Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ...policie vs. světelná houkačka :))

osiris (Člen)
13.08.2008 04:40:43
Offline

...policie vs. světelná houkačka :))

...kdyby to psali "na apríla" tak to pochopím headshake kocourkov bigsmile
http://zpravy.idnes.cz/blikli-jste-dalk … 0_krimi_dp


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
cikin (Člen)
13.08.2008 06:37:26
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

A tak s chutí sahají po paragrafu, podle kterého smí řidič bliknout jen v případě, že upozorňuje ostatní na nebezpečí na silnici.... Policajti ale jsou nebezpečí na silnici.idontknow

qwerty (Člen)
13.08.2008 09:34:54
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

cikin psal:

A tak s chutí sahají po paragrafu, podle kterého smí řidič bliknout jen v případě, že upozorňuje ostatní na nebezpečí na silnici.... Policajti ale jsou nebezpečí na silnici.idontknow

policajti sou hlavne nebezpeci pro nase body a penezenky bigsmilebigsmilebadbadsmile2smile2


WD club member.
SLUGI (Člen)
13.08.2008 09:58:31
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

... jak to chěj dokázat idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Msudra (Člen)
13.08.2008 10:44:20
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

Blikám vždycky sem blikal a budu blikat dál......protoze sem vetsinou taky rad kdyz na m,e nekdo zabliká good a dokázat to chtěj jak?fuckfuck srat na ne....


gdo maže,ten jede...:)
Kukii (Člen)
13.08.2008 10:55:06
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

ty už vážně netuší za co by nás pochytali a pokutovali... sicksick fuck
ale jinak dobrej průměr na pár km 3 hlídky aby dostali pár řidičů, to sou vážně frajeři... tomu se říká využití pracovní síly... headshake


Život je boj-mašina je nej!!!
Goody (Člen)
13.08.2008 10:56:58
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

sem to slisel v radiu a este ted se smeju, jsou topussybigsmile


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
Meloun (Člen)
13.08.2008 11:12:28
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

Tragikomedie..


PURE NAKED BIKE!
Peka (Člen)
13.08.2008 11:16:48
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

no motorkaru se to moc netyka ne idontknow ty neblikaj pac mnohdy sviti dalkovejma furt
a navic se da naznacit mavanim ruky - zpomal good


B12 neni uz je autobus :)
Meloun (Člen)
13.08.2008 11:18:53
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

peka: Řek bych,že drtivý procento motorkářů jsou jaksi zároveň plechovkáři..smile1


PURE NAKED BIKE!
Michal Dk (Člen)
13.08.2008 11:23:29
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

Blikám,mávám odvracím hrozící nebezpečí dle zákona.Ať dokazujou smile1jsou od toho.

Kakin (Člen)
13.08.2008 11:39:53
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

noooo tak ovšem jestli sem někdy něco řekl o tom, že policajti vybírají za kraviny, tak všechno beru zpátky ..... todle je fakt vrchol debility to už není možný ............... myslím že by místo takovejch pi..... měli stávat pravidelně v pátky, soboty večer u vyhlášenejch hospod, diskoték, čochů atd. a vybírat ty dobytky co nedokážu dojet dom a jít 200m pěšky do hospody atd .................... natož ty čerstvý držitele řidičáku, kteří pak nabalí plný auto lidí, kteří zdaleka nemají ani 18 a pak když se všichni rozevlátí vrací v noci z čochu, tak se rošijou a ve většině případů je komplet obsazení vozu KO krom řidiče ................................ bad.bad  no myslel sem že se tédle vyfikundaci budu smát ale spíš mě to fakt nechutně nasralo ......headshakeredface

Peka (Člen)
13.08.2008 11:57:59
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

Meloun psal:

peka: Řek bych,že drtivý procento motorkářů jsou jaksi zároveň plechovkáři..smile1

vsak ja taky


B12 neni uz je autobus :)
Lihy (Člen)
13.08.2008 12:10:06
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

Tak to vlastně veřejně přiznali, že jim nejde o bezpečnost ale o prachy... Když na někoho bliknu tak zpomalí a jede dle zákona "bezpečně", takže svůj účel na silnici tím pádem hlídka plní, ale očividně je účel hlídky jiný a to vybírat peníze... nejde o to aby někdo zpomalil, ba na opak čím víc pojede lidí rychle tím pro ně líp bigsmile
Sou to pussypussy

SLUGI (Člen)
13.08.2008 12:36:07
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

Kakin psal:

noooo tak ovšem jestli sem někdy něco řekl o tom, že policajti vybírají za kraviny, tak všechno beru zpátky ..... todle je fakt vrchol debility to už není možný ............... myslím že by místo takovejch pi..... měli stávat pravidelně v pátky, soboty večer u vyhlášenejch hospod, diskoték, čochů atd. a vybírat ty dobytky co nedokážu dojet dom a jít 200m pěšky do hospody atd .................... natož ty čerstvý držitele řidičáku, kteří pak nabalí plný auto lidí, kteří zdaleka nemají ani 18 a pak když se všichni rozevlátí vrací v noci z čochu, tak se rošijou a ve většině případů je komplet obsazení vozu KO krom řidiče ................................ bad.bad  no myslel sem že se tédle vyfikundaci budu smát ale spíš mě to fakt nechutně nasralo ......headshakeredface

... a nemluvě vo tom,když pak cestou zpět z čochu někoho zamotaj do koberce aby jim sick auto a za autem ho dotáhnou do vedlejší vesnice, že bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Zdenda (Člen)
13.08.2008 12:38:19
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

Stupidita největšího kalibru. To snad není ani možný. A když mubu mávat rukou tak co? Ať jdou do pussy Vzhledem k tomu, že na autě mám vše ok, hádal bych se s nima do krve. Jak mi můžou dokázat, že jsem blikal? Chci vidět fotku. Vykurvenci. Pomáhat a chránit? Buzerovat a bránit!fuck


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
SLUGI (Člen)
13.08.2008 12:39:36
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

Zdenda psal:

Stupidita největšího kalibru. To snad není ani možný. A když mubu mávat rukou tak co? Ať jdou do pussy Vzhledem k tomu, že na autě mám vše ok, hádal bych se s nima do krve. Jak mi můžou dokázat, že jsem blikal? Chci vidět fotku. Vykurvenci. Pomáhat a chránit? Buzerovat a bránit!fuck

... trochu bych poopravil  ten závěr : "buzerovat a prudit" evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Goody (Člen)
13.08.2008 12:49:51
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

Jak mi můžou dokázat, že jsem blikal? Chci vidět fotku.

treba budou mit misto fotaku kameru a budou si te tocitidontknowbigsmile


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
Goody (Člen)
13.08.2008 12:50:32
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

kua nejak mi nevysla citace Zdendy


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
Lihy (Člen)
13.08.2008 12:53:15
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

Goody psal:

Jak mi můžou dokázat, že jsem blikal? Chci vidět fotku.

treba budou mit misto fotaku kameru a budou si te tocitidontknowbigsmile

I tak, neblikal sem, asi se auto nějak zhouplo a tak to na kameře vypadá že sem bliknulbigsmile

Mour (Člen)
13.08.2008 12:56:09
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

Goody psal:

Jak mi můžou dokázat, že jsem blikal? Chci vidět fotku.

treba budou mit misto fotaku kameru a budou si te tocitidontknowbigsmile

...jak to můžou dokázat? ...budou dva! a budou tvrdit! že si blikal, žádnou fotku nepotřebují.

Goody (Člen)
13.08.2008 12:59:59
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

Mour psal:
Goody psal:

Jak mi můžou dokázat, že jsem blikal? Chci vidět fotku.

treba budou mit misto fotaku kameru a budou si te tocitidontknowbigsmile

...jak to můžou dokázat? ...budou dva! a budou tvrdit! že si blikal, žádnou fotku nepotřebují.

stejne me nechytej, pac blikam az kdyz projedu okolo nich, leda ze by meli jeste hlidku co by hlidala ty co blikaj, takze na neassbigsmile


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
osiris (Člen)
13.08.2008 14:30:06
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

...na blinkání se to nevztahuje prej ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
richie (Člen)
13.08.2008 14:39:08
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

jak chcou nekomu dokazat ze blikal? to postavi do protismeru kameru a budou nahravat kazdy auto a kdyz pak nehoho zastavi tak jim rekne ze jel po nerovnostech a jak auto poskakovalo tak to vypadalo ze blika...... zpousta certu by si mohla dodelat maturitu nez neco takovyho vyblijou do medii bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Dado (Člen)
13.08.2008 15:09:30
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

Jsou to idioti a jako takový si nikdy přirozenej respekt lidí nezaslouží. S takovým přístupem by je měli  od policie vyhodit bez nároku na rentu.Někdy si říkám, že rozdíl mezi praktikama policie a mafie není žádnej rozdíl. Dělaj si co chtěj a stejně tě vodrbou ať děláš co děláš.idontknowbad


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
sonyk (Člen)
13.08.2008 21:13:55
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

kolikrat se mi stane ze pri nastavovani tempomatu zavadim o packu a zablikam sem zvedavej jak to budou dokazovat. fakt pice


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Zdenek (Člen)
13.08.2008 21:33:30
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

Voni za to snad ani nemůžou, protože i blbost je dar boží. Zdenek.idontknow

ross (Člen)
14.08.2008 18:48:40
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

Zdenek psal:

Voni za to snad ani nemůžou, protože i blbost je dar boží. Zdenek.idontknow

zřejmě se nadělovalo víckrátheadshake

já si ten trest asi normálně začnu užívat, protože jezdit v takovým kocourkově se fakt nedáfuck


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
ross (Člen)
14.08.2008 18:51:16
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

ještě jsem zapomněl přidat další pussy

dostal jsem pokutu za zneužití světelného výstražného zařízení oranžové barvy /trojúhelník/sick


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
maňas (Člen)
14.08.2008 20:47:59
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

tak teď se ukazuje,že to heslo na dveřích měli opravdu místo pomáhat a chránit  -  nahánět a zkasírovat


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Banditatom (Člen)
14.08.2008 21:15:17
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

ti už neví na čem rejžovat šmejdifuck

policajt: pane řidiči dobrý den vy jste neoprávněně použil světelnou houkačku

řidič xy: já? ne! to není možné? pravděpodobně díra v silnici nebo tak něco! auto se asi zhouplo či co! máte fotku prosím?

policajt: ????? viděl jsem vás máme to za pět set!!! a víte co ukažte mi povinou výbavu???

řidič xy: v duchu: kurva už se vezubigsmile

jojo pomáhat a chránit!!! buzerovat a mlátit!!!sick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
ross (Člen)
14.08.2008 21:19:28
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

bych dal policii právo hned soudit za ty "brutální" přestupky
jako jsou ty světla, třeba poprava na chodníkuass

stejně je nás jak sračekidontknow


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
VikecB12 (Člen)
14.08.2008 21:19:40
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

Banditatom psal:

ti už neví na čem rejžovat šmejdifuck

policajt: pane řidiči dobrý den vy jste neoprávněně použil světelnou houkačku

řidič xy: já? ne! to není možné? pravděpodobně díra v silnici nebo tak něco! auto se asi zhouplo či co! máte fotku prosím?

policajt: ????? viděl jsem vás máme to za pět set!!! a víte co ukažte mi povinou výbavu???

řidič xy: v duchu: kurva už se vezubigsmile

jojo pomáhat a chránit!!! buzerovat a mlátit!!!sick

Nebo je druhá varianta pohádky: ....ukažte mi povinnou výbavu...Jistě,tady to máte(fšechno v cajku)....Aha,tak pokračujte v jízdě,zkusíme to na někoho dalšího,třeba si to nechá líbytcoolsmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Zdenda (Člen)
14.08.2008 23:10:19
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

Mour psal:
Goody psal:

Jak mi můžou dokázat, že jsem blikal? Chci vidět fotku.

treba budou mit misto fotaku kameru a budou si te tocitidontknowbigsmile

...jak to můžou dokázat? ...budou dva! a budou tvrdit! že si blikal, žádnou fotku nepotřebují.

Aha, takže když budou dva, tak jsem mohl udělat vlastně cokoliv. Hmm. U normálního soudu by tohle projeli.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Mour (Člen)
15.08.2008 07:18:22
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

Zdenda psal:
Mour psal:
Goody psal:

Jak mi můžou dokázat, že jsem blikal? Chci vidět fotku.

treba budou mit misto fotaku kameru a budou si te tocitidontknowbigsmile

...jak to můžou dokázat? ...budou dva! a budou tvrdit! že si blikal, žádnou fotku nepotřebují.

Aha, takže když budou dva, tak jsem mohl udělat vlastně cokoliv. Hmm. U normálního soudu by tohle projeli.

Ježiš ty seš naivní, to jako myslíš, že každá kontrola probíhá s kamerou surprised ...jakože nemáš zapnuté pásy, nedals blinkr, nesvítíš, použiješ dálková světla, nemáš lékarnu, požils atd atd. Opravdu si myslíš že potřebujou fotky či videa ?

Zdenda (Člen)
15.08.2008 12:43:13
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

osiris psal:

...kdyby to psali "na apríla" tak to pochopím headshake kocourkov bigsmile
http://zpravy.idnes.cz/blikli-jste-dalk … 0_krimi_dp

No myslím, že na to co mám najeto km autem a co najíždím rozhodně nejsem naivní, hlavně teda z našich cest, nicméně nikdy jsem si na hlavu od Policajtů srát nenechal (vyložená buzerace) a to co jiní pokládali za ztracené (úplně miluju heslo: oni si vždy něco najdou, tak nic neřikej) jsem tak nějak uhádal. A jestli si někdo myslí, že když jsou fízlové dva, že se zboří svět, že můžou všechno a proto se má člověk asi posrat, bát se diskutovat a něco namítat (slušně pochopitelně), tak ať si to myslí. Podle tohodle modelu už by byla celá republika bez papírů a půlka v lapáku.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
ross (Člen)
15.08.2008 18:29:44
Offline

Re: ...policie vs. světelná houkačka :))

dlouho jsem razil heslo: jednej s nima slušně a budeš v klidu

ale teď bych se na ně vysral

i kdybych něco vyvedl, tak nic nepřiznámfuck

hádačka o každej bod, nikdy nevíš, kdy ti bude chybět


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr