Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » suzukibandit.cz » prohlížení fotek

stoner (Člen)
20.09.2008 21:23:12
Offline

prohlížení fotek

Neuvažuje se do budoucna o nějaké změně způsobu prohlížení fotek? idontknow
Napadlo mne to, když jsem četl Inkvizovo suprčlánek good. To zavírání a otevírání dalšího vokna s novým obrázkem ..... Skoro jsem se uklikal smile1
Nevím, jestli to jde řešit jen nějakým skriptem nebo jestli je to na Bandit stránkách vůbec možný. Ale nějaký pohodlnější způsob by se hodil. good (Člověk je přece jenom od přírody líný tvor. smokin )

inkvizitorr (Administrator)
21.09.2008 10:19:03
Offline

Re: prohlížení fotek

vim že by to chtělo tak ňák posunout zas trochen kupředu, ale nějak přes zimu až asi, nejsou lidi a čas....idontknow


doba je temná...
nicola.foxx (Člen)
21.09.2008 10:31:09
Offline

Re: prohlížení fotek

inkvizitorr psal:

vim že by to chtělo tak ňák posunout zas trochen kupředu, ale nějak přes zimu až asi, nejsou lidi a čas....idontknow

JO JO, nedavno o tom psali na netu, ze je u nas v republice malo pracovni sily.bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
inkvizitorr (Administrator)
21.09.2008 10:37:58
Offline

Re: prohlížení fotek

nicola.foxx psal:
inkvizitorr psal:

vim že by to chtělo tak ňák posunout zas trochen kupředu, ale nějak přes zimu až asi, nejsou lidi a čas....idontknow

JO JO, nedavno o tom psali na netu, ze je u nas v republice malo pracovni sily.bigsmile

neser a padej topitfuck ať nemáte doma zimubigsmilebigsmilebigsmilesmokin


doba je temná...
stoner (Člen)
21.09.2008 23:19:21
Offline

Re: prohlížení fotek

inkvizitorr psal:

vim že by to chtělo tak ňák posunout zas trochen kupředu, ale nějak přes zimu až asi, nejsou lidi a čas....idontknow

Je mi to jasný. A UKčko na tuhle práci bohužel nevyužiješ. bigsmilebigsmilebigsmile
A "nechytí" se sám někdo tady? evilbigsmilebigsmilebigsmile

nicola.foxx (Člen)
21.09.2008 23:29:35
Offline

Re: prohlížení fotek

inkvizitorr psal:
nicola.foxx psal:
inkvizitorr psal:

vim že by to chtělo tak ňák posunout zas trochen kupředu, ale nějak přes zimu až asi, nejsou lidi a čas....idontknow

JO JO, nedavno o tom psali na netu, ze je u nas v republice malo pracovni sily.bigsmile

neser a padej topitfuck ať nemáte doma zimubigsmilebigsmilebigsmilesmokin

Uz netopim. Mam tu 25 a beham tu nahatej vokola bandita jen s helmou na palici. Jo a jeste v ponozkach. To je totiz nejsmesnejsi vec na svete. Nahatej chlap v ponozkach.bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr