Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » přední světla

Abak (Člen)
03.09.2008 20:50:44
Offline

přední světla

Chtěl bych se zeptat zda lze u B12S nějakým způsobem propojit světla, tak aby při tlumených svítili obě světla? Jak to má třeba nový FZS oproti starému typu. Bohužel u fazera jsou halogeny a ty jsou i dvouvláknová a banďoura jsou čočková a myslím si, že dvouvláknový nedělají. Moc se mi nelíbí, že při tlumených svítí jen jedno světlo. Poraďte, zda to jde nějak udělat. Díky

losmiros (Člen)
03.09.2008 22:05:00
Offline

Re: přední světla

urcite to jde, proste to hodis vse na jeden spinac a vynechas prepinac na dalkovy, teda jestli se ptas na tohle


on the road
Abak (Člen)
03.09.2008 22:18:25
Offline

Re: přední světla

jo, ale to zas nebudu mít dálková světla. Že bych jezdil na tlumená to by šlo udělat, ale otázka je, jak to udělat aby tlumená svítila na obou světlách a k tomu šlo ještě přepnout na dálková.

kojaksro (Člen)
04.09.2008 07:01:10
Offline

Re: přední světla

Já to vyřešil jednoduše, jezdím na dálkový, protože normálně potkavací svítí na pussy, a na ty dálkový to svítí akorát.....ani auta na mě neblikajgood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
K.a.s.y.m. (Člen)
04.09.2008 07:20:26
Offline

Re: přední světla

já mám takovej pocit ze v každý čočce je jinak ta vnitřní plechová krytka žárovky a za další je otázka jestli by jsi sehnal HB3 dvouvláknový


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nicola.foxx (Člen)
04.09.2008 11:01:12
Offline

Re: přední světla

K.a.s.y.m. psal:

já mám takovej pocit ze v každý čočce je jinak ta vnitřní plechová krytka žárovky a za další je otázka jestli by jsi sehnal HB3 dvouvláknový

Dvouvlaknovy HB3 nejsou a stejne by to bylo k hovnu. Ohniska zarovek jsou v kazdy parabole jinak. To by bylo na jiny svetlo a kdyz jsem hledal, tak jsem nasel jedno a to cca za 12 klacku. Takze jsem od toho upustil a hodil tam ty xenony.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr