Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Blejksli me policajti ...

sonyk (Člen)
23.08.2008 20:37:53
Offline

Blejksli me policajti ...

Cuss buss bandit pico clenove a ostatni:

Dnes jsem jel na sraz vw brouku do budejic ja na moto s batuzkem a za mnou batuzka segra v aute.

Jeli sme usekem kde byla 50km/h zakaz predjizdeni kvuli vyjezdu vozidel ze stavby. Na konci tohoto omezeni jsem predjizdel auto ktere jelo cca 80km/h ja jel tech cca 100km/h a najednou proti me zablesk zavostrim a policejni oktavka . V zrcatku sem zjistil ze zaroven se mnou predjizdela i kamoska v aute. Me kdyz blejsknou ze predu tak zjistej prd ne? (doufam) ale jde  o to ze ji tam maj 100% v tom pripade by to bylo bud poruseni zakazu predjizdeni nebo prekroceni rychlosti kolem  50km /h mimo obec.

Jde o to co ted? do kdy to prijde a co delat?
Predpokladam ze me na motorce nemaj jak dostat spz asi vyfotit nemohly.
Ale u ni je to problem- podle zakona 6 bodu 5-10 tacu a 6- 12 mesicu zakaz.

Jde o to jestli pouzit osobu blizkou pac auto je psane na nekoho jineho. A jelikos se to melo nejak menit ptam se jestli osoba blizka me respektive ji jeste muze pomoct a co presne delat ci rikat

Predem vam dik bando.

Stve me to nejeli sme rychle ale tam mimo obec sme proste predjeli pomale auto a zablesk- je mozny ze fotili neco jinyho ale pochybuju. Sou to svine jen rejzujou. provoz zadnej rovnej usek ale znacka 50 tam byla no ale zase sem po ni projel krizovatkou ktera tu znacku vlastne rusi ne?

No dik za dobre odpoveedi ale i za ty humorne a moudra o dodrzovani si nechte to vim taky smile1bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
mi (Člen)
23.08.2008 21:09:19
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

idontknow něco porušit a pak to co sem porušil degradovat, jako že to tam je na nic a že to vlastně dělám dobře a že benga rejžujou headshake
kam si tak chvátal že kvúli jednej minutě se necháš vyfotit headshake

uvydíš so příde, a pak si náš kocourkov povodíš osobou blískou.

no těší mě to že taky byli naši cajti v práci a v tej práci dělali svoji práci...good

proč myslíš že pražáci pro nás ostatní smrtelníky narychtovali takovej sakra přísnej bodovej zákon....


svět je cirkusovej stan
sonyk (Člen)
23.08.2008 21:17:42
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

kvalitni odpoved. O me nejde menic asi nedokazou nechvaltal sem nikam jen sem predjel auto kery jelo 80 a predjel sem ho asi stovkou. pokud by me dali pokutu za to ze sem je stovkou beru. ale rikam predtim kus tam byly 50km a zakaz predjizdeni tak kdyby tohle. ale preci jen me blejskli ze predu takze picu asi dokazou ale de o tu segru batuzka. taj e z toho hotova. proste bere pokutu bere body ale nemuze priojit o ridicalk , nerkune bejt o ve vsedni den kdy tam ty auta ze stavby jezdi ale ted tam nic nejelo a uz to hlavne bylo za krizovatkou kera tu znacku tusim rusi.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
23.08.2008 21:20:16
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

sonyk psal:

kvalitni odpoved. O me nejde menic asi nedokazou nechvaltal sem nikam jen sem predjel auto kery jelo 80 a predjel sem ho asi stovkou. pokud by me dali pokutu za to ze sem je stovkou beru. ale rikam predtim kus tam byly 50km a zakaz predjizdeni tak kdyby tohle. ale preci jen me blejskli ze predu takze picu asi dokazou ale de o tu segru batuzka. taj e z toho hotova. proste bere pokutu bere body ale nemuze priojit o ridicalk , nerkune bejt o ve vsedni den kdy tam ty auta ze stavby jezdi ale ted tam nic nejelo a uz to hlavne bylo za krizovatkou kera tu znacku tusim rusi.

ale spis si myslim ze to bude ta rychlost nad 90 pac jinak by blejskali i to auto co sme predjizdeli kdyb to bylo nad 50 tak uvidime dco prijde snad to nebude tak vazny.

btw do kolika dni to predvolani chodi?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
mi (Člen)
23.08.2008 21:26:44
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

nevym mě přišlo skoro sofort.


svět je cirkusovej stan
cikin (Člen)
23.08.2008 21:28:35
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

Stve me to nejeli sme rychle ale tam mimo obec sme proste predjeli pomale auto........
Já nevím, ale byla tam 50 auto jelo 80 a ty 100 km/h takže rychle jsi jel. Křižovatka ruší příkazovou značku. Pokud tam byla tak to uhádáš a není co řešit. S osobou blízkou nevím, ale moc bych na to nespoléhal. Motorka identifikaci ze předu nemá a u auta záleží co se podařilo blejsknout.

Fulltank (Člen)
23.08.2008 21:28:36
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

sonyk psal:
sonyk psal:

kvalitni odpoved. O me nejde menic asi nedokazou nechvaltal sem nikam jen sem predjel auto kery jelo 80 a predjel sem ho asi stovkou. pokud by me dali pokutu za to ze sem je stovkou beru. ale rikam predtim kus tam byly 50km a zakaz predjizdeni tak kdyby tohle. ale preci jen me blejskli ze predu takze picu asi dokazou ale de o tu segru batuzka. taj e z toho hotova. proste bere pokutu bere body ale nemuze priojit o ridicalk , nerkune bejt o ve vsedni den kdy tam ty auta ze stavby jezdi ale ted tam nic nejelo a uz to hlavne bylo za krizovatkou kera tu znacku tusim rusi.

ale spis si myslim ze to bude ta rychlost nad 90 pac jinak by blejskali i to auto co sme predjizdeli kdyb to bylo nad 50 tak uvidime dco prijde snad to nebude tak vazny.

btw do kolika dni to predvolani chodi?

treba to ani neprijde evil maj toho hodne

mi (Člen)
23.08.2008 21:32:28
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

cikin nebil si náhodou v doudlebech u č.budějc před nedávnem jako hasič na pivu?


svět je cirkusovej stan
cikin (Člen)
23.08.2008 21:35:16
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

Nebyl, nehasím,nepijubigsmilebigsmilebigsmile

mi (Člen)
23.08.2008 21:37:50
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

tak to budeš u vás asi vyjímka, páč to byl docela zvěřinec...beerbeerbeersickbigsmile


svět je cirkusovej stan
cikin (Člen)
23.08.2008 21:41:12
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

To tedy nevím, ale u nás v Doudlebech nad Orlicí jsme všichni slušní, nepijem, ale někdy musíme hasit.bigsmilebeerbigsmilebeer

Progear 650 (Člen)
23.08.2008 21:43:15
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

co takhle to nechat koňovi.... má větší hlavu.....good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Zbyňa (Člen)
23.08.2008 21:50:41
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

neboj, nikdo ti nic neudela, protoze te nenajdou, kamoska to mozna bude mit horsi, pokud nebyla nejak dobre za tebou


Harley do kaluže a motorky za něj
Baltazar (Člen)
23.08.2008 21:57:04
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

všichni machrujou jezděj rychle a když je vyfotěj tak jsou posranýidontknow
když něco dělám tak musím počítat s následkysurprised
přes radary na moto jedu vždy tak aby mě vyfotili je to pěkný jak ti přes černý plexi to zaměřování bliká, normálně to ani není vidětgood


The father of the little princess of the dawn
barynek (Člen)
24.08.2008 10:16:53
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

Baltazar psal:

všichni machrujou jezděj rychle a když je vyfotěj tak jsou posranýidontknow
když něco dělám tak musím počítat s následkysurprised
přes radary na moto jedu vždy tak aby mě vyfotili je to pěkný jak ti přes černý plexi to zaměřování bliká, normálně to ani není vidětgood

pán je model?bigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Baltazar (Člen)
24.08.2008 10:30:34
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

Si piš ale myslím, že nám daj zachvíli značku i pod světlo včera jelo asi 5 motorek a jak to pěkně blejskalobigsmile


The father of the little princess of the dawn
Zdenda (Člen)
24.08.2008 10:44:47
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

Baltazar psal:

všichni machrujou jezděj rychle a když je vyfotěj tak jsou posranýidontknow
když něco dělám tak musím počítat s následkysurprised
přes radary na moto jedu vždy tak aby mě vyfotili je to pěkný jak ti přes černý plexi to zaměřování bliká, normálně to ani není vidětgood

Jestli myslíš ty cedule, kde blikne ta padesátka a jakoby ten blesk, tak to je jen strašák.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
sonyk (Člen)
24.08.2008 11:09:12
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

ja s nasledky pocitam ale ze predu nemaj jak identifikovat jen me je lito te kamradky. jdeopravdu o to co blejskli . jinak sou vychcany az beda no ja jen doufam ze uz tam nebyla ta 50tka

JJ taky me vcera napadlo kdy budem na moto mit spz i v predu


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
david (Člen)
24.08.2008 11:17:39
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

cikin psal:

To tedy nevím, ale u nás v Doudlebech nad Orlicí jsme všichni slušní, nepijem, ale někdy musíme hasit.bigsmilebeerbigsmilebeer

koukám, další krajan goodgood


livet är en kamp...
Baltazar (Člen)
24.08.2008 12:09:48
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

Zdenda psal:
Baltazar psal:

všichni machrujou jezděj rychle a když je vyfotěj tak jsou posranýidontknow
když něco dělám tak musím počítat s následkysurprised
přes radary na moto jedu vždy tak aby mě vyfotili je to pěkný jak ti přes černý plexi to zaměřování bliká, normálně to ani není vidětgood

Jestli myslíš ty cedule, kde blikne ta padesátka a jakoby ten blesk, tak to je jen strašák.

ne u nás na vlečce 30km/hod je stacionární hajzl a pak kus od baráku mám další už mě vzal i autemidontknow


The father of the little princess of the dawn
maňas (Člen)
24.08.2008 13:45:03
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

no asi to nebude jednoduchý,ale pokad to pořídíš uhrát na osobu blízkou,tak proč né. Odsuzuju spíš ty co tady lítaj po městě jak pussy 150,takovýhle prohřešky mě nikdy nebrali,akorád v plechovce musíš víc přemejšlet tam ta fotka je trochu prokazatelnější,obvzlášť pokud jsi místní,jako ty co pomáhaj a chráněj


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
24.08.2008 16:43:00
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

Baltazar psal:

..........přes radary na moto jedu vždy tak aby mě vyfotili je to pěkný jak ti přes černý plexi to zaměřování bliká, normálně to ani není vidětgood

...to seš teda dobrej, takovejch víc; a zrovna můžeš jít policajtům říct že sou kokoti  a že na ně všichni motorkáři serou, vo to víc nás budou milovat idontknow
...i přes to, že vím že mě zepředu nepřečtou, tak vždycky přes vesnici uberu, sice ne na 50, ale dělat to naschvál, to se na mě teda nezlob ............ headshake


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bobule (Člen)
24.08.2008 17:34:45
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

osiris psal:
Baltazar psal:

..........přes radary na moto jedu vždy tak aby mě vyfotili je to pěkný jak ti přes černý plexi to zaměřování bliká, normálně to ani není vidětgood

...to seš teda dobrej, takovejch víc; a zrovna můžeš jít policajtům říct že sou kokoti  a že na ně všichni motorkáři serou, vo to víc nás budou milovat idontknow
...i přes to, že vím že mě zepředu nepřečtou, tak vždycky přes vesnici uberu, sice ne na 50, ale dělat to naschvál, to se na mě teda nezlob ............ headshake

jj, souhlasim s Osim, bavit se tim že tě nafotěj a schválně jezdit rychle mě připadá trochu na paliciidontknow
no nic každej máme jiný koníčkysurprised


to jebu
Baltazar (Člen)
24.08.2008 22:30:47
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

hoši když jedete na 30 tce 50 sát to jedete fakt rychlegood holt každej máme svý a určitě jezdíte v obci 50 sát že? já ano a to na 100%
radar je na rovným úseku na vlečce, která tam už deset let nejala a byl o ní už i pořad v tv, že je to buzerace jako prase tak mi assassass


The father of the little princess of the dawn
Pšán (Člen)
24.08.2008 22:41:50
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

Baltazar psal:

hoši když jedete na 30 tce 50 sát to jedete fakt rychlegood holt každej máme svý a určitě jezdíte v obci 50 sát že? já ano a to na 100%
radar je na rovným úseku na vlečce, která tam už deset let nejala a byl o ní už i pořad v tv, že je to buzerace jako prase tak mi assassass

..jj..koukal jsem na to a na D-fens i početl..
..tohle není buzerace,tohle zatý důl a ještě pro soukromou firmu..badsick
..a panáček na radnici kličkoval,že mi na tváři vyloudil i úsměv..obyčejné prodejné hovado..fuck


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
inkvizitorr (Administrator)
24.08.2008 22:56:56
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

bobule psal:
osiris psal:
Baltazar psal:

..........přes radary na moto jedu vždy tak aby mě vyfotili je to pěkný jak ti přes černý plexi to zaměřování bliká, normálně to ani není vidětgood

...to seš teda dobrej, takovejch víc; a zrovna můžeš jít policajtům říct že sou kokoti  a že na ně všichni motorkáři serou, vo to víc nás budou milovat idontknow
...i přes to, že vím že mě zepředu nepřečtou, tak vždycky přes vesnici uberu, sice ne na 50, ale dělat to naschvál, to se na mě teda nezlob ............ headshake

jj, souhlasim s Osim, bavit se tim že tě nafotěj a schválně jezdit rychle mě připadá trochu na paliciidontknow
no nic každej máme jiný koníčkysurprised

já tedy jezdim jak mírek dušín, ale fotky ze stacionárů s fakujícím inkvizem mají benga snad všude kde vim, že ty radary sou, takovou příležitost si nenechávám nikdy ujít bigsmile a na pověst bikerů v tomhle případě to, no ...........serufucksmokinsmokinsmokin


doba je temná...
Zdenda (Člen)
25.08.2008 09:24:48
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

Baltazar psal:
Zdenda psal:
Baltazar psal:

všichni machrujou jezděj rychle a když je vyfotěj tak jsou posranýidontknow
když něco dělám tak musím počítat s následkysurprised
přes radary na moto jedu vždy tak aby mě vyfotili je to pěkný jak ti přes černý plexi to zaměřování bliká, normálně to ani není vidětgood

Jestli myslíš ty cedule, kde blikne ta padesátka a jakoby ten blesk, tak to je jen strašák.

ne u nás na vlečce 30km/hod je stacionární hajzl a pak kus od baráku mám další už mě vzal i autemidontknow

Jo tenhle u toho přejezdu je známej, na ten bacha, já myslel jen ty cedule, s tou padesátkou a dole s tím bleskem.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
ross (Člen)
25.08.2008 18:50:52
Offline

Re: Blejksli me policajti ...

dokud ti /jí/ nepřijde nic poštou, nemá smysl nic řešit

pak se poradit s právníkem

a příště jezdi pomalupussysmokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr