Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » suzukibandit.cz » dumám, dumám

Dado (Člen)
13.08.2008 14:01:46
Offline

dumám, dumám

jen mě napadá v souvislosti s výběrem gum, nebylo by jednodužší než ze sebe pořád dokola dělat blbce a zvedat ze židle horký palicebigsmile, přidat kolonku do profilu jaký gumy kdo jezdí, bych se pak na konkrétní gumy zeptal konkrétního člena?? Hledat jsem dal asi 20x a stejně jsem nenašel to co bych rád slyšelidontknowhelp


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Meloun (Člen)
13.08.2008 14:11:54
Offline

Re: dumám, dumám

Někdo jezdí puky a nedá na ně dopustit..druhej by to tam neoblík..idontknow
Tak k čemu ti bude zkušenost jednoho nebo dvou lidí??
Víš,jakým jezdíš stylem,tak podle toho si kup pnoje..
Není nic úsměvnějšího,než borec na překoňovaným kelímku se supercorsama,kterýmu chyběj do krajů 2cm a veprostřed je plackaidontknowbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Dado (Člen)
13.08.2008 14:14:17
Offline

Re: dumám, dumám

Ta seš fakt Melounbigsmilebigsmile, ale to je přesně druh odpovědi, po kterým jsem neblažilidontknow


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Petr (Člen)
13.08.2008 14:17:40
Offline

Re: dumám, dumám

a co to udělat něco jako anketu o nejoblíběnější/nejježděnější pryž??

to by snad šlo ne??
každý by jen klikl na tu "svou" a snad by to dalo pak hrubý nástřel o tom jak se věci mají...

co na to admin, pošle mě do pussy?? bigsmilecool


tož tak..
Meloun (Člen)
13.08.2008 14:18:04
Offline

Re: dumám, dumám

Tak tady bude kolonka s 200 druhama pnojí..fajn nápadbigsmile
Nějaký kup a vyzkoušej ne?
Nechápu,co s tím pořád všici tak laborujete..idontknowsurprised
Můj požadavek byl měkká směs,tak holt jezdím měkkou gumu..co je na tom tak složitýho?idontknowsmokin


PURE NAKED BIKE!
Dado (Člen)
13.08.2008 14:22:11
Offline

Re: dumám, dumám

ale jo klidně , mě jde spíš o to, že jsem koupil motyku na který jsou Metzelerky roadtec Z6. A na předku jsou ojetý podle mě dost nestandartně. Tak potřebuju vědět jestli je tu někdo nemá a nesetkal se ze stejným problémem ( nastavení vidle atd.), protože potřebuju koupit novou a míchat se mě nechtěj, ale zase za každou cenu stejný mít nemusímidontknowidontknow


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
K.a.s.y.m. (Člen)
13.08.2008 14:30:13
Offline

Re: dumám, dumám

Dado psal:

ale jo klidně , mě jde spíš o to, že jsem koupil motyku na který jsou Metzelerky roadtec Z6. A na předku jsou ojetý podle mě dost nestandartně. Tak potřebuju vědět jestli je tu někdo nemá a nesetkal se ze stejným problémem ( nastavení vidle atd.), protože potřebuju koupit novou a míchat se mě nechtěj, ale zase za každou cenu stejný mít nemusímidontknowidontknow

ta tvoje nestandartně sjetá pneu je od nestandartního ježdění předchozího majitele kterej brzdil v zatáčce.Obuj novou a pak řeš podvozek...špatně sjetá guma umí s motorkou fakt divy.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
13.08.2008 14:37:41
Offline

Re: dumám, dumám

...hele krávo, jak tě znám, tak klidně kup tu z6 znovu (nebo sadu road attacků), vydržej ti a na hubu s nima neupadneš good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
inkvizitorr (Administrator)
13.08.2008 14:40:02
Offline

Re: dumám, dumám

no nevim jeslti by to mělo moc smysl, jednomu sedí to a druhýmu zas vono a bude tu sto lidí kerejch bude mít sto názorů, jestli nevíš jakou gumu, tak se zeptej někoho kdo už na svý motorce pár sad odjel a myslim, že to bude duchaplnější rada než od někoho kdo tam má svou první sadu, jezdí jak ponocnej, ale gumy dokáže vychválit až do nebe (pekla)bigsmile


doba je temná...
Dado (Člen)
13.08.2008 14:56:51
Offline

Re: dumám, dumám

Osi , dík. Koupím tu Z6. S RoadAtackama na B6 byla velká spokojenost, tak uvidím až olítám ty metzelerkygood
Inkvizovi: jasně že 100lidí, 100 názorů, ale někdy to tady vypadá že na dotaz, kloudnou odpověď nedostaneš a 80 ze 100 se jen baví tím, jak se pochlapit  na úkor toho blbce co se zase ptá na to co se přece ptal snad každej tisíckrát idontknowidontknow


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
inkvizitorr (Administrator)
13.08.2008 15:03:29
Offline

Re: dumám, dumám

Dado psal:

Inkvizovi: jasně že 100lidí, 100 názorů, ale někdy to tady vypadá že na dotaz, kloudnou odpověď nedostaneš a 80 ze 100 se jen baví tím, jak se pochlapit  na úkor toho blbce co se zase ptá na to co se přece ptal snad každej tisíckrát idontknowidontknow

no vobčas to tak je bigsmile ale řikam, tady je dobrý ptát se někoho kdo má už něco najeto a jezdí třeba podobně rychle jako ty a ne kdekoho třeba bez zkušeností a bez kloudnýho názoru. zmačknout tlačítko v anketě umí každej trotl, najdi někoho, kdo je schopnej vodjezdit tři-čtyři sady za rok a udělá z toho nějakej kloudnej verdiktgood


doba je temná...
Dado (Člen)
13.08.2008 15:51:31
Offline

Re: dumám, dumám

Tak tam dáme kolonku kolik kdo odjel sad a jakej má jízdní stylbigsmilebigsmilebigsmile, protože osobně znám málo lidíidontknow a podle Nicka to eště nepoznám páč sem chodim cca3 roky:headshake


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
sonyk (Člen)
13.08.2008 21:18:24
Offline

Re: dumám, dumám

socky jezdej ty levny a ti co na to maj ty drazsi. ale zajimava anketa nebo kolonka v profilu by to byla


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Petr (Člen)
14.08.2008 11:54:24
Offline

Re: dumám, dumám

tak tam hodit cca 10nejpoužívanějších gum a udělat z toho nějaký přehled oblíbenosti..


tož tak..
ydom (Člen)
14.08.2008 21:37:40
Offline

Re: dumám, dumám

Meloun psal:

Někdo jezdí puky a nedá na ně dopustit..druhej by to tam neoblík..idontknow
Tak k čemu ti bude zkušenost jednoho nebo dvou lidí??
Víš,jakým jezdíš stylem,tak podle toho si kup pnoje..
Není nic úsměvnějšího,než borec na překoňovaným kelímku se supercorsama,kterýmu chyběj do krajů 2cm a veprostřed je plackaidontknowbigsmile

bigsmilebigsmilegood znám tuze namachrovanýho cápka na R1, co dává contiforce, ale von jí má jen na ježdění do práce  cca 3kmsmile1


Když nejezdím,tak tvořím...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr