Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » zdecha

lada.84 (Člen)
15.09.2008 19:18:38
Offline

zdecha

helphelphelp  za jizdy mi obcas škytne a nebo zdechne motor,bud se podari nastartovat,nebo musim zastavit a po chvilce se syticem nastartuju.................jinak normalne bezi na vsechny čtyry,nevipada to na benzin, asi pussypussy elektrika ale zadnej spatnej kontakt nenalezen.........dik za kazdou radu


BBBandit....pico! :-D
redik27 (Člen)
15.09.2008 19:28:30
Offline

Re: zdecha

lada.84 psal:

helphelphelp  za jizdy mi obcas škytne a nebo zdechne motor,bud se podari nastartovat,nebo musim zastavit a po chvilce se syticem nastartuju.................jinak normalne bezi na vsechny čtyry,nevipada to na benzin, asi pussypussy elektrika ale zadnej spatnej kontakt nenalezen.........dik za kazdou radu

Doporučil bych vyčistit karbece, nejlépe celou palivovou soustavu vč. fitru. Možná i svíčky


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
VikecB12 (Člen)
15.09.2008 19:29:32
Offline

Re: zdecha

Pokud to chytne,ale jenom se sytičem,tak je to na 99,9% benzínem. Kohout,sítko v nádrži,filtr na hadičce ke karbecům,odvzdušnění nádrže,skříplá hadička,spuchřelá hadička od podtlaku.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
redik27 (Člen)
15.09.2008 19:50:44
Offline

Re: zdecha

VikecB12 psal:

Pokud to chytne,ale jenom se sytičem,tak je to na 99,9% benzínem. Kohout,sítko v nádrži,filtr na hadičce ke karbecům,odvzdušnění nádrže,skříplá hadička,spuchřelá hadička od podtlaku.

Souhlasím goodgoodgoodsmokin


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
K.a.s.y.m. (Člen)
15.09.2008 20:00:17
Offline

Re: zdecha

VikecB12 psal:

Pokud to chytne,ale jenom se sytičem,tak je to na 99,9% benzínem. Kohout,sítko v nádrži,filtr na hadičce ke karbecům,odvzdušnění nádrže,skříplá hadička,spuchřelá hadička od podtlaku.

je to hodně pravděpodobnýgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
PETR MEDVED B 12 (Člen)
15.09.2008 20:32:51
Offline

Re: zdecha

Nezapomeň na odvzdušnění karburátorú,2hadičky vedoucí pod motor,stačí profouknout.good


JAKÝ PÁN, TAKOVÝ KRÁM.
lada.84 (Člen)
28.09.2008 20:09:11
Offline

Re: zdecha

helphelphelp tak uz to nejede.........vytahl sem fajfku,vrazil tam novou svicku,prilozil na blok a je to bez jiskry sick..........zavada?????????????


BBBandit....pico! :-D
hide (Člen)
28.09.2008 20:35:17
Offline

Re: zdecha

a co ten spinac na bocnim stojanku? kaukal si na nej?idontknow

Inženýrek (Člen)
28.09.2008 20:56:43
Offline

Re: zdecha

No, já taky v první řadě doporučuju zkontrolovat ten boční stojan, zrovna teď nedávno jsem to vyřešil a bylo to tím.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
lada.84 (Člen)
28.09.2008 21:02:39
Offline

Re: zdecha

nevim jestli to bude bocakem................nastartovat by to melo jit,jen by nemela jit zaradit rychlost........ne??????


BBBandit....pico! :-D
Pajk (Člen)
28.09.2008 21:13:59
Offline

Re: zdecha

Bočákem to nebude tam by netočil startér. Neutrál, zmáčklá spojka, přepínač ON a startér musí točit. Jestli jo a jiskra fuč, tak spíš fajfky, kabely, cívky atd.

lada.84 (Člen)
28.09.2008 21:14:16
Offline

Re: zdecha

pokud ten bocni spinac vypojim ye snorky co je na gablech pujde to startovat????????


BBBandit....pico! :-D
Inženýrek (Člen)
28.09.2008 21:29:47
Offline

Re: zdecha

Nepůjde, musíš to právě drátem natvrdo přemostit. Ale jako pokud máš vše jak psal Pajk a točí, tak to tim asi fakt nebude. Já jsem původně chtěl upozornit jen na to, aby se na tohle nezapomělo, protože já sem si s tim vytrpěl fakt dost a pak sem tomu prostě skoro nemohl uvěřit, že to tim bylo...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr