Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » svýcarsko pas

ydom (Člen)
14.08.2008 20:58:54
Offline

svýcarsko pas

zdravím, pokud se v práci něco neposere, tak v sobotu jedu směrem Bodensee a druhej den bych si chtěl dát švýcary a směrem k Monaku, jenže pech se sere a když už to vypadá, že mě sám nejvyšší pustí z práce. Dnes mi má drahá polovička oznámí, že ztrátila passickheadshake..Tak jak to tam v tej nezávislej zemičce má s lidma s EU bez pasu???Kontrolujou každýho,či jen tak namátkově. Mám to vůbec zkusit??


Když nejezdím,tak tvořím...
ross (Člen)
14.08.2008 21:07:04
Offline

Re: svýcarsko pas

Stačí být přidružený/nemusí být člen EU/ a pak pas nepotřebuješ


ale možná už to není aktuálníheadshake


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
ydom (Člen)
14.08.2008 21:33:37
Offline

Re: svýcarsko pas

ross psal:

Stačí být přidružený/nemusí být člen EU/ a pak pas nepotřebuješ


ale možná už to není aktuálníheadshake

asi wine ale nechápuidontknow tak potřebuju ho bo ne, či jak??


Když nejezdím,tak tvořím...
Georg (Člen)
14.08.2008 22:12:10
Offline

Re: svýcarsko pas

Já sem si sebou pas raději vzal, jel jsem přes Švícary 2x a ani jednou mě nestavěli, akorát jednou na rakouské straně, protože mě naměřili trochu větší rychlost něž je předepsaná. Takže pokud pojedeš směr Sankt Moritz po silnici č. 180 (27) tak v úseku mezi Martina a Vinadi měří rychlost a vybírají to po přejezdu hranice na celnici.

Mirek D (Člen)
15.08.2008 09:37:36
Offline

Re: svýcarsko pas

Georg psal:

Já sem si sebou pas raději vzal, jel jsem přes Švícary 2x a ani jednou mě nestavěli, akorát jednou na rakouské straně, protože mě naměřili trochu větší rychlost něž je předepsaná. Takže pokud pojedeš směr Sankt Moritz po silnici č. 180 (27) tak v úseku mezi Martina a Vinadi měří rychlost a vybírají to po přejezdu hranice na celnici.

A na kolik ti to spočítali?


Autobus je taky Suzuki... .
yello (Člen)
15.08.2008 10:02:55
Offline

Re: svýcarsko pas

Protoze je to zeme,ktera vyzaduje(nevim nakolik dusledne) pri vstupu do ni pas,tak ho bud mej,nebo se Svajcu vyhni.Tim,ze projedes hranice,jeste nemas vyhrano,a pri silnicni kontrole ve vnitrozemi,muzes mit jeste vetsi problem.Vsichni vime,ze svycari nejsou zrovna lidumilove.Na ceste do Monaca muzes prece jet pres spoustu hor,aniz bys do Svajcu strcil nos.


...che palle !!!
huskyb12 (Administrator)
15.08.2008 11:20:24
Offline

Re: svýcarsko pas

nesmysl, pokud máš vobčanku se strojově čitelnejma znakama tak pas nepotřebuješ ...


ale di, Ty brepto ...
Silverfox (Člen)
15.08.2008 13:01:22
Offline

Re: svýcarsko pas


>>> neznam bolest <<<
Luk (Člen)
15.08.2008 13:23:54
Offline

Re: svýcarsko pas

huskyb12 psal:

nesmysl, pokud máš vobčanku se strojově čitelnejma znakama tak pas nepotřebuješ ...

...ma pravdu precedasmokin


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Eremi (Člen)
15.08.2008 13:41:40
Offline

Re: svýcarsko pas

tak jak říká pes a další, stačí občanka se strojově čitelnýma datama. Houska takhle hysterčil před cca 14 dny a teď tady machruje:o))))
Viz. stránky ministrstva zahraničních věcí


S úsměvem jde všechno líp :o)
yello (Člen)
15.08.2008 13:55:55
Offline

Re: svýcarsko pas

Citace ze stranek Velvyslavectvi Cr ve Svajcu:

Švýcarská konfederace

Podmínky pro vstup do země.

Doklady

Na základě Protokolu rozšiřujícího platnost Dohody mezi ES a jeho členskými státy na jedné straně a Švýcarskou konfederací na druhé straně o volném pohybu osob na nové členské státy EU, který vstoupil v platnost dne 1.4.2006, je nutno se při vstupu do země a při vycestování prokázat platným cestovním pasem ČR či platným občanským průkazem ČR se strojově čitelnými údaji.

takze pravdu mame oba,ovsem ten pas skutecne neni nutnosti,pokud mas tu jimi pozadovanou obcanku.


...che palle !!!
Mirek D (Člen)
15.08.2008 14:28:12
Offline

Re: svýcarsko pas

Eremi psal:

tak jak říká pes a další, stačí občanka se strojově čitelnýma datama. Houska takhle hysterčil před cca 14 dny a teď tady machruje:o))))
Viz. stránky ministrstva zahraničních věcí

jo, a ani tam nedojel.. . surprised


Autobus je taky Suzuki... .
bečka (Člen)
15.08.2008 15:37:15
Offline

Re: svýcarsko pas

jel sem přez švycary minulej tejde a nepotřeboval sem ani občanku, ale jestli pojedeš jen kousek po dálnici, tak nezapoměn na znamku.ty dost kontrolujou


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
ydom (Člen)
15.08.2008 23:07:07
Offline

Re: svýcarsko pas

bečka psal:

jel sem přez švycary minulej tejde a nepotřeboval sem ani občanku, ale jestli pojedeš jen kousek po dálnici, tak nezapoměn na znamku.ty dost kontrolujou

kolikpa za ní chtěj?? oni tam maj jen ty roční což?


Když nejezdím,tak tvořím...
bečka (Člen)
16.08.2008 10:32:35
Offline

Re: svýcarsko pas

ydom psal:
bečka psal:

jel sem přez švycary minulej tejde a nepotřeboval sem ani občanku, ale jestli pojedeš jen kousek po dálnici, tak nezapoměn na znamku.ty dost kontrolujou

kolikpa za ní chtěj?? oni tam maj jen ty roční což?

znamka vyjde kolem 600kč, ale dá se sehnat občas třeba na Aukru. Já ji koupil od jednoho kluka za 300, ale už na ni mam dalšího kupce, jinak by byla tvoje ...


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
Georg (Člen)
16.08.2008 22:12:45
Offline

Re: svýcarsko pas

Mirek D psal:
Georg psal:

Já sem si sebou pas raději vzal, jel jsem přes Švícary 2x a ani jednou mě nestavěli, akorát jednou na rakouské straně, protože mě naměřili trochu větší rychlost něž je předepsaná. Takže pokud pojedeš směr Sankt Moritz po silnici č. 180 (27) tak v úseku mezi Martina a Vinadi měří rychlost a vybírají to po přejezdu hranice na celnici.

A na kolik ti to spočítali?

Jen 30 éček. smile1bigsmile Byly velmi hodný,až to bylo podezřelý.

ydom (Člen)
16.08.2008 22:53:51
Offline

Re: svýcarsko pas

bečka psal:
ydom psal:
bečka psal:

jel sem přez švycary minulej tejde a nepotřeboval sem ani občanku, ale jestli pojedeš jen kousek po dálnici, tak nezapoměn na znamku.ty dost kontrolujou

kolikpa za ní chtěj?? oni tam maj jen ty roční což?

znamka vyjde kolem 600kč, ale dá se sehnat občas třeba na Aukru. Já ji koupil od jednoho kluka za 300, ale už na ni mam dalšího kupce, jinak by byla tvoje ...

kurva aukro měnapadloredface..už je pozdě..


Když nejezdím,tak tvořím...
mi (Člen)
17.08.2008 05:58:31
Offline

Re: svýcarsko pas

huskyb12 psal:

nesmysl, pokud máš vobčanku se strojově čitelnejma znakama tak pas nepotřebuješ ...

přesně tak..good


svět je cirkusovej stan

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr