Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Disky

marko (Člen)
25.08.2008 08:38:34
Offline

Disky

Zdravím všechny,
má někdo z vás cestu k levným diskům? Minulý týden jsem na dálnici v noci přejel nějaký bordel a oba rozsekal. 25tis za nové fakt nezvládám! Dík za tipy, Martin


... proto nejez žlutý sníh!
K.a.s.y.m. (Člen)
25.08.2008 08:54:56
Offline

Re: Disky

možná to chtělo napsat typ disků a hlavně na co..včetně rozteče atd...pak se možná někdo chytne


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
marko (Člen)
25.08.2008 08:58:00
Offline

Re: Disky

Aj, mám 2004 šestikilo. Netuším, co na to jde, co nejde ...


... proto nejez žlutý sníh!
SLUGI (Člen)
25.08.2008 09:17:23
Offline

Re: Disky

... řeknu rovnou kola nebo rozsekal sem ráfky, disky se spojujou s plechovkama
... koukni na www.motomarket.cz do příslušenství,je tam zadní kolo na B6


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
marko (Člen)
25.08.2008 09:21:31
Offline

Re: Disky

Tag jo, rozsekal jsem ráfky... Dík za tip. M.


... proto nejez žlutý sníh!
K.a.s.y.m. (Člen)
25.08.2008 09:21:37
Offline

Re: Disky

možná by stálo za to vložit foto...protože třeba pokud jsou jen naražený tak se dají srovnat.I prasklej se nechá opravit,ale ne každýmu se na tom pak chce jezdit.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
SLUGI (Člen)
25.08.2008 09:21:44
Offline

Re: Disky


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
SLUGI (Člen)
25.08.2008 09:24:03
Offline

Re: Disky


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
marko (Člen)
25.08.2008 09:33:44
Offline

Re: Disky

K.a.s.y.m. psal:

možná by stálo za to vložit foto...protože třeba pokud jsou jen naražený tak se dají srovnat.I prasklej se nechá opravit,ale ne každýmu se na tom pak chce jezdit.

Nemám je, jsou někde u Třebíče v servisu, kde se je pokoušejí natáhnout, ale vypadá to hodně blbě ... smile2


... proto nejez žlutý sníh!
Fulltank (Člen)
25.08.2008 12:02:26
Offline

Re: Disky

marko psal:
K.a.s.y.m. psal:

možná by stálo za to vložit foto...protože třeba pokud jsou jen naražený tak se dají srovnat.I prasklej se nechá opravit,ale ne každýmu se na tom pak chce jezdit.

Nemám je, jsou někde u Třebíče v servisu, kde se je pokoušejí natáhnout, ale vypadá to hodně blbě ... smile2

covece co si delal idontknow jak muzes udelat voba disky bad fakt pech

Rum-cajs (Člen)
25.08.2008 12:35:27
Offline

Re: Disky

marko psal:

Zdravím všechny,
má někdo z vás cestu k levným diskům? Minulý týden jsem na dálnici v noci přejel nějaký bordel a oba rozsekal. 25tis za nové fakt nezvládám! Dík za tipy, Martin

teď je to asi hraběcí rada, ale jestli to byl jeden neoznačenej bordel na jinak OK dálnici, tak si to moh zdokumentovat a chtít po Správě dálnic

qwerty (Člen)
25.08.2008 12:57:51
Offline

Re: Disky

SLUGI psal:

http://www.motorkari.cz/motobazar-sada-kol-na-suzuki.52105.html

z GSX Fka pasnou na bandasku idontknowidontknowevilevil

pokud jo tak supa pac tydle vypadaj dobre bigsmilebigsmile


WD club member.
Banditatom (Člen)
25.08.2008 13:25:43
Offline

Re: Disky

www. motopuzzle.cz smokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
marko (Člen)
25.08.2008 13:39:18
Offline

Re: Disky

Rum-cajs psal:
marko psal:

Zdravím všechny,
má někdo z vás cestu k levným diskům? Minulý týden jsem na dálnici v noci přejel nějaký bordel a oba rozsekal. 25tis za nové fakt nezvládám! Dík za tipy, Martin

teď je to asi hraběcí rada, ale jestli to byl jeden neoznačenej bordel na jinak OK dálnici, tak si to moh zdokumentovat a chtít po Správě dálnic

Byl tam převrácenej podstavec ze značení, kilometr 143 u sjezdu na Měřín ... Najel jsem na to, za mnou měly defekt ještě další 2 auta ... Volal jsem policajty, ale pokud nemám havarijní pojistku (hahaha), není nárok, protože silničáři za nic nemůžou, musel bych prá, kua, chytit toho člověka, který to převrátil .... Totál debilita, ale co s tím !!!!!!!!


... proto nejez žlutý sníh!
Rum-cajs (Člen)
25.08.2008 14:55:08
Offline

Re: Disky

to ti řek kdo, že silničáři za nic nemůžou?? Já měl za to, že když je třeba jedna neoznačená díra, tak je to jejich problém, kdy se něco stane... jen je otázka jak je to s "pohyblivejma" věcma jako ten podstavec

spidys (Člen)
25.08.2008 16:46:05
Offline

Re: Disky

To si myslim, že je uplně jedno - pohyblivý / nepohyblivý...
Silničáři jsou pojištěný a z toho by se to mělo i čerpat.
Když budu mít barák a spadne mi ze střechy taška na cizí auto, tak taky bude majitel auta po mně požadovat náhradu škody.
Jestli by silničáři remcali něco o neznámém pachateli, kdo ten podstavec převrátil / přemístil, tak to už by pak asi byla věc na šetření PČR, ale v každym případě by dle mého názoru měla jejich pojišťovna uhradit tobě vzniklé škody.
Pokud by pak PČR dopadla neznámého pachatele (což je nepravděpodobný), tak by pojišťovna silničářů po něm mohla vymáhat škodu.


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
osiris (Člen)
25.08.2008 17:36:21
Offline

Re: Disky

...vítr nechytěj :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
marko (Člen)
25.08.2008 19:10:05
Offline

Re: Disky

Je to tak, díry platěj, jinak nezájem ... Každopádně jet 160, docela bych si zalítal. Dík všem za tipy!! Mar


... proto nejez žlutý sníh!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr