běžným zákazníkem na pobočce, tak s majitelama či vedoucíma velkých servisů, fráze typu jakou mi dáte slevu nebo  když to bude za jímavou cenu slyšim dnes a děnně. Tohle mi řekne borec co vypadá, že je oblečenej spíš ve voleji než moténrkách, ale taky i nažehlenej borec v kvádru, kterej  na jednání přijede pokaždý jinou A-osmou idontknowsmile1
Já říkám, že když budu prodávat věc, která stojí půl milijónu a nechám ji za dvacet klaců, tak se  mě 4 lidi z 5ti zeptaj, jestli na to dostanou slevu.bigsmilesurprisedidontknow

Prostě to tak u nás je. Jsou lidi jako Kelly co je baví jednat o ceně a lidi jako Osiris co je to prostě "nebaví". Já si taky klidně řeknu o slevu, když  budu kupovat určitý komplet , nebo kus co se někde válí zaprášenej či trochu jetej, ale ne když půjdu pro "rohlík" . Jsou věci či situace, které  mají opodstatnění (alespoň podle mě)si  požádat o slevu a věci co nee.

máš recht good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Kuba B12 (Člen)
08.02.2007 19:04:44
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

dobrý téma.  Já si jednou odskočil pro svačinu z bejvalý práce a zeptal sem se tak jako u každýho svýho dodavatele.....  kolik mi dá slevu       na chlebíčkybigsmile. No a za platil sem 4 a pátej mi dala zdarma a smála se. Takže kdo se nestydí slevu dostane skoro vždycky. A to já se ptám skoro všude, hlavně tam kde mě neznaj. U známejch nikdy :) no a ono to ročně ušetří pár tisícovek...   -1000 na botech, -300 rukavice, atd atd      Asi sem socka nebo co surprised


honda je honda
Drak (Člen)
08.02.2007 19:12:17
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Kuba B12 psal:

dobrý téma.  Já si jednou odskočil pro svačinu z bejvalý práce a zeptal sem se tak jako u každýho svýho dodavatele.....  kolik mi dá slevu       na chlebíčkybigsmile. No a za platil sem 4 a pátej mi dala zdarma a smála se. Takže kdo se nestydí slevu dostane skoro vždycky. A to já se ptám skoro všude, hlavně tam kde mě neznaj. U známejch nikdy :) no a ono to ročně ušetří pár tisícovek...   -1000 na botech, -300 rukavice, atd atd      Asi sem socka nebo co surprised

Hele to dělá každej jen někteří mají odvahu to přiznat bigsmile


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Kelly01 (Člen)
08.02.2007 19:16:08
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Ještě probíhámsmile1

Nechal jsem doma stravenky(bude to velký)smile1

Mým životním cílem je tzv. "totální" 100% sleva navíc završená dárkem od prodejce pro dobrého zákazníkagood


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
08.02.2007 19:16:54
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Kelly01 psal:

Ještě probíhámsmile1

Nechal jsem doma stravenky(bude to velký)smile1

Mým životním cílem je tzv. "totální" 100% sleva navíc završená dárkem od prodejce pro dobrého zákazníkagood

bigsmile

Až takového najdeš, rád se přijdu podívat jak nakupuješgood


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Bedřich (Člen)
08.02.2007 19:23:22
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Kelly01 psal:

Ještě probíhámsmile1

Nechal jsem doma stravenky(bude to velký)smile1

Mým životním cílem je tzv. "totální" 100% sleva navíc završená dárkem od prodejce pro dobrého zákazníkagood

Já ti ji dám, ale na druhý veci tě tak natáhnu že budešsurprised

bigsmilebigsmilebigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Drak (Člen)
08.02.2007 19:32:11
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Bedřich psal:
Kelly01 psal:

Ještě probíhámsmile1

Nechal jsem doma stravenky(bude to velký)smile1

Mým životním cílem je tzv. "totální" 100% sleva navíc završená dárkem od prodejce pro dobrého zákazníkagood

Já ti ji dám, ale na druhý veci tě tak natáhnu že budešsurprised

bigsmilebigsmilebigsmile

Ale on si druhou věc nekoupí


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
osiris (Člen)
08.02.2007 19:50:15
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

...myslim, ze by te pri tom bramboro i "vyfotili" pres dalekohled na miridlech bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Datel (Člen)
08.02.2007 19:51:21
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Drak psal:
Bedřich psal:
Kelly01 psal:

Ještě probíhámsmile1

Nechal jsem doma stravenky(bude to velký)smile1

Mým životním cílem je tzv. "totální" 100% sleva navíc završená dárkem od prodejce pro dobrého zákazníkagood

Já ti ji dám, ale na druhý veci tě tak natáhnu že budešsurprised

bigsmilebigsmilebigsmile

Ale on si druhou věc nekoupí

....bo chce dárekbigsmilebigsmile

Bedřich (Člen)
08.02.2007 19:56:18
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Datel psal:
Drak psal:
Bedřich psal:


Já ti ji dám, ale na druhý veci tě tak natáhnu že budešsurprised

bigsmilebigsmilebigsmile

Ale on si druhou věc nekoupí

....bo chce dárekbigsmilebigsmile

Bude stačit obrázek jak u zubaře?bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Palino (Člen)
08.02.2007 20:20:20
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Je prirozene, ze obchodnici chteji vydelat a kupujici usetrit. Tak proc si o slevu nerict. Jestli si nekdo mysli, ze je to jen ceska specialita, tak se plete. Na zapade je to bezne, jen ne kazdemu se chce otevrit hubu.
Holt lina huba, hotove nestesti


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Datel (Člen)
08.02.2007 21:05:33
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Pavel_B12 psal:

Je prirozene, ze obchodnici chteji vydelat a kupujici usetrit. Tak proc si o slevu nerict. Jestli si nekdo mysli, ze je to jen ceska specialita, tak se plete. Na zapade je to bezne, jen ne kazdemu se chce otevrit hubu.
Holt lina huba, hotove nestesti

Nesouhlasím. Co jsem tak stačil vysledovat, tak v zahraničí ti nabídnou slevu sami od sebe, kdežto u nás si o ní musíš říctbad

osiris (Člen)
08.02.2007 21:26:12
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

...boooooze, cechy ktery nejsou "liny si rict" bych vrazdil, mam rad takovy zakazniky kteri si reknou automaticky o slevu driv nez si uvedomej na jakou cenu se divaj (rozumej: kdyz nekdo nakoupi pussy ktera stoji 100 s 20ti % slevou za 80 a ja mu tu samou pussy na visacce nabizim za 75) a zabednenec chce slevu, to je na zabiti, tak takovy my jsme
...vakyeeeeeeero bigsmile

ps: a protoze jsme jatra, udelali jsme si tenhle zmatek sami, ty vychcany obchodnici si totiz ke svy NORMALNI SLUSNY marzi prihodej dalsich 30%, aby vam mohli dat 20% slevu, protoze 15% je prece malo sick smile1

pps: bedrichu, neber si ten muj uplne prvni prispevek osobne (byl spis vseobecnej a jenom jsem to uz nevydrzel), na jiny khony se to hodi vic goodsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Palino (Člen)
08.02.2007 21:28:18
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Datel psal:
Pavel_B12 psal:

Je prirozene, ze obchodnici chteji vydelat a kupujici usetrit. Tak proc si o slevu nerict. Jestli si nekdo mysli, ze je to jen ceska specialita, tak se plete. Na zapade je to bezne, jen ne kazdemu se chce otevrit hubu.
Holt lina huba, hotove nestesti

Nesouhlasím. Co jsem tak stačil vysledovat, tak v zahraničí ti nabídnou slevu sami od sebe, kdežto u nás si o ní musíš říctbad

I to je fakt. A pokud ti ji nenabidnou a ty si o ni reknes, tak te nemaji za debila.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
osiris (Člen)
08.02.2007 21:39:09
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Pavel_B12 psal:
Datel psal:
Pavel_B12 psal:

Je prirozene, ze obchodnici chteji vydelat a kupujici usetrit. Tak proc si o slevu nerict. Jestli si nekdo mysli, ze je to jen ceska specialita, tak se plete. Na zapade je to bezne, jen ne kazdemu se chce otevrit hubu.
Holt lina huba, hotove nestesti

Nesouhlasím. Co jsem tak stačil vysledovat, tak v zahraničí ti nabídnou slevu sami od sebe, kdežto u nás si o ní musíš říctbad

I to je fakt. A pokud ti ji nenabidnou a ty si o ni reknes, tak te nemaji za debila.

...tyyyyyyjo surprised, bez si koupit treba jedny hodinky v takovym nemecku, rekni si o slevu a otoci se na tebe celej kseft vcetne vsech kupujicich a hajzlbaby idontknow, protoze se to nedela bigsmile kdyz je normalni mit slevu, tak to maj napsany metrovejma pismenama na vyloze ....jooooo na trhu ti baba hodi do pytliku o jedno rajce vic good smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
08.02.2007 21:51:15
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

...jo a ještě mě tak po našimu napadlo: " Nechci slevu zadarmo!! " bigsmilebigsmilebigsmile

Palino (Člen)
08.02.2007 21:56:42
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

2Osi
Mozna v te vychodni casti, tam maji casto nase mysleni. Dvakrat rocne jezdim do Frankfurtu nad Mohanem a o nakupech vim sve. Nesmlouvam u hamburgru, ani v hypermarketech, ale kdyz jsem kupoval televizi, DVD, fotak, vzdycky jsme se bez problemu dohodli.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Kelly01 (Člen)
08.02.2007 21:59:53
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

No,a tyhle problémy u "totální 100%"slevy nehrozí a navíc máš jako stálý zákazník automaticky výhodnou vyjednávací pozici při dalším nákupugood


God Save The Queen!
KOVAL (Člen)
08.02.2007 22:08:27
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

A proto máš u mně tu 100% slevu na pěknej pomníček až ho budeš potřebovat.good
A v ceně je i ten nápis uprostřed:
     " NECHCI SLEVU ZADARMO _ NEUMŘEL SEM NADARMO "
Takovej sem já.good

Michal GSX (Člen)
08.02.2007 22:36:04
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

keci,keci, kecibigsmile
Schválně ,jakou ste ukeceli slevu v bordelu ,Obchodníci.
Těžko vám ji daj na vyběhlej modelpussy


jen chlap ví,co chlap potřebuje !
Kelly01 (Člen)
08.02.2007 22:47:44
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

V 5 ráno na šlápotě kerá neudělala přes noc kšeft běžně 2 litry..
Ale dohazuji to klientům se slevou pouze 1000kčsmile1


God Save The Queen!
Michal GSX (Člen)
08.02.2007 22:56:38
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Ty vole,v 5 ránosickto by měla zaplati vona měbad


jen chlap ví,co chlap potřebuje !
jardagsf (Člen)
09.02.2007 05:59:22
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

F 5 rano dostanes paty pich zadara voegood
jardagsf chechtajici


MOTO KOZZI GRISO
Filous (Člen)
09.02.2007 07:49:33
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

...f pjet ráno??? ...to ti ve slušnym podniku přinesou dvojitou kořalku grátis na stříbrnym podnose do bazénu, abys uš vypad surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Bedřich (Člen)
09.02.2007 08:57:09
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Nejlepší je, když ti v pět ráno dojdou v bordelu prachy a ta svalnatá gorila jede s tebou tágem do bankomatubigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Drak (Člen)
09.02.2007 09:12:15
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Bedřich psal:

Nejlepší je, když ti v pět ráno dojdou v bordelu prachy a ta svalnatá gorila jede s tebou tágem do bankomatubigsmile

A jak to dopadlo Bedo??? bigsmilebigsmilebigsmile


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Mour (Člen)
09.02.2007 09:13:31
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

....a moch sis vzpomenout na PIN ? bigsmile

Bedřich (Člen)
09.02.2007 12:01:58
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Drak psal:
Bedřich psal:

Nejlepší je, když ti v pět ráno dojdou v bordelu prachy a ta svalnatá gorila jede s tebou tágem do bankomatubigsmile

A jak to dopadlo Bedo??? bigsmilebigsmilebigsmile

Dobře, ale doporučuji si pro takovýhle akce zrušit limit.smile1


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Michal GSX (Člen)
09.02.2007 12:54:02
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Koukám,že chytily samí skušeníbigsmilebigsmilebigsmile


jen chlap ví,co chlap potřebuje !
Ondráš (Člen)
09.02.2007 13:53:29
Offline

Re: Kufr koupit na výstavě??

Bedřich psal:
Drak psal:
Bedřich psal:

Nejlepší je, když ti v pět ráno dojdou v bordelu prachy a ta svalnatá gorila jede s tebou tágem do bankomatubigsmile

A jak to dopadlo Bedo??? bigsmilebigsmilebigsmile

Dobře, ale doporučuji si pro takovýhle akce zrušit limit.smile1

A já proč po mě chceš tu jednu jetou destičku, aby sis nemusel kupovat celou sadubigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr