Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » ukazatel zarazene rychlosti

franki_expres (Člen)
22.08.2008 13:15:17
Offline

ukazatel zarazene rychlosti

bandita mam chvili a plavu v rychlostech - pouzivate nekdo nejakou pridavnou signalizaci? (1 a 6 jsou jasne) - to pro blbe poznamky


Nestastniku, mas co jsi chtel!
K.a.s.y.m. (Člen)
22.08.2008 13:18:09
Offline

Re: ukazatel zarazene rychlosti

tobě by tam měl fungovat Engear.
Jinak pohledej ve starších diskuzích.Třeba tady.
http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=5731


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
cikin (Člen)
22.08.2008 13:18:19
Offline

Re: ukazatel zarazene rychlosti

Už se to tady řešilo-pohledej. Ale neboj brzy zjistíš, že tam 7 nejde a nejde.bigsmilebigsmile

Mour (Člen)
22.08.2008 13:37:27
Offline

Re: ukazatel zarazene rychlosti

...k čemu je tahle informace (jaký kvalt) při jízdě na motocyklu důležtá ? surprised

Filous (Člen)
22.08.2008 13:40:45
Offline

Re: ukazatel zarazene rychlosti

Mour psal:

...k čemu je tahle informace (jaký kvalt) při jízdě na motocyklu důležtá ? surprised

...při normálnim ježdění to ani nepotřebuju, ofšem třeba na vokruhu bych to bral fšema deseti, páč tam f tom vopčas plavusmile2 ...stres, fofr, adrenalin, do toho brzdy, nájezd, stopasurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
22.08.2008 13:44:07
Offline

Re: ukazatel zarazene rychlosti

No budiž - možná na okruhu. Ale v normálním provozu na nic, buď to jede anebo ne, pak přeřadím bigsmile a je fuk estli na pět, čtyři, tři dva jedna

Zdenek (Člen)
22.08.2008 20:30:26
Offline

Re: ukazatel zarazene rychlosti

Mě teda ukazatel rychlosti vynovuje, ,, protože když jedu palbu, tj. kvalt plnej, kvalt plnej, tak nemám čas počítat jestli už jsem na konci nebo né, a dávat tam kvalt kterej už tam není, je na prd, protože strácím čas. Zdenek.bigsmilebigsmile

Americkej (Člen)
22.08.2008 20:34:50
Offline

Re: ukazatel zarazene rychlosti

To řazení nahoru, když jsem na konci mi nevadilo...jen si člověk připadá hloupě.Ale blbě si podřadit je o držku, hlavně dole.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Filous (Člen)
22.08.2008 21:43:28
Offline

Re: ukazatel zarazene rychlosti

Americkej psal:

To řazení nahoru, když jsem na konci mi nevadilo...jen si člověk připadá hloupě.Ale blbě si podřadit je o držku, hlavně dole.

...to je vono, dycky dyš se seknu a pošlu to vo kvalt níš neš potřebuju, tag můžu prdelí štípat drátsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
22.08.2008 21:48:08
Offline

Re: ukazatel zarazene rychlosti

...už se mi to nechce všechno vomílat, ale čím dál víc lidí zjišťuje že je to fajn


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Knoxville (Člen)
23.08.2008 09:50:33
Offline

Re: ukazatel zarazene rychlosti

Taky o nějakym indikátoru teď přemýšlím, myslim že zjistit mrknutím oka na přístrojovku co tam mám za kvalt, třebaže v normálnim provozu, je šikovná věc. http://www.suzamoto.cz/cs/shop/80-ukaza … -rychlosti good

PALOUS (Člen)
23.08.2008 10:57:17
Offline

Re: ukazatel zarazene rychlosti

ukazatel je super věc kdo nemá nevěřígooda kdo je proti tomu je vocas páč jak na B6 tak na B12 sem furt kvedlal haxnou jak kokot co tam vlastně mám.Jednu nevýhodu to ale má a to,že to nemá příposlech páč při vostřejší jízdě nemám čas kolikrát sledovat co se děje kolem mě natož čumět jakej tam mám kvaltbigsmile


Jebat motorky :-)
bobule (Člen)
23.08.2008 11:01:46
Offline

Re: ukazatel zarazene rychlosti

a de to namontovat na skůtr?smokin


to jebu
PALOUS (Člen)
23.08.2008 11:04:04
Offline

Re: ukazatel zarazene rychlosti

bobule psal:

a de to namontovat na skůtr?smokin

tam to nemámsmile2ale kůli neutrálu kerej se vopčas chytne aby to jelo na toasscoolsmokinsmokinsmokin


Jebat motorky :-)
SLUGI (Člen)
23.08.2008 11:14:46
Offline

Re: ukazatel zarazene rychlosti

Zdenek psal:

Mě teda ukazatel rychlosti vynovuje, ,, protože když jedu palbu, tj. kvalt plnej, kvalt plnej, tak nemám čas počítat jestli už jsem na konci nebo né, a dávat tam kvalt kterej už tam není, je na prd, protože strácím čas. Zdenek.bigsmilebigsmile

... a už jels "palbu" - kvalt, plnej, kvalt, plnej ...? Co na to říkáš evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Zdenek (Člen)
23.08.2008 12:43:38
Offline

Re: ukazatel zarazene rychlosti

To víš že ne Pavle, můžu jen do 5tis. toček, zatím mám 850kiláků, ale výkon to má teda slušnej, teď 4tej den ležím s horečkou, snad poprvé jsem marod. Kdyby jsi mohl napiš mě označení voleje co tam dáváš. Zdravím Zdenek.goodbigsmile

PALOUS (Člen)
23.08.2008 12:49:45
Offline

Re: ukazatel zarazene rychlosti

Zdenek psal:

To víš že ne Pavle, můžu jen do 5tis. toček, zatím mám 850kiláků, ale výkon to má teda slušnej, teď 4tej den ležím s horečkou, snad poprvé jsem marod. Kdyby jsi mohl napiš mě označení voleje co tam dáváš. Zdravím Zdenek.goodbigsmile

Asi to bude pro Slugiho ale já teť dovařil a dával sem slunečnicovejgoodbigsmile


Jebat motorky :-)
SLUGI (Člen)
23.08.2008 13:08:25
Offline

Re: ukazatel zarazene rychlosti

Zdenek psal:

To víš že ne Pavle, můžu jen do 5tis. toček, zatím mám 850kiláků, ale výkon to má teda slušnej, teď 4tej den ležím s horečkou, snad poprvé jsem marod. Kdyby jsi mohl napiš mě označení voleje co tam dáváš. Zdravím Zdenek.goodbigsmile

... jak říkáš, "slušnej výkon" evil
... dávám tam tohle

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/castrol.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
ross (Člen)
23.08.2008 15:16:41
Offline

Re: ukazatel zarazene rychlosti

PALOUS psal:
Zdenek psal:

To víš že ne Pavle, můžu jen do 5tis. toček, zatím mám 850kiláků, ale výkon to má teda slušnej, teď 4tej den ležím s horečkou, snad poprvé jsem marod. Kdyby jsi mohl napiš mě označení voleje co tam dáváš. Zdravím Zdenek.goodbigsmile

Asi to bude pro Slugiho ale já teť dovařil a dával sem slunečnicovejgoodbigsmile

děláš hranolky?surprised

redfacebigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Góťa (Člen)
25.08.2008 22:30:28
Offline

Re: ukazatel zarazene rychlosti

osiris psal:

...už se mi to nechce všechno vomílat, ale čím dál víc lidí zjišťuje že je to fajn

No jasan! Když jsem mladý vez domů géesero, tak sem si na něj zvyk okamžitě a na Bandasce pak chyběl... A ten teploměr vody taky nebyl k zahození. Když už tam musím mít vodu, tak mi kontrolka přijde nějak málobad


.... vono to ňák dopadne ....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr