Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Přední brzdy

fidoB6 (Člen)
14.09.2008 23:04:47
Offline

Přední brzdy

Ahoj, možná se to tu řešilo, ale nenašel semidontknow Jde o to, že na B6 97 přední dvoupísty brzdí na pussy a tak bych chtěl vědět, jestli tam jdou třmeny z 12ky nebo GSXR. Nebo by stačilo vyměnit brzdovou pumpu???
Vim pussy, tak mě neposílejte do ass. Díky


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
kryskak (Člen)
14.09.2008 23:15:58
Offline

Re: Přední brzdy

Ja o tom taky pussy vim, ale az budes shanet predni trmeny, tak dej vedet. Jedny z B12 tu mam bigsmilegood


Kdyz do pekla, tak na poradnym koni :-)
fidoB6 (Člen)
15.09.2008 09:35:34
Offline

Re: Přední brzdy

Oukej, jakmile se dozvim dostatek nenahovno informací, tak se ti ozvugood Tu pumpu od B12 asi nemáš,co?idontknow Jináč díkec


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
kryskak (Člen)
15.09.2008 09:57:39
Offline

Re: Přední brzdy


Kdyz do pekla, tak na poradnym koni :-)
fidoB6 (Člen)
15.09.2008 10:02:21
Offline

Re: Přední brzdy

Hmm, tak pumpu asi neeeeebigsmile Třmeny sou fpoho?


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
kryskak (Člen)
15.09.2008 10:43:15
Offline

Re: Přední brzdy

Jj, tem se nic nestalo. Dokonce jsou OK kola, vidlice atp.


Kdyz do pekla, tak na poradnym koni :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
15.09.2008 12:14:17
Offline

Re: Přední brzdy

kryskak psal:

Jj, tem se nic nestalo. Dokonce jsou OK kola, vidlice atp.

pumpu mu k tomu můžeš věnovat bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kryskak (Člen)
15.09.2008 12:46:51
Offline

Re: Přední brzdy

Dostane k tomu pumpu i desticky bigsmile. Ale zatim pssssst bigsmile


Kdyz do pekla, tak na poradnym koni :-)
Buni (Člen)
15.09.2008 12:55:15
Offline

Re: Přední brzdy

Tak mě dvanáctka taky brzdí na pussy. Rád bych to taky vytunil. Co třeba jiná pumpa???? Má někdo zkušenost?idontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
15.09.2008 13:14:37
Offline

Re: Přední brzdy

Buni psal:

Tak mě dvanáctka taky brzdí na pussy. Rád bych to taky vytunil. Co třeba jiná pumpa???? Má někdo zkušenost?idontknow

Hledej šmudlo už se to tu probíralo,ale zopakuji...radiální pumpa...pancéřové hadice a destičky sintrované EBC...víc pro to neuděláš.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
15.09.2008 13:29:39
Offline

Re: Přední brzdy

Obyčejný nový hadice(i z druhý ruky-mojísmile1),originální desky a pancéře i s EBC na tom budou v nejlepším případě stejně...

Ovšem tunér volí kov a experiment spojený s placebo efektem "tož to kurva brzdí,bo je to pancéř a sintr,pyčo"smokin


God Save The Queen!
hans (Člen)
15.09.2008 13:41:02
Offline

Re: Přední brzdy

fidoB6 psal:

Ahoj, možná se to tu řešilo, ale nenašel semidontknow Jde o to, že na B6 97 přední dvoupísty brzdí na pussy a tak bych chtěl vědět, jestli tam jdou třmeny z 12ky nebo GSXR. Nebo by stačilo vyměnit brzdovou pumpu???
Vim pussy, tak mě neposílejte do ass. Díky

se někdy stav a můžem to poměřit....nebo na poslední míli si to můžeš skouknout...a kdybys byl hodnej a poprosil, tak ti to třeba můžu změřit...evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Filous (Člen)
15.09.2008 13:52:00
Offline

Re: Přední brzdy

Kelly01 psal:

Obyčejný nový hadice(i z druhý ruky-mojísmile1),originální desky a pancéře i s EBC na tom budou v nejlepším případě stejně...

Ovšem tunér volí kov a experiment spojený s placebo efektem "tož to kurva brzdí,bo je to pancéř a sintr,pyčo"smokin

...čéče Kelly, mě prostě funglofka nebrzdilabadbadidontknow ...a nevim pročidontknow...aš po Kasymem popsaný trojkombinaci se to výrazně zlepčilo...výměna hadic za pancíře nepomohla, to je jasný, hadice byli nový, výměna pumpy znamenala výrazný zlepčení, ale furt to nebylo vono a aš po výměně desek za zmiňovaný sintry EBC sem spokojenej parchantgood

for tazatel fidoB6:
...jenom blbej dotas...jag dlouho tam máš brzdofku a jakou??? ...já enem, že se mi párkrát dostala do ruky mašina, vo kerý majitel tvrdil, že nebrzdí, ale nejvječí trabl byl f tom, že brzofka byla stoletá, zakalená jag voda z louže, tagže výraznýmu zlepčení pomohla výměna brzdofky a stržení napálenejch desek šmirglem...noa pag taky, esi máš 97čku a furt origo hadice, tag se budou nafukovat a tym pádem brzdy strácej na účinnosti...bejt tebou, du cestou výměny hadic za pancíře, né proto, že to sou pancíře, ale je to ekonomicky lepčí varijanta neš kupovat originály, semo výměna kapaliny a výměna desek nebo aspoň jejich vyčištění a lechký vobroušení činný plochy...třmeny nech původní, jen je rozeber, vyčisti a namaš pístky...a musí to fungovat...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Billy (Člen)
15.09.2008 14:22:13
Offline

Re: Přední brzdy

a ty EBC sinterovany se chovaji jak ke kotoucum ? predpokladam ze je nechavaj ty kotouce dlouho zit idontknow


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Filous (Člen)
15.09.2008 14:28:05
Offline

Re: Přední brzdy

Billy psal:

a ty EBC sinterovany se chovaji jak ke kotoucum ? predpokladam ze je nechavaj ty kotouce dlouho zit idontknow

...nepozoruju žádný vopotřebení...mám je tam teprf cca 6000km...ale nebójim se jich...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
15.09.2008 14:48:52
Offline

Re: Přední brzdy

Když jsem u té kapaliny, tak je to tak měsíc jsem ji mějnil ve spojce, komplet (odsál a zbytek vypustil dole výpušťákem - teda jako vytlačil novou kapalinou). No a po měsíci je zase černá jak bota. Na druhé straně mám brzdovku a ta je v pohodě.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lihy (Člen)
15.09.2008 15:26:19
Offline

Re: Přední brzdy

Čus, hele koukal sem na ty obrázky na rajčeti nebo kde a máš tam spojkovou pumpu celkem nepoškozenou (respektive vypadá to celý krom tý objímky co to drží na řidítku). kolik by si za ní chtěl?, estli jí teda ještě máš.
Jo a jestli bys měl střepy z kalíšku od rychloměru nebo otáčkoměru, tak sem s nima....uvítal bych je jako dárek zdarmabigsmile
help

qwerty (Člen)
15.09.2008 16:26:46
Offline

Re: Přední brzdy

hosi kde sehnat levne pancerovky  plshelp .... nejlip Moravskoslezky kraj popripade net teda help....

a kecy typu hledej si strcte do assbigsmile

diky good


WD club member.
kryskak (Člen)
15.09.2008 16:47:25
Offline

Re: Přední brzdy

Lihy psal:

Čus, hele koukal sem na ty obrázky na rajčeti nebo kde a máš tam spojkovou pumpu celkem nepoškozenou (respektive vypadá to celý krom tý objímky co to drží na řidítku). kolik by si za ní chtěl?, estli jí teda ještě máš.
Jo a jestli bys měl střepy z kalíšku od rychloměru nebo otáčkoměru, tak sem s nima....uvítal bych je jako dárek zdarmabigsmile
help

1500,- .... mimo objimky jim nic neni a ta se asi da sehnat.

A strepy mam. Je to 01cka a tam jeto jako jeden dil, ale jsou to opravdu strepy ktere misty prechazi do kase. Jestli chces delat opravu ala Kelly, tak na to zapomen badbad


Kdyz do pekla, tak na poradnym koni :-)
fidoB6 (Člen)
15.09.2008 17:56:44
Offline

Re: Přední brzdy

Filous psal:

for tazatel fidoB6:
...jenom blbej dotas...jag dlouho tam máš brzdofku a jakou??? ...já enem, že se mi párkrát dostala do ruky mašina, vo kerý majitel tvrdil, že nebrzdí, ale nejvječí trabl byl f tom, že brzofka byla stoletá, zakalená jag voda z louže, tagže výraznýmu zlepčení pomohla výměna brzdofky a stržení napálenejch desek šmirglem...noa pag taky, esi máš 97čku a furt origo hadice, tag se budou nafukovat a tym pádem brzdy strácej na účinnosti...bejt tebou, du cestou výměny hadic za pancíře, né proto, že to sou pancíře, ale je to ekonomicky lepčí varijanta neš kupovat originály, semo výměna kapaliny a výměna desek nebo aspoň jejich vyčištění a lechký vobroušení činný plochy...třmeny nech původní, jen je rozeber, vyčisti a namaš pístky...a musí to fungovat...

Brzdovku sem už právě kuli tomu měnil, bylo to bláto k posrání, třmeny vyčištěný, pístky promazaný a furt stejně na hovno. Jen s hadicema sem nic nedělalidontknow...zatímgood
Jinak desky sou zánovní, tak proto ten dotaz, ale díkec za radugood

for hans:pussy, měřit taky umim woefuckbigsmile a až budeš na sračky, možná ty brzdy s tebou vyčenžujuevil


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Filous (Člen)
16.09.2008 12:06:56
Offline

Re: Přední brzdy

Ondráš psal:

Když jsem u té kapaliny, tak je to tak měsíc jsem ji mějnil ve spojce, komplet (odsál a zbytek vypustil dole výpušťákem - teda jako vytlačil novou kapalinou). No a po měsíci je zase černá jak bota. Na druhé straně mám brzdovku a ta je v pohodě.help

...to je normální, spojková se špiní vot bordelu z řetězu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
16.09.2008 13:25:50
Offline

Re: Přední brzdy

Filous psal:

...to je normální, spojková se špiní vot bordelu z řetězu...

Dík. To jsem chtěl vědět.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Marťas (Člen)
16.09.2008 14:53:46
Offline

Re: Přední brzdy

Krytky na kyvku jsou pořád k dispozici? Bral bych je... Kolik za ně budeš chtít?


"Diesel bietet Kraft ohne Ende, im sportlichen Einsatz ist er gegen den Benziner aber chancenlos"
maňas (Člen)
16.09.2008 20:44:03
Offline

Re: Přední brzdy

mě příjde že plnotučná bandaska s těma šeti pístkama brzdí jako urvaná až moc na můj vkus,ale každýmu podle chuti.smile1


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr