Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Oslava !!!!!

Bandit (Člen)
13.08.2008 14:00:03
Offline

Oslava !!!!!

Zdarec lidi ... chtěl bych s váma oslavit svoje dnešní narozky. Ještě musim zjistit jestli bude volné místečko které jsem měl v plánu !!! je to fotbalové hřiště v Tismicích (kousek od Českého Brodu). Mělo by se to konat buď v Pátek neo v Sobotu,podle toho jak moc lidí bude moct ten který den !!! vim že je teď hodně akcí kolem takže pokud bude málo lidí tak si s nima půjdu někam sednout (třeba Taťka Půlmotor by nás mohl přijmout) .... a ostatním to vynahradim třeba na Lipně !!! Jinak na hřišti by byla elektrika,voda,nejspíš sprcha , kabina a hodně místa na spaní bigsmile . tak co  beerwine ... pivečky by bylo doufám od Péti a nějakej ten tvrdej podle toho co mi kdo řekne !!! + nějaké masíčko na grilu goodgoodgood


Traktor patří na pole !!!
Bandit (Člen)
13.08.2008 15:05:16
Offline

Re: Oslava !!!!!

Omlouvám se za poskytnutí špatných informací (viz. LIPNO ) !!!! smile2smile2smile2
ostatním se to pokusím vynahradit někdy jindy a jinde !!!! goodgood


Traktor patří na pole !!!
Šárka (Člen)
13.08.2008 15:33:31
Offline

Re: Oslava !!!!!

jestli je to tenhla víkend tak moc nebudu moc sem na neschopence ale myslim že bych se tam mohla jet mrknout AUTEMbigsmilesmile2


Obtížné neznamená nepřekonatelné
kojaksro (Člen)
13.08.2008 15:38:50
Offline

Re: Oslava !!!!!

Moc rád bych přijel, ale jedeme do Brna.... Všechno nejlepší a hezkou oslavugood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
K.a.s.y.m. (Člen)
13.08.2008 15:39:42
Offline

Re: Oslava !!!!!

Šárka psal:

jestli je to tenhla víkend tak moc nebudu moc sem na neschopence ale myslim že bych se tam mohla jet mrknout AUTEMbigsmilesmile2

tě to na Královně nějak sebralo ,že teď marodíš bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nicola.foxx (Člen)
13.08.2008 20:13:37
Offline

Re: Oslava !!!!!

Bandit psal:

Zdarec lidi ... chtěl bych s váma oslavit svoje dnešní narozky. Ještě musim zjistit jestli bude volné místečko které jsem měl v plánu !!! je to fotbalové hřiště v Tismicích (kousek od Českého Brodu). Mělo by se to konat buď v Pátek neo v Sobotu,podle toho jak moc lidí bude moct ten který den !!! vim že je teď hodně akcí kolem takže pokud bude málo lidí tak si s nima půjdu někam sednout (třeba Taťka Půlmotor by nás mohl přijmout) .... a ostatním to vynahradim třeba na Lipně !!! Jinak na hřišti by byla elektrika,voda,nejspíš sprcha , kabina a hodně místa na spaní bigsmile . tak co  beerwine ... pivečky by bylo doufám od Péti a nějakej ten tvrdej podle toho co mi kdo řekne !!! + nějaké masíčko na grilu goodgoodgood

Hele Fsecko NEJ. Tenhle vikend nemuzu, pac musim dodelat doma nejakou zednicinu a pak zacit uklizet sklep po tech upravach. Pekne si to oslav.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
dala (Člen)
13.08.2008 20:58:39
Offline

Re: Oslava !!!!!

Nazdar Bandouri jsem tu novy mohli by jste mi rict jak to tu chodi? diky jinak se teke pripojuji ke gratulantum at Ti to jezdi a hlavne bez nehodygood


Skáču dobře,skáču rád
osiris (Člen)
14.08.2008 00:26:40
Offline

Re: Oslava !!!!!

...vobčas tě někdo vyprcá, vobčas voprcá, vobčas znemožní, vobčas poradí a život jde dál ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Michal Dk (Člen)
14.08.2008 00:40:27
Offline

Re: Oslava !!!!!

neměl páničeknějakou slívkubigsmilebigsmile

Bodlinka (Člen)
14.08.2008 11:31:06
Offline

Re: Oslava !!!!!

Tome se mnou taky nepocitej, promin uz mam jine plany...

Ale verim, ze to poradne oslavis i beze mne good


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
dala (Člen)
14.08.2008 11:43:33
Offline

Re: Oslava !!!!!

Diky to by slobigsmile tak hura vsichni na zavody ted v nedeli do Brna a drzet palce Suzambigsmile


Skáču dobře,skáču rád
SleiP (Člen)
14.08.2008 12:12:08
Offline

Re: Oslava !!!!!

Prijel bych hned ale üz mame zamluveny Brno takze se omlouvam.
Jinak preji vse nej k narozkam a hlavne hodne najetych km.
A jinak ty nepojedes na to Lipno?


nemusí kapat, stačí když prší
Bandit (Člen)
14.08.2008 12:20:51
Offline

Re: Oslava !!!!!

SleiP psal:

Prijel bych hned ale üz mame zamluveny Brno takze se omlouvam.
Jinak preji vse nej k narozkam a hlavne hodne najetych km.
A jinak ty nepojedes na to Lipno?

No jelikož jsem se dozvěděl že je to pouze pro zvané (což jsem nevěděl) tak NE bad   Jinak dík za přání goodsmile1


Traktor patří na pole !!!
SleiP (Člen)
14.08.2008 12:23:27
Offline

Re: Oslava !!!!!

Tak to sem taky nevedel ze je to pro zvane takze taky asi nikam nejedu no uvidem.


nemusí kapat, stačí když prší
Žirafa (Člen)
14.08.2008 14:04:46
Offline

Re: Oslava !!!!!

SleiP psal:

Tak to sem taky nevedel ze je to pro zvane takze taky asi nikam nejedu no uvidem.

Ty jsi s bráchou zvanej... už jsem vám to říkala několikrát...

Banditovi se omlouvám, ale tuhle akci pořádám já za velké pomoci Ondráše a tak myslím že víš v čem je problém.
Děkuji za pochopení headshake


Jaký si to uděláš, takový to máš...
Bandit (Člen)
14.08.2008 14:17:10
Offline

Re: Oslava !!!!!

Peťa psal:
SleiP psal:

Tak to sem taky nevedel ze je to pro zvane takze taky asi nikam nejedu no uvidem.

Ty jsi s bráchou zvanej... už jsem vám to říkala několikrát...

Banditovi se omlouvám, ale tuhle akci pořádám já za velké pomoci Ondráše a tak myslím že víš v čem je problém.
Děkuji za pochopení headshake

Mě se omlouvat nemusíš .... já už jsem si na ledacos zvyknul a jsem celkem splachovací bigsmilebigsmilebigsmile takže v pohodě goodgood


Traktor patří na pole !!!
Ondráš (Člen)
15.08.2008 11:13:10
Offline

Re: Oslava !!!!!

2 Bandit: Někdy je lepší se zdržet komentářů, než to hovno rozmatlávat ještě víc.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr