Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Potřebuju poladit motor

Mandela (Člen)
17.08.2008 22:51:33
Offline

Potřebuju poladit motor

helpZdar, mám problém na B6(2002). Mám najeto 10 000km a 2levej výf svod a 1pravej se pomalejc ohřívaj než ty ostatní,ale ten 1pravej jěště o  kus míň, ale vrčí to na všechny4  a smrdí jako Š120 v kopci.Svíčky jsou vypálený normálně a jsou všechny stejný. Chod motoru se mi nějak nezdá,ale řekl bych že to jede možná normálně a dnes valil 220km/h Zaslechnul jsem cosi o podtlakách? Jak často se to nechává dělat?? preventivně nebo až se to začne srát??

Ondráš (Člen)
17.08.2008 22:53:14
Offline

Re: Potřebuju poladit motor

Servisní intervaly jsou předepsaný, ale dokud se to nezačne srát, tak vlastně neni důvod. A nemusí to bejt jen podtlaky.
Dej si prostě někam seřídit karburátory.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
18.08.2008 07:31:51
Offline

Re: Potřebuju poladit motor

Mandela psal:

helpZdar, mám problém na B6(2002). Mám najeto 10 000km a 2levej výf svod a 1pravej se pomalejc ohřívaj než ty ostatní,ale ten 1pravej jěště o  kus míň, ale vrčí to na všechny4  a smrdí jako Š120 v kopci.Svíčky jsou vypálený normálně a jsou všechny stejný. Chod motoru se mi nějak nezdá,ale řekl bych že to jede možná normálně a dnes valil 220km/h Zaslechnul jsem cosi o podtlakách? Jak často se to nechává dělat?? preventivně nebo až se to začne srát??

za 6 let 10 000km?surprised asi bych se nebál nechat udělat komplet servise a začít znova podle mě ta motorka může mít podstatně víc pokud nejsi její první a jedinej majitel.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mandela (Člen)
18.08.2008 21:49:35
Offline

Re: Potřebuju poladit motor

Nééé je to ok. Jsem 2 maj a 1v čr. Je to od 50letýho němce co najezdil  800km ročně.  Já to koupil v květnu když to mělo necelých 5000km a udělal jsem ten 6ti tisícovej servis.(oil,očistil svíce a vyfoukal airfiltr). Stočený to nebylo páč jsem v 7500km ztoho zouval origo gumy BT56-DOT 1402 Přední ani né na půlce a zadek uprostřed 2-3mm takže to stočený nebude a kdo by se sral aby stočil 0-3000km?? Zadní BT56 nemůže dát víc jak  10000km.

Mandela (Člen)
18.08.2008 22:00:08
Offline

Re: Potřebuju poladit motor

Ještě mi napadlo co třeba svíčky? Nemůžou bejt po 10000km a 6letech nejaký vyčichlý????????? NGK

K.a.s.y.m. (Člen)
19.08.2008 07:30:53
Offline

Re: Potřebuju poladit motor

Hmm tak to jsi měl teda na kup supr kliku...svíčkám se nic nestane to by spíš vypadalo ,že zůstal bordel v nádrží z benzínu...kondenzuje v něm voda a ta časem zalepí trysky v karbecu..zkus najelt do nádrže trochu lihu..do plný klidně  2dcl a pojezdi... mělo by se to srovnat. když ne tak budeš muset rozebrat.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fulltank (Člen)
19.08.2008 15:14:46
Offline

Re: Potřebuju poladit motor

K.a.s.y.m. psal:

Hmm tak to jsi měl teda na kup supr kliku...svíčkám se nic nestane to by spíš vypadalo ,že zůstal bordel v nádrží z benzínu...kondenzuje v něm voda a ta časem zalepí trysky v karbecu..zkus najelt do nádrže trochu lihu..do plný klidně  2dcl a pojezdi... mělo by se to srovnat. když ne tak budeš muset rozebrat.

do plny nadrze jen dve decky idontknow hups bigsmile sem tam prdnul asi pres pul litru bigsmile ale uz sem to vyjezdil ... a vsechno v poho aspon se to proluftovalo smokin

Mandela (Člen)
19.08.2008 23:33:04
Offline

Re: Potřebuju poladit motor

Tak jsem dal nový svíce od Brisku a do 5litrů jsem jebnul 2dcl lihu a vyjel jsem to do mrtě. Mašina jde líp a už tolik nesmrdí(na čistej naturál), ale co nepobírám je to,že jsem dal do uplně suchý nadrže 5litru benálu plus 2dcl lihu a dal tomu kotel po dálnici(180km) pak na Benešov(160km) do Olbramovic a z5 do Říčan pak ještě na Uhřiněves a z5 a pak do zdechlo bez benálu a najel jsem na 5,2l-92km. To je hooodně slušná spotřeba. ale spíš mi to připadá dost uškrcený. Dam to seřídit a budem vidět. banditpussy

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr