Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Kelly01 (Člen)
25.09.2008 16:51:07
Offline

Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Musel jsem odjet v půlce kvůli psům,ovšem vypadá to,že pokud se nic nestane a nenechají na to sednout Inkvize je šance na třetí místosmile1good!

Strategie byla jasná!
Zpočátku dát náskok druhýmevil,tzn. nechat vyjet v dešti Fiata na slickách - což konkurenci poněkud vyvedlo z míry,další hendicap nechat nastavit(a tím totálně uchlácholit konkurencicool) Druidemredface

Filouse vyčerpat neustálým přezouváním tří sad gum - aby neměl čas na blbosti a nechtěl "nedejbože"bigsmile vyjetheadshake

Pak nasadit trháky Fiata a Kakina kteří to odjezdí v časech pro některé členy týmu utopickýmigoodsmokin

Tzn. nestane li se nic,budou jezdci naprosto groggy,gumař bude spát schoulený v koutku a Inkviz si půjde na stupně vítězů slíznou smetánku,zapózovat a zamávat vítězně davůmevilgoodsmokin


God Save The Queen!
XJelen (Člen)
25.09.2008 18:20:30
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Vole!bigsmile
Ale dobrýgood držim palec na dálkusmile1


Strýcfajtr !!!
SLUGI (Člen)
25.09.2008 18:28:20
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

...  bigsmile good

... jak říkáš, sice sem přišel o výjezd na slajkách ale stačilo mi koukat na Kakina, vlítl na cílovku, občas ho v půli předjel někdo s kapotama ale na konci (teda spíš daleko od konce) najednou hupsli na brzdy a Kakin nic. Až před zatáčkou podřadil,hodil koleno na zem a zase těm "kapoťákům" zmizel  good cool
... chlapi ste fakt dobří good
... jo a vás ostatní sem zas  rád po nějaké době viděl smile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Mirek D (Člen)
25.09.2008 18:48:12
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Kua a tak jak to nakonec dopadlo? helpsurprised


Autobus je taky Suzuki... .
vorel (Člen)
25.09.2008 18:52:12
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

taky sem nervozní jak čoklhelp


řikám si hurikán
Kelly01 (Člen)
25.09.2008 18:59:49
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...


God Save The Queen!
spidys (Člen)
25.09.2008 19:02:18
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Druhý surprised
No tak to BIG GRATULEJŠN! goodgoodgood


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Borák (Člen)
25.09.2008 19:03:37
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

kuwa jen tak dál bigsmilegoodgoodgood


...nikdo nevojebe Ježíše...
Banditatom (Člen)
25.09.2008 19:05:19
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

gratulace do bandit pussygoodgoodgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
25.09.2008 19:05:20
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Otázka je jestli se dostanou na 3 místo celkově..smokinsurprised


God Save The Queen!
maňas (Člen)
25.09.2008 19:16:40
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

gratulace k výsledku,super

Kelly: výstižný výklad good


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Pajk (Člen)
25.09.2008 19:22:21
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Noo, klucí to nevypadá vůbec špatně, jste víc než dobrý.goodgood A Kellyho úvodní příspěvek? Úž dlouho jsem se tak nezasmál, taky dobrýbigsmilebigsmile

vorel (Člen)
25.09.2008 19:25:10
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

bednagoodwine


řikám si hurikán
XJelen (Člen)
25.09.2008 19:27:35
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

pussy bombááá - to bude oslavička good


Strýcfajtr !!!
Marián (Člen)
25.09.2008 19:39:16
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

good


...sam mezi jebkarema...
Borák (Člen)
25.09.2008 19:49:54
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...


...nikdo nevojebe Ježíše...
Baltazar (Člen)
25.09.2008 19:50:12
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

good


The father of the little princess of the dawn
Kuba B12 (Člen)
25.09.2008 19:56:47
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

týwole,  dobrý jako teda.  gratuluju


honda je honda
barynek (Člen)
25.09.2008 20:53:29
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Bandit pussy !!! Konečne jste jim to ukázali, jak se jezdígoodgoodgood
Jak je vidět, není to o stroji, ale o rukáchsmile1 takže at to vyjde i celkověgood


Bandit 4EVER!!!
Michal Dk (Člen)
25.09.2008 20:58:34
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Supr výsledek good

LukinB6 (Člen)
25.09.2008 21:14:43
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Tak zejtra večer to zapijeme.beerwine Celej týden tu koukám na flašku Tulamorkysurprised tak zejtra večer bude příležitost s ní něco udělat. Tož chlapy velké gratulacegoodgood


GSX1250FA
jirin (Člen)
25.09.2008 21:24:39
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Taky gratulace good
Pár obrázků:

http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=32691&g2_serialNumber=2


http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=32526&g2_serialNumber=2


http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=32365&g2_serialNumber=2



Link na gallerku s výběrem fotek:
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=31838


Suzuki SV 650 + ČZ 250/471 + ČZ 250/455více info
VikecB12 (Člen)
25.09.2008 21:26:16
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Dojel sem vot tam chvilku přet vosmou,zmrzlej jak sviňa,ale stálo to za togood Jezdili parádněgood Na konci sme si zařvali zborově BanditPičo,Inkviz to skropil šáňěm a jeli sme dopussy
Pěkný votpolednesmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Martin B12 (Člen)
25.09.2008 21:36:21
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

hip hip hurá goodsmile1


street triple picco
ABik (Člen)
25.09.2008 21:40:04
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Peťula: Klucí.. gratulace goodgood  za mě i za Abíka, dneska vám to šlo good

Honza (Člen)
25.09.2008 22:07:11
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Tak jeste jednou - velka gratulace! good Hezky uzavreni prvni full picoracing sezony! A minimalni skody na zdravi a majetku za celou zavodni sezonu se taky cenej!cool


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
Monty Jack (Člen)
25.09.2008 22:08:02
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Kucí velká gratulace a díky za parádně strávený odpoledne ! good Byl to nářez.smokin
Snad se ten trotl s mikrofonem po dnešní lekci už konečně naučí název týmu číst pořádně bigsmile
Jinak bude nutný další školení.
Bandit pussy


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
svatej (Člen)
25.09.2008 23:00:17
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

surprised Tedaa,smekam,panove zavodnicky. evil
Kubo,mas stesti!bigsmile
Kelly: co Ty,bude s Tebou neco?evil


Amen. . .
Zdenek (Člen)
25.09.2008 23:05:15
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Já věděl že nesklamete, gratulace veliká.Zdenek.goodgoodwinewine

ross (Člen)
25.09.2008 23:15:45
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

super borcigoodgoodgood

jste jak super běžci bez pořádnejch bot, kteří stejně zaběhnou super čas

prostě srdcařicool


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
osiris (Člen)
25.09.2008 23:44:34
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

...na ftp/fotogalerie/cec_brno6 jsem dal fotku a video (jen z mobilu) po nehodě za sc před schwantzovkou


ps: fildo máš tam to uklouznutí v 18 smile1


pps: a ty kurvo fiate, až teď jsem si všim žes na mě hodil parohy bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotogalerie/cec_brno6/osiris/cec6brno_tomm.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
tomasNJ (Člen)
25.09.2008 23:56:02
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

já tak zdravím furtbigsmile je to takové to hrození na koncertechbigsmilegood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Jiřina (Člen)
26.09.2008 07:12:41
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Tož kurwa gratulujuuuuuu. Škoda že jsem tam nemohl být doi konce smile2

P.S.: Myslím že na příští rok musím začít šetřitsurprised


Tož tak:-D
Filous (Člen)
26.09.2008 08:34:46
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

osiris psal:

...na ftp/fotogalerie/cec_brno6 jsem dal fotku a video (jen z mobilu) po nehodě za sc před schwantzovkou


ps: fildo máš tam to uklouznutí v 18 smile1


pps: a ty kurvo fiate, až teď jsem si všim žes na mě hodil parohy bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/prostor/foto … o_tomm.jpg

...moch by si mi plís hodit to videjo do mejlu??? ...nejde mi votvírat ani stahovat nic z ftpsmile2

for all:
...tenks za gratulejšngood ...nejvječí díl zásluch patří Kakinoj a Fijatoj, mi s Inkvizem sme enem udržovali staf...ale udrželi sme hogood...a já si zagumařilbigsmile...skuste mi něgdo zavolat, že potřebujete přezout a dostanete montpákoubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
26.09.2008 08:38:21
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

barynek psal:

Bandit pussy !!! Konečne jste jim to ukázali, jak se jezdígoodgoodgood
Jak je vidět, není to o stroji, ale o rukáchsmile1 takže at to vyjde i celkověgood

Já ti nevim.... vono jestli to tahali Tomas s Kakynem, tak je to spíš o rukách a kvalitách Triumphu a Yamahy....bigsmile  kacířská myšlenka coevil

Ps. Gratulace vogovégood
, ale na druhou stranu jestli jezdíte na výsledky, tak na příště pořiďte něco jinýho a netrapte se s bandaskou, pak akorát půlka pole nejezdí aby výsledek za něco stál....Nevim ale mě by hodně sralo jen na kluky koukat a nejezdit aby nedej bože nešly časy nahoru (jakože horší, že by bylybigsmile) protože na danym stroji nejsem schopnej zajet srovnatelnej čas. Nevim ale myslim že kdyby kluci měli stejnej stroj nebyly by ty rozdíly tak markantní (nepočítám kakyna v brně, to má najetý jak hovadogood, ale bůh ví jak by to vypadalo v mostě...). Vono hlavně vo rukách je to na silnici, ale na tom okruhu je to evidentně přecejen o trochu jiný....

sharis (Člen)
26.09.2008 08:52:52
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Taky se pridavam ke gratulaci good,bylo to super az na to pocasi to mohlo byt o neco lepsi

Filous (Člen)
26.09.2008 09:01:05
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Lihy psal:
barynek psal:

Bandit pussy !!! Konečne jste jim to ukázali, jak se jezdígoodgoodgood
Jak je vidět, není to o stroji, ale o rukáchsmile1 takže at to vyjde i celkověgood

Já ti nevim.... vono jestli to tahali Tomas s Kakynem, tak je to spíš o rukách a kvalitách Triumphu a Yamahy....bigsmile  kacířská myšlenka coevil

Ps. Gratulace vogovégood
, ale na druhou stranu jestli jezdíte na výsledky, tak na příště pořiďte něco jinýho a netrapte se s bandaskou, pak akorát půlka pole nejezdí aby výsledek za něco stál....Nevim ale mě by hodně sralo jen na kluky koukat a nejezdit aby nedej bože nešly časy nahoru (jakože horší, že by bylybigsmile) protože na danym stroji nejsem schopnej zajet srovnatelnej čas. Nevim ale myslim že kdyby kluci měli stejnej stroj nebyly by ty rozdíly tak markantní (nepočítám kakyna v brně, to má najetý jak hovadogood, ale bůh ví jak by to vypadalo v mostě...). Vono hlavně vo rukách je to na silnici, ale na tom okruhu je to evidentně přecejen o trochu jiný....

...kus pravdy f tom je, to zas jo...ale vono nás to s tou Bandaskou prostě baví...víš co je to za pocit, dyš vymeteš ňákou R1 venkem nebo na brzdy?bigsmile ...třeba fčera mě dost sralo, že sem byl několikrát evidentně rychlejší f technický části, gde sem někoho dojel, evidentně mě brzdil, ale nebyl sem schopnej ho v zatáčce předjet (možná blok po tom kreši, páč sem měl strach mu to tam prostě na hulváta poslat), ale traťáci asi neměli modrou vlajku nebo co, páč sem ji za celej závod neviděl...no jo, jendže přišla rovinka a tramtadadá, byl f prdeli a uďál na mě pjet metrů a přet zatáčkou zas to samý, gdy já eště furt gázoval a von uš brzdil...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
26.09.2008 10:08:29
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Lihy psal:
barynek psal:

Bandit pussy !!! Konečne jste jim to ukázali, jak se jezdígoodgoodgood
Jak je vidět, není to o stroji, ale o rukáchsmile1 takže at to vyjde i celkověgood

Já ti nevim.... vono jestli to tahali Tomas s Kakynem, tak je to spíš o rukách a kvalitách Triumphu a Yamahy....bigsmile  kacířská myšlenka coevil

Ps. Gratulace vogovégood
, ale na druhou stranu jestli jezdíte na výsledky, tak na příště pořiďte něco jinýho a netrapte se s bandaskou, pak akorát půlka pole nejezdí aby výsledek za něco stál....Nevim ale mě by hodně sralo jen na kluky koukat a nejezdit aby nedej bože nešly časy nahoru (jakože horší, že by bylybigsmile) protože na danym stroji nejsem schopnej zajet srovnatelnej čas. Nevim ale myslim že kdyby kluci měli stejnej stroj nebyly by ty rozdíly tak markantní (nepočítám kakyna v brně, to má najetý jak hovadogood, ale bůh ví jak by to vypadalo v mostě...). Vono hlavně vo rukách je to na silnici, ale na tom okruhu je to evidentně přecejen o trochu jiný....

Pravdu díš panáčku,kdyby se to jelo na třech banditech bylo by to zase vo něčem jinýmgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
26.09.2008 10:36:54
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

VikecB12 psal:
Lihy psal:
barynek psal:

Bandit pussy !!! Konečne jste jim to ukázali, jak se jezdígoodgoodgood
Jak je vidět, není to o stroji, ale o rukáchsmile1 takže at to vyjde i celkověgood

Já ti nevim.... vono jestli to tahali Tomas s Kakynem, tak je to spíš o rukách a kvalitách Triumphu a Yamahy....bigsmile  kacířská myšlenka coevil

Ps. Gratulace vogovégood
, ale na druhou stranu jestli jezdíte na výsledky, tak na příště pořiďte něco jinýho a netrapte se s bandaskou, pak akorát půlka pole nejezdí aby výsledek za něco stál....Nevim ale mě by hodně sralo jen na kluky koukat a nejezdit aby nedej bože nešly časy nahoru (jakože horší, že by bylybigsmile) protože na danym stroji nejsem schopnej zajet srovnatelnej čas. Nevim ale myslim že kdyby kluci měli stejnej stroj nebyly by ty rozdíly tak markantní (nepočítám kakyna v brně, to má najetý jak hovadogood, ale bůh ví jak by to vypadalo v mostě...). Vono hlavně vo rukách je to na silnici, ale na tom okruhu je to evidentně přecejen o trochu jiný....

Pravdu díš panáčku,kdyby se to jelo na třech banditech bylo by to zase vo něčem jinýmgood

...no já si myslim, že kucí by zajeli i na Bandaskáchidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
26.09.2008 10:41:50
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Filous psal:

...kus pravdy f tom je, to zas jo...ale vono nás to s tou Bandaskou prostě baví...víš co je to za pocit, dyš vymeteš ňákou R1 venkem nebo na brzdy?bigsmile ...třeba fčera mě dost sralo, že sem byl několikrát evidentně rychlejší f technický části, gde sem někoho dojel, evidentně mě brzdil, ale nebyl sem schopnej ho v zatáčce předjet (možná blok po tom kreši, páč sem měl strach mu to tam prostě na hulváta poslat), ale traťáci asi neměli modrou vlajku nebo co, páč sem ji za celej závod neviděl...no jo, jendže přišla rovinka a tramtadadá, byl f prdeli a uďál na mě pjet metrů a přet zatáčkou zas to samý, gdy já eště furt gázoval a von uš brzdil...

Jo vim jakej je to pocit (honil sem se takhle s jednim člověkem v mostě - bílá R1 v laminátech) a dost mě to sralo, v zatáčkách a nájezdech sem byl daleko rychlejší, ale musel sem kvůli němu hodně brzdit a na rovině sem ho předjet nemohl. V jedný zatáčce sem ho dal (měl už sem origo stupačky tak to bylo dost těžký bo sem nemohl víc klopit) a ten kokot mě na cílovce zase předjel a já se za nim musel zas táhnout....kdyby mě nechal ve předu na cílovce, tak už mě po těch vracečkách za ní nedožene....Takhle sem měl furt voči na šťopkách co zas vyvede bo neměl brzdový světo. Takže sice je to fajn někoho na bandasce dát, ale zase než se to povede, dost dlouho tě brzdí, to v závodě neni to pravý ořechový a ve finále tě jeden takovej autsajdr z kategorije kapotovanejch, kterej nemá vůbec šanci na nějaký umístění stojí pěknej flek v naháčích smile2

Lihy (Člen)
26.09.2008 10:44:25
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Filous psal:

...no já si myslim, že kucí by zajeli i na Bandaskáchidontknow

tak to asi myšlený nebylo. Spíš jako že by se pak dalo vyvozovat něco o (ne)schopnosti bandita na okruhubigsmile

VikecB12 (Člen)
26.09.2008 10:47:51
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Filous psal:
VikecB12 psal:
Lihy psal:


Já ti nevim.... vono jestli to tahali Tomas s Kakynem, tak je to spíš o rukách a kvalitách Triumphu a Yamahy....bigsmile  kacířská myšlenka coevil

Ps. Gratulace vogovégood
, ale na druhou stranu jestli jezdíte na výsledky, tak na příště pořiďte něco jinýho a netrapte se s bandaskou, pak akorát půlka pole nejezdí aby výsledek za něco stál....Nevim ale mě by hodně sralo jen na kluky koukat a nejezdit aby nedej bože nešly časy nahoru (jakože horší, že by bylybigsmile) protože na danym stroji nejsem schopnej zajet srovnatelnej čas. Nevim ale myslim že kdyby kluci měli stejnej stroj nebyly by ty rozdíly tak markantní (nepočítám kakyna v brně, to má najetý jak hovadogood, ale bůh ví jak by to vypadalo v mostě...). Vono hlavně vo rukách je to na silnici, ale na tom okruhu je to evidentně přecejen o trochu jiný....

Pravdu díš panáčku,kdyby se to jelo na třech banditech bylo by to zase vo něčem jinýmgood

...no já si myslim, že kucí by zajeli i na Bandaskáchidontknow

No právě že si myslím že by zajeli dobře aji s bandaskama a vo to by to byl věčí výsměch těm moderním bajkůmgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
vorel (Člen)
26.09.2008 11:22:52
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

dyš byl Inkviz schopnej dát v Mostě jen o 4s pomalejší kolo než Fyjat, a uznejme že Fyjat je malinko lvyježděnější a lechčí závodník, tak mi to pro bandita vychází výborněgood


řikám si hurikán
Kakin (Člen)
26.09.2008 11:44:08
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Čus bus Kakabus,
tak kluci díky za perfektní den, sice sem si koupil sadu gum na pussy, ale na druhou stranu to byla prdel si to dvakrá během hoďky a půl přezut tu motorku .... bigsmilebigsmile No a vo ježdění na vodě ani nemluvím - kdyby to člověk měl trošku vychytaný a už by nějkej race za takovejch podmínek a na takovejch gumách vodjel, tak se na tom dá jet skoro jako na suchu a je to masakr .... paráda fakt.
Jinak myslím že se klukům vydařilo toho Bandita dotáhnout do podoby s kterou se dá s klidem závodit takže paráda!!! Jo a teď bych řekl že jejich B-12 a a třeba moje jebka jedou výkonově srovnatelně ba naopak výjezdy do kopců musí mít B-12 ještě lepčí .............. a v zatáčkáchj to bude hodně podobný - prostě ani jeden na lamináty nemáme a pak už je to jen a jen vo rukách ............ a nejvíc mě teda osobně sere to, že i v těchdle podmínkách kdy sou to amatérský závody atd. tak si lidi začínají hrát na strašnýšpekulanty a chovat se rádoby profesionálně ve všem i když sou to pro daný lidi uplně poslední věci který je zrychlí ...................... protože když vidím kluky na 1098S v laminátech se špičkovou výbavou, 2 sadama suchejch a 2 sadama mokrejch gum na závod, špičkovým vybavením, drahejma kombinézama a řeší kterou směs přesně má vobout, na jakej tlak nafoukat, v kterým kole přesně střídat a podobný věci a laborace a pak ho na trati za sucha a za mokra předjedu venkem v kterékoliv točce na té své jebce která má vobutou vzadu místo 180ky tak 160ku gum (mimochodem ještě vojetou a z roku 2001 z čehož si ze mě všichni dělali prdel), tak mě z toho šla fakt hlava kolem už včera ..............................................badidontknowbadidontknowidontknowfuck

osiris (Člen)
26.09.2008 12:00:58
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

lihoj a filousoj: a to neumíš woe v tom případě projet boxama, nechat ho vodjet a znova ho dohánět (je to docela príma) ? bigsmile já jo, i když v případě plnýho závodního nasazení to nějak nejde přes heft, to je mi jasný bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Tom-DK (Člen)
26.09.2008 12:04:45
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

tak jsem tam pár obrázků hodil bigsmile /fotogalerie/cec_brno6

tajnej (Člen)
26.09.2008 12:33:27
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

No a je to!
Škoda, že nemám na hlavě klobouk.
Blahopřeju hoši good

Jo Filousi: esli chceš, objednej si konzultaci. Poradim ti způsob jak jet, aby tě v zatáčkách nikdo pomalejší nesral bigsmile

Kelly01 (Člen)
26.09.2008 12:43:07
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Tom-DK
Opravdu mne mrzí že kde jsem já jsem rozmazanejsmile2
Tohle mi opravdu dělat nemuselssmile2


God Save The Queen!
Pšán (Člen)
26.09.2008 12:48:41
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

..tak supééér synci..gratulace jako sviňagoodgood
..sere mě,že jsem musel odjet kousek před koncem,ale fajnové pokoukání..
..jeli jste gut,Fiat s Kakinem museli,bo by si pokurvili renomésmile1a Filous s Inkvizem to drželi,což je vícenež záslužné..good
..too Inkviz:
  domů jsem jel dvě hodiny..sucho ale kurevské kosa..
  do Brna 1:42..celou cestu v dešti..woe,ta jízda na mokru má něco do sebe..surprisedgoodsmile1
  ..jsem rád,že jsem Vás všechny zase po dlouhé době viděl..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
SLUGI (Člen)
26.09.2008 13:08:58
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Kelly01 psal:

Tom-DK
Opravdu mne mrzí že kde jsem já jsem rozmazanejsmile2
Tohle mi opravdu dělat nemuselssmile2

... woe když ty taky chvílu nepostojíš a seš furt v pohybu smile1evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
tomasNJ (Člen)
26.09.2008 14:50:55
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

SLUGI psal:
Kelly01 psal:

Tom-DK
Opravdu mne mrzí že kde jsem já jsem rozmazanejsmile2
Tohle mi opravdu dělat nemuselssmile2

... woe když ty taky chvílu nepostojíš a seš furt v pohybu smile1evil

ty vole, ale zas mi uvařil kafetebigsmilegood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
SLUGI (Člen)
26.09.2008 14:56:36
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

... a mě ne smile2


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Kelly01 (Člen)
26.09.2008 16:00:24
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Nebyly kelímky,Husky co má barák tak je chudej a cpal si je do mikiny,bo první je plot a nádobí musí počkatsmile2

A navíc kopající cikorky zvedly v Praze cenysmokin


God Save The Queen!
SLUGI (Člen)
26.09.2008 18:01:30
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Kelly01 psal:

Nebyly kelímky,Husky co má barák tak je chudej a cpal si je do mikiny,bo první je plot a nádobí musí počkatsmile2

A navíc kopající cikorky zvedly v Praze cenysmokin

... jak nebyly kelímky,měli bejt firemní hrnky ne idontknow

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/hrnky.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
jiri50 (Člen)
26.09.2008 18:51:34
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Kluci velká gratulace, vždyť jsem říkal, že jim bandita ukážete zezadu


jsem pomalejší - ale ne vždy
bery (Člen)
27.09.2008 08:54:33
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

taky gratulacegood


momentalně zavostalej
barynek (Člen)
27.09.2008 12:55:25
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

SLUGI psal:
Kelly01 psal:

Nebyly kelímky,Husky co má barák tak je chudej a cpal si je do mikiny,bo první je plot a nádobí musí počkatsmile2

A navíc kopající cikorky zvedly v Praze cenysmokin

... jak nebyly kelímky,měli bejt firemní hrnky ne idontknow
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … /hrnky.jpg

Inkviz se chysta koínkurovat domacim potřebám?surprisedbigsmile pokud jo, prosil bych jednu sadu (3ks) v černé barvěsmile1
A ted vážně, je to k dostání ty hrnky nebo ne?


Bandit 4EVER!!!
Banditatom (Člen)
27.09.2008 14:31:13
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

barynek psal:
SLUGI psal:
Kelly01 psal:

Nebyly kelímky,Husky co má barák tak je chudej a cpal si je do mikiny,bo první je plot a nádobí musí počkatsmile2

A navíc kopající cikorky zvedly v Praze cenysmokin

... jak nebyly kelímky,měli bejt firemní hrnky ne idontknow
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … /hrnky.jpg

Inkviz se chysta koínkurovat domacim potřebám?surprisedbigsmile pokud jo, prosil bych jednu sadu (3ks) v černé barvěsmile1
A ted vážně, je to k dostání ty hrnky nebo ne?

jako třeba kávovar s nálepkou pičo bandit surprisednebo hrníček s pussy by mě poránu kuvevsky potěšilgoodgoodgood.

takže žádám o seriovou výrobubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
WenzelB6 (Člen)
27.09.2008 16:17:49
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

good tomu říkám nadvláda Bpussy499 , gratuluju. Vždyť na těch fotkach vostatní jebky Fijatoj zjevně uhýbajsmokin gratuluju

Luk (Člen)
27.09.2008 20:08:32
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

super kucigoodje videt ze sem cely leto netahal triko Bpussy racing teamu nadarmosmokinbigsmile
ps: maly kuci maj maly hracky, velky kuci maj velky hrackygoodbeer


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
mi (Člen)
27.09.2008 21:23:20
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

smile1 good


svět je cirkusovej stan
barynek (Člen)
28.09.2008 10:32:20
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Inkviz, tak co bude s tou porcelánovýrobou? evil Je to tvoje práce nebo čí je to práce?idontknow


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
28.09.2008 19:03:18
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Gratulace.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Progear 650 (Člen)
28.09.2008 19:39:48
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

To Kakin: Naprosto s Tebou souhlasim... Jejich problémy bych chtěl mít, jestli dám tuhle nebo támhletu gumu....surprised Jsem moc rád, jak si takovejmhle ukazoval záda...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Smoula.koumak (Člen)
28.09.2008 21:08:04
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Taky moc gratuluji!! držím palce ať se podaří i příští rok, když už jste konečně vychytali nějaké ty mouchy...


Bandit v lese :-))
inkvizitorr (Administrator)
30.09.2008 09:23:41
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/inkviz/cecbrno3.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/inkviz/cecbrno4.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/inkviz/cecbrno5.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/inkviz/cecbrno1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/inkviz/cecbrno2.jpg

doba je temná...
K.a.s.y.m. (Člen)
30.09.2008 10:01:26
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Jak teda celkově?třetí nebo čtvrtý?Na třetí asi chyběli ty body z Mostu co?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
30.09.2008 10:03:50
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
30.09.2008 10:04:35
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

K.a.s.y.m. psal:

Jak teda celkově?třetí nebo čtvrtý?Na třetí asi chyběli ty body z Mostu co?

...bohuželsmile2smile2smile2 ...5...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
30.09.2008 10:16:35
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

sem se rozhod koupit na příští rok houskoj dřeváky aby iluze bandit-hurvínka byla dokonalá (slíbil, že se naučí koulet vočima)bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Bedřich (Člen)
30.09.2008 14:31:49
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Taky gratulacegoodgood


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
inkvizitorr (Administrator)
01.10.2008 08:28:25
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

a ještě pár pikčrů když se na nás přijel juknout jarken.... evil

http://www.fotorejda.com/2008/CEC/080925-TEAM222/Gallery/images/8-CEC6-499-24.jpg


http://www.fotorejda.com/2008/CEC/080925-TEAM222/Gallery/images/8-CEC6-499-28.jpg


http://www.fotorejda.com/2008/CEC/080925-TEAM222/Gallery/images/8-CEC6-499-29.jpg


http://www.fotorejda.com/2008/CEC/080925-TEAM222/Gallery/images/8-CEC6-499-35.jpg


http://www.fotorejda.com/2008/CEC/080925-TEAM222/Gallery/images/8-CEC6-499-62.jpg


http://www.fotorejda.com/2008/CEC/080925-TEAM222/Gallery/images/8-CEC6-499-64.jpg

doba je temná...
Progear 650 (Člen)
01.10.2008 10:05:57
Offline

Re: Aktuální 1. zpráva z poločasu dnešních CECků...

Inkviz: Na tý vodě to musel bejt mazec...smile1good Kór jak sou tam kolem samý superbiky.... kterejm ujíždíš....bigsmilegood


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr