Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

maňas (Člen)
11.02.2007 12:59:22
Offline

Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

řišlo emailem
Názory zde uvedené se nemusí nutně shodovat s názory vydavatele Zvědavce.
Co nám politici "zapomněli" říct?
René Bartošek(*1970. Sedm let žije v USA.)
25.1.2007
Podmínky americké vlády ohledně statusu své případné vojenské základny v České republice jsou de facto státem ve státě. Praha by neměla právo vstupu do základny, možnost kontroly jakýchkoliv aktivit americké strany. Navíc by zaměstnanci základny byli vyjmuti z jurisdikce soudů České republiky po celém uzemí státu. Takové právní imunitě se netěší ani diplomatický sbor zahraničních ambasád. Proč bychom na uzemí republiky měli připustit pro vojáky cizí mocnosti privilegia, která přísluší ústavním činitelům ČR? Jaké mají zkušenosti s americkou vojenskou přítomností v jiných zemích?

Nebylo by od věci podívat se trochu na historii základny USA Thule v Grónsku. Tato vojenská báze byla původně meteorologická stanice, tajně v padesátých letech přestavěná na vojenskou základnu v rámci projektu "Blue Jay". Nikdo se nikoho na nic neptal. V roce 1968 došlo v oblasti Thule k vážné nehodě, která mohla skončit katastrofou. Zřítil se do moře bombardér B-52 se čtyřmi vodíkovými bombami na palubě. Nikdo nikoho o ničem neinformoval. Naopak rozběhla se desinformační kampaň. V roce 1991 studie o radioaktivním pozadí podala exaktní důkazy o nadměrném množství plutonia, které se používá jako materiál pro iniciaci výbuchu vodíkové bomby v oblasti. Jedna z vodíkových pum nebyla nalezena. V komplexu základny byly tajně skladovány nukleární zbraně bez vědomí Kodaně.Teprve v roce 1995 Dánsko přiznalo vinu a zaplatilo odškodnění občanům Dánska a Grónska, kteří byli vystaveni radioaktivitě při práci na americké základně, šlo o sumu zhruba 15 000 000 dolarů. Proč bylo finanční odškodnění za americkou havárii a americké nukleární hlavice přeneseno na dánského daňového poplatníka nemám zdání? V roce 2001 se president Bush obrátil osobním dopisem na premiéra Grónska, aby intervenoval v prospěch modernizace radarů v Thule. Kodaň protestovala, protože Grónsko je mandátním územím Dánska. Odpovědí emisarů USA na "odborných konferencích" o "dvojité slabosti" Dánska bylo, že ..."Dánsko je slabá evropská ekonomika a člen NATO". Jistě povzbudivý signál z americké strany pro ČR nebo Polsko.
Teď se podívejme poněkud blíže na některé technické aspekty ohledně radarové techniky a z toho plynoucí rizika a dopady na život lidí. Třeba takový radar na stíhacích letounech se na zemi nezapíná mimo případy, kdy pozemní personál provádí testy a údržbu. V tomto případě je testující technik oblečen ve speciálním olověném obleku. Výkon tohoto zařízení je řádově v kW. Radar systému Aegis 4 na lodích US NAVY má pulzní výkon okolo 20 MW. Při bombardování v Kosově 1998 udělala obsluha radaru amerického křižníku USS CG-žý Siloh chybu a zapnula radar blízko italského pobřeží u přístavu Naples. Byla zničena některá technická zařízení meteorologických stanic a operátorů mobilní sítě, která byla několik dní mimo provoz. Jaké byly dopady na zdraví lidi, nám může přiblížit situace z Azerbajdžánu. Tajná služba Azerbajdžánu odmítla poskytnout informace ohledně možných zdravotních rizik při provozu dvou radarů US v oblasti Astara a Khizy. Studie šéfa Nezávislého centra pro výzkum životního prostředí uvádí, že devětkrát vzrostl výskyt rakoviny, třináctkrát onemocnění jater a devatenáctkrát vzrostl počet dětí narozených s vrozenými vadami. Nepodařilo se mě bohužel zjistit jaký radar tam je. Specifikace radaru FSP=117 je 20-24 MW zářivého výkonu podle toho, jestli systém je mobilní nebo ne. Radar určený pro americkou základnu v ČR je kolos o pulzním výkonu 1000MW. To je 20 krát tolik než výkon radarů, o kterých byla řeč. Negativní dopady se projeví řádově v okruhu desítek km. Navíc i při bezchybném provozu může dojít k odrazu vln o ionosféru. Pro zajištění provozu je nutný zdroj energie okolo 5 MW. Na základně má být 200 lidí. Zdroj energie musí být nezávislý na okolí. Vezmeme-li v potaz ještě požadavky na bezpečnost a utajení objektu je téměř jisté, že půjde o podzemní atomový reaktor.
Základní technické specifikace musí mít česká strana k dispozici, přesto o nich naše "svobodná nezávislá privátní média" neinformují. Obyčejní lidé jsou elitami degradováni na masu, která nemá být informována o negativních skutečnostech a už vůbec nemá mít právo být zapojena do schvalování tak závažného procesu jakým bezesporu je vybudování US vojenské základny mimo jakoukoliv pravomoc ČR. Vláda ani parlament nemají mandát k takovému rozhodnutí bez referenda. Nemluvě o pozici vlády stojící na dvou přeběhlících a hlasech Strany zelných, která ve svém volebním programu slíbila podporu referenda a odpor vůči atomové energetice. Na základě volebních programů totiž voliči dávali své hlasy. Záměrně jsem se vyhnul geopolitickým hlediskům ohledně toho, proti jaké hrozbě má být základna postavena. Samozřejmě na to mám názor, ale domnívám se, že jde o důležitý veřejný zájem, který by měl být vysoko postaven nad nějaké politikaření. Uvědomme si, že Česká republika je malá hustě osídlená země. A radar o těchto technických parametrech bude mít značný negativní dopad na tisíce občanů Česka a my nebudeme mít možnost to vůbec ovlivnit. Mysleme na budoucnost. A budoucnost a bohatství každého národa jsou jeho děti!!!


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
inkvizitorr (Administrator)
11.02.2007 13:59:32
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

obávám se, že pouze velmi málo lidí u nás a i obecně kdekoliv jinde dokáže objektivně posoudit, zdali je základna bezpečná/nebezpečná a pro nás výhodná/nevýhodná protože jsou odborníky v těchto oborech. obyčejný člověk na kterýho sou tyhle pro nebo proti kampaně zaměřený získává informace pouze z médíí (třeba muj případ) a tudíž si myslim že je naprosto neobjektivní... takže sem zásadně proti aby o nějakejch základnách rozhodoval "neobjektvině" informovanej "prostej" lid, páč víme kulový, co za to dostaneme a pochybuju, že pokud by to pro nás mělo samý nevýhody tak že bysme to brali.....


doba je temná...
osiris (Člen)
11.02.2007 14:17:22
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

...jo, už jsem to čet a i např. protinázor, že s uváděným výkonem radaru by už jinde v lesích museli běhat grilovaný kuřata a na letištích, třeba na ruzyni by sedali letadla plný škvarků, zkrátka zase jeden "objektivní a pravdivej" názor


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Billy (Člen)
11.02.2007 14:51:15
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Ja si zas myslim ze se potrebujou panacci u koryt nazrat tak vezmou cokoliv, keci o tom ze nam bushovci daji neco zadarmo ?? Sem se jenom usmal a je to blamaz na lidi, stejne si politici udelaj co chteji


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Kuba B12 (Člen)
11.02.2007 15:15:50
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Billy, ty woe máš stejnej názor jako moje babičkabigsmile


honda je honda
tommz (Člen)
11.02.2007 15:45:15
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

mám názory jak babičkabigsmilebigsmilebigsmile

bobule (Člen)
11.02.2007 16:40:46
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

je mi to jedno, lebo s tim stejně hovno udělámfucksick


to jebu
Petr J. (Člen)
11.02.2007 17:32:32
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

i když informace o základně jsou různorodé, stejně jsem zásadně PROTI.....

nemám rád americké blbečky......

Kelly01 (Člen)
11.02.2007 17:40:34
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Je mi taky u prdele..

Když jsem v osmašedesátým lozil po tankách dali mi hajzli první cigaretu a trvalo mi 29 let než jsem přestalsick

A tady zas hrozí nějaké napuštěné boublegumfuck

Všichni v nás chtěj vzbudit nějakou závislostsmile2


God Save The Queen!
Palino (Člen)
11.02.2007 17:55:49
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Kdyz se to nelibi komancum, socanum a Rusakum, tak to musi byt pro nas prinosem. goodgoodgood


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
inkvizitorr (Administrator)
11.02.2007 18:06:13
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Kelly01 psal:

Když jsem v osmašedesátým lozil po tankách dali mi hajzli první cigaretu a trvalo mi 29 let než jsem přestalsick
Všichni v nás chtěj vzbudit nějakou závislostsmile2

vogo nesplet ses? nebylo to v pětačtyřicátymsurprised bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Zdenek (Člen)
11.02.2007 18:09:16
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

To Kelly,,,že ty ses díval zase na 4 s tanku a pes.Zdenek.

XJelen (Člen)
11.02.2007 19:03:03
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Pavel_B12 psal:

Kdyz se to nelibi komancum, socanum a Rusakum, tak to musi byt pro nas prinosem. goodgoodgood

Něco na tom budebigsmilegood


Strýcfajtr !!!
Milouš (Člen)
11.02.2007 19:18:48
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Pravda je ovšem ta, že když ten radar "něco" v luftu najde, tak to amíci sundaj a kam že to dopadne, když ta bradavice bude stát v Čechách ?smile2

hans (Člen)
11.02.2007 19:33:28
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

v tý době mě teda zajímaly leda kuřátka a studio rosa, ale všichni nadávali, že tu máme nasraný rusáky, takže si myslím, že s amíkama to bude to samý......bad
nemám moc rád žádný cizince u nás nalifrovaný natrvalo, natožpak když to má něco společnýho s americkejma vojákama sickfuck


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Filous (Člen)
11.02.2007 19:45:57
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

...co blbnete, to nevidíte ty případný klady??? ...zvostane tady po nich spousta H-D na přestavby, Hummery na ježdění po lesích na chalupje, UNRA bude schazovat baliky plný pravejch americkejch bubblegum, taky bych potřeboval na chalupu nový-starý maskáče, kucí americký za pár lahváčů ze s Plzně rádi vyhandlujou gde co surprised ...no co co, vyrůstal sem poblíš vojenckýho prostoru, tag vim jag probíhala spolupráce mezi vojskem a civilnim vobyvatelstvem, akorát že ty kucí z východu toho moc neměli...teda krom benzínu, uhlí, koksu a barevnejch televizí...no nekup deset tun uhlí za basu pif a litr vodky ...jóóó třetí vodboj bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Palino (Člen)
11.02.2007 20:42:18
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

2Filous
bigsmilebigsmilebigsmilegood


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Antihero (Člen)
11.02.2007 22:05:49
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Všechny státy ktrý k nám byly vázány smlovama o pomoci při vpádu nebo napadení cizím agresorem nás dycky prodaly... Proč si teď myslet že by to mělo dopadnout jinak?
Ať táhnou do pussyať sou kdokoli.


There's a pie in the sky when you die.
Karlos (Člen)
11.02.2007 22:19:33
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Souhlas s Antiherem. Já nevim, proč pořád musíme všem lejzt do zadku. Asi je nám líto, že tu ještě nelítá metro do vzduchu fuck Dycky se na nás každej vysral, ale mi prostě musíme bejt papežštější než Papež sick


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Kuba B12 (Člen)
11.02.2007 22:45:27
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

mladý anarchisti sou proti joóó?


honda je honda
Antihero (Člen)
11.02.2007 23:04:35
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Všichni anarchisti sou proti...proti všem...jako starej Alojs...bigsmile
A tak je to spravny


There's a pie in the sky when you die.
Palino (Člen)
11.02.2007 23:11:55
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Vsichni anarchisti necht jdou do hajzlu. Je to jen sebranka fetaku a dementu.fuck


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
škardík (Člen)
11.02.2007 23:21:36
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

a motorkáři jsou eště horší pakáž!! A nejhorší děfky sou ty co jezděj na banditechbigsmilefuck


viz avatar:)
Karlos (Člen)
11.02.2007 23:27:47
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Šmouly nechci ani vidět fuckbigsmilebigsmilebigsmile


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
škardík (Člen)
11.02.2007 23:29:46
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Karlos psal:

Šmouly nechci ani vidět fuckbigsmilebigsmilebigsmile

Mi povídej. Tudle sem viděl ve zprávách jak ty děfky zřídily včelí medvídkyfucksick


viz avatar:)
Filous (Člen)
12.02.2007 08:15:45
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

...a já je tady chci, já totiš chci todle na chalupu:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Filous/opentop2_foto1.jpg



...třeba to ty kucí budou mít levnejší neš Hummercentrum

...a Haryka na přestavbu chci taky surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Eremi (Člen)
12.02.2007 10:02:47
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Milouš psal:

Pravda je ovšem ta, že když ten radar "něco" v luftu najde, tak to amíci sundaj a kam že to dopadne, když ta bradavice bude stát v Čechách ?smile2

si myslíš, že ten radar bude mít dosah 100 km nebo co? raketu by měl zaměřit velmi rychle po jejím odpálení a rozhodně by ji nesestřelili nad svým radarem.

To co uvedl autor článku, že by vojáci byli vyjmuti z české jurisdikce i mimo území základny nevím kde vzal, moje informace jsou právě opačné. Jinak souhlas s inkvizem, lidi rozhodujou na základě hysterie, kterou tady někteří proti základně rozpoutají.

Co se týče to, že lezeme amíkům do prdele. Typický čecháčkovství. Všichni se o nás starejte, hlavně ať my nemusíme nic udělat a nic neriskovat. Radar na Slovensko, rakety do Polska a je to. Lidi budou spokojení, že si to "odsere" někdo jinej.


S úsměvem jde všechno líp :o)
osiris (Člen)
12.02.2007 10:10:54
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

...k tomu místu exploze
...zafáčovaný magoři vodpálej rachejtli, do 4. minut ji vobjeví radouš, nadlidi amíci jí pošlou naproti svoji rachejtli, radoušové pořád dokola vypočítavaj dráhy letu a když to všechno dobře půjde, tak ve VESMÍRU to do sebe nahulej, až to křápne, takhle nějak to funguje


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
huskyb12 (Administrator)
12.02.2007 10:11:04
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Už jenom kvůli KáGéBákovi Putinovi a Rusákum vůbec stojí za to, to tu mít ...
Že to nebudu mít za barákem je jasný ( snad ) ...
Že na nás všichni serou je v pořádku, musíme se postarat sami ...


ale di, Ty brepto ...
Ondráš (Člen)
12.02.2007 14:11:12
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

To je furt dokola... sick

Samé čísla, samé výkony... Nebude třeba trochu vadit, že ten radar bude mít nějaký vyzařovací úhel, který bude zaměřen někam na oblohu, páč přes hory by asi nic neviděl?
Pak nám to nebude moct tolik ubližovat. To je asi trochu blbé, ne? jaksi mimo plán... Nebude to tak strašné, jak se o tom píšesurprised
Mě to přijde stejné jako s Wi-Fi... Jak je to nebezepečné, jak to poškozuje zdraví... Hlavně, že každý má v kapse mobil, který má ony škodlivé hodnoty 20x vyšší.
Je mi to buřt. Nerozumím tomu. Budu tu sice mít 30 km od baráku, ale když z toho něco republika mít bude, tak ať si to tam postaví.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
syky (Administrator)
12.02.2007 14:47:10
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Ať táhnou do pussy

S tím, že nebudou Amíci podléhat našemu právu je pravda.

V Itálii, a není to tak dávno, Americkej pilot proletěl stíhačkou pod lanovkou, která následně spadla a zařvalo tam několik lidí. Soudil ho US vojenskej soud, dostal mírnej trest.

V Japonsku vojáci z US základny (co tam kurva dělaj) znásilnili domorodkyni. Pokud by se to stalo tady, nebude v moci našich úřadů ho nijak potrestat.

Nevím, proč bych tady takový dementy měl chtít. Znovu opakuju. Ať táhnou do prdele.


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
Filous (Člen)
12.02.2007 14:57:45
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

...ses nám ale rosčíli Sykouši surprisedbigsmile ...co pravou emerickou bablgam, chceš??? ...je to dobrý na nervíky bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Eremi (Člen)
12.02.2007 15:20:35
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

to jakýmu právu budou podléhat je věcí jednání mezi dvěma státy, jak to bude vyjednáno, tak to bude.


S úsměvem jde všechno líp :o)
Kelly01 (Člen)
12.02.2007 16:21:16
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Boj!!!!!!!!


God Save The Queen!
osiris (Člen)
12.02.2007 16:22:12
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

...ted nabidnou bezvizovej styk previiiiiti


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Antihero (Člen)
12.02.2007 17:29:29
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Vo tom jaký podmínky vyjednají politici už sme se všichni nejednou přesvědčili, namátkou Nomura....Všichni jsme pěkně ze svyho vyvalili dost lovu.
Fuck politicians-Kill them all!!!!
A pokud de vo tu "histerii"kterou tady někdo vyvolává proti radaru, není jednodušší cesta než lidem předložit fakta a vysvětlit jak se věci maji. Jenže vono to asi važně trochu smrdi, takže oficiálové dělají mrtvýho brouka.
Když v padesatejch letech strejda Sam dělal pokusy s radioaktivitou na vlastnich vojácích a provalilo se to, PR agentury všechno pěkně zametly pod koberec. Když to po dvaceti letech oficiální místa přiznala, většina zainteresovanejch(poškozenejch) už byla mrtva, a nikoho už to moc nezajimalo. Svět měl jiny starosti a hlavně bylo tehdy potřeba "zamest s bolševikama,  a být hodně před něma.
Jestli si někdo mysli,že je tupan kerej ničemu nerozumi a nechce se do ničeho montovat, tak prosim, ale s timhe přístupemm bysme tady měli Bolševiky doteď!


There's a pie in the sky when you die.
Baltazar (Člen)
12.02.2007 17:36:35
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Měl jsem možnost tomuhle nakouknout za plentu.
Bylo tam ve zkratce o tomto obraném systému, nebo radaru( který je mimoto radarem útočným, protože navádí střely na cíl)

a) zničí jadernou střelu mechanickým způsobem, tato i po dopadu kamkoli je téměř neškodná, pomineme - li zneužití idiotem, kterej se v tom bude šťourat ,když to najde dřív než armáda (o tom silně pochybuju)
b) zničí chemickou střelu  mechanickým  způsobem, tato ohrozí určitou malou část místa dopadu a je prý možnost jakýmsi způsobem zbraň neutralizovat
c) bakteriologická zbraň zničená mechanicky je nejhorší varianta, téměř bez šance na včasnou likvidaci zbytků dané zbraně v případě dopadu na naše území

Systém, který má chránit před těmito zbraněmi, používá raketu, která díky velmi vysoké rychlosti nenese explodující hlavici a prakticky proletí cíl a tím ho zničí, čímž neexploduje jaderná hlavice( na to jsou zapotřebí přesně dané podmínky,  což mechanickým zničením nevznikne)

Rakety obraného systému budou pravděpodobně v polsku a vzhledem k dosahu těchto střel může dopad sestřelených raket být v okruhu celé evropy

a proč tu mají být?
Dnes se obecněně dá rozdělit svět na dva tábory.Jeden křesťansko židovský a druhý islámská část.
Vzhledem k tomu, že před pár lety výhrůžky islámského světa nikdo nebral vážně nyní dochází k tomu, že islámisti disponují díky ropě tak obrovskému majetku, že jsou schopni zajistit si téměř jakoukoli zbraň. vzniká díky jejich fanatismu reálné nebezpečí útoku na evropu a ameriku nějakým typem dálkové střely.
A tak je potřeba se přidat k některému táboru.
A otázka zní ke kterému ???


To jen co jsem měl možnost přečíst od poradce vlády
Mě je to vcelku fuk, bo si myslím, že ti magoři, když budou chtít nám sem zavlečou cokoliv ať tu radar bude nebo ne


The father of the little princess of the dawn
Antihero (Člen)
12.02.2007 17:38:04
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Pavel_B12 psal:

Vsichni anarchisti necht jdou do hajzlu. Je to jen sebranka fetaku a dementu.fuck

Ale jdi ty, na to přišels jak?idontknow
(ne každej špinavej pankáč na nadru je anarchista čéče)


There's a pie in the sky when you die.
hans (Člen)
12.02.2007 19:09:58
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Antihero psal:
Pavel_B12 psal:

Vsichni anarchisti necht jdou do hajzlu. Je to jen sebranka fetaku a dementu.fuck

Ale jdi ty, na to přišels jak?idontknow
(ne každej špinavej pankáč na nadru je anarchista čéče)

anti: máš sakra recht good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
XJelen (Člen)
12.02.2007 22:02:20
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Tady je to samej zbrojní specialistasurprised
Dva roky u raketometnýho plukubad Jestli mají bojovníci v turbanech třeba jenom to co my měli od rusů, tak beru všechno co jen trochu zabrání tomu aby mi to přistálo za barákemfuck. Ať žije hysteriesick jestli se máme něčeho bát, tak spíš těch věci proti kterejm je ten obávaný radar.


Strýcfajtr !!!
maňas (Člen)
12.02.2007 22:14:38
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Souhlas se sykym,prozože když podmínky,tak pro všechny,aneb když pussy tak pro všechnybigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Antihero (Člen)
12.02.2007 22:14:54
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

To je furt dokola, tvrdil tady někdo,že je nějakej odborník?


There's a pie in the sky when you die.
Filous (Člen)
13.02.2007 07:58:30
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

...tag trochu vážně...sám za sebe tvrdim, že cokolif pomůže proti tem pitomcum s utěrkama na palici beru...i za cenu, že vobjetujem amíkum kus pozemku a vyjmem je z jurisdikce českejch soudů...nebyli by jediný f tomdle státě...a i dyby nigdy nesestřelili žádnou rachomejtli, ale jenom proto, aby ty zmetci f prostěradlech vjeděli, že jim je kulový platný střílet cokolif směrem na zápat, páč jim to z voblohy smetou díky ňákýmu radaru něgde na území ňákýho Česka...jo a sem pro kolaboraci s vojskem, bo toho Houmíka za desetinovou cenu z armádního výprodeje chcu bigsmile ...a může bejt i malinko jetej bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
13.02.2007 08:29:14
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Admin či moderáror,HELP!!!

Antisemitické názory Filouse tu mohou být a mé téměř humanitární názory na tu "zkurvenou" černou verbež nefucksurprised

To těm historickým trempům projde všesick


God Save The Queen!
Filous (Člen)
13.02.2007 08:35:30
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

...sem protekční parchant surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
13.02.2007 08:36:50
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

asi má ňáký privilégia nebo co bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
osiris (Člen)
13.02.2007 08:57:17
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

...je to korupční čuněK  surprised bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Eremi (Člen)
13.02.2007 08:58:08
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Kelly01 psal:

Admin či moderáror,HELP!!!

Antisemitické názory Filouse tu mohou být a mé téměř humanitární názory na tu "zkurvenou" černou verbež nefucksurprised

To těm historickým trempům projde všesick

to proto, že černí ještě nemají atomovkubigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Borák (Člen)
13.02.2007 12:05:15
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

a co kdybysme teda stříleli černejma ? at´má morafskej dědek radost bigsmile
bude dodáfat munici bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
SNap (Člen)
13.02.2007 16:05:14
Offline

Re: Raketová základna - asi radši ne! Proč čtěte

Telemost mezi Moskvou a Washingtonem.
Dotaz z Washingtonu:
"Za jak dlouho si u vás průměrný dělník vydělá na automobil?"
Odpověď:
"A vy zase mlátíte černochy."
bigsmile


...:::STÁDO KONÍ POD PRDELÍ A STEJNĚ NÁM TO NESTAČÍ:::...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr