Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » propad v cca 7tis otáčkách

bobika (Člen)
04.09.2008 21:26:01
Offline

propad v cca 7tis otáčkách

Ahoj, dneska jsem vyjel po práci na krátkou projížďku abych zahřál pneumatiky a nakrmil u nejbližší petrolky nádrž. Při výjezdu na první rovice jsem nasadil 1,2,3 a při cca 7tis se pole zvedlo celkem výrazně o další 2.5 tis otáček. Jenže v průběhu toho zátah vadne. Mám podezření na prokluz spojky ale na jinej rychlostní stupeň to nic takovýho nedělá...


Jezdi tak, jako kdybys byl neviditelný!
Filous (Člen)
05.09.2008 08:09:29
Offline

Re: propad v cca 7tis otáčkách

...máš f pussy spojku...a že to na jinej kvalt nedělá??? ....neboj, vono se to zhoršísmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Honza-B6 (Člen)
05.09.2008 08:18:18
Offline

Re: propad v cca 7tis otáčkách

Filous psal:

...máš f pussy spojku...a že to na jinej kvalt nedělá??? ....neboj, vono se to zhoršísmile2

Mě to udělá taky...ale prvních pár km jedu maximálně do 5tis. Když přidám víc a je to studený, tak to taky proklouzne...jak se to zahřeje,tak už to neudělá.....good

K.a.s.y.m. (Člen)
05.09.2008 08:41:51
Offline

Re: propad v cca 7tis otáčkách

Honza-B6 psal:
Filous psal:

...máš f pussy spojku...a že to na jinej kvalt nedělá??? ....neboj, vono se to zhoršísmile2

Mě to udělá taky...ale prvních pár km jedu maximálně do 5tis. Když přidám víc a je to studený, tak to taky proklouzne...jak se to zahřeje,tak už to neudělá.....good

mám stejnou zkušenost


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nicola.foxx (Člen)
05.09.2008 09:48:44
Offline

Re: propad v cca 7tis otáčkách

K.a.s.y.m. psal:
Honza-B6 psal:
Filous psal:

...máš f pussy spojku...a že to na jinej kvalt nedělá??? ....neboj, vono se to zhoršísmile2

Mě to udělá taky...ale prvních pár km jedu maximálně do 5tis. Když přidám víc a je to studený, tak to taky proklouzne...jak se to zahřeje,tak už to neudělá.....good

mám stejnou zkušenost

Hmmm tak to se k vam pridavam do prokluzujiciho klubu. bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
bobika (Člen)
05.09.2008 09:54:26
Offline

Re: propad v cca 7tis otáčkách

Tak samozdřejmě, že jsem chudáka bandita netahal na kudlu hned od první rovinky v dohledu. Nejsem vrah evil


Jezdi tak, jako kdybys byl neviditelný!
PETR MEDVED B 12 (Člen)
07.09.2008 22:30:15
Offline

Re: propad v cca 7tis otáčkách

Je to normalni jev nez se prohreje olej u B12 ,a to mam novou spojku ,je to proste zatah.Nez si to vychutnas,tak si dej par kilaku volneji.good


JAKÝ PÁN, TAKOVÝ KRÁM.
Billy (Člen)
08.09.2008 07:54:29
Offline

Re: propad v cca 7tis otáčkách

Ty jo cos to koupil za motorku idontknow, vidim tedka ze toho mas na masine vic


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Filous (Člen)
08.09.2008 08:08:00
Offline

Re: propad v cca 7tis otáčkách

PETR MEDVED B 12 psal:

Je to normalni jev nez se prohreje olej u B12 ,a to mam novou spojku ,je to proste zatah.Nez si to vychutnas,tak si dej par kilaku volneji.good

...nejni to normálníidontknow ...dyš je fšechno f cajku, tag spojka nemůže a nesmí klouzat ani při studenym voleji...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr