Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Brno

Baltazar (Člen)
17.08.2008 11:59:23
Offline

Brno

Jezdí Pešek okolo nedívej se na něho, bo jak na něj koukneš, Pešek sebou bouchne.
Tak co jak dneska zajede?


The father of the little princess of the dawn
PALOUS (Člen)
17.08.2008 12:02:30
Offline

Re: Brno

Baltazar psal:

Jezdí Pešek okolo nedívej se na něho, bo jak na něj koukneš, Pešek sebou bouchne.
Tak co jak dneska zajede?

Ti poudám že padnegood


Jebat motorky :-)
Baltazar (Člen)
17.08.2008 12:59:27
Offline

Re: Brno

krásnej závodgoodgoodgood


The father of the little princess of the dawn
Banditatom (Člen)
17.08.2008 13:15:38
Offline

Re: Brno

jojo 14 místo sice nic moc ale aspoň dojelevil

no španělé se předvedli užo finišgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
17.08.2008 17:41:24
Offline

Re: Brno

Ted sem se vot tam dohrabal dom. Krom motoGP to byla katastrofa. Bohužel jim tam Pešek tak nějak zavazel,kdyš jeli ostatní závodbigsmile  Vždycky ho někdo předjel,pak měl za sebou mezeru několik set metrů že to vypadalo že už se k němu nikdo nedostane,ale pokaždé se k němu dokousali a opakovalo se to 3x-4xsmile2
Holt každej den není posvícenísmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
yello (Člen)
17.08.2008 19:18:21
Offline

Re: Brno

Je uz takova nase "vyborna" vlastnost,ze kdyz se nekomu dari,tak ho vyzdvihujem do nebe,a kazdy si chce prihrat polivcicku.Kdyz se mu pak darit prestane,zatratime ho strasne rychle,a zapomenem,ze neco dovede.Proste NAM se dari vsechno a hlavne porad,ze...idontknowheadshakeevil


...che palle !!!
VikecB12 (Člen)
17.08.2008 21:00:21
Offline

Re: Brno

yello psal:

Je uz takova nase "vyborna" vlastnost,ze kdyz se nekomu dari,tak ho vyzdvihujem do nebe,a kazdy si chce prihrat polivcicku.Kdyz se mu pak darit prestane,zatratime ho strasne rychle,a zapomenem,ze neco dovede.Proste NAM se dari vsechno a hlavne porad,ze...idontknowheadshakeevil

A cos tady chtěl slyšet,že je fakt borec,že "uhájil" 14tou pozici kdyš byl napřet pátejidontknow Je dobrý to že dojel,dovezl si body,ale myslím si že ani on sám není zrovna nadšenej s toho jak zajel doma. Jasně že zajet dobře umí,už nám to párkrát ukázal,ale dneska to fakt nebylo nic extra k pokoukání. Samo že mu ůspěch přeju,pořát jezdí z našich nejlípgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
17.08.2008 21:07:10
Offline

Re: Brno

Já myslím, že horší to měl Emmons... Ten aby se z toho posral...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
PALOUS (Člen)
17.08.2008 21:25:54
Offline

Re: Brno

yello psal:

Je uz takova nase "vyborna" vlastnost,ze kdyz se nekomu dari,tak ho vyzdvihujem do nebe,a kazdy si chce prihrat polivcicku.Kdyz se mu pak darit prestane,zatratime ho strasne rychle,a zapomenem,ze neco dovede.Proste NAM se dari vsechno a hlavne porad,ze...idontknowheadshakeevil

Co si budem nalhávat je to prostě padafkabigsmileu 125cm3 padal taky,něco dokázal ale určitě mnoho lidí vědělo už předem že přestup do 250cm3 bude jeho hrob a taky že jebigsmilenekoukal sem kolik jich jelo páč mě neberebadbere mě jen suprbajk a dojet poslední bez pádu vo několik kol bych dokázal takybigsmile


Jebat motorky :-)
mr.BSE (Člen)
17.08.2008 21:54:05
Offline

Re: Brno

Me bylo lito stonera.
Nebo spis me docela zarazily ty davy Rossiovců, co s úplným nadšením sledovaly jeho pád... headshake


Second Class Citizen
1130 Café Racer
ross (Člen)
17.08.2008 22:24:54
Offline

Re: Brno

v televizi jsem si užil hlavně 250-ky nehledě na to jak Pešek skončil. Na špičce to byla řežba jak prasegood


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Bedřich (Člen)
17.08.2008 23:07:44
Offline

Re: Brno

Byl jsem se mrknout takygood. Docela mazec, samej ital a jak to kucí italský emotivně baštějsurprised


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Kakin (Člen)
18.08.2008 14:30:30
Offline

Re: Brno

mr.BSE psal:

Me bylo lito stonera.
Nebo spis me docela zarazily ty davy Rossiovců, co s úplným nadšením sledovaly jeho pád... headshake

jo líto mě ho bylo taky, ale byl sem mezi těma radostnejma tleskačama v tu chvílu ............. ale popravdě sem si říkal od začátku když sem viděl na stadionu ty jeho výjezdy z toček že vůbec nechápu jak tu mrdku italskou drží na silnici, že to asi bude otázka času kdy sebou mrdne i když ...... von takhle brutálně rozevlátě jede furt ..... ale jiank škoda - mohl to byt velice zajimavej závod ..... goodgood

Jarken (Člen)
18.08.2008 14:52:53
Offline

Re: Brno

Si osobně myslím, že nejdříve Stoner zkoušel ujet -jednoznačně to chtěl - Vale se navíc něco málo zdržel než předjel Hoppera a když pak Casey viděl, že se mu nedaří po pár kolech náskok na Valeho (tehdy něco kolem 1 s) zvyšovat, ale naopak pomaloučku se mu blíží, tak ještě chtěl porychlit a  onu to už i na tu elektroniku bylo asi moc... smile2 , ale fakt škoda, mohlo to být zajímavější...Jen mi někdo řekněte, jak je možné, že už druhý závod je odstup mezi 2. a 3. v pořadí hóódně přes 10 sek. surprised, v Laguně snad půl minuty help druhý dokonce spadne, zvedne motorku, nasedne a stejně dojede druhý idontknow, v Brně cca "pouze 16 s" a to jen proto, že Rossi po pádu Stonera už nejel pilu, ale  jen takovou udržovací jízdu surprised


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Filous (Člen)
18.08.2008 15:10:08
Offline

Re: Brno

Jarken psal:

Si osobně myslím, že nejdříve Stoner zkoušel ujet -jednoznačně to chtěl - Vale se navíc něco málo zdržel než předjel Hoppera a když pak Casey viděl, že se mu nedaří po pár kolech náskok na Valeho (tehdy něco kolem 1 s) zvyšovat, ale naopak pomaloučku se mu blíží, tak ještě chtěl porychlit a  onu to už i na tu elektroniku bylo asi moc... smile2 , ale fakt škoda, mohlo to být zajímavější...Jen mi někdo řekněte, jak je možné, že už druhý závod je odstup mezi 2. a 3. v pořadí hóódně přes 10 sek. surprised, v Laguně snad půl minuty help druhý dokonce spadne, zvedne motorku, nasedne a stejně dojede druhý idontknow, v Brně cca "pouze 16 s" a to jen proto, že Rossi po pádu Stonera už nejel pilu, ale  jen takovou udržovací jízdu surprised

...že by to bylo tym, že ty dva kucí vopravdu uměj???idontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
18.08.2008 15:21:02
Offline

Re: Brno

I prd..názor širé veřejnosti je ten,že:

Stoner je rozmazlenej fracek,kterej vůůůbec neumí jezdit a jediný,proč vyhrává a je vepředu je brutální výkon Ducati..idontknow
Rossi je PAN jezdec a když nedojede nebo není první je vinou strašně slabý Yamahy,která nejmíň o 100 koní míň jak dukárna..idontknow

Stačí se podívat,jak ta dukna tancuje a yamaha je na tom podvozkově určitě líp..bych řek..evil

Nikdo mi nevadí,ale to,co z toho Rossiho udělali jeho fans mi ho natolik zprotivilo,že už to jméno nemůžu ani slyšet..sickbigsmile

Fandím Stoneroj..jezdí fakt jak kokotgoodbigsmile
Stejně tak i Hopkinsoj a Capirossimu..good


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
18.08.2008 15:32:40
Offline

Re: Brno

...na tom je kus pravdy


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jarken (Člen)
18.08.2008 17:10:48
Offline

Re: Brno

Go Vale GOÓ bigsmile bigsmile bigsmile good ass


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
kojaksro (Člen)
18.08.2008 17:52:35
Offline

Re: Brno

Mě Vale nevadil, ale to co předvedl v Laguna Seca Stonerovi.......
Neměl na to aby ho udržel za zády a je na tolik zkušený jezdec aby věděl kde přibrzdit aby ho Casey nepředjel, ale tam to trošku přehnal........ Byl jsem tam, a přesně Ducatka mu tančí jak bandit pussy, a bylo vidět že jel na hraně..........


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Kakin (Člen)
19.08.2008 10:08:09
Offline

Re: Brno

kojaksro psal:

Mě Vale nevadil, ale to co předvedl v Laguna Seca Stonerovi.......
Neměl na to aby ho udržel za zády a je na tolik zkušený jezdec aby věděl kde přibrzdit aby ho Casey nepředjel, ale tam to trošku přehnal........ Byl jsem tam, a přesně Ducatka mu tančí jak bandit pussy, a bylo vidět že jel na hraně..........

Nechcu se Valeho zastávat, ale řekni mě co provedl tak zásadního Caseymu v Laguně??? Myslíš to předjetí ve vývrtce kdy je po trávě???? Ano on si jakože zkrátil cestu ale myslím že v té točce o milimetr nechtěne zatočíš nějak řídítka a jedeš uplně někde jinde než chceš a myslím že pro něho to určitě nebyla žádná hitparáda taky ten průjezd trávou - dyť se mohl rozbit, bylo jen štěstí že to ustál ................... a myslím že oba pojali ten závod jako docela tvrdej nekompromisní souboj kterej bly naprosto perfektní takže nevím vo co de ... a že jeli na hraně o tom žádná .....


A jinak že je dukárna výkonější atd. bylo jasný, ale myslím že v Brně se ukázalo že i ta Yahaha zase začla někak jet konečně pač na top speed byl v závodě Vale rychlejší!!!!!!!!!!!! COž bylo naprosto neuvěřitelný pač to se za ty leta co Ducati jezdí v GP snad nikdy nestalo!!! Ale jinak je vidět v každým závodě že podvozkově a nastavením asi je lepší než Dukáty nebo je to prostě rukama a nebo prostě aby Casey jel i v točkách stejně rychle jako Vale tak jede prostě za hranou možností těch dukátů italskejch  každopádně mu to jde a měl sem ho rád už na dvoutaktech a říkal sem že je to velkej talent ........................... ale stále fandím Talošovi! :)))) good

kojaksro (Člen)
19.08.2008 10:46:37
Offline

Re: Brno

Myslel jsem Valeho brzdný manévr, kdy Casey musel přes brzdy do kačírku, protože jinak by ho sestřelil....... koukal jsem na to několikrát, celou dobu brzdil o něco později ale pak mu přibrzdil a kdyby neuhnul tak šli do písku oba... jinak to byl jeden z nejhezčích závodů co jsem kdy viděl.........
Oba jsou piloti numero unogood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
K.a.s.y.m. (Člen)
19.08.2008 10:56:28
Offline

Re: Brno

kojaksro psal:

Myslel jsem Valeho brzdný manévr, kdy Casey musel přes brzdy do kačírku, protože jinak by ho sestřelil....... koukal jsem na to několikrát, celou dobu brzdil o něco později ale pak mu přibrzdil a kdyby neuhnul tak šli do písku oba... jinak to byl jeden z nejhezčích závodů co jsem kdy viděl.........
Oba jsou piloti numero unogood

takový jsou závody..nečekáš doufám ,že zastaví a půjde se mu omluvit,že ne?závody jsou  o vítězství a tady ho prostě férově vybrzdil.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Jarken (Člen)
19.08.2008 11:17:30
Offline

Re: Brno

Na okruhu a závodech zvlášť se tak nějak doporučuje nestarat se o to co se děje za Tebou...hlídáš si jen toho před sebou a ten za Tebou pak Tebe, tudíž kdyby v L.Seca Stoner sestřelil Rossiho, kvůli tomu, že to neubrzdil byla by to tuším jen a jen jeho vina no né?No ano!

P.S.Navíc po závodě i Stoner přiznal, že to byla jeho blbost ten kačírek..holt na brzdy má na Valeho asi fakt málokdo..jestli vůbec někdo surprised


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Kakin (Člen)
19.08.2008 12:41:31
Offline

Re: Brno

Přesně jak píše Jarken - ten jeho pád nebyl rozhodně zaviněnej Rossim - byla to jeho chyba jako prase .... šel vo kampku pozděj na brzdy a kdyžs užs to tak pečlivě několikrát zkoumal tak si všimni že ho na brzdách v jednu chvílu kopl nějakej hrb do zadku a ulítl mu do boku zadek a pěkně ho to rozhodilo .........proto už nedobrzdil .............

osiris (Člen)
19.08.2008 12:44:15
Offline

Re: Brno

...samej vševěd a přitom dohromady víte uplný hovno co, proč a jak bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Honzik1 (Člen)
19.08.2008 13:11:31
Offline

Re: Brno

osiris psal:

...samej vševěd a přitom dohromady víte uplný hovno co, proč a jak bigsmile

bigsmilegood


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Palino (Člen)
19.08.2008 13:56:21
Offline

Re: Brno

VikecB12 psal:
yello psal:

Je uz takova nase "vyborna" vlastnost,ze kdyz se nekomu dari,tak ho vyzdvihujem do nebe,a kazdy si chce prihrat polivcicku.Kdyz se mu pak darit prestane,zatratime ho strasne rychle,a zapomenem,ze neco dovede.Proste NAM se dari vsechno a hlavne porad,ze...idontknowheadshakeevil

A cos tady chtěl slyšet,že je fakt borec,že "uhájil" 14tou pozici kdyš byl napřet pátejidontknow Je dobrý to že dojel,dovezl si body,ale myslím si že ani on sám není zrovna nadšenej s toho jak zajel doma. Jasně že zajet dobře umí,už nám to párkrát ukázal,ale dneska to fakt nebylo nic extra k pokoukání. Samo že mu ůspěch přeju,pořát jezdí z našich nejlípgood

A co jsi čekalidontknow? První rok ve dvěstě padesátkách - nikdo nemohl přece očekávat zázraky. Ten přichází, když přiveze bod a z Brna má dva.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr